Gefeliciteerdquote:Op dinsdag 27 maart 2007 10:26 schreef Tuvai.net het volgende:
* Tuvai.net is aangenomen
Maandag kan ik beginnen. Ik krijg het eerste half jaar een opleiding .NET / webdevelloper en ga ondanks dat ik in het begin nog in opleiding ben zéér netjes verdienen, plus een laptop van de zaak.Twee vliegen in één klap dus. Ik ga én iets doen wat ik echt wil (in tegenstelling tot electro- en datasystemen aanleggen wat ik momenteel doe) én ik heb straks een papiertje waarmee ik ook in de toekomst goed zit.
Gefeliciteerdquote:Op dinsdag 27 maart 2007 10:26 schreef Tuvai.net het volgende:
* Tuvai.net is aangenomen
Maandag kan ik beginnen. Ik krijg het eerste half jaar een opleiding .NET / webdevelloper en ga ondanks dat ik in het begin nog in opleiding ben zéér netjes verdienen, plus een laptop van de zaak.Twee vliegen in één klap dus. Ik ga én iets doen wat ik echt wil (in tegenstelling tot electro- en datasystemen aanleggen wat ik momenteel doe) én ik heb straks een papiertje waarmee ik ook in de toekomst goed zit.
ben je sinds je je cv daar geplaatst hebt vaak telefonisch lastig gevallen door mogelijke toekomstige werkgevers ?quote:Op dinsdag 27 maart 2007 13:12 schreef Tuvai.net het volgende:
Ik ben trouwens door mijn nieuwe werkgever benaderd geworden via m'n CV op werk.nl. Ik adviseer de werkzoekenden onder ons dan ook om een CV`tje daarop te zetten. Verder keek ik altijd naar vacatures op http://vacature.overzicht.nl/.
Ik had mijn CV laatst aangepast en sindsdien krijg ik ineens erg veel emails en telefoontjes van bedrijven die interesse hebben ja. Ik ben namelijk een webdevver en sinds ik de projecten die ik reeds gerealiseerd heb op mijn CV heb gezet krijg ik veel reacties.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 16:29 schreef janimie het volgende:
[..]
ben je sinds je je cv daar geplaatst hebt vaak telefonisch lastig gevallen door mogelijke toekomstige werkgevers ?
of valt dat wel mee ? cv + monsterboard = drama , je wordt platgebelt.
quote:
quote:Op dinsdag 27 maart 2007 16:36 schreef Tuvai.net het volgende:
Ik ben namelijk een webdevver en sinds ik de projecten die ik reeds gerealiseerd heb op mijn CV heb gezet krijg ik veel reacties.
Gaat in dit geval om Accountantskantoren. Ervaring doet er tegenwoordig minder toe idd, omdat ze al blij zijn dat ze iemand krijgen. Veel bedrijven willen ook hun stagiares houden na stages e.d..quote:Op maandag 26 maart 2007 18:21 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Welke sector?
Ik merk alleen dat het heel erg gespleten is, de arbeidsmarkt. Met bepaalde opleidingen en ervaringen speel je werkelijk niks klaar, met andere opleidingen (economisch, IT, Financieel) staan ze om je te springen, en doet ervaring er niet eens veel toe.
Inderdaad... ik had m'n cv er op woensdagavond opgezet, donderdagochtend werd ik gek gebeld door obscure recruiters met vage functieomschrijvingen. Donderdagmiddag m'n cv eraf gehaald en nergens op gereageerd. Ik heb m'n eerste baan via een andere weg geregeld...quote:Op dinsdag 27 maart 2007 16:29 schreef janimie het volgende:
[..]
ben je sinds je je cv daar geplaatst hebt vaak telefonisch lastig gevallen door mogelijke toekomstige werkgevers ?
of valt dat wel mee ? cv + monsterboard = drama , je wordt platgebelt.
Nee, gewoon werk vinden in bijvoorbeeld een winkel of in de horeca niet. Maar ik heb het toch jarenlang tevergeefs moeten proberen om werk te krijgen in het vakgebied wat ik echt wil. Ondanks dat ik vol inspiratie en ervaring zit wat betreft webdesign/webdevven heb ik er geen enkel papiertje voor en dat schrikt de meeste bedrijven af, ook al houd ik me er al sinds m'n elfde mee bezigquote:Op donderdag 29 maart 2007 14:57 schreef Verloren_onschuld het volgende:
Integendeel, werk vinden is niet heel erg moeilijk.![]()
Er is zat werk.![]()
Je kunt dan blijkbaar geen fatsoenlijke brief schrijven waarmee je je gebrek aan een papiertje omzeilt. Je kunt ook gewoon laten zien wat je kunt. Ik zocht ook geen werk in een winkel of de horeca, maar gewoon een goede kantoorbaan zal ik maar subtiel zeggen. Het gaat om je eigen overtuiging en hoe je die overbrengt. Ik heb voor hetgene wat ik binnenkort ga doen, geen enkel papiertje, maar wel de volle overtuiging en dat is waarop ik de baan heb gekregen.quote:Op donderdag 29 maart 2007 17:46 schreef Tuvai.net het volgende:
Echt idioot; ik word momenteel overspoeld met telefoontjes en emailtjes van bedrijven en detacheringsbureaus en heb daarom mijn CV inmiddels offline gehaald. Blijkt toch maar weer dat er erg veel vraag is naar PHP/webdevelopers. Fijne van het bedrijf waar ik nu mee in zee ben gestapt is dat ik een opleiding tot .NET ontwikkelaar krijg, dus ik ben over een paar jaartjes op van alle markten thuis.
[..]
Nee, gewoon werk vinden in bijvoorbeeld een winkel of in de horeca niet. Maar ik heb het toch jarenlang tevergeefs moeten proberen om werk te krijgen in het vakgebied wat ik echt wil. Ondanks dat ik vol inspiratie en ervaring zit wat betreft webdesign/webdevven heb ik er geen enkel papiertje voor en dat schrikt de meeste bedrijven af, ook al houd ik me er al sinds m'n elfde mee bezig
Mwoah, met mijn Nederlands is al jarenlang niets mis hoor. Ik doe al jaren op mezelf websites realiseren en daar komt ook de nodige correspondentie bij kijken. Aan mijn brieven heeft het dus absoluut niet gelegen.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 16:39 schreef Verloren_onschuld het volgende:
[..]
Je kunt dan blijkbaar geen fatsoenlijke brief schrijven waarmee je je gebrek aan een papiertje omzeilt. Je kunt ook gewoon laten zien wat je kunt. Ik zocht ook geen werk in een winkel of de horeca, maar gewoon een goede kantoorbaan zal ik maar subtiel zeggen. Het gaat om je eigen overtuiging en hoe je die overbrengt. Ik heb voor hetgene wat ik binnenkort ga doen, geen enkel papiertje, maar wel de volle overtuiging en dat is waarop ik de baan heb gekregen.![]()
Haha, wat een prachtig verhaal.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 15:21 schreef Qunak het volgende:
Net aangenomen.
Hoe bizar kan het gaan. Zo loop je 's nachts nog jankend naar huis omdat je een enorme kutavond hebt gehad in de kroeg en je huidige leefsituatie niet denderend is; en zo mag je werken in de meest exclusieve werkomgeving die je je kunt voorstellen?!
Wat is het geval? Ik heb vastgoed en makelaardij gestudeerd, en was druk doende met het zoeken naar werk. Maar vinden ho maar. Toen kreeg ik een tip van een oud docent. Hij wist een vastgoedontwikkelaar/belegger die iemand zocht voor een computerklusje. Het vinden van zo iemand was geen punt, maar die gozer zou wel verstand moeten hebben van vastgoed. Dus die was moeilijk te vinden. Mijn oud docent raadde mij aan. En zo geschiedde. Ik mijn CV gemaild maar de docent, die hij weer doorstuurde naar die persoon. Gisteren kreeg ik een mailtje dat ik hem mocht bellen voor een afspraak.
Vanochten bel ik dus met mijn brakke kop op om die afspraak te maken. Ik dacht dat duurt wel een week, dus vandaag kan ik lekker lam blijven. Niet dus, want ik mocht een uur later op gesprek komen. Dikke stress en ook nog verkeerd gereden. Toch ruim op tijd op het adres aangekomen. Nu wist ik al dat het bedrijf naast vastgoed handelt in exclusieve auto's (caliber Ferrari Enzo). Dus ik loop netjes naar de balie om mij te melden. Ondertussen mij vergapen aan een smakelijke Gallardo en mooie 911 Carrera. En fin, ik wordt opgehaald en gaan naar de eerste verdieping, blijken daar ook nog een rijtje Ferrari's te staan, waaronder een Enzo
. Ik verkijk me aan de inrichting van het kantoor wat zeer exclusief is ontworpen. Even een babbeltje gemaakt over hoe en wat. Wanneer ik kon beginnen (WTF
). Na mijn tentamens zei ik nog. Oke, geen punt, dan begin je de dag er na (WTF
![]()
) Daarna nog over het salaris 'onderhandeld' (direct rond (wederom WTF
). Vervolgens nog een toer door het kantoor gemaakt en kennis gemaakt met mijn toekomstige collega's. Daarna met een grote smile naar huis gereden, YES!
Nee. Overigens is 2 maanden al niet juist, maar dat terzijde. Als het een vervolgcontract is, geldt er geen proeftijd. Je eerste jaarcontract is dan min of meer de proeftijd.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 14:55 schreef Bijsmaak het volgende:
Een vraagje:
Ik heb onlangs een tweede jaarcontract gekregen. Bij de eerste was een proeftijd van 2 maanden. Kan ik aannemen dat het ook voor mijn tweede geldt? Of is het niet gebruikelijk?
Ik moet een datapool op gaan zettenquote:Op vrijdag 30 maart 2007 22:53 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Haha, wat een prachtig verhaal.![]()
Is het wel een beetje een interessant computerklusje? En krijg je een leaseauto?![]()
Hoe komt dat?quote:Op zaterdag 31 maart 2007 16:05 schreef Swetsenegger het volgende:
En morgen begin ik aan mijn 3e baan in 6 maanden![]()
Staat geloof ik al ergens in dit topicquote:
Ja.quote:Op zaterdag 31 maart 2007 18:06 schreef Tuvai.net het volgende:
Swets, je doet het webdevven ook naast je vaste baan 'er bij'?
OK Thanks.quote:Op zaterdag 31 maart 2007 09:03 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Nee. Overigens is 2 maanden al niet juist, maar dat terzijde. Als het een vervolgcontract is, geldt er geen proeftijd. Je eerste jaarcontract is dan min of meer de proeftijd.
Beroepskeuzetest doen.quote:Op donderdag 12 april 2007 13:03 schreef Poit- het volgende:
Ik ben ook een beetje aan het zoeken naar een andere baan. Zit nu al vanaf me 15e in de horeca en heb me papieren gehaald om een eigen zaak te beginnen. Het probleem is dat ik nu de horeca beetje beu ben en nu op zoek naar iets anders. Weet alleen totaal niet wat en weer terug naar school zie ik niet echt zitten. Dan liever werkend leren richting hbo niveau. Ben nu 21 dus nog jong genoeg om een carriere switch... Iemand tips?
gaat dat niet heel raar staan op je cv?quote:Op vrijdag 13 april 2007 19:45 schreef Rekkie het volgende:
*Nieuwe baan heeft
Ben dus 1 april begonnen bij een nieuwe werkgever en nu ga ik deze dus al weer verlaten om zo 1 mei weer ergens anders aan de slag te gaan
Niet als ik dat er niet op zetquote:Op vrijdag 13 april 2007 19:50 schreef Ynske het volgende:
[..]
gaat dat niet heel raar staan op je cv?
overigens wel gefeli!
de brief als bijlage. Maar ik heb gemerkt dat de lay-out soms vern**kt wordt, dus PDF is misschien nog beter.quote:Op vrijdag 13 april 2007 20:08 schreef WEST het volgende:
Solliciteren per email wat moet je daar allemaal goed hebben? De brief in word formaat of gewoon in de email doen?
in word wordt de layout toch niet verneukt?quote:Op vrijdag 13 april 2007 20:10 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
de brief als bijlage. Maar ik heb gemerkt dat de lay-out soms vern**kt wordt, dus PDF is misschien nog beter.
Ik vind het veel vervelender als je op een sollicitatie helemaal niks hoort. Geen bevestiging, maar ook geen afwijzing. En dat komt steeds vaker voor, merk ik.quote:Op vrijdag 13 april 2007 21:02 schreef annoylikethewind het volgende:
Soms krijg je helemaal geen bevestiging, soms pas nadat ze alle brieven binnen hebben en er niet meer gereageerd mag worden. Niet netjes va ndie bedrijven, maar niks aan te doen. Regel is om twee weken na de sluitingsdatum bellen
Inderdaad klote. Als je net hard op zoek bent naar werk en iets vind, waar je op reageert en vervolgens gewoon niks van hoort. Ga je na een paar dagen wachten maar verder zoeken en krijg je weken later ineens een reactie, of nog erger, helemaal geen.quote:Op donderdag 19 april 2007 08:12 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Ik vind het veel vervelender als je op een sollicitatie helemaal niks hoort. Geen bevestiging, maar ook geen afwijzing. En dat komt steeds vaker voor, merk ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |