abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_53180362
Ik ga ook eens even nadenken over rare klasgenoten/collega's

/Edit: ja gevonden

Op het hbo had ik in de klas een meid zitten die een enorme betweter was (dat hebben we vast niet vaker gehoord ) en dus bepaald niet populair was bij medestudenten én docenten!
Zo was ze tijdens de hoorcolleges meerdere malen aan het woord en had ze op ALLES wat de docenten zeiden een weerwoord of een "Ja, maar......" antwoord NIKS "Ja, maar...." sommige dingen zijn nou eenmaal zo!

Na de eerste paar weken dit aangehoord te hebben en ons er aan te zitten irriteren, waren de docenten al zo ver dat als ze haar hand opstak om ergens op te reageren (lees = commentaar geven), ze volkomen genegeerd werd Als ze het dan toch presteerde om wat te zeggen, praatten de docenten door haar heen net alsof ze er niet was of hielden ze een keihard monoloog om haar ongelijk aan te tonen.

Diezelfde klasgenoot was een keer tijdens het maken van een tentamen met een rood hoofd de klas uitgestormd om de pabo'ers die boven ons aan het blokfluit-/keyboardspelen waren te sommeren er mee op te houden aangezien ze "er last van had" True, het was irritant! Maar loop dan even rustig naar boven i.p.v. naar boven te stormen en zo hard gillen tegen de pabo'ers dat we het een verdieping lager allemaal letterlijk konden volgen

[ Bericht 87% gewijzigd door Locusta op 14-09-2007 20:30:17 ]
pi_53181858
Hé, niets tegen betweters ja! Moet je maar géén foute informatie geven...
pi_53182111
quote:
Op vrijdag 14 september 2007 21:04 schreef unkki het volgende:
Hé, niets tegen betweters ja! Moet je maar géén foute informatie geven...
Was dat maar zo, hadden we er nog wat aan!
Nee, het waren altijd scenario's die er niets toe deden of gewoon domweg onzin.
pi_53182662
Wat ben ik blij dat er hier geen voormalige klasgenoten van me zitten.

Of collegae.
Haha, U schakelt nog. Test een DAF !
  Moderator / Redactie FP zaterdag 15 september 2007 @ 02:30:55 #55
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_53190080
Waar zijn de oude topics?
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
pi_53194169
Ik ben in geen enkel topic genoemd.
Terwijl een 2 jaar jonger hyperactief jochie nou niet bepaald normaal is.
pi_53194184
tvp
  zaterdag 15 september 2007 @ 13:03:39 #58
166818 restafval
no soup for you
pi_53194928
quote:
Op vrijdag 14 september 2007 08:24 schreef Kuukske het volgende:

[..]

Briljant .

Ik had ooit een klasgenoot die d'r Labello's niet alleen gebruikte om d'r lippen mee in te smeren, maar om er daarna ook nog een hap van te nemen .

Verder had ik niet echt vreemde klasgenoten. Geloof ik.
wtf?...

ik heb genoeg rare klasgenoten gehad:')
zo was er een meisje dat echt oerlelijk was. ze had een ingevallen gezicht alsof ze in een concentratiekamp zat maar ze had een enorme reet. verder zwart haar en op haar schouders lag een witte laag sneeuw. ze kwam in de tweede in onze klas dus dan moet je al moeite doen om er tussen te komen, alleen zij kreeg het voor elkaar om de eerste dag te zeggen dat ze vaak s'nachts met haar(overleden) opa prate. en dat ze een string droeg met luipaardenprint. daar ze een gigantische reet had werd ik misselijk een voorstelling daarvan te maken.
verder werdt al de eerste week duidenlijk gemaakt(door haar) dat ze anorexia had, tezamen met; ADHD, pfeiffer, bloedarmoede en een lichte vorm van autisme. Ze vertelde dit allemaal vrijwillig tegen iedereen die niet weg liep als ze naast hem kwam staan. Ze had een soort aandachts tekort stoornis oid want ze vroeg gewoon om negatieve aandacht.

Later toen we op kamp gingen in de ardenne ging zij natuurlijk mee. bij de tweede nacht hoorde ik oppeens een geluid komen van de douche(2meter van mijn kamer vandaan) ik riep er iemand bij om te luisteren wat her nu was. We konden het niet plaatsen maar toen het harder werdt bleek het gekreun te zijn. er kwamen nog wat mensen aangelopen en nu was het echt duidelijk te horen, diepe kreunen en al snel ne een laatste harde kreun stopte het. We bleven nog even staan om te kijken wat dat nu was. Komt zij eruit gelopen. Toen ze ons zag kreeg ze een knalrode kop en liep ze hard weg zat ze een beetje te mastruberen onder de douche

in het derde jaar kwam ze er een beetje achter dat ze niet bepaald populair was en was blijkbaar eindelijk moe van de negatieve aandacht. Ze hield daarom een spreekbeurd.... over haarzelf!
echt, hoe dom moet je zijn om te denken dat dat hielp. maar de leraren waren net zo dom, want die steunden haar in haar idee echt en maf kind.

zoiemand moet eigenlijk psychiatrische hulp krijgen...
''should it help if we run away a bit more?''
''shut up and go change your armor''
pi_53195238
quote:
Op zaterdag 15 september 2007 13:03 schreef restafval het volgende:

in het derde jaar kwam ze er een beetje achter dat ze niet bepaald populair was en was blijkbaar eindelijk moe van de negatieve aandacht. Ze hield daarom een spreekbeurd.... over haarzelf!
!

Hoe kom je er trouwens in godsnaam bij om spreekbeurt met een d te schrijven?
  zaterdag 15 september 2007 @ 13:20:54 #60
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_53195256
goed topic

vroeger bij ons op school zat een gast, midden in de hal, op de grond, z'n appel te schillen met een mesje.

Iedere dag.

.
Huilen dan.
pi_53195752
Das toch niet zo apart?
Hij vind appels lekker, maar de schil niet.
Nou, dan schilt hij de schil eraf en eet hij verder.
  zaterdag 15 september 2007 @ 14:01:09 #62
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_53195957
je snapt het niet hè.

alleen, midden in de hal, op de grond.. iedereen staat, hij zit op de grond.
Huilen dan.
  zaterdag 15 september 2007 @ 14:04:19 #63
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_53196004
quote:
Op zaterdag 15 september 2007 13:20 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:

[..]

!

Hoe kom je er trouwens in godsnaam bij om spreekbeurt met een d te schrijven?
Als dat nu de enige fout was
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 15 september 2007 @ 14:05:05 #64
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_53196019
quote:
Op zaterdag 15 september 2007 14:01 schreef Isdatzo het volgende:
je snapt het niet hè.

alleen, midden in de hal, op de grond.. iedereen staat, hij zit op de grond.
. Die zin was dan ook wel ontzettend moeilijk. .
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 15 september 2007 @ 14:08:44 #65
179239 Poekel
That orphanage attacked ME!
pi_53196083
Een klasgenoot van mij spoort voor geen meter.
Hij kwam laatst springend de klas in: "AK-47! BAMBAMBAMBAMBAM!"

Iedereen echt zo: O___o
"The meaning of life is 'bucket'."
  zaterdag 15 september 2007 @ 14:13:07 #66
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_53196177
quote:
Op zaterdag 15 september 2007 14:08 schreef Poekel het volgende:
Een klasgenoot van mij spoort voor geen meter.
Hij kwam laatst springend de klas in: "AK-47! BAMBAMBAMBAMBAM!"

Iedereen echt zo: O___o
Wat hebben jullie brede hoofden.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_53196652
quote:
Op zaterdag 15 september 2007 14:08 schreef Poekel het volgende:
Een klasgenoot van mij spoort voor geen meter.
Hij kwam laatst springend de klas in: "AK-47! BAMBAMBAMBAMBAM!"

Iedereen echt zo: O___o
Wtf??
When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.
  zaterdag 15 september 2007 @ 15:33:51 #68
87680 Mirel
Mirel wil een bongophone.
pi_53197636
quote:
Op zaterdag 15 september 2007 14:13 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Wat hebben jullie brede hoofden.
:Dd;

2 jaar terug kwam er zo rond het einde van het jaar nog een meisje bij. De schooldag ervoor zei de leraar tegen een leerling dat het een erg mooi meisje was oid.

Ze bleek groot warrig haar te hebben, een armadillo nek en een baard, en ze ging altijd bij ons staan en ineens meelullen. Tja. En op sommige dagen als ze bukte en iets uit haar tas pakte, zag je haar harige kont en string.. iel.
Daarna nooit meer teruggezien, niet dat het erg was.

Vorig jaar kregen we ook een aantal nieuwe d'r bij, allemaal leuke mensen, maar een ervan, uit een of ander boerendorp is een rarie, die trots was op zijn Vista, iets tegen je zei en je bleef aankeken totdat je antwoord gaf, en bemoeide zich ook overal mee, altijd lullen lullen lullen. Zo raar , zit je met iemand te kletsen, zie je hem in je ooghoeken, draait zich om, en begint gelijk een verhaal te lullen :p

When all else fails, you always have delusion.
pi_53197638
ik heb een collega, die activisten die in bomen zaten tegen bomenkap, de politie is gan helpen om ze uit die bomen te trekken, dat vind ik nou echt geweldig eigenljk xD
pi_53197746
Ik had een klasgenoot die een heks was (Wikka ?).

Ze heeft mij ook ooit behekst !
All those moments will be lost, like tears in rain... Time to die.
  zaterdag 15 september 2007 @ 15:58:39 #71
32402 s0k
..............................
pi_53198109
quote:
Op zaterdag 15 september 2007 15:38 schreef Roi het volgende:
Ik had een klasgenoot die een heks was (Wikka ?).

Ze heeft mij ook ooit behekst !
Ik had ook van die idioten in de klas die opeens in fluwelen jurken en vloerkleden naar school kwamen. Dan vraag je je toch gelijk af wat er mis is gegaan tijdens de opvoeding.

Ook had ik al iemand in mn basisschoolklasje, groep 7, die meisjes uit de klas aanrande en probeerde te forceren tot zoenen.
..................................................................................................................................................
pi_53198191
ik heb ook een meid gekent die altijd een flatlander was, en opeens met wcpapier cupC gemaakt had.
pi_53198289
quote:
Op zaterdag 15 september 2007 16:02 schreef Nilith het volgende:
ik heb ook een meid gekent die altijd een flatlander was, en opeens met wcpapier cupC gemaakt had.
ook leuk als er bij een ( beste jonge) lerares een stuk wc papier uit haar shirt komt
When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.
pi_53198448
TerugVindPaupertjes
  zaterdag 15 september 2007 @ 17:42:24 #75
160473 Rossoneri
Daar hoorden zij engelen zinge
pi_53200112
quote:
Op zaterdag 15 september 2007 16:02 schreef Nilith het volgende:
ik heb ook een meid gekent die altijd een flatlander was, en opeens met wcpapier cupC gemaakt had.
AJAX AJAX AJAX!!
PSN: Rossoneri15
  zaterdag 15 september 2007 @ 18:24:54 #76
56208 Euc-
Verweg(gistan)
pi_53201052
Wij hebben nogal vage figuren in de klas gehad.

Zo hadden we een Ivan, die alles netjes had aangeschaft voor de opleiding (hotelschool, best duur ook nog door alle messensets, kokskleren en pakken etc), en op de 2e dag gewoon in het algemeen een vraag stelt als we buiten een sigaret aan het roken zijn: "Hoe zit dat eigenlijk met die creditcards, ik sta namelijk 500 euro rood op mijn bankrekening, en heb nu het maximale bedrag van 1500 euro van mn creditcard opgemaakt, dat kan ik toch nooit terugbetalen? "

Na de 3e dag was hij ook gekapt met zn opleiding.. beetje vreemd figuur.

Ook hadden we een meisje in de klas dat drugs gebruikte, ze gaf het zelf ook toe en de plekken in haar armen zag je duidelijk zitten waar ze de spuiten zette. Nu hadden we ook een playerfiguur uit helmond in de klas zitten, en een keer toen we op een beurs stonden te werken, vroeg zij of die jongen even of hij mee naar achter wou komen. Daar deed ze dr rokje omhoog, ging wijdbeens op de koelkast zitten en zei letterlijk de woorden: "Als je me wilt nemen moet je het nu doen". Hij heeft het dus nog gedaan ook (Waarna hij het in geuren en kleuren met een bigsmile kwam vertellen, toegegeven, de meid was bijzonder knap, maar toch.. )

Het meisje is na ongeveer 4 maanden haar nieuwe carriere als topmodel in griekenland vorm gaan proberen te geven. De jongen heeft het nog 2 jaar volgehouden, zijn deeldiploma's gehaald en is op de bouw gaan werken.

Als laatste vage figuur hadden we dan ook nog een meisje dat Pebbles heette, waar ze nogal eens wat opmerkingen over ontving, broertje bambam etcetc. Nu was ze een beetje een instabiel meisje, dat heeeeel erg aanhankelijk was aan haar vriend. En elke keer als er dan zo een opmerking kwam, begon ze keihard te janken en rende ze de klas uit met allerlei dreigementen als "Mijn vriend ramt je in elkaar! Wacht maar tot hij er is!". Tot die vriend op 1 van de laatste dagen ook daadwerkelijk opdook op school. Hij kwam aangereden in een hele oude 3 serie, geblindeerde ramen en keiharde hardcore. Het meisje klaarde helemaal op, liep richting auto en maakte direct dreigementen, "Nu hebben jullie de poppen aan het dansen" "Ik zou maar heel hard rennen als ik jullie was".
Komt vervolgens het grootste scharminkel uit die auto geklommen, 1.50 hoog, dunner dan de gemiddelde lantaarnpaal, 2 gouden oorbellen in elk oor, nike petje op en een honkbalknuppel in zn hand (We houden het er maar op dat hij niet veel klaarspeelde )

[ Bericht 33% gewijzigd door Euc- op 15-09-2007 18:32:51 ]
O_o o_O O_O °_O °_° O_°
pi_53201379
quote:
Op zaterdag 15 september 2007 18:24 schreef Euc- het volgende:
Ook hadden we een meisje in de klas dat drugs gebruikte, ze gaf het zelf ook toe en de plekken in haar armen zag je duidelijk zitten waar ze de spuiten zette. Nu hadden we ook een playerfiguur uit helmond in de klas zitten, en een keer toen we op een beurs stonden te werken, vroeg zij of die jongen even of hij mee naar achter wou komen. Daar deed ze dr rokje omhoog, ging wijdbeens op de koelkast zitten en zei letterlijk de woorden: "Als je me wilt nemen moet je het nu doen". Hij heeft het dus nog gedaan ook (Waarna hij het in geuren en kleuren met een bigsmile kwam vertellen, toegegeven, de meid was bijzonder knap, maar toch.. )
dat is toch niet raar? als ik als mannetje van 16 een knap meisje had dat dat tegen me zei, zou ik ook geen seconde aarzelen hoor
pi_53201425
quote:
Op zaterdag 15 september 2007 18:43 schreef LoggedIn het volgende:

[..]

dat is toch niet raar? als ik als mannetje van 16 een knap meisje had dat dat tegen me zei, zou ik ook geen seconde aarzelen hoor
idd
When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.
pi_53201436
en in mn meeste middelbareschooljaren zal ik waarschijnlijk zelf de raarste klasgenoot geweest zijn we hadden natuurlijk ook wel kraspanda's enzow (en een van de populairste jongens van de school die met zon kraspanda had genomen: "Tijdens de sex zegt ze nooit nee, en als ik met een ander meisje zoen doet ze maar alsof het niet gebeurd is" ), maar das niet bijzonder..

maar goed, ben aardig opgedroogd, en nu gewoon een standaard student met mss alleen een ietwat aparte visie op het leven
pi_53201628
quote:
Op zaterdag 15 september 2007 15:38 schreef Roi het volgende:
Ik had een klasgenoot die een heks was (Wikka ?).

Ze heeft mij ook ooit behekst !
Ik had een meisje in de klas die er uitzag als harry potter, inclusief zwarte glimmende lange jurken etc.
Zat altijd in dr eentje Morrowind te spelen op dr laptop in de pauzes, schreef haar eigen boeken over Harry Potter (in het Engels).
Af en toe kwam je 's ochtends om 8.15 de klas binnen, was zij een half uur eerder op school gekomen om op dat bord de songtekst van een of andere gothicliedje over Satan en 'rotten corpses' enzo te schrijven. Ook in het Engels, niemand begreep er ene kut van.
Haar zus was nog erger; die is twee maanden voor examen VWO begon gestopt met school omdat ze in een visioen had gezien dat als ze zou slagen, ze ongelukkig zou worden in haar verdere leven.

Ik snapte iig geen klap van die lui. Ze heeft me ook nog een keer behekst met een of andere spreuk, maar dat heeft ze later ongedaan gemaakt om de één of andere reden.

Was opzich best een aardig meisje als je er ff serieus mee ging praten, maar wel vreemd.
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
  zaterdag 15 september 2007 @ 18:59:24 #81
56208 Euc-
Verweg(gistan)
pi_53201696
quote:
Op zaterdag 15 september 2007 18:43 schreef LoggedIn het volgende:

[..]

dat is toch niet raar? als ik als mannetje van 16 een knap meisje had dat dat tegen me zei, zou ik ook geen seconde aarzelen hoor
Hij: 23
Zij: 19

Net na ze dr shot gezet heeft, geen condooms voor handen.. Ik had vriendelijk bedankt..
O_o o_O O_O °_O °_° O_°
pi_53201742
quote:
Op zaterdag 15 september 2007 18:59 schreef Euc- het volgende:

[..]

Hij: 23
Zij: 19

Net na ze dr shot gezet heeft, geen condooms voor handen.. Ik had vriendelijk bedankt..
Dat verandert de zaak
When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.
pi_53206075
Dat doet me denken aan die dag dat we bij de Bova (waar ik jaren geleden werkte) een nieuwe collega kregen. Een Marokkaan. Zijn opleiding tot busbouwer bestond eruit om - zoals iedereen van ons had gedaan - plafondisolatie in het dak van een bus te monteren. Deze isolatie bestaat uit piepschuim, met smeltdraad op de juiste breedte gesneden. De lengte moest je zelf even aanpassen: steek de isolatie op de voorziene plaats, totaan de eerstvolgende dwarslat. sla een keer op het piepschuim om een lijn af te tekenen. Op die lijn snijd je het piepschuim dan half door en breekt het op de snijlijn. Daarna mep je het op z'n plaats.

Onze Marokkaan stond na 5 minuten hevig bloedend bij de voorman.

De voorman keek even moeilijk en zei onze Marokkaan maar 1 ding: "Je bent nu ook echt de eerste Marokkaan die ik ben tegengekomen die niet met een mes kan omgaan..."

Daarna heeft-ie 'm wel even naar de EHBO'er gebracht.
Haha, U schakelt nog. Test een DAF !
pi_53206178
Pfff.. heb zoveel rare gekke klasgenoten gehad, kan niet kiezen ..

First of all, een of ander raar figuur genaamd Jan-Willem. Eerste dag op school schepte die al meteen op over een zogenaamde opgevoerde 8 meter lange auto van lego .. wat later volgens hem een 'leugentje voor eigen bestwil' zou zijn geweest. Hij sloeg ook willekeurig mensen, dat vond hij grappig. Ook al betekende dat dat hij daarna met z'n hoofd in een prullenbak werd gezet. Tevens staat er nog op de oude school site een foto van hem.


Verder was er iemand anders, genaamd Jochem. Een mega lange gast van 2 meter 10. Met een baby-face, betweter en als je ook maar iets deed zat hij al meteen te huilen. Hij moest ooit foto's maken voor een schoolfeest en daarvan had die cd's gebrand. Maar hij had een verborgen map mee gebrand wat die dus zelf niet in de gaten heeft gehad met wat 'prive-fototjes' van zeg maar.. zijn geslachtsdeel(tje).. ontdekt nadat de cd's al aan de hele school was uitgedeeld. Verder weet hij tot de dag van vandaag nog niet hoeveel 1×1 is .. Ook hier hebben we een foto van:


Verder zat er op die school ook een meid, Amy, een aantal jaar mee in de klas gezeten, klein, autistisch, zat altijd in dr handen te wrijven.. Als ze blij was of bang zat ze zelfs mee te bewegen naar voor en naar achter. Ook zat uitgebreid uit haar neus te graaien, en soms legde ze bolletjes snot neer op haar tafel, om ze vervolgens naar iemand te schieten. Verder had ze echt een heel hoog piep stemmetje, ging ze ineens tijdens de les als 't stil was zingen. Is ze wel eens heel erg gaan huilen tijdens een toets omdat ze het niet snapte (Toets over Duits, en zij had altijd zoiets dat Duits voor haar geweldig was enzo). Gaf soms uit het niets ineens een klap of schreeuwde ineens iets beledigends tegen iemand om 'erbij te horen'. Ze was ook een dragonball-z fan en deed alsof ze alle aanvallen kon (tijdens ruzie's enzo), inclusief geluiden. Hier heb ik (gelukkig) geen foto van.

Zo, langste post van me ooit

[ Bericht 3% gewijzigd door buzzer op 17-09-2007 23:42:57 ]
pi_53207807
TVP
Oh ik had niet zoveel prei moeten eten vanochtend!1!!:d:d;d
pi_53219469
Ik liep een half jaar stage bij Flevozoom in Assen, begin jaren 90.
Beetje rolcontainers volgooien voor supermarkten.

Werkte een man, zal zijn naam niet noemen, een hele rare vent, verschikkelijk hard werken, altijd een rode kop van de inspanning, erg christelijk en echt raar. Trok zich van niemand wat aan en deed alleen zijn werk. was er als eerste en ging als laatste weg, aangezien het werk niet echt inspirerend was, was dat niet helemaal normaal.

paar jaar later word ik gebeld door ex collega, of ik gehoord had van dat familiedrama, had ik.. vertelde hij me dat dat die collega was.
quote:
19 maart 1996: In Assen brengt een 41-jarige vader zijn drie kinderen om het leven, twee dochters van 9 en 10 jaar en een zoontje van 5 en doodt daarna zichzelf uit verdriet om de dood van zijn echtgenote.
bron NOS journaal


Een paar jaar eerder was zijn vrouw overleden, om weer samen met haar te kunnen zijn in de hemel had hij dit gedaan...
  zondag 16 september 2007 @ 15:48:24 #87
7092 Oosthoek
Homo SAABiens
pi_53220532
quote:
Op zondag 16 september 2007 15:08 schreef Altijd_Lastig het volgende:
Ik liep een half jaar stage bij Flevozoom in Assen, begin jaren 90.
Beetje rolcontainers volgooien voor supermarkten.

Werkte een man, zal zijn naam niet noemen, een hele rare vent, verschikkelijk hard werken, altijd een rode kop van de inspanning, erg christelijk en echt raar. Trok zich van niemand wat aan en deed alleen zijn werk. was er als eerste en ging als laatste weg, aangezien het werk niet echt inspirerend was, was dat niet helemaal normaal.

paar jaar later word ik gebeld door ex collega, of ik gehoord had van dat familiedrama, had ik.. vertelde hij me dat dat die collega was.
[..]

bron NOS journaal


Een paar jaar eerder was zijn vrouw overleden, om weer samen met haar te kunnen zijn in de hemel had hij dit gedaan...
Ik kan je verklappen dat deze vrome gristen niet naar de hemel is gegaan
daarna schilderde ik mijn schaduw
deed het licht uit
en genoot bij de gedachte dat ik de enige mens ter wereld ben met een schaduw in volstrekte duisternis
pi_53221205
quote:
Op zondag 16 september 2007 15:48 schreef Oosthoek het volgende:

[..]

Ik kan je verklappen dat deze vrome gristen niet naar de hemel is gegaan
Nee, ze hebben 'm waarschijnlijk gewoon begraven.
Haha, U schakelt nog. Test een DAF !
pi_53222125
quote:
Op zondag 16 september 2007 15:48 schreef Oosthoek het volgende:

[..]

Ik kan je verklappen dat deze vrome gristen niet naar de hemel is gegaan
Als hij zich dat zelf nou ook maar beseft had..
rare mensen doen wel eens rare dingen...
pi_53232465
Ach, raar.. wat is raar? Ik ken ook wel mensen die streken uitgehaald hebben, maar echt gek zijn die niet (niet sociaal gestoord zoals de meeste collega's/vrienden hier zijn). Zo heeft een vriend van me wel eens in een Big Mac bakje gekakt, tot afgrijsen van het bedienend personeel van de Mac. Of met z'n vijven allemaal een lekkere bruine in een urinoir leggen
pi_53232589
quote:
Op zondag 16 september 2007 23:44 schreef timmie_loots het volgende:
Ach, raar.. wat is raar? Ik ken ook wel mensen die streken uitgehaald hebben, maar echt gek zijn die niet (niet sociaal gestoord zoals de meeste collega's/vrienden hier zijn). Zo heeft een vriend van me wel eens in een Big Mac bakje gekakt, tot afgrijsen van het bedienend personeel van de Mac. Of met z'n vijven allemaal een lekkere bruine in een urinoir leggen
ging die gozer dat in het restaurant op een tafeltje zitten doen ofzow Das toch niet normaal man
  maandag 17 september 2007 @ 00:21:44 #92
169335 Cypress_Hill
Back again motherfuckers
pi_53233322
quote:
Op zondag 16 september 2007 23:49 schreef LoggedIn het volgende:

[..]

ging die gozer dat in het restaurant op een tafeltje zitten doen ofzow Das toch fucking niet normaal man
"Unless you have an IQ higher than mine, I’m not interested in what you think."
Dr. Walter Bishop
pi_53233500
Meesterlijke verhalen hier
pi_53241902
quote:
Op zondag 16 september 2007 23:49 schreef LoggedIn het volgende:

[..]

ging die gozer dat in het restaurant op een tafeltje zitten doen ofzow Das toch niet normaal man
Normaal is voor CDA'ers...
Je moet gewoon af en toe iets raars/schokkends/absurds/illegaals/anders doen.. Anders roest je vast in je bestaan. Echt.
  maandag 17 september 2007 @ 14:06:02 #95
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_53243216
* Wiskunde in het scheikunde lokaal. Lerares tegen leerlig: EN NU DERUIT. EN WAAG HET NIET AAN HET TOUW VAN DE DOUCHE TE TREKKEN. *plok*. 10 secondes later staan het lokaal in het water

* 4x op 1 dag naar buiten vanwege "brandalarm". De eerste keer was een onaangekondigde test van de school. De rest omdat een leerling zag hoe ze het deden en even meehielp

* Tijdens de les godsdienst was 1 leerling aan het tekenen. Komt de leraar langs: wat zijn we aan het doen? Leerling: ik ben het ardennenoffensief aan het tekenen maar dan hoe duitsland het had kunnen winnen. Leraar over de rooie en maakt de opmerking "Jij als neger zou toch moeten weten dat je ouders de eerste zouden zijn die zouden zijn afgevoerd?". Reaktie leerling: 'Ja en?'.

Oh ik ben ook een vreemde vogel
* Ik werd ooit door een mede-leerling "per ongeluk maar toch express" tegen een betonnen rand
geduwd. Deed wat pijn maar voor de rest weinig op dat moment. Ik zit in de klas en een leerling naast me stoot me aan en zegt: hee wat schrijf jij vreemd. Mijn commentaar "kan kloppen want ik zie totaal NIETS' (ik was toen al een droogkloot ). Juf in de stress, Moeder werd gebeld, Moeder in de stress. Ik moest naar de gang om afgevoerd te worden met een ambulance.
Loop ik tussen alle tassen en stoelen en tafels door naar de uitgang (we hadden zo'n alternatieve juf die tafels in vierkanten moest hebben staan en niet in rijtjes). Werd ik beschuldigd dat ik de zaak aan het flessen was Heb daarna 3/4 jaar in het ziekenhuis mogen doorbrengen met een zeer zware hersenschudding.

* Ben ooit met een hoofd onder het bloed weer in de klas gaan zitten toen ik door het glas van een raam ging (we waren iets te fanatiek met voetballen). Komt de leraar de klas in met de vraag wie heeft die ruit kapot gemaakt en zag me zitten. Zegtie: Oh was jij dat? Ikke "hoe komt U der bij?" (had ik zelf helemaal niets gemerkt van het bloed )
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  maandag 17 september 2007 @ 20:35:15 #96
40321 SubMicron
SubMicron: Computer Hooligan
pi_53253570
quote:
[* 4x op 1 dag naar buiten vanwege "brandalarm". De eerste keer was een onaangekondigde test van de school. De rest omdat een leerling zag hoe ze het deden en even meehielp
en dan de 3e en 4e keer ook nog ontruimen
pi_53253743
Haha!
Slapelopze nachten? Daar lig ik niet wakker van....
  maandag 17 september 2007 @ 20:57:19 #98
65330 Ruzbeh
Five inches but its thick
pi_53254442
Wtf is een betweter? Afkorting voor beterweter?
De beste user. (Waar jij geen waardering voor hebt.)
  maandag 17 september 2007 @ 21:08:53 #99
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_53254941
Betweter is een echt nederlands woord hoor
http://www.leren.nl/cursu(...)ensen/betweters.html

submicron: ja want na de 2de keer dacht men dat er echt iets aan de hand was
De 3de en 4de keer was het: hebben we alles wel doorgekeken!? En de "is dat rook daar?" of "wij zagen rook op de 3de verdieping bij het chemielokaal" commentaren waren niet van de lucht
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_53255105
Het kind zit niet eens bij mij in de klas maar goed.

Met een excursie moest ik 1 nacht een kamer met haar delen (plus 2 andere meiden). Ze stonk een uur in de wind, naar zweetvoeten. Ze verkondigde luidkeels dat ze niet ging douchen, want de douches konden niet dicht en hadden glazen deuren.

Verder liep ze altijd en overal haar puisten uit te krabben met gebogen hoofd, dus als je haar met een gebogen hoofd zag, wist je wat ze aan het doen was. Ze liep rond met charmante bloedvlekken op haar ietwat pokdalige gezicht.

De nacht erna ben ik naar een andere kamer vertrokken.

Mijn raarste collega was dol op augurken en wist niet wat "persoonlijke ruimte" inhield. Hij kwam altijd net iets te dicht bij je staan als hij wat vertelde.
Verder stonk hij ook naar zweet en dat verbeterde zelfs niet toen een collega zei dat hij stonk.
(Dat was ook wel een lompe opmerking, maar ze hadden hem zelfs deo gegeven voor zijn verjaardag).
Blood runs through your veins, that's where our similarity ends.
In the end all you can hope for. Is the love you felt to equal the pain you've gone through.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')