Foutjequote:Op zondag 17 december 2006 20:28 schreef TornadoDK het volgende:
waar was het 0-3
Maar KJHquote:Op zondag 17 december 2006 20:38 schreef Messenga het volgende:
Ook geen nep tvp's als bier.
Slechte wedstrijd, snel vergeten..
done, thnx.quote:
bier en tietuhquote:Op zondag 17 december 2006 20:39 schreef Messenga het volgende:
[..]
Mwoah, dat heeft voor mij meer waarde dan 'bier!'.
Beregoede redding van Stekelenburg iets eerder in de 2e helft op dat schot van binnen de 16.quote:Op zondag 17 december 2006 20:53 schreef devv05 het volgende:
Erg slecht tegen een team van negen afgeserveerde kakkerlakken, met name de tegengoal. Wel lekker dat Klaas Jan ze er nu weer regelmatig inprikt.
zeker zeker. Zit altijd te hopen dat ie het goed doet, en geen foutjes maakt. Elke keer als het weer een paar weken goed gaat, dan is het weer zo'n "net niet" actie of gewoon een dikke blunder.quote:Op zondag 17 december 2006 21:32 schreef devv05 het volgende:
Toch maakt ie teveel foutjes.
aha, ik vroeg me al af waarom deze niet in m'n AT stond.quote:Op zondag 17 december 2006 20:38 schreef Messenga het volgende:
Ook geen nep tvp's als bier.
Slechte wedstrijd, snel vergeten..
In De Telegraaf deden ze het zaterdag voorkomen alsof de wedstrijd van vamiddag te vroeg kwam. In de zin van: (grote) kans dat hij er volgende week weer bij is.quote:Op zondag 17 december 2006 22:45 schreef Loserkid het volgende:
Ik hoop dat Babel ook weer gaat scoren..
En weet iemand hoe t is met de blessure van Sneijder?
Is niet te hopen manquote:Op zondag 17 december 2006 22:57 schreef M0NTANA het volgende:
Treincombi naar Bremen in de maak, in de wandelgangen.
Tijd voor acties danquote:Op zondag 17 december 2006 22:57 schreef M0NTANA het volgende:
Treincombi naar Bremen in de maak, in de wandelgangen.
Hoezo eindelijk? Verdedigend kan Ogararu nog wel verbeteren, maar zijn voorzetten zijn de laatste wedstrijden prima!quote:Op maandag 18 december 2006 00:08 schreef koningdavid het volgende:
Mooi dat Klaas weer aan het scoren is geslagen. Ik zie hem alsnog wel topscrorer worden dit seizoen.![]()
Ogararu, wat een held is dat zeg. Zullen we eindelijk een waardige opvolger van Trabelsi krijgen?
Referentiekader.quote:Op maandag 18 december 2006 00:47 schreef patrickt37 het volgende:
Ajax speelde gewoon een paar tandjes lager. Wanneer Ajax dit doet, is het slecht voetbal, wanneer PSV dit doet is het een zakelijke overwinning.![]()
![]()
![]()
![]()
Het ajax publiek hoort gewoon aanvallend voetbal te zien a la 1995. Wat ze bij psv doen moeten zij weten.,quote:Op maandag 18 december 2006 00:47 schreef patrickt37 het volgende:
Ajax speelde gewoon een paar tandjes lager. Wanneer Ajax dit doet, is het slecht voetbal, wanneer PSV dit doet is het een zakelijke overwinning.![]()
![]()
![]()
![]()
geblesseerd volgens mij.quote:Op maandag 18 december 2006 01:02 schreef stefmans het volgende:
Hoe is het met Manu geblesseerd of speelt gewoon niet meer?
Waarom echt, waarom???quote:Op zondag 17 december 2006 22:57 schreef M0NTANA het volgende:
Treincombi naar Bremen in de maak, in de wandelgangen.
PSV dwingt kansen af wanneer ze dat willen en doen voor de rest niks. Ajax probeert de hele wedstrijd door kansen af te dwingen, maar het lukt niet of ze worden er niet in geschopt.quote:Op maandag 18 december 2006 00:47 schreef patrickt37 het volgende:
Ajax speelde gewoon een paar tandjes lager. Wanneer Ajax dit doet, is het slecht voetbal, wanneer PSV dit doet is het een zakelijke overwinning.![]()
![]()
![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |