Nee. Nog 3.quote:Op maandag 8 januari 2007 10:31 schreef MadMaster het volgende:
Ik hoop dat dit volstaat:
Robbie Williams
Rob Zombie
Robert Cray
Robbie Valentine
Rob De Nijs
Robert Smith
Robbie Shakespear
Roberto Jacketti & The Scooters
Rubberen Robbie
Rob Hoeke
Prima! MadMaster +1quote:Op maandag 8 januari 2007 10:40 schreef MadMaster het volgende:
Was toch nog even graven:
Rob Davis
Rob Bass
Rob Halford
De foto die je ziet is vrij recent, trek er maar flink jaartjes vanaf.quote:Op maandag 8 januari 2007 10:59 schreef Z het volgende:
Haddaway?
Nog eerder...quote:Op maandag 8 januari 2007 11:03 schreef schaap001 het volgende:
Colonel Abrahams?
quote:Op maandag 8 januari 2007 11:20 schreef schaap001 het volgende:
Freddie James?
Nee. Dit is een duitser. Maar ten tijde van zijn nummer 1-hit (ja, die had ie) was ie een stuk jonger (maar wel ongeveer dezelfde eehh.... styling)quote:Op maandag 8 januari 2007 11:39 schreef MadMaster het volgende:
Is dit een hedendaagse foto van Valensia?
Het was in 1981, die hit.quote:Op maandag 8 januari 2007 11:43 schreef ranja het volgende:
duitse mannen met nederlandse nummer 1 hits zijn er niet zoveel.
1/2 Mixed Emotions?
Heel goed (het antwoord, bedoel ikquote:Op maandag 8 januari 2007 11:49 schreef iggy_in_the_house het volgende:
Frank Duval?
Dalida is in dit geval wel degelijk het type...quote:Op maandag 8 januari 2007 12:54 schreef Charmian het volgende:
Dalida is ook zo'n type, maar waarom van haar een standbeeld borstbeeld zou zijn gemaakt wil ik dan wel graag horen.
Maar waarom heeft ze een beeld gekregen. Frankrijks trots of zo? Ik kan me maar 2 bescheiden hitjes herinneren van haar.quote:Op maandag 8 januari 2007 13:08 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Dalida is in dit geval wel degelijk het type...![]()
Het borstbeeld staat in Montmartre, Parijs aan de naar haar genoemde Place Dalida (ze is ook in Montmartre begraven) en is in 1997 geplaatst.
Charmian +1
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |