Ja en DGK-bewoners staan met Oud & Nieuw allemaal te snotterenquote:Op vrijdag 29 december 2006 17:06 schreef Black_king het volgende:
Nou lekker zo, morgen is Frans Bauer dus ook ziek....
aaaa, dat is de afkorting O&N - kwartje is gevallen!quote:Op vrijdag 29 december 2006 17:12 schreef Gigageil het volgende:
[..]
Ja en DGK-bewoners staan met Oud & Nieuw allemaal te snotteren![]()
Ja en Briantje......Chatêau Briandtje, Né-naatje , Sylviaatje, Huubpie, Nat-Tasjequote:Op vrijdag 29 december 2006 17:21 schreef LekkerSimpel het volgende:
Iloontje, Bartje...Waarom gaat niet iedereen haar Tasje noemen?
Ja klopt ja, nou je't zegt.....Die zat zich vanacht vol te proppen....quote:Op vrijdag 29 december 2006 17:25 schreef schizolientje het volgende:
Bartje en ik eten anders zegt Natas, Bart eet ' s nachts maar dat weet ze niet
Ja ja en dat was niet de eerste keer, moet je maar eens opletten, hij komt er soms zijn bed voor uitquote:Op vrijdag 29 december 2006 17:29 schreef Gigageil het volgende:
[..]
Ja klopt ja, nou je't zegt.....Die zat zich vanacht vol te proppen....![]()
Brian is al geweest kort hiervoor, Ilona heeft ze ook al mee gepraat bij binnenkomst.....quote:Op vrijdag 29 december 2006 17:21 schreef Day het volgende:
Heeft WIlma de andere bewoners ook al geïnterviewd of moeten die nog?
Het leven van een loverboy is nu éénmaal zwaar....quote:Op vrijdag 29 december 2006 17:38 schreef Gigageil het volgende:
Brian ziet zichzelf al staan als DJ......en..... als acteur, als dichter, als schrijver, als winnaar onderhand......![]()
Ik zou hem geloof ik ook alleen maar vertellen waar hij Nena zou kunnen vinden, wat een lui varken.quote:Op vrijdag 29 december 2006 17:47 schreef Gigageil het volgende:
Bart : Dames en Heren, willen jullie Nena ook roepen ?
Doe zelf met je luie reet , man.....die deelt ff de commando's uit in huis......moest ie mij hebben....![]()
Ik heb de screening meegemaakt op het Mediapark in Hilversum, twee weken geleden nu, er is iedere keer een grote groep, op mijn dag waren er alleen al 18, waarvan 2 mooie meiden uitgekozen werden voor de volgende ronde (medische keuring + psychische keuring) daarna komt een antecedenten-onderzoek.quote:Op vrijdag 29 december 2006 17:52 schreef LekkerSimpel het volgende:
Als ik ook maar oppas had voor mijn avater en 10.000 borg. Dan had ik me zeker opgegeven.
Wat zou ik graag die Bart aanpakken.
Owja, en ze moeten caracoles hebben...
Ik ben al een keer op de screening geweest. Maar was bij BB5 voor de date van BB5 voor Chantal. Voor Hummie en BB was ik erdoor, maar dat datingburo heeft het toen afgeblazen.quote:Op vrijdag 29 december 2006 17:58 schreef Gigageil het volgende:
[..]
Ik heb de screening meegemaakt op het Mediapark in Hilversum, twee weken geleden nu, er is iedere keer een grote groep, op mijn dag waren er alleen al 18, waarvan 2 mooie meiden uitgekozen werden voor de volgende ronde (medische keuring + psychische keuring) daarna komt een antecedenten-onderzoek.
Er waren vaker zulke groepen, dus het is een kleine kans dat je gekozen wordt.....
![]()
Mijn reden om het te proberen was na de avond dat Nathanael zo minderwaardig deed tegen Huub......ergerde me kapot aan die vent.....ik dacht alleen al om met hem de vloer aan te vegen wil ik meedoen, niet eens om te winnen....![]()
Jullie hebben mekaar wel gevonden, he?quote:Op vrijdag 29 december 2006 17:58 schreef Gigageil het volgende:
[..]
Ik heb de screening meegemaakt op het Mediapark in Hilversum, twee weken geleden nu, er is iedere keer een grote groep, op mijn dag waren er alleen al 18, waarvan 2 mooie meiden uitgekozen werden voor de volgende ronde (medische keuring + psychische keuring) daarna komt een antecedenten-onderzoek.
Er waren vaker zulke groepen, dus het is een kleine kans dat je gekozen wordt.....
![]()
Mijn reden om het te proberen was na de avond dat Nathanael zo minderwaardig deed tegen Huub......ergerde me kapot aan die vent.....ik dacht alleen al om met hem de vloer aan te vegen wil ik meedoen, niet eens om te winnen....![]()
De vraag is ben je wel gestoord genoeg!quote:Op vrijdag 29 december 2006 18:03 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Ik ben al een keer op de screening geweest. Maar was bij BB5 voor de date van BB5 voor Chantal. Voor Hummie en BB was ik erdoor, maar dat datingburo heeft het toen afgeblazen.
Medische en psychische keuring kom ik wel door, als ik zie wat daar nu rond loopt.![]()
YVONNE!!!!!!!! [Aftermeettopic] Oordeel zelfquote:Op vrijdag 29 december 2006 18:04 schreef demins het volgende:
[..]
De vraag is ben je wel gestoord genoeg!![]()
Ja daar was ik ook wel doorheen gekomen, maar dat antecedenten onderzoek......quote:Op vrijdag 29 december 2006 18:03 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Ik ben al een keer op de screening geweest. Maar was bij BB5 voor de date van BB5 voor Chantal. Voor Hummie en BB was ik erdoor, maar dat datingburo heeft het toen afgeblazen.
Medische en psychische keuring kom ik wel door, als ik zie wat daar nu rond loopt.![]()
Ik gelóóf in je!!!quote:Op vrijdag 29 december 2006 18:11 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
YVONNE!!!!!!!! [Aftermeettopic] Oordeel zelf![]()
Het is niet altijd van pure ouderdom dat je een buikje krijgt...quote:Op vrijdag 29 december 2006 18:22 schreef Gigageil het volgende:
Jezus....hoe oud is Bart ? Hij heeft nu al een buikje van een veertiger.....en hij traint nog wel.....dat heb ik zelfs nog niet en ben zeker ouder als Bart....![]()
Hoe weet jij dat nou weer? Zeiden ze dat? (streams op mute, want Brian)quote:Op vrijdag 29 december 2006 18:31 schreef Black_king het volgende:
Er komt over zo'n 5 minuten een videoboodschap....
uitslag misschien wie er mag bellen.quote:Op vrijdag 29 december 2006 18:37 schreef kleinzusje het volgende:
[afbeelding]
vol verwachting klopt ons hart
Da's toch pas om half twaalf ???quote:Op vrijdag 29 december 2006 18:40 schreef rooie3 het volgende:
[..]
uitslag misschien wie er mag bellen.
Yup, Bart zei het tegen Syl die bij de fysio lag...quote:Op vrijdag 29 december 2006 18:32 schreef demins het volgende:
[..]
Hoe weet jij dat nou weer? Zeiden ze dat? (streams op mute, want Brian)
Oh ik dacht om 5 uur.quote:Op vrijdag 29 december 2006 18:41 schreef Black_king het volgende:
[..]
Da's toch pas om half twaalf ???
Eigenlijk wel goed gevonden... wie weet nou nog wat een kink is?quote:Op vrijdag 29 december 2006 18:44 schreef demins het volgende:
Nena: Daar is de knak in de kabel!
Nauwelijks over gesproken..... Zal wel weer laatste moment werk worden....quote:Op vrijdag 29 december 2006 18:42 schreef happyme28 het volgende:
Is daar eigenlijk al over gesproken? Is er kans dat het unaniem wordt?
thanx, ook de streams mute...quote:Op vrijdag 29 december 2006 18:47 schreef Black_king het volgende:
Er zijn strafpunten verbonden aan de scheldwoorden.....
Vandaag de afrekening
Vier schuldigen : Brian twee keer.
Nena : twee overtredingen
Huub: Twee overtredingen
Sylvia ook twee overtredingen
Nena : "Ik vind het nergens op slaan"
Dat was gedeeltelijk vóór de regeling.quote:Op vrijdag 29 december 2006 18:51 schreef LekkerSimpel het volgende:
Die loverboy maar 2x?
Die heeft zeker 1x hoer en 3x kankerhoer gezegd.
Ze heeft na het gooien van het glas wijn door Brian, gevloekt; dat vond ze eigenlijk wel terecht, ze vond het kennelijk belachelijk dat daar punten voor worden afgetrokken...quote:Op vrijdag 29 december 2006 18:49 schreef dieenebart het volgende:
[..]
thanx, ook de streams mute...
Wat vindt NeeNee nergens op slaan? Heeft ze niets ernstigs gezegd, godver?
Ja, dat vind ik dus ook. Als je het woord echt kwetsend vind, gebruik je het zelf niet. Ook niet als voorbeeld.quote:Op vrijdag 29 december 2006 18:58 schreef Black_king het volgende:
Huub is ook een looser eerste klas hoor.....Met liefde punten geven voor een kwetsende opmerking. Dronkemansactie weer. Sukkel.
Heb jij het gesprek gezien/gehoord ? Ik wel, van voor naar achter.....Het wordt omgedraait en opgeblazen.....Huub heeft twee man tegeover zich die het anders vertellen, het word nu ongenuanceerd teruggegooit op Huub, terwijl Brian en Nathanael hem steeds opzochten om lekker te stoken en hem uitspraken probeerden te ontlokken.......dat is enigzins gelukt......quote:Op vrijdag 29 december 2006 18:58 schreef Black_king het volgende:
Huub is ook een looser eerste klas hoor.....Met liefde punten geven voor een kwetsende opmerking. Dronkemansactie weer. Sukkel.
Hij gebruikte het als voorbeeld, dat die loverboy het maar te pas en te onpas mag gebruiken. Hij zei het 2x.quote:Op vrijdag 29 december 2006 19:02 schreef Day het volgende:
[..]
Ja, dat vind ik dus ook. Als je het woord echt kwetsend vind, gebruik je het zelf niet. Ook niet als voorbeeld.
Het was min of meer uit kwaadheid om zich staande te houden in een smerig machtspelletjes-gesprek.....goedpraten doe ik het niet, maar begrijpen wel.quote:Op vrijdag 29 december 2006 19:03 schreef happyme28 het volgende:
Ik moet eerlijk zeggen dat ik het ook niet netjes vindt om het 2x te herhalen. Niet om de bewoners, maar om de mensen die daarmee gekwetst voelen.
Feit blijft dat hij het woord tweemaal heeft genoemd.quote:Op vrijdag 29 december 2006 19:06 schreef Gigageil het volgende:
[..]
Heb jij het gesprek gezien/gehoord ? Ik wel, van voor naar achter.....Het wordt omgedraait en opgeblazen.....Huub heeft twee man tegeover zich die het anders vertellen, het word nu ongenuanceerd teruggegooit op Huub, terwijl Brian en Nathanael hem steeds opzochten om lekker te stoken en hem uitspraken probeerden te ontlokken.......dat is enigzins gelukt......
Vooral Brian toont zijn ratten-karakter de laatste 48 uur.
Het is een slijmbal 1e klasse, die het hoog in zijn bol heeft.....die jongen valt nog wel eens zeer hard op zijn bek in DGK, let op mijn woorden.....![]()
precies !!quote:Op vrijdag 29 december 2006 19:09 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Hij gebruikte het als voorbeeld,
ik was het totaal met Huub eens.quote:Op vrijdag 29 december 2006 19:06 schreef Gigageil het volgende:
[..]
Heb jij het gesprek gezien/gehoord ? Ik wel, van voor naar achter.....Het wordt omgedraait en opgeblazen.....Huub heeft twee man tegeover zich die het anders vertellen, het word nu ongenuanceerd teruggegooit op Huub, terwijl Brian en Nathanael hem steeds opzochten om lekker te stoken en hem uitspraken probeerden te ontlokken.......dat is enigzins gelukt......
Vooral Brian toont zijn ratten-karakter de laatste 48 uur.
Het is een slijmbal 1e klasse, die het hoog in zijn bol heeft.....die jongen valt nog wel eens zeer hard op zijn bek in DGK, let op mijn woorden.....![]()
Nu spreek je jezelf toch tegen of zie ik dat verkeerd?quote:Op vrijdag 29 december 2006 19:09 schreef Gigageil het volgende:
[..]
Het was min of meer uit kwaadheid om zich staande te houden in een smerig machtspelletjes-gesprek.....goedpraten doe ik het niet, maar begrijpen wel.
Drank ok.....dat kan minder.......maar vergis je niet in Huub, de eerste avond dacht ik hetzelfde, maar Huub houdt zich prima staande tussen die drie rattenkoningen.......quote:Op vrijdag 29 december 2006 19:10 schreef Black_king het volgende:
[..]
Feit blijft dat hij het woord tweemaal heeft genoemd.
Had hij enigszins hersenen en stijl gehad, had hij Khoer oid gezegd.... Maar ja de drank en het gestook lokten hem weer uit zijn tent. Tekenend voor zijn loosersattitude.![]()
quote:Op vrijdag 29 december 2006 19:13 schreef avonne het volgende:
Eigenlijk vind ik het jammer dat de redactie er niet bij heeft gezet in de brief over welke gebeurtenissen de boetes worden uitgedeeld.
Ik heb zo maar het vermoeden dat Huub niet voor gisteravond maar voor andere gelegenheden ("teringlijer") de boete krijgt.
Evenzo heb ik Nena welbewust lelijke woorden horen gebruiken, die mogelijk beboet zijn, en niet haar schelden toen Brian haar aanviel.
Nu hebben ze weer een stok om Huub te slaan.
Redactie, aub, sla die stok uit handen.
Nee je begrijpt het niet......ik keur het van niemand goed.....maar Brian gebruikt K wel vaker, en andere ziekte-scheldwoorden, en hoer tegen een meisje waarvan het niet lukt haar hart te veroveren.quote:Op vrijdag 29 december 2006 19:12 schreef Day het volgende:
[..]
Nu spreek je jezelf toch tegen of zie ik dat verkeerd?
Brian zei het toch ook uit kwaadheid? En dan keur je het af. Maar als Huub het doet, is er wel begrip?
Dat snap ik dan niet. Je keurt iets af of niet.
Is hetzelfde dat Bart te keer gaat over het alcoholgebruik tegen Huub, maar later tegen .NL zegt (die net zoveel had gezopen en zich eigenlijk nog erger misdragen had), jou neem ik het niet zo kwalijk, omdat ik je aardig vindt.
bart en NL zijn ook al geweestquote:Op vrijdag 29 december 2006 17:21 schreef Day het volgende:
Heeft WIlma de andere bewoners ook al geïnterviewd of moeten die nog?
Huub werkt zichzelf regelmatig in de nesten....Slimmer zou zijn om gewoon geen aanleiding te geven tot bashen.quote:Op vrijdag 29 december 2006 19:12 schreef Gigageil het volgende:
[..]
Drank ok.....dat kan minder.......maar vergis je niet in Huub, de eerste avond dacht ik hetzelfde, maar Huub houdt zich prima staande tussen die drie rattenkoningen.......
3 tegen 1.....het is zooo tekenend voor hun lafheid.....![]()
nee, en Wilma wist er ook al van.quote:Op vrijdag 29 december 2006 19:22 schreef avonne het volgende:
Is de hoer nog niet afgebeld?
*zucht* dat wordt een genante situatie
Ik heb Bart niet hoog zitten, maar ik verwachtte toch dat hij er een stokje voor zou steken
Huub is gewoon zichzelf, in ieder geval bij Ilona en Sylvia.....of moet ie ook controlefreak worden, net als Brian en Bart.......liever niet, hij is nu wel es irritant, maar heeft wel eerlijke humor....quote:Op vrijdag 29 december 2006 19:23 schreef Black_king het volgende:
[..]
Huub werkt zichzelf regelmatig in de nesten....Slimmer zou zijn om gewoon geen aanleiding te geven tot bashen.
Ja, ik zie dat toch anders. Ik keur het woord, net als jou, niet goed. Heb er nog enigzins begrip voor als het uit kwaadheid gezegd wordt (we schelden en zegggen allemaal lelijke dingen als we kwaad zijn).quote:Op vrijdag 29 december 2006 19:19 schreef Gigageil het volgende:
[..]
Nee je begrijpt het niet......ik keur het van niemand goed.....maar Brian gebruikt K wel vaker, en andere ziekte-scheldwoorden, en hoer tegen een meisje waarvan het niet lukt haar hart te veroveren.
Huub gaf in het kibbelende gesprek alleen als voorbeeld dat Brian Kankerhoer had gezegd.....en toen ze daar zo over vielen en als twee laffe honden hun prooi roken en hem daarop aanvielen, gebruikte Huub in zijn verdediging het woord nog een keer, dat was dom ja, maar ik heb Huub nog nooit uit zichzelf Kanker dit of Tering dat horen roepen...... Brian de aso WEL.
Huub heeft meer opvoeding genoten dan Brian, daar bek ik zeker van....![]()
Sinds wanneer wil Bart Lesley niet zien?quote:Op vrijdag 29 december 2006 19:25 schreef 2live het volgende:
[..]
nee, en Wilma wist er ook al van.
Bart vindt het ook niks, maar gaat er niet bij in de buurt zitten of zo.
Hij wil niet met haar in beeld gebracht worden
Konjoh versta ik wel hoor, en wel meer ook, ik ken meerdere Antillianen, maar niet van die aso's als Brian....quote:Op vrijdag 29 december 2006 19:27 schreef Day het volgende:
[..]
Ja, ik zie dat toch anders. Ik keur het woord, net als jou, niet goed. Heb er nog enigzins begrip voor als het uit kwaadheid gezegd wordt (we schelden en zegggen allemaal lelijke dingen als we kwaad zijn).
Maar Huub spreekt Brian erop aan, vindt het onrespectvol, zegt het woord en herhaalt het ook nog een keer met de toevoeging dat hij er graag cp's voor betaalt. Dat heb ik dus wel zo iets van: hmmm, ben jij dan zoveel beter?
Waarom verlaag je jezelf tot een niveau die je zelf afkeurt?
Overigens scheldt Huub ook veel. Het mogen dan geen woorden zijn als 'hoer' of 'kanker', maar een scheldwoord is een scheldwoord. Hij zat afgelopen nacht ook in het Antilliaans te schelden. Dat mag jij dan geen aanstoot aan nemen, omdat je het niet verstaat, maar dat maakt het niet minder erg.
Maar goed, we zijn het niet met elkaar eens dus.
In Rotterdam is het ook heel gewoon, beschamend misschien, maar wel realiteit. Daarom neem ik er ook minder aanstoot aan, al gebruik ik het zelf niet (moeder verloren eraan). Als ik alleen al zie wat voor scheldwoorden er hier op het forum rondvliegen.....quote:Op vrijdag 29 december 2006 19:36 schreef Gigageil het volgende:
[..]
Konjoh versta ik wel hoor, en wel meer ook, ik ken meerdere Antillianen, maar niet van die aso's als Brian....
Verder zal het mij een biet wezen of iemand Kanker dit of dat zegt in het Stadse leven hier in Amsterdam......maar kom niet bij mijn moeder met K-woorden want dan is het huis te klein, met 3 K-overledenen in de afgelopen 20 jaar in onze familie.....
In Amsterdam wordt het vaak gebruikt zonder dat mensen daar nu echt wat kwaads mee bedoelen.....
In een TV programma vind ik wel dat je je in moet houden, dus of we nou zo'n erg groot meningsverschil hebben.......................
![]()
Dan zal het wel een kroegtijger zijn....quote:Op vrijdag 29 december 2006 18:27 schreef demins het volgende:
[..]
Het is niet altijd van pure ouderdom dat je een buikje krijgt...![]()
Daar heb je gelijk in....quote:Op vrijdag 29 december 2006 19:44 schreef Day het volgende:
[..]
Het komt een beetje gemaakt op mij over.
Ik dacht het niet.quote:Op vrijdag 29 december 2006 20:10 schreef Day het volgende:
Even tussendoor: Huub weet nog steeds van niks?
Die is al geweest.quote:Op vrijdag 29 december 2006 20:21 schreef Suikeroom het volgende:
wilma wilt alleen nog met Sylvia praten.. hoeft ze van Huub niks te weten??![]()
quote:Op vrijdag 29 december 2006 20:49 schreef schizolientje het volgende:
Ze gaan heel stoer eerst proberen Huub dronken te voeren, dan komt de dame met een masker op en geeft zich uit als erotisch masseuse en dan gaateerst Brian mee naar boven en dan moet Huub. Hoe laag kun je zakken.
Ik vind het opzich wel leuk bedachtquote:Op vrijdag 29 december 2006 20:49 schreef schizolientje het volgende:
Ze gaan heel stoer eerst proberen Huub dronken te voeren, dan komt de dame met een masker op en geeft zich uit als erotisch masseuse en dan gaaeerst Brian mee naar boven en dan moet Huub. Hoe laag kun je zakken.
Snap ik ook wel, maar denk eerder dat Huub het fantastisch gaat vinden (mijn gevoel dan)quote:Op vrijdag 29 december 2006 20:52 schreef schizolientje het volgende:
Ik hou er niet van als mensen in precaire situaties worden gebracht, enkel en alleen om ze te vernederen en daar gaat het hier om. Eigenlijk hoop ik dat Huub beleefd gaat bedanken of vroeg naar bed gaat
Ik moet straks werken dus ik reken op jullie verslagenquote:Op vrijdag 29 december 2006 20:53 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Snap ik ook wel, maar denk eerder dat Huub het fantastisch gaat vinden (mijn gevoel dan)We zullen het straks wel merken, stay tuned
Absoluut zeker dat die Huub dat helemaal geweldig gaat vinden...hij is op dat moment hoofdrolspeler en daar kickt hij enorm opquote:Op vrijdag 29 december 2006 20:53 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Snap ik ook wel, maar denk eerder dat Huub het fantastisch gaat vinden (mijn gevoel dan)We zullen het straks wel merken, stay tuned
T zal een enorme Ego-boost voor hem zijn jaquote:Op vrijdag 29 december 2006 20:55 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
[..]
Absoluut zeker dat die Huub dat helemaal geweldig gaat vinden...hij is op dat moment hoofdrolspeler en daar kickt hij enorm op![]()
Ja die gaat helemaal los en hij zal vragen waarom er niet 2 of 3 meiden zijn gekomen voor hem...quote:Op vrijdag 29 december 2006 20:56 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
T zal een enorme Ego-boost voor hem zijn ja
Ze moest even op gang komen ;-) vond het uiteindelijk nog wel een lollig gesprek.quote:Op vrijdag 29 december 2006 21:06 schreef LekkerSimpel het volgende:
Wat een ongeïnteresseerd wijf is die Nena ook
Ofzo...blabla weet ik veel bla bla ofzo... bla bla, weet ik niet....
Wat een onzin! Ze is gewoon 19 en neemt het allemaal niet zo serieus en heeft weinig interesses maar daarom is ze nog niet dom.quote:Op vrijdag 29 december 2006 21:13 schreef LekkerSimpel het volgende:
Volgens mij heeft Nena haar VMBO-diploma op internet gekocht. Wat is dat mens dom zeg!?!?!?
Wat een eikel die ventquote:Op vrijdag 29 december 2006 21:03 schreef LekkerSimpel het volgende:
Ilona vraagt of Bart wil bellen.
Bart: "Ik heb wel wat anders te doen..."
Dan zou ik Lesley bellen en zeggen: "Ik bel je omdat Bart niet wilde bellen. Hij had wel iets aanders te doen dan jou te bellen..."
Ze komt eerder zwaar depressief over dan domquote:Op vrijdag 29 december 2006 21:13 schreef LekkerSimpel het volgende:
Volgens mij heeft Nena haar VMBO-diploma op internet gekocht. Wat is dat mens dom zeg!?!?!?
Dat kind is volgens mij alleen bezig geweest met haar uiterlijk, met bedenken hoe ze haar voetbalvriendje niet kwijt kon raken, bellen, sms-en, msn-en met veelquote:Op vrijdag 29 december 2006 21:06 schreef LekkerSimpel het volgende:
Wat een ongeïnteresseerd wijf is die Nena ook
Ofzo...blabla weet ik veel bla bla ofzo... bla bla, weet ik niet....
D'r ex had haar een paar Madame Jeanettes in d'r reet moeten douwen!quote:Op vrijdag 29 december 2006 21:18 schreef Gigageil het volgende:
[..]
Dat kind is volgens mij alleen bezig geweest met haar uiterlijk, met bedenken hoe ze haar voetbalvriendje niet kwijt kon raken, bellen, sms-en, msn-en met veel-emoticons.....
Een vak leren ho maar......
Echt...ik wist niet dat een meisje zo lui , leeg en nietszeggend kon zijn als Nena- Kweenie .....![]()
quote:Op vrijdag 29 december 2006 21:22 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
[..]
D'r ex had haar een paar Madame Jeanettes in d'r reet moeten douwen!
Wel spannend hoorquote:Op vrijdag 29 december 2006 21:27 schreef rooie3 het volgende:
Jippieeeeeee cluedo.
waar doet me dat toch aan denken.
Jep, het moet af en toe ook een beetje saai blijven natuurlijkquote:Op vrijdag 29 december 2006 21:31 schreef avonne het volgende:
Goedenavond.
4 streams hetzelfde?
Wordt Sylvia expres buiten beeld gehouden?
Nena legt het nu uit, ik vind het best een pittig spel, niet echt spannend maar je kan er iig een tijdje zoet mee zijnquote:Op vrijdag 29 december 2006 21:31 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
[..]
Ken dat spel niet, is het leuk?
Niet anders, morgen zal het een zeer rustig dagje worden omdat de meesten uitgerust willen zijn voor het O&N feestquote:Op vrijdag 29 december 2006 21:34 schreef schizolientje het volgende:
Uren in BB gespeeld met geimproviseerde materialen. Maar het valt me wel op dat nu Wilma er is ze zich een soort sociaal gedragen. Ben benieuwd hoe dat morgen is
Op haar verzoek schreef Satanael ook iets op het gips. Hij legde uit dat het sucses betekent en dat hij dat ook echt meendequote:Op vrijdag 29 december 2006 21:35 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
Nena heeft:"Break a Leg!" staan op haar gips...heeft Brian dat geschreven in hoofdletters? Best wel bruut!
.NLquote:Op vrijdag 29 december 2006 21:35 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
Nena heeft:"Break a Leg" staan op haar gips...heeft Brian dat geschreven in hoofdletters? Best wel bruut!
Is een engelse uitdrukking. Betekend zoiets als "Good Luck".quote:Op vrijdag 29 december 2006 21:35 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
Nena heeft:"Break a Leg" staan op haar gips...heeft Brian dat geschreven in hoofdletters? Best wel bruut!
quote:Op vrijdag 29 december 2006 21:03 schreef LekkerSimpel het volgende:
Ilona vraagt of Bart wil bellen.
Bart: "Ik heb wel wat anders te doen..."
Dan zou ik Lesley bellen en zeggen: "Ik bel je omdat Bart niet wilde bellen. Hij had wel iets aanders te doen dan jou te bellen..."
Niet echtquote:Op vrijdag 29 december 2006 21:39 schreef kleinzusje het volgende:
heb ik nog wat gemist ?
Je zou het denken jaquote:Op vrijdag 29 december 2006 21:41 schreef farceman het volgende:
Is Hummie op bezoek dat er spelletjes gespeeld worden?
quote:Is een engelse uitdrukking. Betekendt zoiets als "Good Luck".
Och dat is waar ook...zeggen ze ook weleens voor een musical zoals ze hier toi toi toi zeggen he...quote:Op vrijdag 29 december 2006 21:39 schreef Kaleddis het volgende:
[..]
Is een engelse uitdrukking. Betekend zoiets als "Good Luck".
Dank je, ben net thuis en schakel inquote:
Je valt nu helaas op een saai moment binnen maar als het goed is (fingers crossed) komt er rond 23:00uur een call-girl voor Huub (wat hij nog niet weet!)quote:Op vrijdag 29 december 2006 21:46 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Dank je, ben net thuis en schakel in
Zo triestquote:Op vrijdag 29 december 2006 21:48 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Je valt nu helaas op een saai moment binnen maar als het goed is (fingers crossed) komt er rond 23:00uur een call-girl voor Huub (wat hij nog niet weet!)
Die leest hier gewoon mee, dus lezen ze ook de diverse meningenquote:Op vrijdag 29 december 2006 22:04 schreef Lady-night het volgende:
hebben jullie de redactie niet gemaild wat je daarvan vindt
Ik zou wel eens willen weten of ze door hadden dat die brief aan Ilona van Lekker Simpel kwamquote:Op vrijdag 29 december 2006 22:05 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Die leest hier gewoon mee, dus lezen ze ook de diverse meningen
IK OOKquote:Op vrijdag 29 december 2006 22:06 schreef kleinzusje het volgende:
Beste Redactie: Ik vind het erg triest en sneu voor huub. Hoe laag wil je gaan ???
echt zo fout
Ik neem aan dat ze later vast gelezen hebben dat LS het was omdat hij de brief hier online had gezet in een van de vorige COS'sen, op het moment dat Ilona de brief kreeg hadden ze het ws. niet doorquote:Op vrijdag 29 december 2006 22:07 schreef avonne het volgende:
[..]
Ik zou wel eens willen weten of ze door hadden dat die brief aan Ilona van Lekker Simpel kwam
Hij is er ook nog niet lang genoeg om zo omhoog te zitten dat hij zich door een prostituee wel laat nemen.quote:Op vrijdag 29 december 2006 22:08 schreef Lady-night het volgende:
Vanavond zei huub tegen Wilma dat hij geen sex zou hebben in de villa!!!!
Alles voor de kijkcijfers he?quote:Op vrijdag 29 december 2006 22:06 schreef kleinzusje het volgende:
Beste Redactie: Ik vind het erg triest en sneu voor huub. Hoe laag wil je gaan ???
echt zo fout
Maar toch ook wel ff een nostalgisch momentje verpakt in een ander jasje (ze spelen nu namelijk het "echte" spel)quote:Op vrijdag 29 december 2006 22:15 schreef Black_king het volgende:
Ze spelen cluedo ????? Nasty deja vu here.....
Tja omdat hij aan de vrouwelijke bewoners dacht natuurlijk...quote:Op vrijdag 29 december 2006 22:08 schreef Lady-night het volgende:
Vanavond zei huub tegen Wilma dat hij geen sex zou hebben in de villa!!!!
quote:Op vrijdag 29 december 2006 22:08 schreef Lady-night het volgende:
Vanavond zei huub tegen Wilma dat hij geen sex zou hebben in de villa!!!!
Ik had begrepen van Brian eerder op de avond dat het alsnog doorgaatquote:Op vrijdag 29 december 2006 22:17 schreef Fikkert het volgende:
[..]
hij zei dat ie geen relatie wilde hebben im huis en dat hij het niet ziet zitten om een medemiljonair of personeel alleen voor de sex te gebruiken... ben benieuwd hoe die dan op een callgirl gaat reageren, btw, volgens mij komt ze morgen pas omdat wilma er vandaag is
Dat is dan weer een voordeel....quote:Op vrijdag 29 december 2006 22:17 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Maar toch ook wel ff een nostalgisch momentje verpakt in een ander jasje (ze spelen nu namelijk het "echte" spel)
Nog triester dusquote:Op vrijdag 29 december 2006 22:11 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Alles voor de kijkcijfers he?
Nee dat is een beetje flauw van me, maar het idee kwam van Nena, Ilona en Natasia dus NIET van de redactie, maar ze wilden ook niet te lullig zijn en werkten uiteindelijk mee
Apart. Ik had begrepen dat Nena het met "de Bok" al had uitgesteld....quote:Op vrijdag 29 december 2006 22:18 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Ik had begrepen van Brian eerder op de avond dat het alsnog doorgaat
Met Wilmaquote:Op vrijdag 29 december 2006 22:08 schreef Lady-night het volgende:
Vanavond zei huub tegen Wilma dat hij geen sex zou hebben in de villa!!!!
Mss kan "de Bok" dat even bevestigen als hij of zij nu meeleest.....quote:Op vrijdag 29 december 2006 22:21 schreef Black_king het volgende:
[..]
Apart. Ik had begrepen dat Nena het met "de Bok" al had uitgesteld....
Het peil moet kennelijk omlaag, zodat de grote massa ook gaat kijken. Interessante uiteenzettingen over oesters en wijn trekt kennelijk te weinig mensen aan.....quote:
Tel.gesprekquote:Op vrijdag 29 december 2006 22:34 schreef Black_king het volgende:
Iedereen moet naar de woonkamer.....Het hoertje of het telefoongesprek ?
Ze geven hem aan Ilona.quote:Op vrijdag 29 december 2006 22:38 schreef Black_king het volgende:
Nathanael begint met zijn pleidooi...
Yep.....I know...quote:Op vrijdag 29 december 2006 22:39 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Ze geven hem aan Ilona.
was al besproken door de heren.
Denk het, maar leek er meer op dat ie het gewoon weggeven heeftquote:Op vrijdag 29 december 2006 22:40 schreef Black_king het volgende:
Ilona vervolgt. Ze wil haar zus en haar ouders bellen
Heeft Huub opgegeven ?
Da's dan weer mooiquote:Op vrijdag 29 december 2006 22:46 schreef Gigageil het volgende:
Het plannetje van Bart valt in duigen.....![]()
Hij gaat gewoon ja zeggen hoor.quote:Op vrijdag 29 december 2006 22:47 schreef Black_king het volgende:
Brian heeft er een probleem mee..... Het was een ding van gunnen. Brian gaat zich inlikken bij Bart.
Ook Brian's plannetje valt in duigen, het loopt een beetje uit de handquote:Op vrijdag 29 december 2006 22:49 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Hij gaat gewoon ja zeggen hoor.
ze wilde ilona het even laten voelen.
niet helemaal.quote:Op vrijdag 29 december 2006 22:55 schreef Day het volgende:
Ilona heeft die 4 uur niet zomaar aan Bart gegund, hè?
Ze heeft er 150 cps voor gekregen.
Ik denk dat Ilona doet alsof ze voelt, zou zo mooi zijn!quote:Op vrijdag 29 december 2006 22:49 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Hij gaat gewoon ja zeggen hoor.
ze wilde ilona het even laten voelen.
haantjesgedragquote:Op vrijdag 29 december 2006 22:59 schreef Black_king het volgende:
Iedereen wilde dus de beslissende stem naar zich toe trekken; Brian Bart en Nathanael...
Die krijgt zeker te horen dat er onverwacht bezoek voor hem komt...quote:Op vrijdag 29 december 2006 23:05 schreef Black_king het volgende:
Telefoon voor Huub....
Word misschien op de hoogte gebracht.quote:Op vrijdag 29 december 2006 23:05 schreef Black_king het volgende:
Telefoon voor Huub....
Ze zouden het als een erotische massage gaan regelen; eerst zou Brian een "behandeling" ondergaan.... Dus zou het logischer zijn als er telefoon voor Brian zou zijn....quote:Op vrijdag 29 december 2006 23:06 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
[..]
Die krijgt zeker te horen dat er onverwacht bezoek voor hem komt...
Ouwe koeienquote:Op vrijdag 29 december 2006 23:08 schreef demins het volgende:
Waarom is Bart ontevreden? Is Bart ontevreden? En zo ja, waarom?
Hier alles goed....quote:Op vrijdag 29 december 2006 23:09 schreef bosb het volgende:
Ben ik de enige zonder geluid op 1 en 2?
Hier is er gewoon geluidquote:Op vrijdag 29 december 2006 23:09 schreef bosb het volgende:
Ben ik de enige zonder geluid op 1 en 2?
De eerste reactie van velen was dat het lang zou gaan duren omdat alle lijnen overbelast zullen zijn....Bart hoorde daar ook bij volgens mij; Hij gaf geen speciale reden...quote:Op vrijdag 29 december 2006 23:11 schreef avonne het volgende:
Waarom wilde Bart dan die 15 minuten niet om zijn moeder te bellen?
Hij zou het zo gekregen hebben.
Ilona zei net ook dat ze het niet per se hoefde te hebben.
En dat is dus een leugen, want ze wilde ze wel.quote:Op vrijdag 29 december 2006 23:11 schreef avonne het volgende:
Ilona zei net ook dat ze het niet per se hoefde te hebben.
Neenquote:Op vrijdag 29 december 2006 23:20 schreef arneaux het volgende:
Zeg is de hoer van Huub er al?
BB-tijden....quote:
Afgebeld?quote:
Ach ja, was zovaak saai, dus opzich vind ik het nu niet erg dat het 'n keertje wat minder is (komt ook vooral door de aanwezigheid van Wilma natuurlijk, iets waar de bewoners weinig aan kunnen veranderen)quote:Op vrijdag 29 december 2006 23:21 schreef Black_king het volgende:
[..]
BB-tijden....![]()
Misschien dat een lichtekooi daar verandering in kan brengen.....![]()
Mogelijk, is niet 100% duidelijkheid overquote:
Ah, okay. Thx.quote:Op vrijdag 29 december 2006 23:23 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Mogelijk, is niet 100% duidelijkheid over
Welke brief?quote:Op vrijdag 29 december 2006 22:07 schreef avonne het volgende:
[..]
Ik zou wel eens willen weten of ze door hadden dat die brief aan Ilona van Lekker Simpel kwam
Ik zou het niet weten, herken het vest niet (dat Bart hem aanhad)quote:Op vrijdag 29 december 2006 23:30 schreef Day het volgende:
Heeft Natasia nou de vest van Bart aan?
Dan zijn ze wel een beetje dom:quote:Op vrijdag 29 december 2006 22:08 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Ik neem aan dat ze later vast gelezen hebben dat LS het was omdat hij de brief hier online had gezet in een van de vorige COS'sen, op het moment dat Ilona de brief kreeg hadden ze het ws. niet door
Weer om 23.00 uur?quote:Op vrijdag 29 december 2006 23:31 schreef BONG4002 het volgende:
Nena bevestigd nu dat het pas morgen is (dat het hoertje komt)
Denk je dat ze teleurgesteld is?quote:Op vrijdag 29 december 2006 23:33 schreef BONG4002 het volgende:
Al vraag ik me af of Wilma het weet (dat hoertje is verplaatst), denk dat ze wellicht even vreemd staat te kijken omdat het vanavond zou gebeuren
Dat had ze in interview met Nanninga ook al gezegd.quote:Op vrijdag 29 december 2006 23:31 schreef BONG4002 het volgende:
Nena bevestigd nu dat het pas morgen is (dat het hoertje komt)
Ow, daar was ik niet bij, dan zijn mn vorige berichten niet meer van toepassingquote:Op vrijdag 29 december 2006 23:35 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Dat had ze in interview met Nanninga ook al gezegd.
Morgen.quote:Op vrijdag 29 december 2006 23:02 schreef Darklight het volgende:
wanneer komt die hoer?
En de redactie gooit er af en toe een bommetje in om de actie op te krikken.....quote:Op vrijdag 29 december 2006 23:42 schreef Leandra het volgende:
Nena: dat is wel makkelijk, je zit op de computer en ziet ons hier een beetje sims spelen ofzo, en dan kun je ons ook weer uitzetten...
Wel mooi vergelijk van Nena, de bewoners zijn de Sims en de redactie is de speler (die het spel bediend)quote:Op vrijdag 29 december 2006 23:43 schreef Black_king het volgende:
[..]
En de redactie gooit er af en toe een bommetje in om de actie op te krikken.....![]()
Ja maar, dat was zooooo zwaar. Nu is het eerst even IK IK IK en nog eens IKquote:Op vrijdag 29 december 2006 23:46 schreef LekkerSimpel het volgende:
Ik snap nog steeds niet wat Natasiaaaa in dat huis doet. Als je kid zo ziek is (geweest) dan ga je je toch niet als een schreeuwerige nep-diva opstellen voor een paar jaar?
Ik kan er ook nog steeds niet bij..... ga voor mijn part 3 weken in je uppie op vakantie naar een of ander sapkuurhotel of wat dan ook, maar zo iets met zulke kleine kinderen en zo'n medisch verhaal....quote:Op vrijdag 29 december 2006 23:46 schreef LekkerSimpel het volgende:
Ik snap nog steeds niet wat Natasiaaaa in dat huis doet. Als je kid zo ziek is (geweest) dan ga je je toch niet als een schreeuwerige nep-diva opstellen voor een paar jaar?
Behalve de officiele statements en berichten van de makers zelf op de DGK site, is de community niets waard imo.quote:Op vrijdag 29 december 2006 23:59 schreef Leandra het volgende:
Tuurlijk zit Wima hier te lurken, als t niet uit zichzelf is dan zal ze er door de redactie zeker op gewezen zijn dat er hier zeer fanatiek naar DGK gekeken wordt.
En Nathanael is zo'n nerd dat hij Fok! sowieso wel weet te vinden lijkt me.
Ik vermoed dan ook dat wij die "enorme community" zijn buiten de Talpa-site die alles bijhouden.
Sluit VOL niet uitquote:Op vrijdag 29 december 2006 23:59 schreef Leandra het volgende:
Ik vermoed dan ook dat wij die "enorme community" zijn buiten de Talpa-site die alles bijhouden.
quote:Op zaterdag 30 december 2006 00:00 schreef LekkerSimpel het volgende:
NL: "Ik heb ook gewoon fouten gemaakt.."
Nee, NL, je ouders hebben een fout gemaakt, jouw verwekken....
Me 2, de reacties op de Talpa-site zijn bagger van het ergste soort.quote:Op zaterdag 30 december 2006 00:01 schreef Sonique het volgende:
[..]
Behalve de officiele statements en berichten van de makers zelf op de DGK site, is de community niets waard imo.
Zit ik liever hier op FOK..![]()
Tuurlijk, maar de helft op VOL zit ook op Fok!quote:Op zaterdag 30 december 2006 00:01 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Sluit VOL niet uitIs ook een flinke community die zowel BB als DGK intensief volg(d)en)
Da's waar, en een groot deel van de (toen nog) BB5/HBB posters zijn overgegaan op VOL, die niet meer zijn teruggekeerd, maargoed ieder zijn meug, ik voel me hier op FOK! nog steeds het beste thuisquote:Op zaterdag 30 december 2006 00:03 schreef Leandra het volgende:
[..]
Tuurlijk, maar de helft op VOL zit ook op Fok!![]()
Klopt, maar de regels van pool worden in Europa al jaren vernaggeld, en aan de overkant potten zal wel te moeilijk zijn.quote:Op zaterdag 30 december 2006 00:02 schreef LekkerSimpel het volgende:
Ben ik blonT of speelt Huub vals? Je moet de zwarte toch in de tegenovergestelde hoek potten waar je laatste bal in is gegaan?
Pool is sowiesoquote:Op zaterdag 30 december 2006 00:04 schreef Leandra het volgende:
[..]
Klopt, maar de regels van pool worden in Europa al jaren vernaggeld, en aan de overkant potten zal wel te moeilijk zijn.
Heeft min of meer de zelfde regels, maar Huub maakt er zijn regels van. Dan kan ik ook winnen, en zeker als de witte "gepot" is en dan die voor je eigen bal te leggen.quote:Op zaterdag 30 december 2006 00:06 schreef Sonique het volgende:
[..]
Pool is sowieso![]()
Speel dan 9-ball
Heb het geluid al gemuted, luister nu naar mn "eigen" mixquote:Op zaterdag 30 december 2006 00:09 schreef Sonique het volgende:
Kan Brian nog steeds niet mixen?
Bij ons :p Moet je het gewoon op de 'stip' lijn leggen, en moet de bal eerst over de helft van de tafel gaan voor hij een bal mag raken. Kweet niet of dit officieel is ofzo, maar vind het beter dan de witte bal voor een andere bal leggen. Daty is echt kinderpool imo...quote:Op zaterdag 30 december 2006 00:09 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Heeft min of meer de zelfde regels, maar Huub maakt er zijn regels van. Dan kan ik ook winnen, en zeker als de witte "gepot" is en dan die voor je eigen bal te leggen.
Die behoort (ook bij 9-ball) op een specifieke plek.
Er behoort een streep te staan met een halve cirkel erin. Als de witte gepot wordt, dan moet die achter die streep gelegd te worden. Maakt niet uit waar. Maar Huub legde de bal ver over het midden.quote:Op zaterdag 30 december 2006 00:11 schreef Sonique het volgende:
[..]
Bij ons :p Moet je het gewoon op de 'stip' lijn leggen, en moet de bal eerst over de helft van de tafel gaan voor hij een bal mag raken. Kweet niet of dit officieel is ofzo, maar vind het beter dan de witte bal voor een andere bal leggen. Daty is echt kinderpool imo...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |