Haha! Ik zeg dat ook wel eens tegen mensen, maar dan kijken ze me zo aanquote:Op maandag 18 december 2006 12:19 schreef cattie het volgende:
Laat dat beetje in beetje "pijn" maar weg bij de tsr. De tsr is bij mij echt een heel naar gevoel, maar alleen de borst waar op dat moment niet aan gedronken/gekolft wordt. Gelukkig duurt dat gevoel niet lang, halve minuut ofzo.
De bv loopt hier gelukkig nog "als een tiet". Daar ben ik erg blij mee. Nu het kolven weer wat opkrikken en het is helemaal naar wens.
Je kunt ze heel makkelijk naar beneden onder je borst trekken. Ze zijn heel rekbaar.quote:Op maandag 18 december 2006 12:13 schreef YPPY het volgende:
Moet je die truitjes omlaag trekken Moonah?
Oké dan, een krakend gevoel... !quote:Op maandag 18 december 2006 12:27 schreef PM-girl het volgende:
Het voelt als een krakend gevoel,
Hieperdepiep gefeliciteerd!quote:En mag ik even trots vermelden, Simon heeft zojuist zijn eerste voeding helemaal zonder tepelhoedje afgerond, beide kanten!!!![]()
Jullie niet dan?quote:
Wow, nog zo'n enorme volhouder!quote:Op maandag 18 december 2006 12:27 schreef PM-girl het volgende:
[..]
En mag ik even trots vermelden, Simon heeft zojuist zijn eerste voeding helemaal zonder tepelhoedje afgerond, beide kanten!!!![]()
Noteren zij dat niet voor je in een groeiboekje?quote:Op maandag 18 december 2006 11:50 schreef owlet het volgende:
He wat leuk, ik ben dol op online-invuldingen
Maar nou weet ik verdorie Ronja d'r gewichten niet meer, en wat ik zo terug kan vinden in oude topics klopt volgens mij niet helemaal.
Ik ga het toch maar een keer noteren, de volgende keer dat ik bij het CB ben!
Nee. Het wordt vanzelfsprekend wel genoteerd in haar dossier en ik heb wel een groeiwijzer gekregen (antroposofisch bureau, werkt niet met de standaard groeiboekjes maar met dit boekje), maar elke keer als ik naar het bureau ga vergeet ik dat ding mee te nemen en eenmaal thuis weet ik dan niet precies meer wat nou die cijfertjes warenquote:Op maandag 18 december 2006 21:58 schreef sjak het volgende:
[..]
Noteren zij dat niet voor je in een groeiboekje?
ja dat klopt, moeders die fultimekolven hebben veel meermoeite om de productie op te krikken bij regeldagen.quote:Op maandag 18 december 2006 21:02 schreef chacama het volgende:
Klopt het dat kolven niet echt productie verhogend is.
In die curve past Fons nog wel. Ga ik dus zeker meenemen, morgen op controle.quote:Op maandag 18 december 2006 13:05 schreef nebelung het volgende:
Voor de duidelijkheid: dit zijn geen speciale bv-curves. Maar 'gewone' groeicurves, nieuwe waar bv-kindjes beter inpassen dan in de oude curves. CB's zijn niet verplicht deze nieuw uitgegeven curves te hanteren overigens, ze kunnen gewoon de oude blijven gebruiken. Meer over te lezen via die link.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |