Als je iets zou weten over hoogbegaafdheid zou je ook weten dat opleiding er weinig over zegt.quote:Op vrijdag 12 januari 2007 23:57 schreef Suikeroom het volgende:
hoogbegaafd en 4 jaar over mavo doen kan ik niet rijmen nee.. geloof ook niet dat hij hoogbegaafd is.. geloof wel dat het een slimme jongen is.. maar ik reageerde op iemand die beweerde dat de 3 gasten een laag niveau of wat dan ook zouden hebben (weet het geen eens meer) terwijl ze alle 3 hoge functies hebben in het bedrijfsleven..
Straks worden ze nog vrienden....quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:00 schreef Sonique het volgende:
Ik heb NL nu al twee keer horen zeggen dat Brian en Bart Huub niet zo moeten onderschatten.
'Huub is echt wel een slim mannetje hoor'
Die 10.000 euro?quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:06 schreef spookvrouw het volgende:
Als zij zelf het geld bij elkaar kan krijgen stapt ze zelf op.
Absoluut.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:01 schreef Wireless het volgende:
[..]
Huub haalt het beste in haar naar boven, ik heb haar nog geen 1 keer 'kweetniet' horen zeggen.![]()
Nu ben ik even kwijt wie je met "ze" bedoelt, maar een nieuw label voor Huub als dodelijk harde bewoner is natuurlijk voer voor Brian, Satanael, en Bert om te zieken.quote:Op vrijdag 12 januari 2007 23:58 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik denk dat het ze prima uitkomt dat Huub de "dodelijk harde bewoner" is, ze kunnen Natasia speltechnisch nog wel even gebruiken maar volgens mij vloeit er van die 3 geen oprechte traan als ze vertrekt.
Syl is imo nog over te halen, maar Huub? No way.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:08 schreef spookvrouw het volgende:
Gaat ze niet lukken, Syl en Huub gaat hier niet in mee.
Je geeft weer een heldere analyse. Het was mij ook al opgevallen dat .nl zijn rol erg goed blijft spelen en bart een beetje naar laag 2 (of was het 3) lijkt af te dwalen.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:09 schreef Sonique het volgende:
Nl: 'Luisteren is het belangrijkste in communiecatie heb ik wel eens geleerd. Maar het schijnt zo moeillijk te zijn'
En hoe letterijk willen Brian en Bart het hebben?!
lol
Ik denk Syl ook niet. Ze heeft wel het beste met Natasia voor, maar wil daar de 12 uur niet aan spenderen.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:10 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Syl is imo nog over te halen, maar Huub? No way.![]()
Met "ze" bedoelde ik de 3 die jij noemtquote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:08 schreef tipsch het volgende:
Nu ben ik even kwijt wie je met "ze" bedoelt, maar een nieuw label voor Huub als dodelijk harde bewoner is natuurlijk voer voor Brian, Satanael, en Bert om te zieken.
Als je haar nu hoort inderdaad niet, half uurtje terug op de bank stond ze er nog voor open, tegenover Natasia. Draaikont.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:11 schreef spookvrouw het volgende:
[..]
Ik denk Syl ook niet. Ze heeft wel het beste met Natasia voor, maar wil daar de 12 uur niet aan spenderen.
dat heb ik ff niet meegekregen, was andere dingen aan het doen.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:14 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Als je haar nu hoort inderdaad niet, half uurtje terug op de bank stond ze er nog voor open, tegenover Natasia. Draaikont.![]()
ik heb wel gekeken, maar het niet meegekregen.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:14 schreef spookvrouw het volgende:
[..]
dat heb ik ff niet meegekregen, was andere dingen aan het doen.
mogen ze gewoon ineens naar huis ????quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:15 schreef jessie het volgende:
Ze heeft de 24 uur niet aangevraagd want ze wil morgen gewoon ineens naar huis.
Ik snap niet dat ze geloven dat ze er sowieso uit gaat hoor. Wat een drama de hele avond gaat het er al over.
Bart is gewoon afgeschreven.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:11 schreef bosb het volgende:
[..]
Je geeft weer een heldere analyse. Het was mij ook al opgevallen dat .nl zijn rol erg goed blijft spelen en bart een beetje naar laag 2 (of was het 3) lijkt af te dwalen.
Nicolaas deed de zender af en een handdoek over de camera's.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:16 schreef petraa het volgende:
[..]
mogen ze gewoon ineens naar huis ????
Ja zoquote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:14 schreef Leandra het volgende:
[..]
Met "ze" bedoelde ik de 3 die jij noemt![]()
Op welk vlak? Seksueel of vriendschappelijk?quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:17 schreef CartWOman het volgende:
Die Huubsel zou ik me ook best mee kunnen vermaken.![]()
Hij heeft wel een goed gevoel voor humor, is alleen een beetje drukkig ...quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:17 schreef CartWOman het volgende:
Die Huubsel zou ik me ook best mee kunnen vermaken.![]()
Wat denk je zelf?quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:18 schreef ruby het volgende:
[..]
Op welk vlak? Seksueel of vriendschappelijk?![]()
Doe je dit nu in elk COS topic? Ik zie je overal wel een keertje voorbij komenquote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:20 schreef F04 het volgende:
tvp
dat was toch ook al zo in het begin, ook op de kotsdagquote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:20 schreef scanman01 het volgende:
Nena kan volgens mij heel goed met Huub. Ze lachen bijna altijd als ze samen zijn, de laatste dagen. Hopelijk realiseert ze zich binnenkort zelf ook dat hij eigenlijk best een leuke vent is.
Af en toe wel, maar als hij keihard om iets moet lachen, vooral om zichzelf, lach ik automatisch mee.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:19 schreef spookvrouw het volgende:
[..]
Hij heeft wel een goed gevoel voor humor, is alleen een beetje drukkig ...
Niets is ondenkbaar. Ook Huub zal bij sommige dames (of heren) in de smaak vallen.quote:
Dan nog liever m'n tenen.quote:
quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:20 schreef F04 het volgende:
tvp
Ik vond dat wel een strakke actiequote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:17 schreef avonne het volgende:
[..]
Nicolaas deed de zender af en een handdoek over de camera's.
Een uur later was de taxi er.
Het zou me niets verbazen als hij van de herenliefde zou zijn... maar ja, die ex...quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:23 schreef ruby het volgende:
[..]
Niets is ondenkbaar. Ook Huub zal bij sommige dames (of heren) in de smaak vallen.![]()
Natasia wist in december al wat er speelde, en dus ook dat ze waarschijnlijk weg zou gaan (als ze gaat) en daarom zal er wel niet zoveel te bespreken zijn geweest.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:21 schreef avonne het volgende:
Typisch trouwens dat Natasia maar "heel kort" (Ilona's woorden) met de psycholoog heeft gepraat.
Die was maandag erg op dreef met haar "Wat is dat kinderachtig" tegen Brian en "Door je afzijdig te houden blijf je juist niet jezelf, omdat je jezelf wegzet" tegen Bart.
Jammer ook dat we dat korte gesprekje niet mochten zien.
De 24 uur zijn volgens mij ook niet verplicht.... Bij BB wel dacht ik...quote:
Ze is de vredestichter. Ze kan niet tegen de ruzies en gescheld en zo.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:21 schreef jessie het volgende:
Waarom wil Ilona zo graag naar huis. Dat hoor ik ook steeds maar waarom? Ook iets met dr man ofzo?
dan let jij niet op want nena legt het nu toch prima uitquote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:24 schreef Gigageil het volgende:
Nena is gewoon een achterbaks kind......meelopertje 1e klasse......jullie mogen Huub niet, dan ik ook niet.....nu ziet ze via die kaartenactie dat Huub wel eens populairder kan zijn dan ze dacht en nu mag ze hem ineens ook .....![]()
![]()
![]()
![]()
ik vind nena vandaag toch er slim overkomen, slimmer dan de afgelopen maandenquote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:28 schreef CartWOman het volgende:
'Zij kunnen het net zo draaien alsof het de waarheid is, al is dat niet zo.'![]()
Nena observeert uitstekend.![]()
Vrede stichter.. hmmm.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:26 schreef avonne het volgende:
[..]
Ze is de vredestichter. Ze kan niet tegen de ruzies en gescheld en zo.
Michel is niks mis mee, die supportert haar heel goed.
Thx. De reden was me gewoon niet bekend en ik dacht ook waarom wil die toch naar huis. Maar dat ze niet tegen ruzie kan valt wel op, vandaar zo meeloperig.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:26 schreef avonne het volgende:
[..]
Ze is de vredestichter. Ze kan niet tegen de ruzies en gescheld en zo.
Michel is niks mis mee, die supportert haar heel goed.
Klasse van d'r. *gooit Strepsil*quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:28 schreef petraa het volgende:
[..]
ik vind nena vandaag toch er slim overkomen, slimmer dan de afgelopen maanden
Slecht niet, maar je kan verder helemaal niets met zulke mensen..quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:30 schreef Missy_1974 het volgende:
Ilona wil goed in de groep liggen en waait met de meerderheid mee, dat bleek wel na het NL/Huub incident. Sommige zijn gewoon zo zijn ze daardoor slecht, nee denk het niet
Inderdaad. Nena heeft een goede avond. Jammer dat ze zich niet altijd zo uitquote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:27 schreef Missy_1974 het volgende:
[..]
dan let jij niet op want nena legt het nu toch prima uit
quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:29 schreef tipsch het volgende:
Nena is eindelijk met haar Nederlandse les begonnen!
Is het nou uiteindelijk al gelukt die dichtenbundel te verkopen ???quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:33 schreef Lieve het volgende:
LoverboyBrian![]()
En gie geleuft da da manneke iets kan? Sinterklaasgedichtjes van kinderen uit klas 6 van de lagere school zijn van beter niveau.
Wel fijn dat Huub ze heeft leren pokeren:D:D
Ze is bruikbaar.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:32 schreef Sonique het volgende:
[..]
Slecht niet, maar je kan verder helemaal niets met zulke mensen..
Ik word er persoonlijk altijd een beetje weeig van...
En waar zal dat nou aan liggen.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:34 schreef scanman01 het volgende:
Nena doet het idd eindelijk weer eens goed. Werd ook wel weer eens tijd na 2 weken onzin te hebben uitgekraamd.
Natasia moet niet zeuren, ze heeft letterlijk in Syvlia haar gezicht gezegt haar kop niet uit te kunnen staan, en wat Sylvia te zeggen had haar niets intereseert.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:32 schreef Missy_1974 het volgende:
zie je sylvia laat zich niet uitlokken door natas, heel verstandig, ook weer slimmer als de anderen haar vinden
Verbazingwekkend is het zeker en nog redelijk intelligent ookquote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:30 schreef bosb het volgende:
volgens mij heeft nena van de week van de psych gehoord dat ze wat meer haar mening moet geven. Zo openhartig heb ik haar nog nooit gehoord.
Ik geef je een advies gratis en voor niets, Let er gewoon niet opquote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:36 schreef Gigageil het volgende:
Pffff.....ik word helemaal kriegelig van die zenuwetrekjes van Ilona......
aan neus krabben, mond hoeken omlaag + omhoog, ogen wijd open, met ogen knijpen, wenkbrauwen, lippen tuiten, aan haar friemelen, knipperen, krabben, nep-gapen, gebit ontbloten, nek intrekken, nep-lachje, met vingers frielen, omhoog kijken, met haar schudden, etc
Als je erop let word je gek.....![]()
![]()
Groot woord..gedichtenbundel...quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:34 schreef petraa het volgende:
[..]
Is het nou uiteindelijk al gelukt die dichtenbundel te verkopen ???![]()
Ja ik sta er ook echt van te kijken. wonderbaarlijkquote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:37 schreef yellowfirst het volgende:
[..]
Verbazingwekkend is het zeker en nog redelijk intelligent ook![]()
Het zou me niet eens verbazen als dat juist de tactiek van Nathanael is: Huub meerdere keren (in verschillende bewoording) naar hetzelfde vragen en daarmee zorgen dat het de anderen irriteert dat Huub zichzelf blijft herhalen.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:18 schreef tipsch het volgende:
Ja zoom even terug te komen op m'n eerste post, Huub moet er dus wel opletten dat hij zijn verhaal/reden niet geïrriteerd of arrogant gaat brengen (wat lastig is als het je 10 keer gevraagd wordt) - anders wordt het een te vette hap voor de 3 huichelaars
Maar dat is een kansloze actie, Sylvia is niet te bewerken via anderen, niet via Bart, niet via Natanael, niet via Ilona.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:34 schreef avonne het volgende:
[..]
Ze is bruikbaar.
Als boodschapper, of als pion. Bart en Nel hadden toch al dat idee opgevat?
Een paar dagen voor dat de briefkaarten binnenkwamen zat Bart letterlijk aan haar vastgeplakt om haar van Huub los te weken, met (denk ik) de bedoeling om Sylvia mee te lokken op de langere termijn.
Ja, viel mij ook al steeds meer op. Best zielig eigenlijk. Ze zakt af, maar bij haar is het best zielig. Ik gun haar best nog wel wat. Ik denk dat ze erg zenuwachtig is door de sfeer in het huis. Door het geruzie en gemanipuleer. Ze wil denk ik ook wel eens iets in haar leven, maar ik ben bang dat ze dat nu nog niet gaat krijgen. Wat moet ze zometeen met vliegtuiglessen? Ze hadden haar beter geld en musicals kunnen geven.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:36 schreef Gigageil het volgende:
Pffff.....ik word helemaal kriegelig van die zenuwetrekjes van Ilona......
aan neus krabben, mond hoeken omlaag + omhoog, ogen wijd open, met ogen knijpen, wenkbrauwen, lippen tuiten, aan haar friemelen, knipperen, krabben, nep-gapen, gebit ontbloten, nek intrekken, nep-lachje, met vingers frielen, omhoog kijken, met haar schudden, etc
Als je erop let word je gek.....![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |