Ik ga het zo eens lezen dank jequote:
hehhe gaat nog een tijd duren hoor, op dit moment hou ik het hier even bij:) En tsja wat ben je kwijt aan zo'm ding maken. Je moet hout hebben (ik heb 9mm MDF gebruikt) hoekprofielen (bij de gamma, alluminium spul) hoerken (kofferhoeken bij de gamma) Slotjes (gamma) en een hengsel (gitaarwinkel) en Ledjes natuurlijk:Pquote:Op dinsdag 5 december 2006 13:23 schreef Dribbel_ het volgende:
Als je toch een nieuwe gaat maken, zou ik die van jou dan eventueel kunnen overnemen ?![]()
Dat is goed te doen jaquote:Op dinsdag 5 december 2006 13:35 schreef Neidropje het volgende:
[..]
hehhe gaat nog een tijd duren hoor, op dit moment hou ik het hier even bij:) En tsja wat ben je kwijt aan zo'm ding maken. Je moet hout hebben (ik heb 9mm MDF gebruikt) hoekprofielen (bij de gamma, alluminium spul) hoerken (kofferhoeken bij de gamma) Slotjes (gamma) en een hengsel (gitaarwinkel) en Ledjes natuurlijk:P
30 euro ofzo? niet zoveel als een professionele flightcase iig.
heb er zelfs nog nooit van gehoordquote:Op dinsdag 5 december 2006 13:31 schreef Desensitized het volgende:
Wat is er mis met Krank dude?? Mijn droom amp is de Krank Krankenstein!
[afbeelding]
![]()
daaamnn wat een geyle distortionquote:Op dinsdag 5 december 2006 13:51 schreef imported_sphinx het volgende:
[..]
heb er zelfs nog nooit van gehoord
* imported_sphinx snel gaat checken
Ach, met het geluid is misschien niet veel mis, dat is natuurlijk een smaakkwstie. Maar het bedrijfquote:Op dinsdag 5 december 2006 13:31 schreef Desensitized het volgende:
Wat is er mis met Krank dude?? Mijn droom amp is de Krank Krankenstein!
true, true.. maar klinkt goedquote:Op dinsdag 5 december 2006 14:13 schreef NASDAQbastardo het volgende:
[..]
Ach, met het geluid is misschien niet veel mis, dat is natuurlijk een smaakkwstie. Maar het bedrijf. Werknemers moesten op Harmonycentral Kranks goeie reviews geven en andere amps slechte reviews. Ook logen ze over het materiaal (hout) van hun cabinets, wat gewoon MDF ofzo is. Ook nog iets vaags: check de gear van verschillende artiesten maar in reviewbladen ofzo. Staat er altijd "Krank blah blah prototype version X" ipv de gewone ampnaam zoals dat wel het geval zou zijn bij een JCM800. Het lijkt er dus op dat de beroemde Krankspelers betere producten krijgen dan wat er in de winkels staat.
Oja, en het is overpriced
Hoe duur is ie dan?quote:Op dinsdag 5 december 2006 14:16 schreef NASDAQbastardo het volgende:
Heb je er binnen een kwartier op kunnen spelen dan? Volgens de meeste mensen schiet je jezelf in je voet als je een Krank koopt. Je kan voor het geld zowat twee moddervette 6505s kopen.
PWNT!quote:Op dinsdag 5 december 2006 14:19 schreef Zyggie het volgende:
Kut ik kan geen plectra vinden behalve een van .46 en 2.0![]()
die ene met de distortion op 5 wel, en die ene drop B ook welquote:Op dinsdag 5 december 2006 14:25 schreef Cynic het volgende:
hm, vind die samples niet een zo heel geweldig klinken eigenlijk
3-pins, bedoel je XLR?quote:Op dinsdag 5 december 2006 15:39 schreef NASDAQbastardo het volgende:
Jezus, nu heb ik een DI box en heb ik nóg een kabel nodig. Het ding heeft hetvolgende:
Input. Duidelijk.
Output. Ook duidelijk.
Link. Hiermee link je het bijv naar je versterker. Dit doet niks met het signaal.
Input en link zijn gewoon voor jacks, maar de output is zo'n 3-pins geval. Wat voor kabel moet ik daarvoor hebben om mijn DI100 op m'n PC line te gebruiken?
Metal is een breed begrip, maar dan lees jij de TG niet goedquote:Op dinsdag 5 december 2006 14:16 schreef NASDAQbastardo het volgende:
Heb je er binnen een kwartier op kunnen spelen dan? Volgens de meeste mensen schiet je jezelf in je voet als je een Krank koopt. Je kan voor het geld zowat twee moddervette 6505s kopen.
Natuurlijk krijgt Krank goeie reviews in advertentiebladen als Total Guitar, maar dat zijn dezelfde bladen die Avenged Sevenfold metal vinden. En Saint Anger de beste CD van Metallica ooit noemden. De hersendode lezers van dat soort bladan betalen in de winkel een symbolilsch bedrag, want de echte betalers zijn Krank, (alle slechte metalcore bands hier), en Line 6. En van die drie vind ik alleen Line 6 te pruimen.
Thanks, dat helpt me goed op wegquote:Op dinsdag 5 december 2006 15:43 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
3-pins, bedoel je XLR?
[afbeelding]
In dat geval, een XLR-jack kabel. Wel goed opletten of je mannetje of vrouwtje XLR nodig hebt, en of je line-in gewone jjack of minijack is. Anders heb je daar ook weer een stekkertje voor nodig.
Sterker nog, bij veel mensen zijn de twee omgekeerd evenredig.quote:Op dinsdag 5 december 2006 15:48 schreef Cynic het volgende:
je hoeft ook niet slim te zijn om plezier te hebben natuurlijk
!
quote:Op dinsdag 5 december 2006 15:48 schreef Cynic het volgende:
je hoeft ook niet slim te zijn om plezier te hebben natuurlijk
ik ben zelfs zo slim dat niemand mijn plezier snapt.quote:Op dinsdag 5 december 2006 15:48 schreef Cynic het volgende:
je hoeft ook niet slim te zijn om plezier te hebben natuurlijk
Is je pc wel geaard?quote:Op dinsdag 5 december 2006 18:41 schreef NASDAQbastardo het volgende:
Helaasch, nog steeds ruis! Zal het toch aan m'n geluidskaart liggen. Of eerder, het ontbreken van een geluidskaart. Morgen maar terugbrengen. In ieder geval wel kabels zat nu, kan ik weer eens wah'en.
ohoooh damagnieeee!quote:Op dinsdag 5 december 2006 18:44 schreef guitarist.nl het volgende:
[..]
Is je pc wel geaard?
Mijne niet, een draadje van je computerkast naar de verwarming will do
neeh, dat zijn bas snaren. voor 6 snarige bas. XL157 zou beter zijn. kijk eens op www.lordofthestrings.com rond of google wat op 'Baritone Strings'. je moet iets vanaf dikte 0.14 hebben.quote:Op dinsdag 5 december 2006 19:12 schreef Zygje het volgende:
Hoihoi, mijn b4roer wil graag een OLP MM5 kopen. Het enige probleem is dat hij niet weet wat voor soort snaren ervoor geschikt zijn. Zouden D'addario XL156 snaren volstaan?
http://www.radionics.demon.nl/quote:
nou... mijn PC is ook niet geaard... heb dan ook wel wat probleempjes mee gehad maar niks groots... ik zou eerst een stekkerdoos met randaarde proberen.quote:Centrale verwarmingsleidingen
Onbetrouwbaar door oxidatie of werkzaamheden.
Gevaarlijk voor een onderhoudstechnicus die een koppeling losmaakt en in zijn ene hand een geaarde verwarmingsbuis vasthoudt en in de andere een buis waarop in een ondoordacht moment een "aarding" van een elektrisch apparaat is aangesloten.
De centrale verwarmingsleiding is -in de badkamer- geaard, maar is geen aarde.
Bij deze dus.quote:Martijn. zegt:
Gitaristentopic is kut minder prettig
Mark zegt:
ja constant dezelfde shit
Martijn. zegt:
''jo dat laatste topic ging hard jo!''
''tvp!''
''Fender''
''tvp!''
''ja dat topic ging idd hard.''
''tvp! deel XXX alweer!''
''whahahaha deze kerel heeft een lelijke gitaar!!!! [img]''
''tvp!''
''ibanez''
binnen 5 min
Mark zegt:
OMG POST DAT.
Martijn. zegt:
ga je gang
Mark zegt:
nee jij![]()
Gelul, via je voeding is alles in je pc geaard. Sommige mensen trekken wel nog een draadje van de behuizing naar de voeding maar dat hoeft in prinsiepe niet nodig te zijn.quote:Op dinsdag 5 december 2006 18:44 schreef guitarist.nl het volgende:
[..]
Is je pc wel geaard?
Mijne niet, een draadje van je computerkast naar de verwarming will do
Ja hoeveel geld je wil uitgeven ligt natuurlijk helemaal aan jezelf.quote:Op woensdag 6 december 2006 02:27 schreef thettes het volgende:
Even een vraagje, hoeveel geld zouden jullie uitgeven aan een elektrische gitaar, met in m'n achterhoofd dat ik het misschien niet eens zo leuk vind als ik denk? Daarnaast ook zonder lessen te nemen. Enige reden is dat ik weer eens een muziekinstrument wil bespelen nadat ik als kind na een paar jaar helemaal was uitgekeken op pianolessen.
Ik zie wel allemaal start pakketten van squier en ibanez op bij online muziekwinkels, maar die kwaliteit lijkt me nogal bedenkelijk?
Wat hij zegt dusquote:Op woensdag 6 december 2006 02:32 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Ja hoeveel geld je wil uitgeven ligt natuurlijk helemaal aan jezelf.
Gitaar spelen is heel goed zelf aan te leren![]()
Ja de starterspakketten... de naam zegt het al, om te beginnen is het okay spul, maar je bent er snel op uitgekeken.
Maar vertel ff wat voor soort muziek je wilt gaan spelen en hoeveel jij van plan was er aan uit te geven, gitaar + versterker dus.
Het soort muziek.. tja, in ieder geval geen keiharde metal of punk, ik denk meer richting muziek als RHCP (de "rustigere" kant). Misschien toch wel te vatten onder redelijk mainstream rockmuziek.quote:Op woensdag 6 december 2006 02:32 schreef Dribbel_ het volgende:
Gitaar spelen is heel goed zelf aan te leren![]()
Ja de starterspakketten... de naam zegt het al, om te beginnen is het okay spul, maar je bent er snel op uitgekeken.
Maar vertel ff wat voor soort muziek je wilt gaan spelen en hoeveel jij van plan was er aan uit te geven, gitaar + versterker dus.
Voor een eurootje of 200 heb je al wel een "goede" elektrische gitaar.quote:Op woensdag 6 december 2006 02:39 schreef thettes het volgende:
[..]
Het soort muziek.. tja, in ieder geval geen keiharde metal of punk, ik denk meer richting muziek als RHCP (de "rustigere" kant). Misschien toch wel te vatten onder redelijk mainstream rockmuziek.
Dat geld is juist wat ik me afvraag. Heb je nou echt iets voor zo'n startsetje van 200 euro, of heb je voor 600 euro iets wat echt zo véél beter is dat het de aanschaf rechtvaardigt. Of is voor mij misschien de beste optie om daar tussenin te zitten?
Mijn probleem is dus echt een gebrek aan inzicht in kwaliteitsverschillen. En in hoeverre die kwaliteitsverschillen mij in de weg zouden zitten als beginneling.
Vanaf 250 euro heb je een behoorlijke gitaar waar je een tijd mee vooruit kan, (mits je de goeie uitzoekt natuurlijk zit alsnog veel rotzooi tussen) en voor zo'n 80-100 euro heb je een versterker waar je thuis gewoon heel veel mee kan die daarvoor echt goed genoeg zijnquote:Op woensdag 6 december 2006 02:39 schreef thettes het volgende:
[..]
Het soort muziek.. tja, in ieder geval geen keiharde metal of punk, ik denk meer richting muziek als RHCP (de "rustigere" kant). Misschien toch wel te vatten onder redelijk mainstream rockmuziek.
Dat geld is juist wat ik me afvraag. Heb je nou echt iets voor zo'n startsetje van 200 euro, of heb je voor 600 euro iets wat echt zo véél beter is dat het de aanschaf rechtvaardigt. Of is voor mij misschien de beste optie om daar tussenin te zitten?
Mijn probleem is dus echt een gebrek aan inzicht in kwaliteitsverschillen. En in hoeverre die kwaliteitsverschillen mij in de weg zouden zitten als beginneling.
Nee, neem dan de telequote:Op woensdag 6 december 2006 05:56 schreef NASDAQbastardo het volgende:
Gitaren tegenwoordig zijn zo goed. De kwaliteit van massaproductie ligt best hoog! Maar er is een ding wat mij en veel andere gitaristen stoort, juist, die starterkits. Die zijn zo belachelijk dat je wordt aangemoedigd te stoppen met gitaarspelen. Als je er even wat meer aan uitgeeft ben ik er zeker van dat gitaarspelen je bevalt. Als je echt van muziek houdt, dan.
Als ik je smaak zo bekijk denk ik dat een stratocastermodel wel wat voor je is.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Stratocaster Stratocaster
Die heeft singlecoil oftewel enkelspoels elementen
http://nl.wikipedia.org/wiki/Gitaarelement Over elementen
De beste optie is naar mijn mening een London City strat (Spitfire Mk II) in huis te halen. Daar heb ik nu nog plezier van en ik heb al veel duurdere gear. Maar die zijn niet zo makkelijk te verkrijgen helaas. Squier is ook prima
als je niet weet of je het wel echt zo leuk gaat vinden zou ik gewoon voor zo'n goedkoop starterssetje gaan, als je het leuk vindt wil je na een tijdje toch beter spul, ookal begin je met een gitaar van 500quote:Op woensdag 6 december 2006 02:27 schreef thettes het volgende:
Even een vraagje, hoeveel geld zouden jullie uitgeven aan een elektrische gitaar, met in m'n achterhoofd dat ik het misschien niet eens zo leuk vind als ik denk? Daarnaast ook zonder lessen te nemen. Enige reden is dat ik weer eens een muziekinstrument wil bespelen nadat ik als kind na een paar jaar helemaal was uitgekeken op pianolessen.
Ik zie wel allemaal start pakketten van squier en ibanez op bij online muziekwinkels, maar die kwaliteit lijkt me nogal bedenkelijk?
erg goeie case, vriend van me heeft de grotere (showmaster48, voor als je nog wilt uitbreiden in de toekomst, en geloof me dat ding zit zo vol)!quote:Op woensdag 6 december 2006 01:29 schreef Dribbel_ het volgende:
Denk dat ik zoiets haal
Goeie afmetingen zelfs nog iets van ruimte voor uitbreiden, en niet al te duur :
http://www.verkoop.licht-(...)ster-24-Hld7401.html
Als ik nu naar mijn eerste gitaar kijk vraag ik me af hoe ik het in hemelsnaam heb volgehouden, haha. Wat een absoluut stuk brandhout is dat. En toch wil ik hem niet kwijtquote:Op woensdag 6 december 2006 11:02 schreef Desensitized het volgende:
Ja, gewoon een übergoedkope set nemen, heb ik ook gedaan. Vond het dusdanig leuk dat ik later wel beter spul heb gehaald. Maar zo'n setje van 100-150 euro is eerst prima hoor!
Haha, same herequote:Op woensdag 6 december 2006 11:40 schreef Cynic het volgende:
[..]
Als ik nu naar mijn eerste gitaar kijk vraag ik me af hoe ik het in hemelsnaam heb volgehouden, haha. Wat een absoluut stuk brandhout is dat. En toch wil ik hem niet kwijt![]()
Volgens m'n bankrekening zit ie niet zo volquote:Op woensdag 6 december 2006 11:38 schreef Neidropje het volgende:
[..]
erg goeie case, vriend van me heeft de grotere (showmaster48, voor als je nog wilt uitbreiden in de toekomst, en geloof me dat ding zit zo vol)!
Tenzij het setje zo goedkoop is dat hij continu ontstemt. Als er iets demotiverend werkt...quote:Op woensdag 6 december 2006 11:02 schreef Desensitized het volgende:
Ja, gewoon een übergoedkope set nemen, heb ik ook gedaan. Vond het dusdanig leuk dat ik later wel beter spul heb gehaald. Maar zo'n setje van 100-150 euro is eerst prima hoor!
Vooral als je het nog niet zo snel doorhebt, en werkelijk daardoor álles kut klinkt wat je speeltquote:Op woensdag 6 december 2006 12:58 schreef Litpho het volgende:
[..]
Tenzij het setje zo goedkoop is dat hij continu ontstemt. Als er iets demotiverend werkt...
Ja idd, dan kun je beter een Gibson of Fender kopenquote:Op woensdag 6 december 2006 12:58 schreef Litpho het volgende:
[..]
Tenzij het setje zo goedkoop is dat hij continu ontstemt. Als er iets demotiverend werkt...
Nou ja, er is wel een tussenniveau denkbaar natuurlijkquote:Op woensdag 6 december 2006 13:12 schreef punkjunk het volgende:
[..]
Ja idd, dan kun je beter een Gibson of Fender kopen![]()
ligt alleen ver buiten het budget
Ja maar dat is ook weer een uiterstequote:Op woensdag 6 december 2006 13:17 schreef Litpho het volgende:
[..]
Nou ja, er is wel een tussenniveau denkbaar natuurlijk. Maar het allergoedkoopste van het allergoedkoopste (zeker tweedehands) wil nog wel eens een grote teleurstelling zijn om voornamelijk die reden.
Tuurlijk. Maar wel het uiterste waar naar gekeken wordt door iemand die "het wel eens wil proberen, maar niet teveel geld wil uitgeven voor het geval het niet bevalt" en wij als verzamelde gitaarwijsheidquote:Op woensdag 6 december 2006 13:19 schreef punkjunk het volgende:
[..]
Ja maar dat is ook weer een uiterste.
Haha idd, van die lui die meteen een dikke box van hun vader krijgen terwijl ze niet weten wat buizen zijn ofzo, das echt schijt irritantquote:Op woensdag 6 december 2006 13:24 schreef Cynic het volgende:
je hoort ook op een scharminkel van een gitaar te beginnen.
ik kan er nooit zo goed tegen als mensen net beginnen en dan meteen spullen hebben die 2 keer zo duur zijn als die van mij, haha
Als ze niet weten wat buizen zijn kan je ze natuurlijk de buizen laten vervangen zonder de amp van het lichtnet af te halen. Sommige problemen lossen zichzelf op met een beetje creativiteit, zeker als jij vervolgens de spullen erft.quote:Op woensdag 6 december 2006 13:26 schreef punkjunk het volgende:
[..]
Haha idd, van die lui die meteen een dikke box van hun vader krijgen terwijl ze niet weten wat buizen zijn ofzo, das echt schijt irritant![]()
Gister liet iemand tijdens de les een fender buizen vibroverb omtiefenquote:Op woensdag 6 december 2006 13:27 schreef Litpho het volgende:
[..]
Als ze niet weten wat buizen zijn kan je ze natuurlijk de buizen laten vervangen zonder de amp van het lichtnet af te halen. Sommige problemen lossen zichzelf op met een beetje creativiteit, zeker als jij vervolgens de spullen erft.
quote:Op woensdag 6 december 2006 13:27 schreef Litpho het volgende:
[..]
Als ze niet weten wat buizen zijn kan je ze natuurlijk de buizen laten vervangen zonder de amp van het lichtnet af te halen. Sommige problemen lossen zichzelf op met een beetje creativiteit, zeker als jij vervolgens de spullen erft.
ja!quote:Op woensdag 6 december 2006 13:33 schreef NASDAQbastardo het volgende:
[afbeelding]
Kan juh daarmeej versterkuh dan?
neuj het zijn meer van zulleke:quote:Op woensdag 6 december 2006 13:33 schreef NASDAQbastardo het volgende:
[afbeelding]
Kan juh daarmeej versterkuh dan?
neeh man Old Skcho0l iz tof, jeweetsquote:Op woensdag 6 december 2006 13:47 schreef NASDAQbastardo het volgende:
Vandaar dat het altijd zo overstuurt, lampen zijn veel te hot van binnen! Kunnen ze niet iets nieuws uitfinduh ofzo?
Ik heb nu met m'n noise suppressor dat soms het volume een beetje golftquote:Op woensdag 6 december 2006 17:25 schreef Cynic het volgende:
wow, die kabels zien er ingewikkeld uit!
Dat ligt aan je instellingen. Ik denk dat je hem iets gevoeliger moet afstellen, dwz, dat hij bij een iets lager volume al 'opengaat'.quote:Op woensdag 6 december 2006 17:28 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Ik heb nu met m'n noise suppressor dat soms het volume een beetje golftopeens iets harder en dan weer wat zachter, het lijkt als het ff stil is dus niet spelen, en je begint, dat dat ding even moet opwarmen ofzo
dat effect dat ie niet in 1 keer vol gaat
Is dat met jou ding ook zo of moet ik nog wat meer aan de instellingen kloten![]()
haha idd!quote:Op woensdag 6 december 2006 17:25 schreef Cynic het volgende:
wow, die kabels zien er ingewikkeld uit!
Het zijn ook maar hele kleine kabeltjes maar omdat er zoveel door elkaar lopen krijg je het snel chaotisch, maar dat wil ik allemaal nog weg werken onde een dubbele bodem in m'n koffer zeg maarquote:Op woensdag 6 december 2006 17:37 schreef punkjunk het volgende:
[..]
haha idd!misschien is het makkelijker om zelf kleinere kabeltjes te solderen, ben je van die wirwar van patchkabels af.
Maar het ziet er super vet uit
Ik ga eens wat proberenquote:Op woensdag 6 december 2006 17:35 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Dat ligt aan je instellingen. Ik denk dat je hem iets gevoeliger moet afstellen, dwz, dat hij bij een iets lager volume al 'opengaat'.
Ja dat het kleine kabeltjes zijn snap ikquote:Op woensdag 6 december 2006 17:38 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Het zijn ook maar hele kleine kabeltjes maar omdat er zoveel door elkaar lopen krijg je het snel chaotisch, maar dat wil ik allemaal nog weg werken onde een dubbele bodem in m'n koffer zeg maar
[..]
Ik ga eens wat proberen
Dat kan natuurlijk ook. Ik ga trouwens die Distortion Plus niet maken, ik heb her en der wat samples gehoord maar het is niet wat ik zoekquote:Op woensdag 6 december 2006 17:43 schreef Neidropje het volgende:
Of george L kabeltjes + pluggen kope, goeie kwaliteit en je hoeft neit te solderen
Ja met te kleine kabeltjes heb je dan weer het probleem dat je er niet ff 2 van plek kan verwisselen omdat je weinig vrijheid tussen die dingen dan hebt dat is een beetje jammer. Het was nu al helemaal passen en meten om die dingen op de goeie plek te krijgenquote:Op woensdag 6 december 2006 17:40 schreef punkjunk het volgende:
[..]
Ja dat het kleine kabeltjes zijn snap ikpatchkabeltjes zei ik ook
. Maar wat ik bedoelde is dat je zelf hele kleine kabetljes soldeerd. Dat ga ik iig doen wanneer ik meer pedalen zou hebben die op een bord zouden kunnen.
Ja, dat bedoelde ik ookquote:Op woensdag 6 december 2006 17:46 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Ja met te kleine kabeltjes heb je dan weer het probleem dat je er niet ff 2 van plek kan verwisselen omdat je weinig vrijheid tussen die dingen dan hebt dat is een beetje jammer. Het was nu al helemaal passen en meten om die dingen op de goeie plek te krijgenMaar als je inderdaad alles hebt en een vaste opstelling van de pedaaltjes is dat wel makkelijker ja
![]()
Daarom het blijft een hoop gekutquote:Op woensdag 6 december 2006 17:48 schreef punkjunk het volgende:
[..]
Ja, dat bedoelde ik ook. Maar een dubbele bodem is misschien nog wel netter, dan kun het hout rusten op de jack bussen en zie je helemaal niks meer
. Maar dat kan ook pas als het 100% definitief is, want als je pedaal een andere afmeting heeft zit je met een te groot of te klein gat in je bodem.
Ja jij hebt tenminste pedaaltjes die je bevallen, ik heb helemaal niks behalve de overdrive van me boxquote:Op woensdag 6 december 2006 17:49 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Daarom het blijft een hoop gekut![]()
Ik heb ook een tijd moeten zoekenquote:Op woensdag 6 december 2006 17:50 schreef punkjunk het volgende:
[..]
Ja jij hebt tenminste pedaaltjes die je bevallen, ik heb helemaal niks behalve de overdrive van me box
Die gast van de kinks koppelde gewoon 2 versterkers aan elkaar voor de overdrivequote:Op woensdag 6 december 2006 17:54 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Ik heb ook een tijd moeten zoeken![]()
Vooral naar een fatosenlijke distortion
Maar als je het dan eenmaal hebt![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |