Ja dat laagje stoorde mij ook.quote:
Dat lukt bij mij juist heel goed?quote:Op maandag 18 december 2006 13:14 schreef Heufje het volgende:
Misschien stomme vraag, maar hoe kregen jullie die chcoladefondants uit het cupje waar ze in zaten? Heb het geprobeerd zoals op het doosje stond, maar kreeg ze er niet fatsoenlijk uitgedrukt!
Het was super Een echte aanrader mensenquote:Op maandag 18 december 2006 16:28 schreef pussydeluxe het volgende:
Vanavond de tortellini in zalm en kreeftsaus proberen. Ben benieuwd..
die zag er lekker uit iddquote:Op maandag 18 december 2006 18:17 schreef Miasan het volgende:
Misschien niet echt iets voor bij een kerstdiner, maar ik heb de AH feestdagen excellent muesli geprobeert. Met toffeesmaak en allerlei soorten hele noten, erg lekker.
Ik heb 'm gekochtquote:Op maandag 18 december 2006 20:40 schreef pussydeluxe het volgende:
[..]
Het was super Een echte aanrader mensen.
Ik heb 'm ook gekocht en ga het morgen eten...Het is trouwens een 'compleet warm voorgerecht voor 2 personen', maar mooi dat ik 'm niet deel. Ik maak er mijn hoofdgerecht van!quote:Op maandag 18 december 2006 20:40 schreef pussydeluxe het volgende:
[..]
Het was super Een echte aanrader mensen.
Had ik ook gedaan met de paddestoelen versie. Best te eten, niet echt bijzonderquote:Op dinsdag 19 december 2006 11:39 schreef QTPi het volgende:
[..]
Ik heb 'm ook gekocht en ga het morgen eten...Het is trouwens een 'compleet warm voorgerecht voor 2 personen', maar mooi dat ik 'm niet deel. Ik maak er mijn hoofdgerecht van!![]()
Ik heb zelf eens in een creatieve bui een zalm met whiskygerecht gemaakt. Brute combinatiequote:Op zondag 17 december 2006 01:36 schreef golfer het volgende:
Kon de verleiding niet weerstaan om de gerookte zalm, besprenkeld met malt whisky alvast even te proeven.
Heerlijk!![]()
Ik ben het wat te tortellini betreft helemaal met je eens. Het is erg flauw en smakeloos. Het viel echt heel erg tegen.quote:Op dinsdag 19 december 2006 14:22 schreef NoSigar het volgende:
Ik vond zie zalmtortelinni met kreeftsaus niet echt bijzonder, samkeloze rommel. Ik zou eigenlijk iedereen afraden om die AH excellent spullen te kopen, aangezien het meeste gewoon rommel is: te zoet, te zout, te smakeloos.
Je hebt die in glazen (de Italiaanse serie van 6 glazen in een doosje of losse glazen met een luxe chocolademousse of tiramisu, daarnaast nog de chocoladefondant en dan nog luxe chocoladecake met warme saus, gaat ook per stuk geloof ik).quote:Op dinsdag 19 december 2006 14:59 schreef NoSigar het volgende:
Ja, die heb ik nog niet gehad. Ik zal eens kijken als ik zin heb. Vorig jaar heb ik wel van die glazen met tirmasu gekocht, dat was wel redelijke supermarkt-tiramisu.
De meeste toetjes vond ik nogal groot geloof ik: meteen een soort hele taart, nietwaar?
Ja, idd erg belangrijk anders verpest je je magnetronquote:Op maandag 18 december 2006 23:57 schreef blrrrt het volgende:
Belangrijke mededeling over de AH Excellent verse sauzen
http://www.ah.nl/albertheijn/persberichten/article.jsp?id=417848
Vanavond deze excellentjes verorberd.quote:Op maandag 18 december 2006 17:14 schreef QTPi het volgende:
Kreeg hier vandaag de feestelijke bonusfolder binnen en mijn oog viel op:
Ovenschaaltje gevuld met gratin van rivierkreeftjesòf trio van bospaddenstoelen...
![]()
Tortellini met zal en kreeftensaus..![]()
Duo van zeewolf en zalm![]()
Is er iemand die iets van deze gerechten al geprobeerd heeft?? PDL?
Is dat die brie met truffel? Die heb ik ook nog liggen nl.quote:Op zaterdag 23 december 2006 15:45 schreef Dronaement het volgende:
Gisteren heb ik truffelkaas gekocht en die smaakt echt heerlijk. Sterke, overheersende truffelsmaak
Jup, moet je ff goed doorlezen dit topic! (het was overigens niet te vreten...)quote:Op dinsdag 19 december 2006 00:06 schreef Stereotomy het volgende:
Heeft iemand de echte boter met vleugje Remy Martin XO al geprobeerd?
Hmm, ik had gewoon een stuk jonge kaas met best flinke stukken truffel er in verwerktquote:Op zaterdag 23 december 2006 16:34 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Is dat die brie met truffel? Die heb ik ook nog liggen nl.![]()
Behalve dat het appels met peren vergelijken is zoals je zelf hierboven zegt, lijkt me dit gewoon niet waar.quote:Op zondag 24 december 2006 10:30 schreef Vork het volgende:
maar soms zitten er ook echt lekkere dingen tussen, die een kwalitatief "betere" of duurdere bij een speciaalzaak of restaurant nog maar eens moet zien te overtreffen.
Dat is het.quote:Sterke marketing ook.
In missie van Albert Heijn staat o.a. 'Het bijzondere bereikbaar maken'. Ze willen dus het lekkere eten dat voor veel geld bij de dure traiteurs en slagers ligt bereikbaar maken voor de mensen met een mindere beurs in de supermarkt.quote:Op zondag 24 december 2006 00:56 schreef NoSigar het volgende:
[..]
Voor de geen kwaliteit kennende consument!
Viel me ook al op. Dat is dus markteting.quote:Wat ik alleen nooit begrijp is dat al die produkten in de reclame zijn. Zo van "van 3,99 voor 2,99". Moet je dan als consument denken: oooh, 1 euro korting en dùs koop ik het!Maar ze hebben al die dingen normaal nooit, dus hoe kan het dan afgeprijsd zijn? Alsof ooit iemand er de 'normale' prijs voor heeft betaald.
Exclusief eten is voor iedereen bereikbaar. Zelfs Lidl presenteerde dit jaar een prachtige kerstfolder met de heerlijkste dingen.quote:Op zondag 24 december 2006 10:54 schreef blrrrt het volgende:
[..]
In missie van Albert Heijn staat o.a. 'Het bijzondere bereikbaar maken'. Ze willen dus het lekkere eten dat voor veel geld bij de dure traiteurs en slagers ligt bereikbaar maken voor de mensen met een mindere beurs in de supermarkt.
Soms wel, soms niet. Ook de kwaliteit binnen de andere sectoren kan behoorlijk verschillen. Maar het is wel duidelijk waar de inspiratie vandaan komt.quote:Op zondag 24 december 2006 10:42 schreef NoSigar het volgende:
Behalve dat het appels met peren vergelijken is zoals je zelf hierboven zegt, lijkt me dit gewoon niet waar.
Hehehe, ik ben ook van die brigadequote:Op zondag 24 december 2006 00:51 schreef Nouk82 het volgende:
...
ik ben idd zo'n 35% korting shopper, ideaal!
...
Lang leve exellent!
Nou, het is wel zo dat een 'van ... voor' prijsvermelding nauwelijks extra investeringen met zich meebrengt en er is altijd een groep mensen waarbij er op die wijze de aandacht wordt getrokken (kijk maar om je heen een topic vol met mensen die het op z'n minst zijn opgevallenquote:Op zondag 24 december 2006 12:57 schreef NoSigar het volgende:
Het is wel een hele doorzichtige aktie, zo erg dat ik maar denk dat er iets heel dieps achterzit dat ik niet kan bevatten.
Is er een marketing-expert die weet (door onderzoek oid) dat dit misschien onbewust toch tot kopen aanzet?
De paarse glimmende uithangbordjes deden het voor mij veel beter hoorquote:Op zondag 24 december 2006 16:19 schreef Vork het volgende:
[..]
Nou, het is wel zo dat een 'van ... voor' prijsvermelding nauwelijks extra investeringen met zich meebrengt en er is altijd een groep mensen waarbij er op die wijze de aandacht wordt getrokken (kijk maar om je heen een topic vol met mensen die het op z'n minst zijn opgevallen). Daardoor zien wel meer mensen je product liggen. Je kunt je vast ook wel voorstellen dat de meeste producten uit een supermarkt niet worden gezien. Een beetje Albert Heijn heeft bijvoorbeeld 20000 verschillende producten in het assortiment, waar de gemiddelde bezoeker er maar een klein deel van zien en een nog kleiner deel van koopt en wat de consument niet ziet, wordt ook niet gekocht. Het effect van dergelijke trucs hoeft niet een direct oorzaak-gevolg te zijn. Zeker met nieuwe of andere producten is het gewoon belangrijk om gezien te worden binnen de supermarkt en een bord met een zinloze prijsactie is daarvoor wel een hulpmiddel.
Ingevroren tot gisteren, en rustig in de koelkast laten ontdooien, daarna nog op kamertemperatuur laten komen.quote:Op vrijdag 15 december 2006 17:54 schreef golfer het volgende:
Alvast wat spullen ingeslagen: rosbief in armagnacsaus met morieljeboter, cantharellen-en kreeftensoep, gerookte zalm besprenkeld met whisky, kalkoenhaasjes met sinasappel/portsaus, scholrolletjes met een mousse van witte wijn en garnalen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |