en?quote:Op zaterdag 23 december 2006 15:12 schreef ElisaB het volgende:
Er is nog geen nieuwe update. Ik heb wel zojuist een nieuw Excel-ding gemaakt om alle stortingen in te verwerken. Deze houdt - itt de eerste versie - ook rekening met de crewveiling, sponsorloop en overigen. Bovendien is in deze versie dan ook weer terug te vinden of het een bank- of girostorting is geweest.
Het lijkt allemaal voor de hand te liggen, maar ik ben gestart met een rechtoe-rechtaan optelsommetje, maar er kwam steeds meer bij. Ik kon het allemaal nog wel volgen, maar het is ook de bedoeling dat Fred van Stichting Fok strakjes gemakkelijk kan nagaan hoe het in elkaar zit om zodoende mijn verrichtingen van de afgelopen weken te controleren.
Het zijn meer dan 250 stortingen en het kost me even tijd om het netjes, goed en helemaal te verwerken. Ik ga nu even kerstboodschappen doen en de lampjes ophangen en dan ga ik weer verder. Beloofd
quote:Op maandag 25 december 2006 11:45 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Zo te zien komt er een hele nieuwe site?![]()
quote:Op zondag 24 december 2006 02:49 schreef MisterFloppy het volgende:
Als (kleine) dank is er een banner gemaakt die prominent op de nieuwe FOK website komt te staan..
Dat in een bodemloze put verdwijnt.quote:Op maandag 25 december 2006 14:23 schreef bolletje_25 het volgende:
Nou en. 3 FM had 2.6 miljoen.
Giel belen die voor de zesde keer in een glazen kubus zit is ook ietwat beroemder dan raptorix die moederziel alleen langs de noordzeekust liep midden in de nacht.quote:Op maandag 25 december 2006 14:23 schreef bolletje_25 het volgende:
Nou en. 3 FM had 2.6 miljoen.
quote:Op maandag 25 december 2006 14:22 schreef ElisaB het volgende:
Even een update. Niet vwb de stand, maar vwb mijn vorderingen.
De eerste weken van de actie waren er eigenlijk alleen maar 'normale donaties'. Mijn admie was dan ook simpel en recht zo die gaat:
- stortingen op de bank
- stortingen op de giro
- overige (paypal, contant, etc)
Enige weken later kwam de sponsorloop erbij. Hoewel de loop nog niet was gelopen, waren er toch al users die het geld ervan wilden storten. In de admie werd een kolommetje toegevoegd 'sponsorloop'.
Weer wat later kwam de modveiling. Wederom werd een kolommetje toegevoegd.
Alles was nog prima te volgen (voor mij in elk geval), maar niet echt geschikt om (ter controle) aan de stichting op te leveren. Toch zat er nog lijn in en had ik alles onder controle.
In de afgelopen paar dagen raakte het overzicht zoek. Toen de sponsorloop in volle gang was, meldden zich nieuwe users om die te sponsoren. Dat was tot daar aan toe, maar er kwamen ook stortingen van mensen die zich op zich nog niet hadden aangemeld als sponsor. Er waren stortingen die hoger waren dan dat wat was aangekondigd en er waren stortingen die uitbleven.
Niet schrikken; dit was voorzien
Vrijdag moest ik én hard slapen én na het opstaan naar Rotterdam om de laptops te halen, dus heb ik het maar even gelaten voor wat het was.
Zaterdagmorgen was het (al lang voorziene) moment aangebroken om te beginnen met een nieuwe admie. Dus heb ik zaterdag een nieuwe spreadsheet gemaakt. Nu eentje die rekening hield met alles wat er in de actie was gebeurd en eentje die zo overzichtelijk is, dat het voor anderen ook nog te volgen is.
Zaterdagmiddag ben ik begonnen met het opnieuw invullen van de spreadsheet. Nu niet aan de hand van internetbankieren, maar aan de hand van de bankafschriften. Alle mutaties zijn genummerd en ik ben gewoon weer vooraan begonnen.
Inmiddels ben ik een redelijk eind gevorderd. De eerste 25 pagina's zijn vrijwel geheel klaar. Dat betekent: ingevoerd (datum, bedrag, echte naam, usernaam), voorzien van de juiste usernaam (de twijfelgevallen opgelost), overige lijsten bijgewerkt (modveiling en sponsorloop) en gecontroleerd (iemand anders heeft nagekeken of ik het juiste heb ingevuld). Ik schiet dus al lekker op!
Ik ben nu aangeland bij de laatste week en nog een paar stortingen van eerder. Deze ga ik - vandaag en morgen - uitzoeken cq invoeren adhv internetbankieren. Niet zo handig met het oog op de controle (door de penningmeester van Stichting Fok), maar wel voor de zo gewenste update van wat er nu binnen is.
Die laatste stortingen hebben nogal wat voeten in de aarde. Het komt beslist in orde, want alles is terug te vinden, maar zoals gezegd is het nogal een zooitje. Zo heb ik heb nog een stapeltje emails en PM's liggen. Van users die nog een opmerking hadden bij hun storting. Bij wijze van voorbeeld: ik heb vorige week gestort, maar vergeten er mijn usernaam bij te zetten / ik heb zojuist gestort, maar dat was het verkeerde bedrag; morgen volgt de rest / ik had gestort, maar vergeten erbij te zetten dat het voor de sponsorloop is / etc.
Verder heb ik nog een paar stortingen die ik niet helemaal thuis kan brengen. En om dat op te lossen heb ik wat mailtjes rondgestuurd.
En nu? Nu ga ik kerstontbijten
Ik wilde jullie even op de hoogte brengen van wat er aan het gebeuren is, want het is zo stil van mijn kant...
Wees gerust: er wordt hard aan gewerkt en ik kom nu echt snel met een laatste update.
Owja; merry christmas allemaal![]()
Ik vind dat het moet kloppen van A tot Z. Users geven mij de verantwoordelijkheid over heel veel geld, en dat moet tot de laatste cent op de juiste plek komen. Én dit moet voor iedereen na te gaan zijn.quote:Op maandag 25 december 2006 14:24 schreef Swetsenegger het volgende:
Maar waarom moet het allemaal zo officieel?
Je geeft een kopie van de afschriften en een totaal bedrag door.
Omdat de Stichting Fok! ook hun inkomsten (de actie Fok! voor Fok) goed in de boekhouding moet hebben, zodat zij dat weer netjes aan hun officiele boekhouder kunnen leveren ter controle).quote:Op maandag 25 december 2006 14:24 schreef Swetsenegger het volgende:
Maar waarom moet het allemaal zo officieel?
Je geeft een kopie van de afschriften en een totaal bedrag door.
ja, rot dan lekker op naar www.3fm.nl als je geilt op dergelijke cijfers.quote:Op maandag 25 december 2006 14:23 schreef bolletje_25 het volgende:
Nou en. 3 FM had 2.6 miljoen.
Ja en? '¤10.000,- Donatie fok'quote:Op maandag 25 december 2006 14:30 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Omdat de Stichting Fok! ook hun inkomsten (de actie Fok! voor Fok) goed in de boekhouding moet hebben, zodat zij dat weer netjes aan hun officiele boekhouder kunnen leveren ter controle).
Elisanetjes.. erg netjes.
nee hoor, er was geen doelstelling. Vooraf hoopte ik erop dat we 2 laptops zouden kunnen schenken, maar wat er met deze actie gebeurd is alaat echt iedere verwachtingquote:
Dat vind ik wel een logischer verhaalquote:Op maandag 25 december 2006 14:28 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ik vind dat het moet kloppen van A tot Z. Users geven mij de verantwoordelijkheid over heel veel geld, en dat moet tot de laatste cent op de juiste plek komen. Én dit moet voor iedereen na te gaan zijn.
Op zich zou ik nog gewoon kunnen optellen (alleen bedragen optellen dus), maar dat is dan weer niet leuk voor bijvoorbeeld de sponsorloop. Raptorix heeft zich helemaal de blaren gelopen en dan is het wel zo leuk om precies te kunnen laten weten wat het heeft opgebracht.
Tot slot is het ook ter controle van hetgeen er heeft gelopen. Alle users die zich als sponsor hebben opgegeven, moeten óf betalen, óf daar vanaf zien (beide prima wmb), maar het lijstje moet wel kloppen.
En nu echt tot slot: ik heb Fred gevraagd mij te controleren en (bij akkoord) zijn goedkeuring te geven. Ik kan het hem toch echt niet aandoen om hem twee stapels bankafschriften te geven met de mededeling dat ik hem er veel plezier mee wens
Nou en? De kerken halen 6 miljoen op één dag binnen, what's your point?quote:Op maandag 25 december 2006 14:23 schreef bolletje_25 het volgende:
Nou en. 3 FM had 2.6 miljoen.
quote:Op maandag 25 december 2006 14:28 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ik vind dat het moet kloppen van A tot Z. Users geven mij de verantwoordelijkheid over heel veel geld, en dat moet tot de laatste cent op de juiste plek komen. Én dit moet voor iedereen na te gaan zijn.
Jahaaa, maar er waren in het begin een paar users hier die het idee naar voren brachten om Stichting Fok ook gelijk te helpen aan een nieuwe site en nu ik zag dat er idd een nieuwe komt was ik subtiel aan het vissen hoe deze tot stand is gekomen.quote:
het hoort niet bij de actie, wordt ook niet gefinancierd vanuit de actie, maar het ontstaan ervan heeft wel zijdelings met de actie te makenquote:Op maandag 25 december 2006 15:36 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Jahaaa, maar er waren in het begin een paar users hier die het idee naar voren brachten om Stichting Fok ook gelijk te helpen aan een nieuwe site en nu ik zag dat er idd een nieuwe komt was ik subtiel aan het vissen hoe deze tot stand is gekomen.![]()
Ik wou niemand voor het hoofd stoten maar was gewoon benieuwd of dit nu eigenlijk ook bij de Fok voor Fok actie hoorde.Ik weet ook niet of het voorstel daadwerkelijk gedaan is of niet, alleen dat het op het forum voorgesteld werd.
quote:Op maandag 25 december 2006 15:44 schreef bolletje_25 het volgende:
Nee hoor, respect voor iedereen die er aan bij heeft gedragen.
Goeie kerst!
quote:Op maandag 25 december 2006 21:52 schreef ElisaB het volgende:
Officieuze tussenstand: ¤ 8.811,36 (recht zo die gaat de laatste stortingen opgeteld bij de vorige tussenstand).
Let wel: nog niet iedereen die zou sponsoren heeft betaald, nog niet alle stortingen zijn binnen, we wachten nog op twee stortingen van de crewveiling.
Een gokje... de ¤ 9.000 gaan we voorbij
quote:Op maandag 25 december 2006 21:56 schreef ElisaB het volgende:
Een verzoekje... wil iedereen die nog niet betaald heeft voor de sponsorloop (maar wel nog van plan is dat te doen) er even werk van maken? Ik wil heel graag vóór het einde van het jaar de eindstand kunnen opmaken.
Mailtje voor de gegevens kan naar fokvoorfok@gmail.com
Ja ik wil er ook 1 eigenlijk maar goed daar stort je het geld niet voor natuurlijkquote:Op maandag 25 december 2006 22:07 schreef Skaai het volgende:
Dit tagje is veel toffer dan een 'Moderator' tag!
En mooie laptops guys!
quote:Op maandag 25 december 2006 21:52 schreef ElisaB het volgende:
Officieuze tussenstand: ¤ 8.811,36 (recht zo die gaat de laatste stortingen opgeteld bij de vorige tussenstand).
Let wel: nog niet iedereen die zou sponsoren heeft betaald, nog niet alle stortingen zijn binnen, we wachten nog op twee stortingen van de crewveiling.
Een gokje... de ¤ 9.000 gaan we voorbij
quote:Op maandag 25 december 2006 21:52 schreef ElisaB het volgende:
Officieuze tussenstand: ¤ 8.811,36 (recht zo die gaat de laatste stortingen opgeteld bij de vorige tussenstand).
Let wel: nog niet iedereen die zou sponsoren heeft betaald, nog niet alle stortingen zijn binnen, we wachten nog op twee stortingen van de crewveiling.
Een gokje... de ¤ 9.000 gaan we voorbij
quote:Op maandag 25 december 2006 21:52 schreef ElisaB het volgende:
Officieuze tussenstand: ¤ 8.811,36 (recht zo die gaat de laatste stortingen opgeteld bij de vorige tussenstand).
Let wel: nog niet iedereen die zou sponsoren heeft betaald, nog niet alle stortingen zijn binnen, we wachten nog op twee stortingen van de crewveiling.
Een gokje... de ¤ 9.000 gaan we voorbij
Jaaaa, het is aangekomenquote:Op maandag 25 december 2006 15:14 schreef DutchErrorist het volgende:
Hoop dat mijn geld al is aangekomen
banken hebben nu allemaal vertraging ivm feestdagenquote:Op dinsdag 26 december 2006 23:00 schreef Dizer het volgende:
Ik heb het geld afgelopen dinsdag woensdag al overgemaakt Beeb....
ga er maar vanuit dat het 10.00 is (of meer) als iedereen zijn of haar belofte nakomtquote:Op dinsdag 26 december 2006 21:00 schreef Fannetje het volgende:
Op naar de 10.000!
Omdat zomaarquote:Op dinsdag 26 december 2006 22:28 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Jaaaa, het is aangekomen
Vraagje: was het zomaar, of was het voor de sponsorloop?
quote:Op dinsdag 26 december 2006 23:00 schreef Dizer het volgende:
Ik heb het geld afgelopen dinsdag woensdag al overgemaakt Beeb....
Wowie, ik ga morgenochtend meteen mijn sponsorgeld storten, dan is het nóg meer, zij het datquote:Op woensdag 27 december 2006 02:45 schreef ElisaB het volgende:
Ow deary, deary people. Wat is het nou jammer dat ik schijnbaar de enige ben die nog wakker is. Nou ja, samen met in elk geval nog één user. En die user heeft zojuist gePMd / gePMt dat als alle sponsors hun woord houden, hij er persoonlijk voor zal zorgen dat we de ¤ 10.000 halen!
Hij heeft zelf al vast woord gehouden
Anoniem sponsort hij raptorix voor 50 x
En wat we dan nog te kort zouden komen, is als extra storting overgemaakt![]()
Een dikke kus voor I know who from I know where:![]()
![]()
we halen de ¤ 10.000
![]()
![]()
Jouw bedrag is déél van de ¤ 10.000. Samen met de andere 245 stortingenquote:Op woensdag 27 december 2006 03:19 schreef Sitethief het volgende:
Wowie, ik ga morgenochtend meteen mijn sponsorgeld storten, dan is het nóg meer, zij het dat
mijn bedrag in het niet valt bij 10.000, ach ja, alle steentjes dragen bij,.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |