Minoes, ik heb dit ook gehad. Ik moest toen ook 2 dagen wachten voor we terecht konden voor een hartecho. Zenuwslopende dagen, waren dat. Ze hadden nog meer dingen gezegd die ook niet echt leuk waren (te weinig vruchtwater, te klein buikje) Maar op de hartecho was niets bijzonders te zien en de echoscopiste die daar zat vond het ook helemaal niet verontrustend. Dat was in een AMC en zij zei gelijk dat het heeeel vaak voorkomt en meestal gewoon onrijpheid is.quote:Op donderdag 23 november 2006 13:19 schreef minoes_ het volgende:
Hier geen goede berichten bij de verloskundigeHartje was nog steeds onregelmatig en we moeten dus weer terug naar de gyn,ze belt zo meteen wanneer de afspraak is.Ik ga mijn werk afbellen,zit hier alleen maar te brullen
Heb geen zin om zo op mijn werk rond te lopen en ik had toch maar 4 uurtjes,dus dat valt wel mee.En ik was extra ingepland,dus er valt geen dienst weg,zeg maar.
Ze zei,dat er tijdens de zwangerschap niets aan te doen was en dat ze vooral na de geboorte de baby goed in de gaten gaan houden.En ik las hier van iemand,dat je dan vaker op controle moet komen?Mij benieuwen,of we nu weer helemaal terug moeten naar de gyn of niet.En of het dan straks een bevalling op medische indicatie gaat worden.
Mwana gaat bevallen! Holladiejee holladijoquote:Op donderdag 23 november 2006 21:21 schreef Mwanatabu het volgende:
Frequentie gaat wat omhoog, ze worden gemener, maar soms weer lang niet.
Gek genoeg niet de eerste termen die me nu te binnen schietenquote:Op donderdag 23 november 2006 21:23 schreef XXXKarinXXX het volgende:
[..]
Mwana gaat bevallen! Holladiejee holladijo
Kom op he![]()
![]()
je kunt het
Suc7
Die extra vitamen lijken me maar kul. Het is toch ook gewoon toegevoegd aan flessenvoeding uiteindelijk. Alleen valt het daarbij niet zo op dat het extra is.quote:Op donderdag 23 november 2006 20:17 schreef Slaapmeisje het volgende:
Hier zit ik met een aantal praktische dilemma's waar ik maar niet uitkom:
1) Thuisbevalling of poliklinisch bevallen
Tja ik wilde altijd poliklinisch bevallen omdat de medische zorg, indien nodig, direct voorhanden is en je thuis geen "rotzooi" ervan hebt. Nu we in het ziekenhuis zijn geweest voor een voorlichtingsavond ben ik minder positief. De verloskamers hebben geen eigen douche en wc, maar die moet je delen met de kamer naast je. Hoe moet dat nou als je allebei tegelijk je pijnlijke weeen weg wil douchen of naar het toilet wil? Verder zag de verloskamer eruit als een oostblokkamer. Niet echt een warm en veilig nest. Slaapvriendje en ik zijn er nog niet uit, maar ik neig meer en meer naar een thuisbevalling.
Ik zou thuis beginnen en je kan dan nog altijd naar het ziekenhuis toch?
2) Borstvoeding of flesvoeding
In eerste instantie dacht ik aan borstvoeding, omdat dat volgens de BV maffia immers het beste is wat je je kindje kunt meegeven. Waarom moeten er dan extra vitaminen naast gegeven worden? Hier konden ze in het ziekenhuis geen duidelijk antwoord op geven. Verder staat het me tegen om te gaan kolven. Ik voel het op dit moment zo als een koe die gemelkt wordt. Zonder kolven wordt het delen van de voedingen onmogelijk en zou ik dus 24x7 paraat moeten staan voor de bv. Ik ben zelf groot geworden op flesvoeding en ook Slaapvriendje heeft nooit borstvoeding gehad. Ik ben me suf aan het lezen over de voors en tegens van beide soorten voedingen, maar ook hier ben ik nog niet uit.
Het kan toch wel hoor. Alleen is dan een voordeel van borstvoeding vervallen.quote:Op donderdag 23 november 2006 22:19 schreef renzell het volgende:
Als je eenmaal met flesvoeding begint, kun je niet meer switchen naar borstvoeding
Wij hebben de eerste maandag van december voorlichting in Almere (waar we kort geleden naar toe zijn verhuisd). Mijn vriendin wil echt niet thuis bevallen + nog niet alles is af in huis.quote:Op donderdag 23 november 2006 23:16 schreef Ladybos het volgende:
Slaapmeisje, ik sluit me aan bij Renzell.. Hier was ik en Myrthe er niet meer geweest als ik niet toch naar het ziekenhuis was gegaan. Maar het Almeerse ziekenhuis is niet bepaald een aanrader zeg maardus wij zijn uitgeweken naar lelystad. Hilversum is ook een optie, je zit niet vast aan Almere ! Je kunt ook in een kraamhotel bevallen, dan heb je wel de sfeer van thuis maar toch de medici in de buurt.
Wat jij beschrijft is heel naar maar wel een incident natuurlijk, over het algemeen kan je er vanuit gaan dat er in het ziekenhuis sneller/adequater kan worden ingespeeld op een noodsituatie.quote:Op vrijdag 24 november 2006 07:38 schreef Babygirl het volgende:
*ff uit lurkstand komt*
Ik lees hier de bevallings verhalen met een goede afloop in het ziekenhuis. En dat is heel fijn natuurlijk (begrijp me asjeblieft niet verkeerd) Maar het kan ook anders gaan.
Ik ben ook bevallen in het ziekenhuis van mijn oudste zoon.
Met alle complicatie's die je zo ongeveer kan verzinnen. Onze zoon kwam levenloos ter wereld.....
Het is dat de kinderarts toevallig in het ziekehuis was voor een ander probleem geval en hij bij de voordeur terug geroepen kon worden anders had onze zoon het niet gered.
We hadden thuis net zo veel kanssen gehad als in het ziekenhuis.
Als de kinderarts uit zijn bed gebeld had moeten worden had het er helaas heel anders uitgezien.
In het ziekenhuis bevallen is fijn, maar zegt niks over de evt kansen van een kindje als je 's nachts bevalt. Nou was de bezettig bij ons wel heel erg slecht. Er liep 1 gyn met 2 verpleegkundige op een hele drukke nacht. Er zijn in die nacht 8!! kinderen geboren.
Helemaal mee eens, maar wilde het toch ook even onder de aandacht brengen.quote:Op vrijdag 24 november 2006 09:43 schreef Vivi het volgende:
[..]
Wat jij beschrijft is heel naar maar wel een incident natuurlijk, over het algemeen kan je er vanuit gaan dat er in het ziekenhuis sneller/adequater kan worden ingespeeld op een noodsituatie.
Gefeliciteerdquote:Op vrijdag 24 november 2006 09:45 schreef Mwanatabu het volgende:
Ze iegel hes lendet!![]()
Heb weinig tijd, maar om +/- 2:35 is Nune geboren, 2980 gram en ze was sneller dan de vlos
De meeste vrijwillige poliklinische bevallingen zijn gewoon verplaatste thuisbevallingen waarbij je een kamertje huurt in een ziekenhuis en door je eigen vk wordt bijgestaan (of de vk van het ziekenhuis).quote:Op vrijdag 24 november 2006 09:43 schreef Vivi het volgende:
[..]
Wat jij beschrijft is heel naar maar wel een incident natuurlijk, over het algemeen kan je er vanuit gaan dat er in het ziekenhuis sneller/adequater kan worden ingespeeld op een noodsituatie.
Op het moment zelf heb ik stiekem wel ff gedacht van "he he heee voorwerk he?"quote:Op vrijdag 24 november 2006 13:38 schreef PM-girl het volgende:
Mwana mwana, zelfs je eigen bevalling weet je nog vol humor neer te pennen nog geen 12 uur na geboorte!
Gelukkig is het vlug gegaan, werd je peuter niet bang van je brullen en heb je nu lekker je meisje vast! Geniet er van
Nu ik er over nadenk past het ook wel bij jou, zelf bevallen zonder vk, lekker eigenwijs!
Ben benieuwd naar de foto's!
Geweldig wat een verhaal. Die laatse subquote:Op vrijdag 24 november 2006 13:32 schreef Mwanatabu het volgende:
Zo, Nune ("Noene" fonetisch) besloot na 1,5 dag wel-niet-ohneetochniet haar zinnetje toch es door te gaan zetten. Rond 0:00 was ik doodop van het spelletje: elke keer dat ik op de bank indommelde kreeg ik een wee waarvan ik tegen het plafond zat en ging ik ervoor klaarstaan, dan zakte het weer af. Ik had op het laatst echt trillende spaghettisliertjes ipv benen. Dus vlos bellen. Magoed, die kon ook niets met het verhaal van "ja het is echt heel erg maar nu even niet toevallig" en stelde dat het toch echt voorwerk moest zijn, maar als ik het idee had dat het echt door ging pakken ik maar weer terug moest bellen, of als de vliezen braken. Ik was lichtelijk beledigd dat ze niet op mijn woord afging, maar achteraf bezien kon ze er ook echt weinig mee.
Was vanaf de namiddag al aan het mekkeren: "Wat is dit nou weer voor flutbevalling? Die rotvliezen motten eruit!", maar na het telefoontje besloot ik toch nog een keer te gaan proberen te slapen. Niet dus. 2 uur later keek ik es op de klok en bedacht me ineens dat ik 2 uur vol nare weeën verder was. Da's dus doorzetten, besloot ik, na de volgende wee bel ik.
Het kwam er dus op neer dat de volgende wee nooit meer wegging en ik de vlos grommend en wel gebeld heb dat als ze nou niet kwam, ze het kind uit de pot kon komen vissen. Dat was rond 2:30. Mijn man sleepte mij gruntend en wel naar het bed "dat ik het nu wel kon laten gaan nu ze er toch aankwam". Ik dacht dat ik die perswee beter zoveel mogen weg kon puffen en brullen. Valt me nog steeds mee dat de buren de pliesie niet gebeld hebben (of tegen?) want ik heb geloeid als een Neanderthaler***.
Die stomme vliezen waarop ik maar aan het wachten was knalden zo'n beetje als het sluitstuk toen ze er al half uithing. Mijn man was echt fantastisch, die gaf gewoon verslag van "ja hoor, haartjes, die komt er gewoon aan, maak het nu maar af" terwijl ik nog dacht van "nee, zo lang mogelijk doorzuchten". Doorzuchten my ass dus want om 2:35 was ze er gewoon, begon meteen te huilen.
Achteraf vind ik het een beetje linker dan op het moment zelf (alsof ik toen iets te vinden had) maar ze deed het meteen perfect zodat we ons geen zorgen hoefden te maken. Vlos kwam om 2:40, zag dat het goed was gegaan en heeft de nageboorte gehaald, kraam kwam rond 4:00, 5:00 was ik schoon en alles en ben ik gaan pitten.
Nune is net als die van jullie de kewlste van de hele wereld, heeft iets van 3 cm haar en grote zwarte ogen en wapperhandjes. Probeer later nog een foto te posten![]()
***ook leuk om te merken: ben je ongegeneerd aan het brullen en krijsen, hoor je ineens je peuter op de achtergrond de geluiden nadoen.Leuk spelletje mama!
Erg he, is 1 vd eerste dingen die ik dachtquote:Op vrijdag 24 november 2006 14:03 schreef Stiekemurd het volgende:
[..]
Geweldig wat een verhaal. Die laatse subIk kom echt niet meer bij
Ik moest ook meteen aan je kindjes denken toen ik las over het Neanderthalergeloei. Maar die gingen dus meedoen
Meid geniet er van, je bent er weer vanaf..
quote:Ben ik nu semi de eerste volgende? Van die anderen (Tajno en Applemooz) hoor je bar-weinig
Iddquote:Op vrijdag 24 november 2006 14:07 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Erg he, is 1 vd eerste dingen die ik dacht![]()
[..]
Kan het me zo voorstellen!![]()
![]()
Maar niet vandaag, want nu is je meiske jarig![]()
Mibos, wat een verhaal johquote:Op vrijdag 24 november 2006 14:58 schreef Mibos het volgende:
Iedereen bedankt voor de lieve reacties nav mijn bevallingsverhaal. Nagesprek weet ik eerlijk gezegd nog niet. Wil eerst de reactie van het ziekenhuis afwachten. Ik woon niet in Almere maar in de buurt van Gouda en daar is dus ook het desbetreffende ziekenhuis.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |