Ja een brief duh!quote:Op donderdag 23 november 2006 10:27 schreef marcb1974 het volgende:
Das wel heel leuk zo'n fles vinden dan
Hoop dat er wat uitkomt
Dat hoopt TS ook zo te zien.quote:Op donderdag 23 november 2006 10:37 schreef IkWilbert het volgende:
Leuk dit! Ik hoop dat je de schrijver kunt achterhalen![]()
quote:Op donderdag 23 november 2006 10:35 schreef veldmuis het volgende:
Dat ze toen al die coordinaten via GPS konden opvragen zeg, waanzinnig!
die brief is zeker ook in word gemaakt volgens jou? en die stempels met photoshopquote:Op donderdag 23 november 2006 10:35 schreef veldmuis het volgende:
Dat ze toen al die coordinaten via GPS konden opvragen zeg, waanzinnig!
Je bent eenquote:Op donderdag 23 november 2006 10:41 schreef alsem het volgende:
[..]
die brief is zeker ook in word gemaakt volgens jou? en die stempels met photoshop![]()
trouwens, ooit een BrEezAh slet gezien met zo'n handschrift?
coordinaten zijn niet uitgevonden door de gps slimmerik![]()
Typisch iets voor Hart van Nederland...bel de tiplijn of fax het topic doorquote:Op donderdag 23 november 2006 12:26 schreef Omkron het volgende:
Al contact opgenomen met de media.. lijkt me toch een leuk niewsfeitje..
aangezien het 34 jaar geleden is zijn er misschien al veel eerder andere flessen gevondenquote:Op donderdag 23 november 2006 12:51 schreef Marsepein het volgende:
Als ik het briefje lees, dan denk ik dat de passagier elke dag een brief in een fles overboord heeft gegooid. De brieven van te voren uitgetypt, en later met pen de coordinaten in gevuld.
Met een beetje geluk vind je nog een fles
Wel erg leuk dit hoor!
Eerder met een andere typmachine dan.quote:Op donderdag 23 november 2006 13:29 schreef Palomar het volgende:
Ik vind die fles en brief er nog wel erg goed uitzien voor 34 jaar oud. Ik bedoel: het etiket bij de dop is nauwelijks verweerd en op de brief zelf staat de handtekening er zo goed op alsof ie er gisteren op is gezet. En het papier was zoals je zegt wel vochtig, vreemd dat het dan niet vergaan is. Maw. ik hoop niet dat je gefopt wordtMaar wel erg interessant als het echt 34 jaar geleden in zee blijkt te zijn gegooid
Ik hoop dat ie echt is
nee die kurk is er naderhand ingestopt...quote:Op donderdag 23 november 2006 14:08 schreef alsem het volgende:
de kurk is iig geen 34 jaar oud, die hoort compleet grijs te zijn geworden
Ja! Wereldnieuwsquote:Op donderdag 23 november 2006 14:39 schreef _Arual_ het volgende:
Stap ermee naar een Duitse krant?
De kurk is wat roodachtig, lijkt erop dat de fles verzegeld geweest is met rode zegellak of iets dergelijks.quote:Op donderdag 23 november 2006 14:08 schreef alsem het volgende:
de kurk is iig geen 34 jaar oud, die hoort compleet grijs te zijn geworden
quote:Op woensdag 22 november 2006 21:46 schreef MSD het volgende:
volgens mij worden we geflest
Wel een verdomd goed excuus om elke dag een flesje wijn achterover te tikkenquote:Op donderdag 23 november 2006 12:51 schreef Marsepein het volgende:
Als ik het briefje lees, dan denk ik dat de passagier elke dag een brief in een fles overboord heeft gegooid.
Alleen ziet dat forum er niet echt uit alsof het over gevonden flessepost gaatquote:Op donderdag 23 november 2006 19:49 schreef quo_ het volgende:
Even googelen op "flaschenpost" :
http://bottleparty.siteboard.de/
The Bottleparty for Oceangrammers
Received a bottle? Flaschenpost gefunden?
Het kan ook zo gek niet zijn of er is een internet community voor
Misschien heeft die fles een week rondgezwommen en daarna jarenlang ver onder 't zand of andere bodemsoort gelegen of in een ander voorwerp gelegen, who knows. Dat zou de geringe slijtage wel kunnen verklaren.quote:Op donderdag 23 november 2006 13:29 schreef Palomar het volgende:
Ik vind die fles en brief er nog wel erg goed uitzien voor 34 jaar oud. Ik bedoel: het etiket bij de dop is nauwelijks verweerd en op de brief zelf staat de handtekening er zo goed op alsof ie er gisteren op is gezet. En het papier was zoals je zegt wel vochtig, vreemd dat het dan niet vergaan is. Maw. ik hoop niet dat je gefopt wordtMaar wel erg interessant als het echt 34 jaar geleden in zee blijkt te zijn gegooid
Ik hoop dat ie echt is
Dat gaat over die website Oceangram waar je virtueel een fles met een briefje erin in zee kan gooienquote:Op donderdag 23 november 2006 20:05 schreef Sakura het volgende:
[..]
Alleen ziet dat forum er niet echt uit alsof het over gevonden flessepost gaat![]()
wat een onzin topics daar, bijna nog erger dan fok zelf![]()
ik ook!quote:Op woensdag 22 november 2006 21:38 schreef pussydeluxe het volgende:
Leuk TS.
Ik ga dit topic volgen.
like he said...quote:Op vrijdag 24 november 2006 16:54 schreef Leonos het volgende:
tvp
Sceptisch vanwege? De fles, het papier? De kurk?quote:Op zaterdag 25 november 2006 18:18 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Interessant, maar ik blijf sceptisch
Nou ja, er is veel te vervalsen tegenwoordig... zeg niet dat het hier is gebeurd, maar er zijn genoeg grappenmakersquote:Op zaterdag 25 november 2006 18:26 schreef nebelung het volgende:
[..]
Sceptisch vanwege? De fles, het papier? De kurk?
Ik vind het leuk![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |