Ok, dikke tvp, maar hij is fucking gaaf! Met die stippen had ik zoiets van "hmmz, zonde" maar hij is echt fantastisch geworden (l)quote:Op donderdag 23 november 2006 09:50 schreef ParanoidEv het volgende:
Hoera, nieuwe inkt binnen! Fijn als je zelf meehelpt met bestellen, alle tinten paars en roze moesten natuurlijk dan ook meebesteld worden...
En toen zijn we maar gaan verven als test.
[afbeelding]
[afbeelding]
Ik vond het idee wel geslaagd, misschien zondag op de conventie in Middelburg (zie: www.tattooser.nl ) wat echt gaan invullen.
Hoe langer ik er naar kijk hoe meer ik hem ga waarderen inderdaad.quote:Op donderdag 23 november 2006 11:25 schreef Evil-Cherry het volgende:
[..]
Ok, dikke tvp, maar hij is fucking gaaf! Met die stippen had ik zoiets van "hmmz, zonde" maar hij is echt fantastisch geworden (l)
Wel die is gezet bij tattoo Johnny te Hamme ( in België )quote:Op donderdag 23 november 2006 09:01 schreef AntiChrist het volgende:
[..]
leuk! welke shop is ie gezet? ikzelf wil ook nog altijd een vleermuis of vleermuisjes laten zetten.
zoiets maar dan moet je er een lelijke vent bij bedenken
[afbeelding]
Nee,klopt niet. Ik stuur ze nog een keertje nu.quote:Op donderdag 23 november 2006 10:44 schreef AudreyHepburn het volgende:
Sorry, ik had niet door dat ik het topic dichtgooide.
Trouwens Ev, dikke trucker van me, ik heb de foto's nog niet gehad, klopt dat ?
Ach, geen ze iets om tegen te schoppen wat ze niet kennen en ze doen het zonder erbij na te denken.quote:Op vrijdag 24 november 2006 09:52 schreef AntiChrist het volgende:
hebben jullie dit topic wel eens gelezen?
Tatoeages en uitkeringstrekkers
shit wat een waanideeën hebben sommige mensen toch.
ben trouwens benieuwd hoe je tattoo gaat worden met al die extreme kleurtjes ParanoidEv
quote:Op maandag 27 november 2006 22:57 schreef ClioSporT het volgende:
Het is nu 2 weken geleden dat ik m'n tattoo heb laten zetten. Kan het kloppen dat hij er nu een beetje rimpelig uitziet ?Het lijken wel goedkope plaklettertjes die op het punt staan eraf te vallen.
Als ik mn huid met mn hand een beetje strak trek dan staat het wel heel mooi, vage shit het was toch echt heel strak 2 weken terug. Hopen dat het gewoon nog steeds in het vervellings proces zit ofzo![]()
Plannen?quote:Op donderdag 23 november 2006 14:25 schreef MissBliss het volgende:
tvp.
Yes, ik krijg voor mn verjaardag van vriendlief een tattooquote:Op dinsdag 28 november 2006 17:48 schreef Scandalous het volgende:
[..]
Plannen?
Ik ga over 2 weken weer verder met mijn rug
Dat mocht ook wel wat vriendelijker zeg.quote:Op dinsdag 28 november 2006 21:29 schreef Neuk het volgende:
Mijn God, je zeikt inderdaad. Jeuk hoort erbij en dood ga je er niet aan.
Koop bepanthen, sperti of uierzalf. Niet te vaak en niet te dik smeren. Ole!
Dat dacht ik al.quote:Op woensdag 29 november 2006 11:21 schreef Neuk het volgende:
Dat heet nou new school...
Leuk "vogeltje"quote:Op woensdag 29 november 2006 10:37 schreef AntiChrist het volgende:
hmmm heb weer wat leuks gezien.... krijg nu al jeuk
zoiets maar dan een goede en een slechte(dus eentje met duivelshoorntjes en eentje met een ringetje boven het kopje) dan op mn linker en rechter borst/schouder
[afbeelding]
misschien wat te lief voor mijn persoontjemaar dat compenseer ik weer met mn doodshoofden om mn enkel
Concept is helaas niet zo heel erg origineel (maar wel eentje die goed bij me pastquote:Op woensdag 29 november 2006 13:18 schreef anneloeke het volgende:
[..]
Leuk "vogeltje". en het concept.. goed/kwaad is ook wel fijn...(zelf opgekomen?--> tof!)
Het lijkt me wel dat jij zeer uiteenlopende stijlen kiest hé....
Ik ben nu eigenlijk wel een beetje benieuwd naar "het geheel"...
die's mooi!quote:Op woensdag 29 november 2006 10:37 schreef AntiChrist het volgende:
hmmm heb weer wat leuks gezien.... krijg nu al jeuk
zoiets maar dan een goede en een slechte(dus eentje met duivelshoorntjes en eentje met een ringetje boven het kopje) dan op mn linker en rechter borst/schouder
[afbeelding]
misschien wat te lief voor mijn persoontjemaar dat compenseer ik weer met mn doodshoofden om mn enkel
quote:Op woensdag 29 november 2006 19:32 schreef Bar_en_Mar het volgende:
straks even langs Gekko, even beer bekijken, meenemen en dan maar eens een data af gaan spreken
zooo 6 december 19.00 uur word Beer op mijn lichaam geplaatst
Het is bij mij nu een week geleden en ziet er nu ook zo uitquote:Op maandag 27 november 2006 22:57 schreef ClioSporT het volgende:
Het is nu 2 weken geleden dat ik m'n tattoo heb laten zetten. Kan het kloppen dat hij er nu een beetje rimpelig uitziet ?Het lijken wel goedkope plaklettertjes die op het punt staan eraf te vallen.
Als ik mn huid met mn hand een beetje strak trek dan staat het wel heel mooi, vage shit het was toch echt heel strak 2 weken terug. Hopen dat het gewoon nog steeds in het vervellings proces zit ofzo![]()
het komt wel vaker voor dat ze tattoo's voor een 2de keer doen. ik heb dat ook een keer gehad. met mn rechterzij sommige plekjes hadden niet zo goed gepakt dus die zijn overnieuw gedaan.quote:Op donderdag 30 november 2006 08:45 schreef anneloeke het volgende:
De mijn staat er bijna 2 weken op... en ze ziet er perfect uit... al helemaal genezen!!
Ik gebruikte ongeveer 10 dagen BEPHANTOL CREME en ZALF. (de zalf is vettiger en niet zo geschikt voor overdag onder je kledij).
Maar ja.. nu moet ik ze voor een 2e keer laten inkleuren en kan ik terug opnieuw beginnen.![]()
Hier heb ik een vraagje over... die man zei dat hij tribals het liefst een 2e keer inkleurt, zo is volgens hem het zwart mooier.
Op zich zijn er geen witte vlekjes of zo te zien (tenzij ik mij heel diep buk en ze dus heel erg uitrekt --> nee, die zie ik dan niet zelf)
Is dit dubbel inkleuren normaal?? Dit is echt de eerste keer dat ik hiervan hoor...
Maar ja... ik ben dan ook geen tattoo expert hé
Oh..OKquote:Op donderdag 30 november 2006 09:17 schreef AntiChrist het volgende:
[..]
het komt wel vaker voor dat ze tattoo's voor een 2de keer doen. ik heb dat ook een keer gehad. met mn rechterzij sommige plekjes hadden niet zo goed gepakt dus die zijn overnieuw gedaan.
Is volgens mij vrij standaart?quote:Op donderdag 30 november 2006 10:28 schreef anneloeke het volgende:
[..]
Oh..OK
Dacht al dat ik toch bij ne prutser terechtgekomen was![]()
Dan zal ik maar gaan zeker... heb echt wel liever terug "pijn" voor een nieuwe tattoo hoor (die ik trouwens al in gedachten heb!!)
nou ja als je hem zelf mooi vind zo moet je het niet doen natuurlijkquote:Op donderdag 30 november 2006 10:28 schreef anneloeke het volgende:
[..]
Oh..OK
Dacht al dat ik toch bij ne prutser terechtgekomen was![]()
Dan zal ik maar gaan zeker... heb echt wel liever terug "pijn" voor een nieuwe tattoo hoor (die ik trouwens al in gedachten heb!!)
Maar dan sta ik weer bij af... welke shop??quote:Op donderdag 30 november 2006 12:44 schreef AudreyHepburn het volgende:
Ach, je kan altijd naar een shop gaan en erover praten en wat ideeen opdoen. Maar meteen iets laten zetten is wel erg rigoreus.
Beetje raar dat je tattoeerder nu al zegt dat ie nog een keer wil bijkleuren. Je tattoo is pas 2 wk oud toch?quote:Op donderdag 30 november 2006 11:52 schreef anneloeke het volgende:
Ik ga het dan maar laten doen... is dan wel al de derde keer terug voor 1 tattoo
(ben al eens gaan laten bijwerken omdat hij niet helemaal volledig symetrisch was).
Als het dan toch "minder" pijn doet..![]()
Ik zou eerst es gaan kijken wat je nou precies wilt en aan de hand daarvan een tattoo-artiest gaan zoeken. Misschien ook eens op beurzen gaan kijken en op andere websites (Tons of Tattoos bijv., daar posten ook tattoeerders w.o. Tattoo Mania). Er is zo veel meer mogelijk.quote:Ik zit nu met een ander dilemma.. ik zit met die lelijke tattoo op mijn enkel.
Die waar ik nu geweest ben zegt dat hij deze wilt herzetten... kleuren mooier maken, vlekjes wegwerken en lijntjes strak zetten...
maar eigenlijk sta ik niet meer zo erg achter deze tekening.
Zeker nu ik hier ben beginnen kijken... ik heb al heel mooi coverwerk gezien.. (bv op site tattoo mania )
Waar ik nu gegaan ben zet heel mooie tattoo, echt wel... maar zijn coverwerk (voorbeelden.. ) vind ik maar niks.
Zijn tekenwerk gebeurt door iemand anders... die is "niet beschikbaar" zeg maar.
Zelf een tattoo tekenen kan ik wel (ben nu al weer bezig), maar iets tekenen dat over deze kan vind ik te moeilijk.
Ik wil dus wel naar ergens anders... maar dan moet ik weer beginnen zoeken.
Tattoo mania zie ik qua stijl wel zitten.. maar het probleem is dat die voor mij echt wel ver is... (woon tegen Antwerpen)
Dus iemand een tip???
Ik ben ook nogsteeds heel blij dat ik gewoon een dag ervoor uitgetrokken heb om naar Terneuzen te reizen vanuit Utrecht.quote:Op donderdag 30 november 2006 13:56 schreef Neuk het volgende:
Een beetje tattoo is het reizen naar een artiest echt wel waard. Antwerpen is niet het einde van de wereld
ik heb dat haar wijs gemaakt, ik heb 1 keer een tattoo gehad die voor de 2de keer moest en dat deed bij mij juist veel minder zeer.quote:Op donderdag 30 november 2006 13:56 schreef Neuk het volgende:
Een tweede keer over een getattoeerd stuk vel is helaas wel wat pijnlijker. Ik weet niet wie je wijs maakt dat dat niet zo is maar je gaat over littekenweefsel heen en dat voel je echt wel.
[..]
ja of jij nietquote:Op donderdag 30 november 2006 15:06 schreef Neuk het volgende:
Misschien had je je dag ofzo.
tja dat zou zomaar kunnen natuurlijkquote:
Hey AntiChristquote:Op donderdag 30 november 2006 15:05 schreef AntiChrist het volgende:
[..]
ik heb dat haar wijs gemaakt, ik heb 1 keer een tattoo gehad die voor de 2de keer moest en dat deed bij mij juist veel minder zeer.
Moah, ik ga niet uitdrukkelijk reclame lopen maken, dat gaat me wat ver. Iedereen moet lekker zelf weten waar ie heen gaat, en vooral ergens heen gaan dat past bij wat ie wil uiteraard.quote:Op donderdag 30 november 2006 14:58 schreef Neuk het volgende:
Paranoid zit flink klantjes te werven op fok! zie ikhaha
Sjah, ligt voornamelijk aan wat voor een werk je zoekt.quote:Op donderdag 30 november 2006 16:22 schreef Snien het volgende:
Hey!
Ik wil graag een tattoo laten zetten, op mijn pols. Maaaar ik ben er nog een beetje twijfelig over omdat ik laatst van iemand horen dat je met een tattoo op je pols heel moeilijk werk kan vinden...
Is dat nou waar ofniet?
Persoonlijk vind ik het eerder discriminatiequote:Op donderdag 30 november 2006 16:29 schreef Snien het volgende:
Ja ik had in ieder geval besloten hem op mn linkerpols te zetten
Maargoed, stom dat dat een reden is voor afwijzing.
nee bij mij deed het echt stukken minder pijn maar ik ben zo te lezen een uitzonderingquote:Op donderdag 30 november 2006 15:40 schreef anneloeke het volgende:
[..]
Hey AntiChrist
Je bent met toch niet zomaar iets aan het wijsmaken he...
of zeg je dit net expres mij lekker laten afzien... dan ga ik gigantisch boos worden op jou hoor![]()
maar echt... Ik ben echt wel een super-kleinzerig persoontje hoor...![]()
Ik zal dan maar nog effe wachtenquote:Op donderdag 30 november 2006 16:03 schreef Evil-Cherry het volgende:
Geloof mij, na twee weken ben je NIET genezen.. Je huid is nog lang niet in zijn oude staat. Dat je geen velletjes meer hebt, zegt niets.
Gij wilt dus gewoon laten weten dat gij ne flinkerd zijt... goe zenne...quote:Op donderdag 30 november 2006 16:38 schreef AntiChrist het volgende:
[..]
nee bij mij deed het echt stukken minder pijn maar ik ben zo te lezen een uitzonderingen ik kan alleen uit eigen ervaring praten
![]()
cool TOOLquote:Op donderdag 30 november 2006 20:42 schreef Little_Acorn het volgende:
Heb deze vandaag laten zetten!!
[afbeelding]
vind t een beetje lijken of t er heel snel met een viltstift op is gekleurdquote:Op donderdag 30 november 2006 20:42 schreef Little_Acorn het volgende:
Heb deze vandaag laten zetten!!
[afbeelding]
quote:Op vrijdag 1 december 2006 15:52 schreef -Mellow- het volgende:
[..]
vind t een beetje lijken of t er heel snel met een viltstift op is gekleurd
Ja, ik vind em ook niet helemaal strak, moet over een paar weken terug om het bij te laten werken.quote:Op vrijdag 1 december 2006 15:52 schreef -Mellow- het volgende:
[..]
vind t een beetje lijken of t er heel snel met een viltstift op is gekleurd
Nu issie wel rood en dik, die foto is ong. 5 uur na het zetten genomen, ik denk dat mijn lichaam gewoon laat reageert op lichaamsvreemde stoffen.quote:Op vrijdag 1 december 2006 16:28 schreef saaw het volgende:
ziet er gek uit voor iets dat vandaag gezet is [of ondertussen gister, maar ik bedoel foto op de dag zelf]
vaak dik/rood enzo, zo zagen mijne eruit na een weekje ongeveer
wel heel mooi trouwens!
Vet hoor!quote:Op woensdag 6 december 2006 15:51 schreef crrrN het volgende:
Hier is mijn nieuwe tattoo. Komt nog meer schaduw en lijnwerk bij, en uiteraard de kleuren. Maar eerst ff dit laten genezen.
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Gaafquote:Op donderdag 7 december 2006 11:26 schreef Bar_en_Mar het volgende:
Gister bij Gekko's tattoo mijn tattoo laten zetten :
[afbeelding]
[afbeelding]
Een mooie herinneringquote:Op donderdag 7 december 2006 11:26 schreef Bar_en_Mar het volgende:
Gister bij Gekko's tattoo mijn tattoo laten zetten :
[afbeelding]
[afbeelding]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |