Arjen Robben is gewoon idioot dat 'ie naar Chelsea is gegaan. In het Nederlands Elftal is 'ie op zijn tijd weergaloos. Ze zijn beiden inmiddels meer spits dan vleugelspeler in mijn ogen (heb ze beiden zelden een voorzet zien geven). En ik vind zowel Makaay als Van Nistelrooij absoluut geen voetballers van de combinatie, waar zowel Robben als Sneijder als Van Persie het wel zijn. Zo'n aanvallend drietal kan elke viermans-verdediging ter wereld er uit combineren.quote:Op donderdag 16 november 2006 11:28 schreef M0NTANA het volgende:
Arjen Robben is al anderhalf jaar uit vorm en ik zou in elk geval spelen met één goalgetter.
Dat lijkt mij ook wel een goede optie. Maar dat zal wel niet mogen van Cruijff.quote:Op donderdag 16 november 2006 11:51 schreef twi het volgende:
[..]
Arjen Robben is gewoon idioot dat 'ie naar Chelsea is gegaan. In het Nederlands Elftal is 'ie op zijn tijd weergaloos. Ze zijn beiden inmiddels meer spits dan vleugelspeler in mijn ogen (heb ze beiden zelden een voorzet zien geven). En ik vind zowel Makaay als Van Nistelrooij absoluut geen voetballers van de combinatie, waar zowel Robben als Sneijder als Van Persie het wel zijn. Zo'n aanvallend drietal kan elke viermans-verdediging ter wereld er uit combineren.
Dat Sneijder weggepest wordt vanwege z'n persoonlijkheid natuurlijk!!!!!quote:Op donderdag 16 november 2006 11:52 schreef nelisb het volgende:
wat moeten we hier nu weer van denken?
Ookal werd hij niet bekritiseerd door zijn eigen coach. Dan nog zou ik hem nooit selecteren voor het NL elftal. Hij mist elke wedstrijd grote kansen, brengt aanvallend helemaal niks en verdedigend is hij ook niet zo sterk.quote:Op donderdag 16 november 2006 12:00 schreef andre347 het volgende:
Sneijder en Seedorf kunnen we beide wel gebruiken.. want wie moet Landzaat ondersteunen??
Landzaat wordt vel bekritiseerd in de Engelse Pers en door zijn eigen coach ... dus waarom nog een basisplaats voor hem??
idd, Landzaat moet opzouten uit Oranje, zelfde geldt voor Ooijer. Die gasten brengen echt niets extra'squote:Op donderdag 16 november 2006 12:00 schreef andre347 het volgende:
Sneijder en Seedorf kunnen we beide wel gebruiken.. want wie moet Landzaat ondersteunen??
Landzaat wordt vel bekritiseerd in de Engelse Pers en door zijn eigen coach ... dus waarom nog een basisplaats voor hem??
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | Van der Vaart Seedorf Mendes da Silva De Cler Mathijsen Boulahrouz Jaliens Van der Sar |
Opzich wel mee eens.. maar wat je in Jaliens ziet is me een raadsel..quote:Op donderdag 16 november 2006 12:54 schreef koningdavid het volgende:
Aangezien jullie allemaal opstellingen aan het maken waren.
Deze opstelling zou ik weleens willen zien:
[ code verwijderd ]
Uitleg:
- Van Nistelrooy is gewoon de beste afmaker die we op dit moment hebben. Met een creatieve VdV en Seedorf erachter zal hij niet op een eiland komen te staan zoalsop het WK
- Robben en Van Persie zijn gewoon allebei uitstekend op die positie. Soms heeft één van de twee hun dag niet, maar zoals Van Gaal al zei: "Altijd laten staan."
- Kiezen tussen Van der Vaart en Sneijder is een enorm luxe-probleem. Voor nu kies ik voor Van der Vaart aangezien hij nog ietsje creatiever is dan Sneijder, maar die twee liggen heel dicht bij elkaar. Van der Vaart heeft de 'spelmaker-rol'. Hij mag naar binnentrekken om achter Van Nistelrooy te staan. Hij kan dit afwisselen met Seedorf.
- Seedorf moet voor de balans zorgen. Als Van der Vaart 'gaat' moet Seedorf op zijn hoede zijn. Eigenlijk een beetje de 'Landzaat-rol' dus. Maar Seedorf is creatiever dan Landzaat en heeft bovendien meer 'body'.
- Mendes da Silva moet eerst laten zien dat hij zich ook doorontwikkelt maar hij speelt al het hele seizoen uitstekend bij AZ! Bovendien is hij het type speler dat gemaakt is voor deze positie. Fysiek sterk, snel, kopsterk en een goede inspeelpass. Bij AZ speelt hij ook op deze positie (i.t.t. Schaars en De Zeeuw) en dit doet hij uitstekend.
- De Cler & Jaliens zijn gewoone echte backs. Bij AZ draaien ze allebei een uistekend seizoen. Jaliens wordt naar mijn mening enorm onderschat, hij is kopsterk, snel, defensief solide en hij kan opbouwen. Alles wat een back nodig heeft. Jaliens is dan ook zeker een toegevoegde waarde voor corners bijvoorbeeld.
- Boulahrouz en Mathijsen in het centrum behoeft geen uitleg. Twee 'bijters' die spitsen volledig uit de wedstrijd kunnen spelen. Beiden zijn niet de sterkste opbouwers, maar er is voldoende opbouwend vermogen om hen heen (Mendes da Silva, De Cler en Jaliens)
Moet je eens opletten bij een AZ wedstrijd, hij is heel nuttig en maakt defensief vrijwel geen fouten.quote:Op donderdag 16 november 2006 12:58 schreef endr0me het volgende:
[..]
Opzich wel mee eens.. maar wat je in Jaliens ziet is me een raadsel..
Omdat de veldbezetting met 4-3-3 beter is voor het voetbal dat Nederland wenst te spelen. Het is wel zo dat iedereen op de goede plek moet staan om het goed te laten werken en dat is tot op het heden vrijwel niet gebeurd. Tijdens het WK was Cocu de spelmaker en Sneijder de defensieve middenvelder, zo kan je natuurlijk nooit domineren.quote:Op donderdag 16 november 2006 13:14 schreef M0NTANA het volgende:
4-3-3 zónder tien is kansloos, de balas is dan weg. Als je twee middenvelders laat bijsluiten, komt de defensieve middenvelder er alleen voor te staan. Je zal dus een keuze moeten maken: óf 4-3-3/3-4-3 met een tien óf een ander systeem, zoals 4-4-2. Persoonlijk ga ik voor de laatste optie, aangezien 75% van de potentiële internationals wekelijk 4-4-2 spelen en de Nederlandse spelers die in de top van Europa spelen, spelen allen 4-4-2. Dus waarom wordt er überhaupt gekozen voor 4-3-3?
Jij hebt het hier echt helemaal mis.quote:Op donderdag 16 november 2006 13:58 schreef LuukBes het volgende:
Oh, en VdV en Seedorf zijn geen '10's. Voor een cluppie als Ajax en HSV misschien wel, europese subtop/middenmoot. Maar tegen de meetlat van de wereldtop komen ze daarvoor schromelijk tekort. Neem nou de beulen achterin van Ivoorkust of Brazilie, die slachten VdV net zo af zoals Sneijder al afgeslacht werd op het WK. VdV is net zoals Huntelaar ook nog eens te traag en fysiek te zwak voor de wereldtop, en hij passeert geen man. Dat zijn al teveel minpunten. Seedorf is al helemaal geen tien, die moet zich lekker richten op linkshalf als een Schaars-achtige speler en niet de Maradonna gaan spelen. Heeft ie veel te weinig voor in huis. Wij hebben maar 1 goeie 10, dat is van Persie. Die is fysiek sterk, snel, heeft lengte, en heeft dezelfde techniek en creativiteit die VdV heeft, zonder al diens minpunten.
Bedoel je deze?quote:Voetbal: Legioen roept om Van Nistelrooij
woensdag 15 november 2006 om 22:05
AMSTERDAM (ANP) - De supporters van het Nederlands elftal riepen in de vriendschappelijke interland tegen Engeland (1-1) om een rentree van Ruud van Nistelrooij. Van de tribunes in de ArenA rolde in de 2e helft de gescandeerde vraag ,,Waar is Van Nistelrooij?''. Oranje stond toen met 1-0 achter.
Ruud van Nistelrooij werd door bondscoach Marco van Basten niet opgeroepen voor de wedstrijd tegen de Engelsen. Sinds het wereldkampioenschap leven de bondscoach en de spits in onmin met elkaar. De spits scoorde afgelopen week wel vier keer voor zijn huidige club Real Madrid.
Nee, wat dan?quote:Op donderdag 16 november 2006 14:47 schreef Grimm het volgende:
Stukje in de spits gelezen?
Wat mij betreft is het 4-4-2 systeem ook een experiment waard. Ik ben alleen van mening dat het 4-3-3 systeem ook nog goed kan werken als het goed wordt ingevuld.quote:Op donderdag 16 november 2006 13:35 schreef M0NTANA het volgende:
Oranje speelt al sinds het aantreden van San Marco dramatisch slecht, dus waarom vasthouden aan het 4-3-3-systeem dat hij nu hanteert? Omdat Ajax er in het verleden zo attractief mee speelde? Waarom geen (variant) van 4-4-2, met een spelverdeler achter de twee spitsen?
In het 4-4-2-systeem speel je met opkomende backs en in het 4-3-3/3-4-3-systeem hoor je eigenlijk te spelen zónder opkomende backs, de twee backs zijn juist de mandekkers. Marco van Basten speelt een 4-3-3/3-4-3-systeem zónder tien en met opkomende backs, snapt hij zelf het systeem nog wel?
Jij bent in de war met de VdV van 5 tot 10 jaar terug, toen ie nog niet dikkig was en wel watervlug en makkelijk zijn tegenstanders passeerde. Dat kan ie allang niet meer, geeft ie notabene zelf vaak toe. En dan kom jij met je Ajax bril hier claimen dat ie Superman is. Hij is gewoon te traag voor de wereldtop, en komt net zoals Sneijder geen man voorbij op snelheid. Snelheid is cruciaal in het huidige topvoetbal. Daarom gaat Kone wel slagen in de absolute top, en is Eto'o top, en zal een Huntelaar, Kuyt of VdV altijd een probleem hebben tegen werelddefensie's. Als je niet het vermogen hebt over een man heen te gaan, is het heel makkelijk verdedigen voor supersnelle beren van verdedigers.quote:Op donderdag 16 november 2006 14:26 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Jij hebt het hier echt helemaal mis.
Seedorf, Van der Vaart en Sneijder zijn allemaal spelmakers ('tienen') van enorm hoog niveau. Dat Sneijder op het WK ondersneeuwde, had te maken met zijn positie daar (voor de verdediging). Van der Vaart is fysiek niet al te best maar doorziet het spel als geen ander. Hij is verre van traag (waar komt dat vooroordeel toch vandaan?) kan i.t.t. Sneijder wel zijn man passeren en heeft een goed schot en een uitstekende pass.
Seedorf is geen spelmaker. Komt ie veel te veel tekort voor. Is gewoon een goeie middenvelder met diepgang en aardig overzicht. Een leidertje met een aardig schot en aardige pass, totaal geen geniale spelmaker. Dat is Kaka en in veel mindere mate Pirlo wel voor Milan, Seedorf is slechts complementair aan hen als goeie offensieve middenvelder met loopvermogen. Seedorf is de Schaars van Milan.quote:Seedorf, maakt al jaren het spel bij Milan (samen met Pirlo en Kaka) en is daar onbetwiste basisspeler.
Sneijder benadert een goeie nummer 10, maar is wegens zijn kaboutergehalte, gebrek aan fysieke kracht, gebrek aan defensief vermogen en gebrek aan passeervermogen ook een achilleshiel in de as. Zoals je zelf al roept moet je allerlei aanpassingen maken in het team om hem niet te laten ondersneeuwen (WK), mensen moeten het vuile werk voor hem opknappen. Wat je ervoor terugkrijgt is voorlopig niet voldoende. De huidige Sneijders en VdV's zullen altijd ondersneeuwen in de absolute topmatches tegen de Brazilie's, Ivoorkusten en Spanje's. Ze zijn nog jong, dus wellicht zit er nog rek in, maar hun huidige niveau is niet wereldtop. Kleine snelle voetballers kunnen zeker slagen in de top, maar dan moet je wel uitzonderlijk goed compenseren om gebied van techniek, overzicht, scoren en creativiteit. Dat is bij Sneijder en VdV (nog) niet het geval om uiteenlopende redenen.quote:Sneijder is een klassiek voorbeeld van een nummer 10 en hij vervult deze rol uitstekend bij Ajax. Tweebenig, perfecte schottechniek en gewild bij iedere topclub.
Klinklare onzin en stuitend gebrek aan voetbalkennis. Wie van Persie wekelijks ziet ballen bij Arsenal weet dat hij een van de weinige aanvallers daar is die met een vleugje Bergkamp het spel snelheid geeft met heel veel steekballen juist door zijn overzicht. Hij laat zich vaak terugzakken naar het middenveld om het spel te verdelen in de counters en bediend Henry e.a. meestal erg goed. Nogmaals, van Persie heeft alles wat VdV heeft, voegt daar alleen ook nog lengte, fysiek en snelheid aan toe. Abc'tje dat hij in de as moet staan achter een tweemans voorhoede met een balvaste kaatser en Robben.quote:De enige van de spelers die jij noemt die geen 'tien' is, is Van Persie. Hij heeft een goede techniek en is levensgevaarlijk maar hij ontbeert het overzicht om het spel te verdelen. Bij Van Persie is het nog te vaak 'ogen naar de bal en actie maken'.
quote:Op donderdag 16 november 2006 15:23 schreef du_ke het volgende:
Wat een topper is onze bondscoach ook. Het immer sterke Engeland op 1-1 houden
.
Hij is Fons Spooren niet.quote:Op donderdag 16 november 2006 15:22 schreef LuukBes het volgende:
Jij bent in de war met de VdV van 5 tot 10 jaar terug
Ja, dit lijkt mij de beste opstelling.quote:Op donderdag 16 november 2006 15:16 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Wat mij betreft is het 4-4-2 systeem ook een experiment waard. Ik ben alleen van mening dat het 4-3-3 systeem ook nog goed kan werken als het goed wordt ingevuld.
4-4-2 zou ik zo invullen:
---------Van Nistelrooy-----Van Persie--------
------------------Van der Vaart------------------
---Seedorf-------------------------Van Bommel
-----------------Mendes Da SIlva----------------
Lijkt mij ook de beste opstelling, dan kun je ook voor elke positie goeie vervangers opstellen, bijvoorbeeldquote:Op donderdag 16 november 2006 15:16 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Wat mij betreft is het 4-4-2 systeem ook een experiment waard. Ik ben alleen van mening dat het 4-3-3 systeem ook nog goed kan werken als het goed wordt ingevuld.
4-4-2 zou ik zo invullen:
---------Van Nistelrooy-----Van Persie--------
------------------Van der Vaart------------------
---Seedorf-------------------------Van Bommel
-----------------Mendes Da SIlva----------------
Ooijer heeft bij PSV jaren goed gepresteerd als rechtsachter, en het laatste jaar in het centrum, in die periode heeft ie in het Nederlands elftal en de Champions League ook gewoon goed gepresteerd, dus dat vind ik wel een goede voetballer. Heitinga en de Jong ben ik zelf wel minder overtuigd van.quote:Op donderdag 16 november 2006 21:12 schreef Grimm het volgende:
Ooijer, de jong en heitinga, hou daar nou n's mee op.
Dat zijn geen goede voetballers.
De Jong is een goede voetballer die ook nog goed kan verdedigen.quote:Op donderdag 16 november 2006 21:12 schreef Grimm het volgende:
Ooijer, de jong en heitinga, hou daar nou n's mee op.
Dat zijn geen goede voetballers.
Ja, maar noem is een betere keus. De Jong vind ik trouwens bij lange na niet goed genoeg om eerste keus als centrale middenvelder te zijn. Veel te druk aanvallend en verdedigend.quote:Op donderdag 16 november 2006 21:25 schreef Grimm het volgende:
Ooijer voetbalt als een krant bij de rovers
Nee, De Jong is misschien een leuke voetballer voor armenie ofzo maar voor het nl elftal is hij te slecht.quote:Op donderdag 16 november 2006 21:26 schreef MrSASO het volgende:
[..]
De Jong is een goede voetballer die ook nog goed kan verdedigen.
Mischien wel de beste keus nu voor centrale middenvelder in het systeem van van Basten.
En Greene en Luirink niet?quote:Op donderdag 16 november 2006 22:41 schreef Grimm het volgende:
[..]
Nee, De Jong is misschien een leuke voetballer voor armenie ofzo maar voor het nl elftal is hij te slecht.
Een goed alternatief voor ooijer zou Green wezen, of Luirink.
Ooier maakt gewoon te veel fouten.
Nee jij denkt dat van basten goed bezig isquote:Op donderdag 16 november 2006 22:46 schreef twi het volgende:
[..]
En Greene en Luirink niet?Wat een geweldige kijk op voetbal heb jij zeg
Wat?! hoeveel van de topwedstrijden heeft hij gewonnen?quote:Op donderdag 16 november 2006 23:00 schreef twi het volgende:
Jaliens vind ik prut, Ooijer is niet in goede vorm. Maar dat geldt voor Greene ook, hoe lachwekkend hij staat te verdedigen. Luirink heeft net weer een beetje wedstrijdritme op weten te doen. Dan kan je beter Heitinga centraal opstellen, die is in uitstekende vorm. Zet je Ooijer een keertje op de bank.
Waar heb je mij horen zeggen dat 1-1 tegen Engeland een goed resultaat was? Het was bar triest van beide kanten, maar zo'n vriendschappelijk potje interesseert mij geen flikker. De resultaten van Van Basten zijn gewoon goed. Niet meer, niet minder.
Ja dat is makkelijk praten, hij heeft idd eentje ( de belangrijkstequote:Op donderdag 16 november 2006 23:03 schreef twi het volgende:
Heitinga is grillig, maar op dit moment zeker een klasse beter dan Greene. Luirink volg ik niet zo, maar die komt net terug van een blessure. Kan me dus niet voorstellen dat hij beter in vorm is dan Heitinga.
Welke belangrijke topwedstrijden heeft Van Basten verloren? Eentje, tegen Portugal. Jammer, maar dat kan gebeuren. Verliezen tegen Portugal gebeurt wel vaker. Wat er verder in vriendschappelijke potjes gebeurt zal me aan me reet roesten.
Nou met de voetballers die we hebben moeten we echt wel beter kunnen voetballen dan wat Van Basten nu al een aantal jaar laat zien met het NL elftal. De resultaten zijn goed maar ik en veel andere Nederlanders willen dat dat resultaat gepaart gaat met mooi voetbal.quote:Op donderdag 16 november 2006 23:23 schreef twi het volgende:
Hij heeft twee keer gewonnen van Tsjechie, gewonnen van Ivoorkust (is gewoon een topland gezien de spelers), gelijk gespeeld tegen Argentinie. Verder heeft hij lastige wedstrijden tegen subtoppers als Servie en Roemenie gewonnen.
Als Nederland Belgie 2 wordt, dan ligt dat absoluut niet aan Van Basten, maar aan de Nederlandse clubs. Die leiden de spelers immers op. De selectie waarover Van Basten kan beschikken is lang niet zo breed als de voorgaande coaches. Helaas is z'n keuze nog beperkter door z'n persoonlijke relaties met Van Bommel en Van Nistelrooij.
Seedorf is altijd uitgekotst, tot z'n knuffeloptreden bij Voetbal Insite. Toen is iedereen ineens van 'm gaan houden. Zelfs over Van Nistelrooij waren er twijfels voor het WK, omdat Huntelaar het zo goed deed.
Bij Milan doet diezelfde Seedorf het inderdaad goed, maar voor Nederland heeft hij het nooit kunnen brengen. Het hypocriete volk hobbelt echter ineens achter alle Van Basten critici aan en ineens vergeven ze Clarence zijn zonden. Lachwekkend gewoon. Van mij hoeft Seedorf nog steeds niet per se in Oranje. Als clubvoetballer zie ik 'm erg graag bij Ajax terugkeren, maar in Oranje heeft hij nooit gerendeert en dat liet hij tegen Engeland ook weer zien.
Dat er geen strijd zit in het elftal dat is al jaren zo. Onder Van Gaal, onder Advocaat. Zelfs onder Hiddink was de strijd ver te zoeken. Guus beschikte echter over een dusdanig kwalitatieve en brede selectie dat 'ie op cruise control naar de semi's in '98 kon. Maar ook '96 was rampzalig onder zijn bewind. En dan kon Guus nog putten uit een selectie vol Ajacieden die zojuist twee keer op rij de Champions League finale hadden gehaald.
Marco doet het niet uitzonderlijk goed. Dat uitstekend in mijn signature staat er voor het tegenwicht van alle doemdenkers. Marco doet het gewoon goed. Beter dan Van Gaal, niet minder dan Advocaat. Terwijl die beide heren betere selecties tot hun beschikking hadden.
Waar is dit op gebaseerd?quote:Op donderdag 16 november 2006 23:00 schreef twi het volgende:
Jaliens vind ik prut
Nou Jaliens doet het leuk in de eredivisie maar hij word natuurlijk ook niet op de proef gesteld in de eredivisie. En ik vind Jaliens voetballend niet beter dan Heitinga.quote:Op vrijdag 17 november 2006 00:15 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Waar is dit op gebaseerd?
Iedereen serveert Jaliens zo makkelijk af omdat hij geen grote naam heeft, maar ik vind dat zo makkelijk. Ik was ook nooit zo vertuigd van zijn kwaliteiten, simpelweg omdat ik er nooit op gelet heb. Maar in het nieuwe seizoen ben ik proberen te achterhalen wat Van Gaal en Van Basten in hem zien. Dus bij elke AZ wedstrijd die ik heb gezien lette ik goed op Jaliens en het viel me op dat hij heel erg solide is. Als centrale verdediger maar vooral ook op de backpositie. Bovendien heeft hij veel loopvermogen, redelijke techniek en is hij kopsterk. Een hele behoorlijke back als je het mij vraagt.
Sterker nog, voor mij op dit moment de beste back voor Oranje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |