quote:Op maandag 13 november 2006 10:27 schreef Autodidact het volgende:
Zouden de twee huidige mods niet beter terecht kunnen in TRU?
De afkorting TS is wel heel ongelukkig, want ik moest denken aan Topic Starter en zat al vanquote:Op maandag 13 november 2006 10:29 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Het zijn nogal zwevers hè....
(ik bedoel dus TS en Alicey)
Niks, in TRU.quote:Op maandag 13 november 2006 10:40 schreef Alicey het volgende:
Wat is er trouwens mis met "zwevers", Autodidact?
Wacht maarquote:Op maandag 13 november 2006 10:39 schreef het_fokschaap het volgende:
succes Trigger
*nooit meer islam-bash topics in WFL
Wat een warme welkomquote:Op maandag 13 november 2006 10:25 schreef Doffy het volgende:
Helaas ga ik, in verband met grote persoonlijke drukte en teruggelopen tijdsbesteding in WFL, jullie gedag zeggen als WFL-moderator. Het waren niettemin 15 zeer leuke maanden waarin ik van jullie allemaal heb leren houden![]()
Zwaai mij verder uit in: Doffy gaat ons verlaten
Want, er is een nieuwe WFL-mod! Vol trots en blakend van vertrouwen in hem, introduceer ik jullie bij deze:
[afbeelding] [afbeelding] TRIGGERSHOT [afbeelding] [afbeelding]
We hopen dat jullie allemaal lief voor hem zijn, en hij voor jullie, natuurlijk. Ik heb er alle vertrouwen in dat hij een geweldige mod wordt. Succes, Trigger!
Durf te zweven, wellicht krijg je inzicht op andere niveau's zolang je er voor zorgt dat je weer met beide benen op de grond kunt staan, niets mis mee toch.quote:
Wat kun je in mooie zinnen niks zeggen.quote:Op maandag 13 november 2006 11:00 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Durf te zweven, wellicht krijg je inzicht op andere niveau's zolang je er voor zorgt dat je weer met beide benen op de grond kunt staan, niets mis mee toch.
Lees mijn sigquote:Op maandag 13 november 2006 11:01 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Wat kun je in mooie zinnen niks zeggen.
Uiteraard behoor ik ook tot:quote:Op maandag 13 november 2006 11:10 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
hoeveel fouten vinden moslims in de bijbel ?
Dat ik een moslim ben heeft geen toegevoegde waardequote:vele mensen
Thnxquote:Op maandag 13 november 2006 11:13 schreef FuifDuif het volgende:
Gefeliciteerd Triggershot!
Je weet zelf ook wel dat je niks zei hè. Niks tegen jou overigens, je bent volgens mij een prima kerel...dus gefeliciteerd. Ik vraag me af of het wel handig is om twee zwevers een wetenschapsforum te laten leiden; bij Alicey heb ik gemerkt dat het invloed heeft op haar mod-gedrag.quote:
Hoe heb je dat gemerkt? Kun je concrete voorbeelden noemen? Noem twee concrete maatregelen die Alicey heeft genomen, waaruit bleek dat ze niet handelde vanuit haar WFL-functie, maar vanuit haar spirituele inslag?quote:Op maandag 13 november 2006 11:22 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Je weet zelf ook wel dat je niks zei hè. Niks tegen jou overigens, je bent volgens mij een prima kerel...dus gefeliciteerd. Ik vraag me af of het wel handig is om twee zwevers een wetenschapsforum te laten leiden; bij Alicey heb ik gemerkt dat het invloed heeft op haar mod-gedrag.
Nee hoor ik vat het ook niet persoonlijk of, maar hoe kan het zo zijn dat als ik niets zei, waarom jij wel de drang had om er op te reageren, reageren op 'niets' heeft geen nut, als ik het dat ik jouw reply quote met niets, overigens voert Alicey een prima taak uit in WFL, was het niet, dan hadden ze Alicey niet blijven zittenquote:Op maandag 13 november 2006 11:22 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Je weet zelf ook wel dat je niks zei hè. Niks tegen jou overigens, je bent volgens mij een prima kerel...dus gefeliciteerd. Ik vraag me af of het wel handig is om twee zwevers een wetenschapsforum te laten leiden, bij Alicey heb ik gemerkt dat het invloed heeft op haar mod-gedrag.
Naar mijn eigen indruk mod ik toch neutraal. Maar ik nodig je bij deze uit om in Feedback duidelijk te maken wat je precies bedoelt met die laatste zin, bij voorkeur incl. voorbeelden.quote:Op maandag 13 november 2006 11:22 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Je weet zelf ook wel dat je niks zei hè. Niks tegen jou overigens, je bent volgens mij een prima kerel...dus gefeliciteerd. Ik vraag me af of het wel handig is om twee zwevers een wetenschapsforum te laten leiden; bij Alicey heb ik gemerkt dat het invloed heeft op haar mod-gedrag.
Ik heb de indruk dat het meespeelde in:quote:Op maandag 13 november 2006 11:24 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Hoe heb je dat gemerkt? Kun je concrete voorbeelden noemen? Noem twee concrete maatregelen die Alicey heeft genomen, waaruit bleek dat ze niet handelde vanuit haar WFL-functie, maar vanuit haar spirituele inslag?
Over dat laatste zijn meningen over verdeeld, heb ik gemerkt.quote:Op maandag 13 november 2006 11:25 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Nee hoor ik vat het ook niet persoonlijk of, maar hoe kan het zo zijn dat als ik niets zei, waarom jij wel de drang had om er op te reageren, reageren op 'niets' heeft geen nut, als ik het dat ik jouw reply quote met niets, overigens voert Alicey een prima taak uit in WFL, was het niet, dan hadden ze Alicey niet blijven zitten
[WFL Feedback #21] - Op de koffie bij Liesje, Doffeltje en Triggyquote:Op maandag 13 november 2006 11:26 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Ik heb de indruk dat het meespeelde in:
Hoeveel mensen heeft God vermoord?
Hebben Abraham, Isaac en Ismael wel bestaan ?
Die topics konden prima inhoudelijk verder...
De TS stelt een vraag in de TT en geeft zelf het antwoord al in de OP. Wat is dan de discussiewaarde? Dan had TS duidelijk een discussiewaarde moeten scheppen door een stelling te poneren. Het enige wat het topic daarentegen beoogde was stemmingmakerij.quote:Op maandag 13 november 2006 11:26 schreef Autodidact het volgende:
Hoeveel mensen heeft God vermoord?
Een Akkersloot-topicquote:Op maandag 13 november 2006 11:26 schreef Autodidact het volgende:
Hebben Abraham, Isaac en Ismael wel bestaan ?
Kijk, provocatie kan beledigend overkomen, maar het maakt een punt duidelijk. De echte vraag is natuurlijk, en dat kan iedereen verzinnen: is het verantwoord zo'n mythisch figuur te aanbidden. De OP en TT prikkelt.quote:Op maandag 13 november 2006 11:29 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
De TS stelt een vraag in de TT en geeft zelf het antwoord al in de OP. Wat is dan de discussiewaarde? Dan had TS duidelijk een discussiewaarde moeten scheppen door een stelling te poneren. Het enige wat het topic daarentegen beoogde was stemmingmakerij.
Heb je wel eens topics van jezelf gezien? Dat de topicstarter Akkersloot is, was inderdaad hét criterium voor het sluiten ervan, niet de inhoud. De inhoud was namelijk ernstig en historisch verantwoord; het houdt bijbelwetenschappers bezig. Hebben de kernfiguren in het Oude Testament wel bestaan?quote:
Waarom open jij geen nieuwe nette topic dan, eentje die niets weg heeft van Akkersloots OP benaderingen en als er een vruchtbaar discussie uit voortkomt waarin het postgedrag ook aangepast in naar het beleid van Fok!, zal het zeker niet gesloten wordenquote:Op maandag 13 november 2006 11:34 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Kijk, provocatie kan beledigend overkomen, maar het maakt een punt duidelijk. De echte vraag is natuurlijk, en dat kan iedereen verzinnen: is het verantwoord zo'n mythisch figuur te aanbidden. De OP en TT prikkelt.
Ik had hier nog graag op willen ingaan: Hoeveel mensen heeft God vermoord?
Kon helaas niet...
[..]
Heb je wel eens topics van jezelf gezien? Dat de topicstarter Akkersloot is, was inderdaad hét criterium voor het sluiten ervan, niet de inhoud. De inhoud was namelijk ernstig en historisch verantwoord; het houdt bijbelwetenschappers bezig. Hebben de kernfiguren in het Oude Testament wel bestaan?
Mijn cover, wat doe je?quote:Op maandag 13 november 2006 11:37 schreef Alulu het volgende:
Succes trigger, eindelijk is het langverwachte tijdperk aangebroken op dit (sub)forum voor de invoering van Sharia al Islamiyya![]()
![]()
Hartelijk dank Autodidact.quote:Op maandag 13 november 2006 11:34 schreef Autodidact het volgende:
Heb je wel eens topics van jezelf gezien? Dat de topicstarter Akkersloot is, was inderdaad hét criterium voor het sluiten ervan, niet de inhoud. De inhoud was namelijk ernstig en historisch verantwoord; het houdt bijbelwetenschappers bezig. Hebben de kernfiguren in het Oude Testament wel bestaan?
Waarom geen "Hassoef Akbar, een nieuwe wfl mod". (Groot Varken, een nieuwe wef mod").quote:
Zelfs een onschuldige opmerking met een knipoog komt al niet meer door de censuur.quote:Op maandag 13 november 2006 12:43 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Waarom geen "Hassoef Akbar, een nieuwe wfl mod". (Groot Varken, een nieuwe wef mod").
quote:[ Bericht 75% gewijzigd door Triggershot op 13-11-2006 12:42 (Doe het elders) ]
Probeer het in WFL slowchatquote:Op maandag 13 november 2006 12:46 schreef buachaille het volgende:
[..]
Zelfs een onschuldige opmerking met een knipoog komt al niet meer door de censuur.
[..]
quote:Op maandag 13 november 2006 14:25 schreef Akkersloot het volgende:
Hopende op een vruchtbare samenwerking.![]()
Ik had jou zelfs gefeliciteerd.quote:
Thnxquote:Op maandag 13 november 2006 14:03 schreef VonHinten het volgende:
Ow dít is het officiële feli-trigger-topic..
Had het al in WFL-LFC gedaan, maar vooruit, hier ook nog een keer! Feli
Was nog ff geduld hebbenquote:
Onverwacht, maar sympathiekquote:Op maandag 13 november 2006 14:25 schreef Akkersloot het volgende:
Trigger ook mijn felicitatie.
Hopende op een vruchtbare samenwerking.![]()
Thnx, hoop het welquote:Op maandag 13 november 2006 19:25 schreef STORMSEEKER het volgende:
Feli Trig![]()
Je gaat hopelijk toch wel 'regeren' volgens het principe; 'streng maar rechtvaardig' ?![]()
Veel mensen vonden het idd opvallend, Thnxquote:Op maandag 13 november 2006 20:57 schreef Reya het volgende:
Eerlijk gezegd vond ik de keuze voor jou wat opvallend, maar het is een goed gebruik in de wetenschap ( en in het Christendom) om pas te oordelen wanneer er ook werkelijk iets te oordelen valt. Dus veel succes, en hopelijk vind je je draai als moderator
![]()
Hij wilde de sharia invoeren, dus dat komt wel goedquote:Op maandag 13 november 2006 19:25 schreef STORMSEEKER het volgende:
Feli Trig![]()
Je gaat hopelijk toch wel 'regeren' volgens het principe; 'streng maar rechtvaardig' ?![]()
Ben jij nou nog steeds mod?quote:Op maandag 13 november 2006 22:54 schreef Doffy het volgende:
[..]
Hij wilde de sharia invoeren, dus dat komt wel goed
Hey meid!quote:Op dinsdag 14 november 2006 06:49 schreef Causa het volgende:
Triggershot
whoejjj, Dat is top zo![]()
Veel succes en plezier![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |