Ok en waarom? Btje je post hier neerplempen zonder enig discussiepuntquote:Op donderdag 19 juli 2007 17:11 schreef LoveYou het volgende:
geweldig die gozer
Whehehe, wel jammer voor die man die het 37 jaar heeft volgehouden, maar die eigenaar was ook gewoon te zot voor woordenquote:Op dinsdag 17 juli 2007 22:49 schreef DarkShine het volgende:
http://www.thewalnuttreeinn.com/
Restaurant van vandaag is dus alsnog gesloten...
Zoiets heet ook wel 'tvp'.quote:Op donderdag 19 juli 2007 17:17 schreef Slasher het volgende:
[..]
Ok en waarom? Btje je post hier neerplempen zonder enig discussiepunt![]()
newbie alert
quote:Op dinsdag 2 september 2008 23:09 schreef Piles het volgende:
Als iemand denkt dat ie niet kan koken, dan moet ie deze kijken
Goed voor het zelfvertrouwen
Iddquote:Op dinsdag 9 september 2008 23:15 schreef tong80 het volgende:
Leuke aflevering vanavond.
Vroeg ik me ook al af, aangezien het hier zo stil isquote:Of is er een recenter topic ?
Als je de naam veranderd krijg je Peter achter je aanquote:Op dinsdag 9 september 2008 23:22 schreef ijsmeis het volgende:
Idioot dat het restaurant zo heet trouwens..
Ik krijg echt zo'n gevoel van "hou me vast, anders doe ik hem wat... hou me vast... ik doe hem echt iets aan!! hou me vast! .... hallo? hou me vast?" bij hemquote:Op dinsdag 9 september 2008 23:23 schreef Piles het volgende:
[..]
Als je de naam veranderd krijg je Peter achter je aan
"Jij moet niet denken dat je bang voor me bent"quote:Op dinsdag 9 september 2008 23:27 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Ik krijg echt zo'n gevoel van "hou me vast, anders doe ik hem wat... hou me vast... ik doe hem echt iets aan!! hou me vast! .... hallo? hou me vast?" bij hem.
The U S of Aquote:Op dinsdag 9 september 2008 23:31 schreef Scrutinizer het volgende:
Tuurlijk, d'r moest ook nog even een priester bij
Vorige week stond ook Jamie Oliver geprogrammeerd (UPC DTV) maar werd ook gewoon Gordon uitgezonden. Denk dat het nu niet anders is.quote:Op dinsdag 16 september 2008 04:00 schreef Tante Bep het volgende:
Ik zag trouwens net dat nu Jamie Oliver weer geprogrameerd staat, morgen na den Blijker, dat wisselt ook continu de laatste tijd.
Jawel hoor, deze week was het toch echt Jamie en ik kan niet naar die gozert kijken vanwege dat geslis.quote:Op dinsdag 16 september 2008 08:21 schreef dronkeykong het volgende:
[..]
Vorige week stond ook Jamie Oliver geprogrammeerd (UPC DTV) maar werd ook gewoon Gordon uitgezonden. Denk dat het nu niet anders is.
Wat een kutwijf die ene die dreigde te stoppen.quote:Op donderdag 3 mei 2007 08:02 schreef winterapfel het volgende:
[..]
typische tijd van het jaar ook voor een autumn salad![]()
winterapfel oefent Gorden Ramsey stijl kijken met diepgelegen boze ogen
Ik had anders het idee dat ie wel een punt hadquote:Op woensdag 1 oktober 2008 01:32 schreef tong80 het volgende:
Jongen vliegt eruit.
Met een slechte tekst toen ie er uit lag.
Terechte keuze dus
je zag ook dat gordon voor 2 seconden van zn stuk gebracht was, hahahquote:Op woensdag 1 oktober 2008 01:46 schreef santax het volgende:
[..]
Ik had anders het idee dat ie wel een punt had
Yep, voor degenen die het gemist hebben : http://www.rtl.nl/compone(...)oulevard_s10_a30.xmlquote:Op donderdag 2 oktober 2008 18:06 schreef JaneDoe het volgende:
overigens morgen is gordon ramsay gastredacteur bij rtl boulevard
dit wil zeggen dat hij de hele uitzending achter de desk zit en het voornamelijk over koken, eten en zijn programma's zal gaan
kijktip
Inderdaad jaquote:Op woensdag 1 oktober 2008 15:41 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
je zag ook dat gordon voor 2 seconden van zn stuk gebracht was, hahah
"waarom doe je zo onbeschoft?" en dat uit uit de mond van ramsey!!
Een topic is voor de afleveringen die in Nederland uitgezonden worden dus op RTL5 ofzo en het andere topic is voor afleveringen die in Amerika uitgezonden worden en die mensen in nederland dan downloaden En afleveringen die nu besproken worden in (US) worden pas maanden later uitgezonden op de nederlandse tv en dat vinden sommige mensen niet leuk om te lezen, daarom heb je van bijna alle series twee topics op fok.quote:Op woensdag 8 oktober 2008 03:13 schreef Tante Bep het volgende:
Eigenlijk gaat het hier Gordon Ramsay's Kitchen Nightmares (US) over precies hetzelfde als in dit topic, in het verleden zal er waarschijnlijk zo veel gepost dat er alle reden toe was om aparte topics voor de versch. progr. te maken maar als ik nu de data bekijk van dit forum ca 200 sinds 13-06-2006 en die van de link ca 125 posts sinds 20 sept 2007 is dat nu toch niet meer aan de orde lijkt me?
Ik vind dit zo verwarrend,kunnen ze niet gewoon samen gevoegd worden in 1 algemeen Gordon Ramsay topic? *lief kijkt*
![]()
Ik heb dit ook in die andere tupoc gepost want ik heb geen idee wie hier moddert, sorry!
ik ben meestal wel goedgelovig wat betreft de 'echtheid' van dit soort programma's..... maar vanavond was het toch echt nep imo...quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 23:25 schreef marcodej het volgende:
Wat een stel vanavond!![]()
Zoals ze die gasten eruit bonjouren. Die eerste gedroeg zich ook als een lul, maar die tweede deed het nog vrij netjes.
Die man kan bestwel koken, zag er niet onsmakelijk uit. Maar het is idd meer voor thuis dan voor een restaurant.
nee een van die meisjes die er al werktenquote:Op woensdag 15 oktober 2008 10:45 schreef Walter81 het volgende:
Dat meisje dat knock-out ging bij d'r val, was dat nou dat meisje dat Gordon van de hotelschool geregeld had, of 1 van die 2 serveerstertjes die er al liepen?
oke, duidelijk!quote:Op woensdag 8 oktober 2008 08:48 schreef Bananaphone het volgende:
[..]
Een topic is voor de afleveringen die in Nederland uitgezonden worden dus op RTL5 ofzo en het andere topic is voor afleveringen die in Amerika uitgezonden worden en die mensen in nederland dan downloaden En afleveringen die nu besproken worden in (US) worden pas maanden later uitgezonden op de nederlandse tv en dat vinden sommige mensen niet leuk om te lezen, daarom heb je van bijna alle series twee topics op fok.
Ook zeer vermakelijk vond ik dat hij vol trots zijn kookboeken had getoond en het eerste wat we Ramsay in de keuken zagen doen was ze weghalen, inclusief die van hemzelf. ("daarin staan gerechten bedoeld om thuis te maken")quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 23:25 schreef marcodej het volgende:
Wat een stel vanavond!![]()
Zoals ze die gasten eruit bonjouren. Die eerste gedroeg zich ook als een lul, maar die tweede deed het nog vrij netjes.
Die man kan bestwel koken, zag er niet onsmakelijk uit. Maar het is idd meer voor thuis dan voor een restaurant.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |