quote:Op maandag 18 december 2006 12:44 schreef Brighteyes het volgende:Nikky, 'omdat je ze moest baren'.
Lekker ding!
Balen dat die pijn terug is! Is het een idee om er iets van midalgan of zo op te smeren? Om het warm te houden? Zodat het mss een beetje onspant...
Ik ben wel wat geruster ja. Vooral ook omdat de Gyn niets schokkends heeft kunnen vinden. Ik heb verteld wat ik allemaal had, waar het pijn deed, waar ik soms nog meer steken heb, etc etc. En ze dacht ook dat het van de spieren afkomt. Dat het ppijn doet geeft niets. Als het maar goed gaat met ukkepukquote:Op maandag 18 december 2006 12:48 schreef Slaapmeisje het volgende:
Nikky ben je nu wel ietsje gerustgesteld dat die pijn blijkbaar van je spieren afkomt? Wel enorm balen dat je kindje nog in stuit ligt, maar gelukkig heb je je al goed in kunnen lezen. Waar FOK af en toe al niet goed voor isHopelijk gaat het draaien lukken!
Behalve de streepjes boven het bed dan natuurlijk..quote:Op maandag 18 december 2006 12:49 schreef XXXKarinXXX het volgende:
[..]
jazeker!! Deze goeie berichten pakken ze ons niet meer af!!
We gaan voor een streeploos 2007!
Ik was al stiekem jaloers op je stuit-baby..da's al helemáál niet politiek correct he!quote:Op maandag 18 december 2006 12:52 schreef nikky het volgende:
[..]
En stiekum hoop ik dat het draaien niet lukt.
Foei Nikky!!![]()
Kun je gedachtenlezenquote:Op maandag 18 december 2006 12:52 schreef nikky het volgende:
En stiekum hoop ik dat het draaien niet lukt.
Foei Nikky!!![]()
quote:Op maandag 18 december 2006 12:52 schreef Vivi het volgende:
[..]
Behalve de streepjes boven het bed dan natuurlijk..
Je mag toch nu al kiezen, draaien is niet verplichtquote:Op maandag 18 december 2006 12:57 schreef nikky het volgende:
Het zou toch 1 grote mop zijn als ik gewoon mijn zin krijg?![]()
Mja, ik wil niet zo duidelijk aansturen op een KS. Ik geloof dat men daar helemaal niet zo happig op is namelijk en dan ook alles zal doen om het tegen te gaan. Teminste dat vermoeden heb ik. En pas na het proberen te draaien zouden we verder gaan praten.quote:Op maandag 18 december 2006 13:10 schreef livelink het volgende:
Nikky, waarom probeer je dan uberhaupt nog te draaien? Je mag er toch voor kiezen om dat niet te doen. Als ik niet gewild had dat het draaien zou lukken, had ik het sowieso niet gedaan.
quote:Op maandag 18 december 2006 13:12 schreef XXXKarinXXX het volgende:
[..]
![]()
![]()
wat heb jij boven je bed voor streepjes dan??
een aftelkalender waarop je elke dag mag afstrepen wanneer je kindje komt?![]()
elke vrijpartijquote:Op maandag 18 december 2006 13:12 schreef XXXKarinXXX het volgende:
[..]
![]()
![]()
wat heb jij boven je bed voor streepjes dan??
een aftelkalender waarop je elke dag mag afstrepen wanneer je kindje komt?![]()
Het is je goed recht om te weigeren, Nikky, echt, wat zij daar ook van vinden. Je hoeft je niet te verantwoorden.quote:Op maandag 18 december 2006 13:13 schreef nikky het volgende:
[..]
Mja, ik wil niet zo duidelijk aansturen op een KS. Ik geloof dat men daar helemaal niet zo happig op is namelijk en dan ook alles zal doen om het tegen te gaan. Teminste dat vermoeden heb ik. En pas na het proberen te draaien zouden we verder gaan praten.
Ik durf niet zo goed te zeggen dat ik dat draaien niet wil en gewoon een KS wil.
Stom he?
Dutchie dacht ik.quote:Op maandag 18 december 2006 13:21 schreef livelink het volgende:
Ik ben mijn hoofd nu aan het breken wie er hier nou bewust voor had gekozen om niet proberen te draaien, maar ik kan het me niet meer herinneren. Volgens mij werd dat gewoon geaccepteerd en moeten ze het ook gewoon accepteren.
Ik kreeg de tip om tegen het maagzuur een badlaken onder mijn kussen te leggen, en sinds ik dat heb gedaan heb ik geen last meer.... misschien kun je hier wat mee?quote:Op maandag 18 december 2006 15:01 schreef appelsap het volgende:
Hier steeds meer pijntjes, harde buiken en krampen.
Slapen gaat wat minder de laatste dagen, misselijk en maagzuur en heb de laatste tijd ontzettend veel nachtmerries (hebben jullie dat ook?) waardoor ik het gevoel heb dat ik niet echt aan mijn rust toekom.
Dat kan inderdaad Suzanna. Ik moest naar aanleiding van hopen gerommel ook in een potje plassen. Maar dat bleek echt voorwerk te zijn, geen blaasontsteking. Ik hoop voor jou eigenlijk hetzelfde. Dat je kindje er maar vlug mar zijn!quote:Op maandag 18 december 2006 14:47 schreef Suzanna het volgende:
Ik ga zo even in een potje plassen en mijn moeder gaat het naar de huisarts brengen, ik heb namelijk roodachtige urine en als ik blaasontsteking blijk te hebben kan misschien een hoop pijn ook daarvandaan komen? Wie weet...
Wat hebben jullie trouwens weer veel gekletst zeg!
Huh? Wat is de filosofie hierachter danquote:Op maandag 18 december 2006 15:10 schreef XXXKarinXXX het volgende:
[..]
Ik kreeg de tip om tegen het maagzuur een badlaken onder mijn kussen te leggen, en sinds ik dat heb gedaan heb ik geen last meer.... misschien kun je hier wat mee?
Dat je iets hoger ligt met je hoofd.quote:Op maandag 18 december 2006 15:11 schreef Vivi het volgende:
[..]
Huh? Wat is de filosofie hierachter dan
Oh, nou daar krijg ik júist maagzuur vanquote:Op maandag 18 december 2006 15:12 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Dat je iets hoger ligt met je hoofd.
maar jij bent ook Vivi.... apart gevalletje hequote:Op maandag 18 december 2006 15:13 schreef Vivi het volgende:
[..]
Oh, nou daar krijg ik júist maagzuur van![]()
Ik moet echt plat liggen dan gaat het nog net, als ik bijvoorbeeld een filmpje aan het kijken ben in bed met 2 kussens onder mijn hoofd of ik hang tegen mijn vriendje aan dan krijg ik echt-neigingen en stik ik bijna!
Ik heb het ook voornamelijk als ik op mijn rug lig jaquote:Op maandag 18 december 2006 15:38 schreef appelsap het volgende:
Klinkt logisch Vivi!
Ligt er denk ook maar net aan hoe je ligt. Ik slaap op mijn zij dus dan valt dat wel mee.
Ik heb dat hoger liggen fijner is omdat het maagzuur dan niet zo hoog komt.
Oke, maar met die klossen ligt je lichaam an sich dus nog wel in een rechte lijn en met een kussen onder je hoofd maakt je hoofd meer een "knik"...ik denk dat het hem daarin zitquote:Op maandag 18 december 2006 15:43 schreef XXXKarinXXX het volgende:
ik weet ook niet waarom het helpt, het klinkt idd niet logisch
ff googlen hoor, nu wil ik het weten ook
Zorg dat het hoofeinde van uw bed wat hoger komt te staan
Plaats de poten van het hoofdeinde van uw bed op klossen van tien centimeter, zodat u minder plat ligt of doe het hoofdeinde van uw bed een klein stukje omhoog. Zo voorkomt u dat het maagzuur naar de slokdarm stroomt.
Ook las ik idd dat het vaak erger wordt als je ligt.....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |