Ik ben geen jurist, en boven de 70.000 haal je die fiscalist er zo uit. Onder de 70.000 kun je best even gaan zitten voor die aftrekposten - of niet zeiken dat de belastingen zo hoog zijn.quote:Op woensdag 29 november 2006 16:00 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Tel daar dan wel weer de kosten bij op voor de belastingadviseur die je nodig hebt om al die aftrekposten te benutten. Juristen moeten snappen dat 95 % van de mensen geen jurist is.
Ik zou sowiezo afzien van die 100 in een dozijn studie. Kies dan voor fiscaalrecht of bestuursrecht.quote:Op woensdag 29 november 2006 15:56 schreef Ferrox het volgende:
en Venomsnake, als we een links kabinet krijgen ( PVDA,SP, GL) dan kies ik geen Nederlands recht meer als studie, en emigreren wordt dan een best overweegbare keuze.
En als we 'm nou zo groot maken dat'ie als ballon kan dienen?quote:Op woensdag 29 november 2006 15:39 schreef DiRadical het volgende:
Een sociaal vangnet is goed, maar het moet geen hangmat zijn en ook geen fuik.
http://www.volkskrant.nl/(...)Maastricht_ingestortquote:Op woensdag 29 november 2006 16:11 schreef knowall het volgende:
[..]
En als we 'm nou zo groot maken dat'ie als ballon kan dienen?
quote:jij hebt zeker nog nooit belasting-aangifte gedaan, hé
Meer dan me lief is. 52 % inkomstenbelasting + 19 % BTW is grofweg 71 %. Ja ja, ik weet wel: schalen en je mag zo niet optellen, maar dan vergeet ik nog alle verkapte belastingen via de gemeente, onroerend goed, belastingen over elke pijpleiding en communicatiekanaal dat hier binnenkomt enz enz enz. Ik mag blij zijn als ik van elke 100 euro er 20 overhoud en dat is dus 80 % belasting.quote:Je snapt hopelijk wel dat die 72% niet over je hele inkomen gaat gelden he?
Aan Oxford?quote:Op woensdag 29 november 2006 16:15 schreef Ferrox het volgende:
Floripas![]()
zoals je eerder in dit topic hebt kunnen lezen, ik heb genoeg geld bij elkaar gewerkt inmiddels om te kunnen studeren.
Die 19% is enkel voor luxeproducten, voor andere producten is het percentage veel lager, en zelfs al zou je met die 19% rekenen dan zou je zelfs voor de hele hoge inkomens nog niet op 60 procent uitkomen als je correct rekent. Vergeet ook niet de eerder in dit topic al genoemende aftrekposten, en je komt tot een 50% belasting voor iedereen (rijk&arm) meen ik ergens gelezen te hebben.quote:Op woensdag 29 november 2006 16:30 schreef Neuralnet het volgende:
Meer dan me lief is. 52 % inkomstenbelasting + 19 % BTW is grofweg 71 %. Ja ja, ik weet wel: schalen en je mag zo niet optellen, maar dan vergeet ik nog alle verkapte belastingen via de gemeente, onroerend goed, belastingen over elke pijpleiding en communicatiekanaal dat hier binnenkomt enz enz enz. Ik mag blij zijn als ik van elke 100 euro er 20 overhoud en dat is dus 80 % belasting.
Als jij aan de RuG of de VU gaat studeren, betaalt de staat jouw opleiding goeddeels. Jouw collegegeld is maar een fractie van wat de opleiding kost. Ja, daar betalen mensen nu belasting voor.quote:Op woensdag 29 november 2006 16:46 schreef Ferrox het volgende:
Ik weet niet wat oxford kost, maar de RuG of de VU kan ik betalen.
Hoe zie je dat voor je dan? Dan zou Wilders dus gezellig mee moeten doenquote:Op woensdag 29 november 2006 16:15 schreef Ferrox het volgende:
@ Venomsnake, dat weet ik nog niet, dat hangt van hun besluiten af. Een centrum rechts kabinet zou geweldig zijn
Ssst die jongen is nog jong en naïef. Die denkt dat alle belasting rechtstreeks naar de bisjtandsmoeders gaatquote:Op woensdag 29 november 2006 16:48 schreef Floripas het volgende:
[..]
Als jij aan de RuG of de VU gaat studeren, betaalt de staat jouw opleiding goeddeels. Jouw collegegeld is maar een fractie van wat de opleiding kost. Ja, daar betalen mensen nu belasting voor.
Dat is helaas nodig voor een centrum rechtse coalitie ja, zoals eerder vermeldt, ik ben tegen Geert Wilders, hij heeft alleen maar dom gelul tegen moslims. Wat jammer genoeg goed is voor meer dan een half miljoen stemmenquote:Op woensdag 29 november 2006 16:50 schreef du_ke het volgende:
Hoe zie je dat voor je dan? Dan zou Wilders dus gezellig mee moeten doen?
quote:Op woensdag 29 november 2006 16:51 schreef du_ke het volgende:
Ssst die jongen is nog jong en naïef. Die denkt dat alle belasting rechtstreeks naar de bisjtandsmoeders gaat.
Dus ondanks dat Wilders compleet achterlijk is, de VVD in een bijzonder diepe interne crisis zit en het CDA in beiden even geen zin heeft zouden ze toch samen moeten gaan regeren? Vanwaar toch die angst?quote:Op woensdag 29 november 2006 16:57 schreef Ferrox het volgende:
[..]
Dat is helaas nodig voor een centrum rechtse coalitie ja, zoals eerder vermeldt, ik ben tegen Geert Wilders, hij heeft alleen maar dom gelul tegen moslims. Wat jammer genoeg goed is voor meer dan een half miljoen stemmen![]()
[..]
Heel simpel regeren met de VVD zou inhouden dat ook Wilders erbij moet komen. En dat ze weer zetels gaan verliezen.quote:Op woensdag 29 november 2006 17:07 schreef Ferrox het volgende:
CDA heeft geen zin in de VVD? bronnen?
Niet uitgesproken maar Balkenende die een nieuw elan wil. Lijkt me wel duidelijk. En de CU wil niet met types als Widlers of Verdonk in 1 kabinet en die zijn toch de belangrijkste schakel.quote:Op woensdag 29 november 2006 17:14 schreef Ferrox het volgende:
CDA heeft zich ( voor zover ik weet) nog niet daarover uitgesproken, de CU helaas wel al
Ja, maar de PvdA heeft voort de verkeizingen ook zoveel gezegd........quote:Op woensdag 29 november 2006 17:19 schreef Floripas het volgende:
Balkenende heeft wel voor de verkiezingen gezegd dat hij niet met Wilders wil.
En je weet zeker dat ze voorlopig niet kunnen gaan regeren.quote:Op woensdag 29 november 2006 17:29 schreef Ferrox het volgende:
tsja, we zullen het wel zien. Ik hoop op nieuwe verkiezingen eigenlijk met Rita Verdonk als partijleider van de VVD, ik vind Rita ook stom, maar dan pakt de VVD wel de zetels van Geert Wilders af
Denk je nou echt dat het CDA gaat regeren met een extreem-rechtse partij? Dan kunnen ze wel meteen de partij opheffen. Godsdienstvrijheid is nog altijd belangrijk bij het CDA, dus Wilders is uitgesloten.quote:Op woensdag 29 november 2006 17:25 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Ja, maar de PvdA heeft voort de verkeizingen ook zoveel gezegd........
En jij kunt niet verder kijken dan inkomstenbelasting? Alles wat je besteedt wordt meteen met 21% belast (of wat het belachelijke percentage tegenwoordig ook mag zijn in NL). Jouw gemeentelijke lasten zijn natuurlijk ook 0 euro per jaar? En je verbruikt geen stroom of gas, waar de helft van de prijs linea recta naar de overheid gaat? Je hebt nooit een auto gekocht en 50% BPM mogen betalen, waar je aan meebetaalt zelfs al is hij 10 jaar oud? Je hoopt natuurlijk ook nooit een huisje te mogen kopen tegen het schamele weggeef bedrag van 250000 euro dus ook daar zul je nooit belasting over betalen.quote:Op woensdag 29 november 2006 15:19 schreef Stippel het volgende:
[..]
jij hebt zeker nog nooit belasting-aangifte gedaan, hé
Ja maar ik ben militair, dat is ook ambtenaar, maar op de een-of-andere manier denk ik dat juist die groep er niet best vanaf komtquote:Op donderdag 23 november 2006 01:12 schreef ThE_ED het volgende:
Wat een gezeur, als startende is dit toch juist mooi, ff 4 jaartjes als ambtenaar hard gaan cashen nu, want die overheid groeit wel. </populistisch>
Het wordt ook met de maand meer, wat mensen denken dat ze kwijt zijn aan belastingen!quote:Op donderdag 30 november 2006 05:08 schreef StefanP het volgende:
Nee, je mag blij zijn als je van 100 euro er 30 mag houden nadat vadertje staat langs is geweest.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |