150 Kamerleden is voor de meesten wat te veel ja.quote:Op maandag 25 december 2006 16:16 schreef sigme het volgende:
Ik word een beetje draaierig van ExtraWaskracht.
Caesu was zo vriendelijk om in te lossen op zijn toezegging een avatar te maken voor mijn verjaardag van meer dan een half jaar terug.quote:Op maandag 25 december 2006 16:19 schreef Aoristus het volgende:
ik ook, hoe kom je d'r op?
en daar word je zelf ook niet hardstikke nerveus van?quote:Op maandag 25 december 2006 16:20 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Caesu was zo vriendelijk om in te lossen op zijn toezegging een avatar te maken voor mijn verjaardag van meer dan een half jaar terug.
Misschien een idee om deze avatar slechts op je verjaardag te voeren?quote:Op maandag 25 december 2006 16:20 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Caesu was zo vriendelijk om in te lossen op zijn toezegging een avatar te maken voor mijn verjaardag van meer dan een half jaar terug.
Na 75 keer is de kans groter dat je een bekende tegenkomt.quote:Op maandag 25 december 2006 16:47 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Het is toch niet zo moeilijk om op Esc te drukken? Elke keer een ander Kamerlid die je begroet.
Niet zonder meer; dat geldt enkel wanneer je bij de eerste 75 pogingen geen enkel Kamerlid twee of meer keren tegenkomt. Het omslagpunt zal dus gemiddeld gezien wat hoger liggen.quote:Op maandag 25 december 2006 17:27 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Na 75 keer is de kans groter dat je een bekende tegenkomt.
''The most diabolical haters this side of the Mississippi''.quote:Op maandag 25 december 2006 18:44 schreef kLowJow het volgende:
Wel wel.
http://verhalen.kerstmisonline.nl/index.php?id=23quote:Waar komt kerstmis vandaan?
In de tijd dat het levensritme van de mensen zich nog spiegelde aan het ritme van de aarde en seizoenen vierde men in deze periode van het jaar reeds de zonnewende. Uitgeput door de koude, duisternis en een trieste, levensloze natuur vierden ze de kortste dag van het jaar en de nakende terugkeer van het mooie weer. Binnenkort zou immers de zon terugkeren en als een ware zegen het leven terugschenken aan moeder aarde en bloemen en planten weer doen groeien. Deze "decemberfeesten" vonden plaats van november tot januari en kenden allerlij festijnen en feestelijkheden. En dat is niet veranderd! Als symbool van het leven maakten de groene boom en het vuur steeds deel uit van de feesten. Zo versierden de Romeinen hun huizen reeds met hulsttakken en staken de Noormannen grote vredesvuren aan.
Pas in de derde eeuw begon het christelijke Westen, in deze periode van heidense feesten, op 6 januari driekoningen te vieren. Hierbij werd tegelijkertijd de geboorte van Christus herdacht, zijn verering door de driekoningen, zijn doop en zijn eerste mirakel te Kanaan. Het woord "Kerstmis" komt van het latijn "nitalis", wat geboorte betekend. In de vierde eeuw, meer bepaald in het jaar 354, besliste Paus Julius de eerste dat Jesus officieel werd geboren op 25 decemder.
Zo werd Kerstmis één van de allerbelangrijkste feesten van de Westerse wereld, zowel in de liturgische als de profane kalender. En de tradities rond Kerstmis komen waarschijnlijk doodgewoon voort uit de fascinatie die de mens al eeuwen lang ervaart als hij het mysterie van het leven aanschouwd. Het leven dat steeds opnieuw wordt geboren.
mark ass marks, trick ass marks, punk bitches, skip scap skanks and scalliwags. hoes, heifers, heehas and hoolihoos.quote:Op maandag 25 december 2006 18:46 schreef Apropos het volgende:
[..]
''The most diabolical haters this side of the Mississippi''.
Niet de hele crew over een kam scheren.quote:Op maandag 25 december 2006 18:50 schreef kLowJow het volgende:
[..]
mark ass marks, trick ass marks, punk bitches, skip scap skanks and scalliwags. hoes, heifers, heehas and hoolihoos..
Die dialogen waren wel leuk. ''Het nieuwe nummer van Tupac'' of ''De zwarte variant van Bush'' zijn nog beter.quote:Op maandag 25 december 2006 19:04 schreef kLowJow het volgende:
Ik vond dat trouwens niet zo heel grappig. Alles met Rick James of Prince is beter.
Die ga ik eens opzoeken.quote:Op maandag 25 december 2006 19:06 schreef Apropos het volgende:
[..]
Die dialogen waren wel leuk. ''Het nieuwe nummer van Tupac'' of ''De zwarte variant van Bush'' zijn nog beter.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |