Dat zal het probleem niet zijn, heb duidelijk laten zien welke ze moet hebben. Er is maar een box van 17dvds dus dat is makkelijk. Vraag is alleen of ze het echt kan vinden daar. Anders moet ik hem als nog een keer importeren, wat een dure hobby word(maar ik toch zal doen want ik wil ze hebben), want het ziet er niet naar uit dat het ooit in europa uitkomt.quote:Op dinsdag 12 december 2006 20:06 schreef SHOOOTO het volgende:
[..]
Je moet wel oppassen dat je geen bootlegs koopt, een vriend van mij kwam trots met een boxset van Naruto..waren het gewoon bootlegs.
www.comicasa.nl misschien? Ze hebben ook een winkel in Enschede.quote:Op dinsdag 12 december 2006 17:26 schreef Diablos79 het volgende:
Weet iemand een goede nederlandse winkel(of online shop, geen ebay) waar ze japanse import anime/manga dvds verkopen?
Denk toch dat je voor de complete box wel uit US moet bestellen. Hier heb je een linkje naar een webwinkel die de box wel verkoopt voor $200 met $8 shipping costs naar Nederland.quote:Op dinsdag 12 december 2006 20:20 schreef Diablos79 het volgende:
[..]
Dat zal het probleem niet zijn, heb duidelijk laten zien welke ze moet hebben. Er is maar een box van 17dvds dus dat is makkelijk. Vraag is alleen of ze het echt kan vinden daar. Anders moet ik hem als nog een keer importeren, wat een dure hobby word(maar ik toch zal doen want ik wil ze hebben), want het ziet er niet naar uit dat het ooit in europa uitkomt.
Die zijn duur(vaag trouwens dat hun de box in 4 delen hebben opgedeeld terwijl hij overal in 3 delen is opgedeeld), heb hem zelf al zien staan voor $150quote:Op woensdag 13 december 2006 01:24 schreef torn_Machina het volgende:
[..]
Denk toch dat je voor de complete box wel uit US moet bestellen. Hier heb je een linkje naar een webwinkel die de box wel verkoopt voor $200 met $8 shipping costs naar Nederland.Betaling via Paypal etc.
Die op ebay zijn denk ik gewoon bootlegs. Kan mij niet voorstellen dat je voor $50 + x $ verzendkosten een legale boxset hebt. Trouwens vind ik 17 dvd's voor $200 nog redelijk goedkoop. Zeker nu met de goedkope dollar. Als je het toch legaal wilt hebben. Ruim 50 uur kijkplezier.quote:Op woensdag 13 december 2006 02:19 schreef Diablos79 het volgende:
[..]
Die zijn duur(vaag trouwens dat hun de box in 4 delen hebben opgedeeld terwijl hij overal in 3 delen is opgedeeld), heb hem zelf al zien staan voor $150.. En op ebay staat hij zelfs voor ¤80, zit alleen ¤37 verzendkosten bij omdat het uit Hong Kong komt
.. Daarom wilde ik graag een winkel hier vinden die hem verkoopt en kijken wat het dan kost. Want ik ben niet zo'n fan van uit het buitenland bestellen, helemaal als ik niet weet wat voor een winkel/persoon het is. Maar toen ik las Hong Kong dacht ik van nou dan moet mijn vriendin het daar ook kunnen vinden voor me. En dan scheelt het waarschijnlijk wel wat euro's
, en weet ik ook zeker dat ik het krijg..
Die op ebay is zeker geen bootlegs, is trouwens 80 euro + 40 euro verzendkosten. Volgens mij is er niet eens een bootleg set van uitquote:Op woensdag 13 december 2006 15:48 schreef torn_Machina het volgende:
[..]
Die op ebay zijn denk ik gewoon bootlegs. Kan mij niet voorstellen dat je voor $50 + x $ verzendkosten een legale boxset hebt. Trouwens vind ik 17 dvd's voor $200 nog redelijk goedkoop. Zeker nu met de goedkope dollar. Als je het toch legaal wilt hebben. Ruim 50 uur kijkplezier.
quote:Op woensdag 13 december 2006 15:09 schreef koffiegast het volgende:
www.break.com/index/let_the_bodys_hit_the_floor.html
als iemand elfen lied heeft gezien en dan de AMV met let the bodies hit the floor..
alhoewel dit wel een beetje van anime afstaand is
ken het erger:quote:Op woensdag 13 december 2006 17:10 schreef Diablos79 het volgende:
[..]
Die op ebay is zeker geen bootlegs, is trouwens 80 euro + 40 euro verzendkosten. Volgens mij is er niet eens een bootleg set van uit.. iedergeval nog niet tegen gekomen. Maar in Hong Kong zijn dvds echt veel goedkoper dan hier. En ook op www.discountanimedvd.com heb je hem voor 100 Dollar als je de delen los koopt(beetje vage aanbedieng de complete box+film voor $160, terwijl als je de 3 delen en de film los koopt kost het je maar $110.. zeker Amerikaanse logica
). Maar die verzendkosten zijn gewoon heel hoog en het altijd maar de vraag of je het uberhaupt krijgt.
Maar ik zal er wel aankomen, had het gewoon graag in een NLwinkel willen kopen.
porno.jpgquote:Op woensdag 13 december 2006 22:33 schreef Sh0g het volgende:
Iemand enig idee uit welke animé dit komt?
[afbeelding]
nergens opquote:Op woensdag 13 december 2006 22:42 schreef mschol het volgende:
[..]
porno.jpg
waar the fuck () google jij op?
Het zou me niets verbazen als het uit Mahoromatic komt (wellicht het 2e seizoen)quote:Op woensdag 13 december 2006 22:33 schreef Sh0g het volgende:
Iemand enig idee uit welke animé dit komt?
[afbeelding]
mmmmmokayquote:Op woensdag 13 december 2006 22:33 schreef Sh0g het volgende:
Iemand enig idee uit welke animé dit komt?
[afbeelding]
quote:
Werd godverdomme ook tijd ook.quote:Op donderdag 7 december 2006 23:04 schreef torn_Machina het volgende:
Nieuwe Bleach OP. Ziet er naar uit dat fillers niet lang meer duren.![]()
Het was nogal een hit bij ringtones... De animatie komt uit een animé, al weet ik niet meer welke... De zang is een of andere Scandinavische zangroep.quote:Op donderdag 14 december 2006 15:42 schreef mschol het volgende:
wtf us er zo bijzonder aandat filmpje dan?
ik zie alleen maar een figuurtje met een prei
(ik moet zeker me geluid erbij aan hebben ???![]()
dan wordt het niet beterquote:Op donderdag 14 december 2006 15:42 schreef mschol het volgende:
wtf us er zo bijzonder aandat filmpje dan?
ik zie alleen maar een figuurtje met een prei
(ik moet zeker me geluid erbij aan hebben ???![]()
bleachquote:Op donderdag 14 december 2006 15:50 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Het was nogal een hit bij ringtones... De animatie komt uit een animé, al weet ik niet meer welke... De zang is een of andere Scandinavische zangroep.
Geen idee waarom het zo'n hit is, maar aan de andere kant snap ik dat ook niet van de Jamba-kikker.
Ach... dat vond ik toch al een flutserie...quote:
Zeker weten Mahoromatic...quote:Op woensdag 13 december 2006 22:33 schreef Sh0g het volgende:
Iemand enig idee uit welke animé dit komt?
[afbeelding]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mahoromatic was mijn allereerste ecchi serie die ik ooit heb gezien, dat was wel een rare ervaring als je daarvoor alleen 'kuise' westerse tekenfilms hebt gezien.
Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more. End of line.
MaxiTitan City
De Love Hina serie zelf vind ik echt niet ecchi, Love Hina is de eerste serie die ik gezien heb en mij aanzette om anime te gaan verzamelen... Animenfo en anidb geven de serie wel zo aan maar dat is in mijn ogen geheel onterecht. Het komt denk ik eerder door de OVA's (love hina again) dat Love Hina de ecchi stempel krijgt want die zijn wel (een beetje) ecchi. Love Hina zelf vind ik nog heel netjes blijven, die moet het meer van zijn cartoon geweld hebben wanneer Urashima weer kickass krijgt van Narusegawa...quote:Op donderdag 14 december 2006 20:22 schreef mschol het volgende:
eerste ecchi serie die ik ooit gezien heb is volgens mij Love hina
Mahoromatic heb ik nog staan en moet ik nog kijken
oke love hina blijft idd nog best netjes..quote:Op donderdag 14 december 2006 21:07 schreef MaxiTitan het volgende:
[..]
De Love Hina serie zelf vind ik echt niet ecchi, Love Hina is de eerste serie die ik gezien heb en mij aanzette om anime te gaan verzamelen... Animenfo en anidb geven de serie wel zo aan maar dat is in mijn ogen geheel onterecht. Het komt denk ik eerder door de OVA's (love hina again) dat Love Hina de ecchi stempel krijgt want die zijn wel (een beetje) ecchi. Love Hina zelf vind ik nog heel netjes blijven, die moet het meer van zijn cartoon geweld hebben wanneer Urashima weer kickass krijgt van Narusegawa...
Mahoromatic was mijn derde serie trouwens en op de ecchi-schaalis die idd mild als je hem naast een serie zoals Green Green zet.
![]()
truequote:Op donderdag 14 december 2006 22:25 schreef koffiegast het volgende:
na al die andere ecchi series gezien te hebben vind ik love hina totaal niet ecchi
en loituma is gewoon eindeloos, loop. niks boeiends mee, snap het ook nietvalt ook niets te snappen geloof ik
Volgens mij kan dat alleen leuk zijn als je stoned bent ofzoquote:Op donderdag 14 december 2006 21:39 schreef mschol het volgende:
[..]
zeg, hoe lang gaat dat ding door?? oneindig ??![]()
hij staat hier al 12 uur lang aan... ik denk dat hij er na 16 uur wel mee zal ophoudenquote:Op donderdag 14 december 2006 21:39 schreef mschol het volgende:
[..]
zeg, hoe lang gaat dat ding door?? oneindig ??![]()
quote:Op donderdag 14 december 2006 22:48 schreef outcast_within het volgende:
[..]
hij staat hier al 12 uur lang aan... ik denk dat hij er na 16 uur wel mee zal ophouden
de 'hentai' versie?quote:Op donderdag 14 december 2006 22:37 schreef Sh0g het volgende:
[..]
Volgens mij kan dat alleen leuk zijn als je stoned bent ofzo
Ik had trouwens een betere, een veeeeeeeeeeel betere, maar dat linkje post ik wel als ik weer thuis ben morgen. Kan ook zijn dat ik het al eens gepost heb. Het was hetzelfde deuntje, maar dan met een 3D anime model met een prei en een paar shakende kletsers van hopladepopla![]()
ojah, Jamba
quote:
waarom moet er nou een prei in voorkomenquote:Op vrijdag 15 december 2006 00:28 schreef Sh0g het volgende:
edit: JAAAAA gevonden: http://www.hersenscheet.com/loi/hentai.swf
gek genoeg heet hij wel hentai.swf![]()
maar echt mooi gemaakthet beweegt best wel uh, natuurlijk
![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |