Ja dat siert hem. Hij zit nu weer te rukken op Klara 13quote:Op zondag 26 november 2006 21:52 schreef Fargo het volgende:
Denk ook dat, als het aan Marieke had gelegen, ze nog wel samen hadden kunnen zijn. Wat dat betreft is Jochum wel heel eerlijk en oprecht over zijn gevoelens. Dat siert hem.
quote:Op zondag 26 november 2006 21:58 schreef dwerg het volgende:
Op een bepaald moment is de grap er wel een beetje vanaf, tong. En dat moment was drie posts geleden.
Anneke is op mij steeds heel erg overgekomen als iemand die zich er helemaal in vastbijt. Beetje wanhopig ook wel.quote:Op zondag 26 november 2006 21:52 schreef het-is-mij het volgende:
Verder wel leuke uitzending, anneke ging al snel samen wonen zeg
Oh, die is die boerderij niet meer uit te slaan hoor!quote:Op maandag 27 november 2006 00:07 schreef Viking84 het volgende:
Ik vond Anneke wel erg wanhopig overkomen vorige keer. Hopelijk gaat dat haar niet nekken.
Nee, dat lijkt zo nu, maar je kunt ook te hard van stapel lopen en dan kun je nog wel eens van een koude kermis thuis komenquote:Op maandag 27 november 2006 00:12 schreef Jane het volgende:
[..]
Oh, die is die boerderij niet meer uit te slaan hoor!
Die dachten nog een homo inm huisquote:Op zondag 26 november 2006 23:55 schreef DrMarten het volgende:
Dat commentaar van die zonen op dat christusbeeld was ook wel briljant
Klopt. Echter, de meeste mensen beseffen dat en wachten daarom meestal nog even om te kijken of het goed zal gaan, voor ze bij elkaar intrekken. Onbegrijpelijk ook dat Hans dit toelaat. Een dag ervoor zit hij nota bene nog te dubben of hij Anneke of Trudy moet kiezen!quote:Op maandag 27 november 2006 00:13 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Nee, dat lijkt zo nu, maar je kunt ook te hard van stapel lopen en dan kun je nog wel eens van een koude kermis thuis komen.
En hij zei dat hij nog niet echt verliefd was, meen ik me te herinneren. Maar hoe Anneke naar hem kijkt... griezelig gewoon. Die vrouw zal kapot zijn als hij het niet meer ziet zitten.quote:Op maandag 27 november 2006 00:29 schreef Jane het volgende:
[..]
Klopt. Echter, de meeste mensen beseffen dat en wachten daarom meestal nog even om te kijken of het goed zal gaan, voor ze bij elkaar intrekken. Onbegrijpelijk ook dat Hans dit toelaat. Een dag ervoor zit hij nota bene nog te dubben of hij Anneke of Trudy moet kiezen!
Als ie z'n bejaarde leuter maar ergens in kan proppen.quote:Op maandag 27 november 2006 00:29 schreef Jane het volgende:
[..]
Klopt. Echter, de meeste mensen beseffen dat en wachten daarom meestal nog even om te kijken of het goed zal gaan, voor ze bij elkaar intrekken. Onbegrijpelijk ook dat Hans dit toelaat. Een dag ervoor zit hij nota bene nog te dubben of hij Anneke of Trudy moet kiezen!
Word jij nou nooit VRESELIJK moe van jezelf... pffff....quote:Op zondag 26 november 2006 21:53 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ja dat siert hem. Hij zit nu weer te rukken op Klara 13
Wel applausquote:Op maandag 27 november 2006 10:16 schreef Molline het volgende:
Gerrit was wel zeer attent met z'n cadeautjes.... Hij kreeg er niet eens een smokvoor.
![]()
Oh OK, thnx! Maar daar zaten dus gelukkig ook boeren tussen die er iemand tussenuit hadden weten te pikken.quote:Op maandag 27 november 2006 10:20 schreef deedeetee het volgende:
Nee dat waren de boeren die niet werden uitgekozen dit jaar want die hadden te weinig brieven gekregen. Die met de meeste brieven gingen dóór.![]()
quote:Op zondag 26 november 2006 21:53 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ja dat siert hem. Hij zit nu weer te rukken op Klara 13
Beetje gefrustreerd?quote:Op maandag 27 november 2006 00:33 schreef tong80 het volgende:
[..]
Als ie z'n bejaarde leuter maar ergens in kan proppen.
Was al bang dat ik de enige was, hij doet de topictitel eer aanquote:Op maandag 27 november 2006 19:50 schreef Stiffmaster het volgende:
Die lach van die Jan Willem...vreselijk!!
Ja, hoezoquote:
Hoezo? Ik begon spontaan mee te lachen als ik die lach van m hoorde!!quote:Op maandag 27 november 2006 19:50 schreef Stiffmaster het volgende:
Die lach van die Jan Willem...vreselijk!!
Dat wel....maar toch, daar word je helemaal gek van op den duur...quote:Op dinsdag 28 november 2006 10:43 schreef Zakboekje het volgende:
[..]
Hoezo? Ik begon spontaan mee te lachen als ik die lach van m hoorde!!![]()
Ze was er volgens mij helemaal kapot van.quote:Op dinsdag 28 november 2006 12:39 schreef deedeetee het volgende:
Ik denk dat Jochem gewoon een lastig, kieskeurig mannetje is met wellicht een paar * eigenaardige voorkeuren.
Marieke mag blij zijn dat ze van hem af is,da's écht wel een beetje hoera![]()
"die onbekende boer" heet Jan-Willem en hoezo lulde hij uit z'n nek?quote:Op dinsdag 28 november 2006 11:09 schreef ivosnivo het volgende:
En die onbekende boer met "temperamentvolle vrouw" lulde uit zijn nek had ik het idee.
Zo'n gevoel kreeg ik erbij.quote:Op dinsdag 28 november 2006 18:16 schreef Viking84 het volgende:
[..]
"die onbekende boer" heet Jan-Willem en hoezo lulde hij uit z'n nek?
De boer met de temperamentvolle vrouw was toch die Pros, die zei dat hij net een nieuwe vrouw tegen was gekomen?quote:Op dinsdag 28 november 2006 18:16 schreef Viking84 het volgende:
[..]
"die onbekende boer" heet Jan-Willem en hoezo lulde hij uit z'n nek?
Dat was inderdaad Pros. Is zeker geen type die uit z'n nek lult.quote:Op dinsdag 28 november 2006 19:17 schreef zea het volgende:
[..]
De boer met de temperamentvolle vrouw was toch die Pros, die zei dat hij net een nieuwe vrouw tegen was gekomen?
Hij staat ook in de Stentor (regionale krant). Daarin stond ook wat over die date en een foto van een vrouw erbij. Zal wel wat geworden zijn.quote:Op dinsdag 28 november 2006 20:30 schreef Viking84 het volgende:
Oh Pros. Ja nu snap ik wat ivosnivo bedoelt. Niet bij stilgestaan eigenlijk dat 'ie het misschien uit z'n duim zit te zuigen. Ook een beetje sneu dat 'ie de dag van tevoren een date had en daar de volgende dag al over ging zitten brallen. Kom op zeg, that's not the way it works.
Een singeltje..?quote:Op woensdag 29 november 2006 01:19 schreef tong80 het volgende:
Net een singeltje van Martijn in DWDD
Ja draaide Giel ook op 3fm deze week! Geintje van zijn vrienden.quote:
Oh? Dacht dat die actie pas 17 december was?quote:Op woensdag 29 november 2006 19:08 schreef Ezri het volgende:
Ik was vanmiddag toevallig op de Dam in Amsterdam en daar was een actie tegen "fout vlees" (tegen de bio-industrie, een handtekeningenactie), en er waren mensen opgesloten in kooien... en in één kooi zat, jawel, hoera!, Marieke.
Goede actie (in meerdere opzichtenquote:Op woensdag 29 november 2006 19:08 schreef Ezri het volgende:
Ik was vanmiddag toevallig op de Dam in Amsterdam en daar was een actie tegen "fout vlees" (tegen de bio-industrie, een handtekeningenactie), en er waren mensen opgesloten in kooien... en in één kooi zat, jawel, hoera!, Marieke.
Nee dat waren Marlies en Bibi.quote:Op donderdag 30 november 2006 11:34 schreef NrSiX het volgende:
dat waren marieke en marlies toch? dat was idd wel erg grappig =]
Idd, Marieke zou nooit met een auto nutteloos over een erf crossen, weet je wel hoe slecht dat is voor het milieu!quote:
quote:Op woensdag 29 november 2006 19:08 schreef Ezri het volgende:
Ik was vanmiddag toevallig op de Dam in Amsterdam en daar was een actie tegen "fout vlees" (tegen de bio-industrie, een handtekeningenactie), en er waren mensen opgesloten in kooien... en in één kooi zat, jawel, hoera!, Marieke.
Hoera voor Mariekequote:Op woensdag 29 november 2006 19:08 schreef Ezri het volgende:
Ik was vanmiddag toevallig op de Dam in Amsterdam en daar was een actie tegen "fout vlees" (tegen de bio-industrie, een handtekeningenactie), en er waren mensen opgesloten in kooien... en in één kooi zat, jawel, hoera!, Marieke.
Leuk!quote:Op vrijdag 1 december 2006 21:48 schreef Jeuris het volgende:
Martijn en Marlies in dagblad de limburger:
http://mgl.digi-dition.nl(...)_20061201_40_242.php
Beetje jammer voor hem dat al die andere vrouwen nu weten dat het een volslagen idioot isquote:Op zondag 3 december 2006 22:21 schreef Rick_Dokkum het volgende:
Maja, Jochum zou de andere dik 150 brieven doorspitten, vertelde hij.![]()
Ik schrik me rot johquote:Op zaterdag 9 december 2006 16:38 schreef Nouk het volgende:
[afbeelding]
Foto van Boer zoekt vrouw feest. Ze ziet er hier wel oud en verlept uit zeg..
quote:Houdt de liefde op de boerderij stand in het dagelijkse boerenleven zonder concurrentie en camera? Boer Hans, Gerrit, Jochum, Martijn en Dirk-Jan laten nog één keer van zich horen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |