Volgens mij heeft hij dat ook wel gedaan hoor. TOen Dian zo bezig was met Janine pesten, had ze ook zo'n mysterieus telefoontje, waarin ze wat overnametips kreeg, zodat ze wat langer kon blijven zitten. Later zal Ludo Frank wel hebben aanbevolen als tijdelijke opvolger, zodat Janine zich bezig kon houden met het vinden van de moordenaar. Frank is ook op de hoogte en speelt het spelletje met Dian mee. Hij laat haar nu steeds winnen, uiteindelijk zullen ze wel gaan wedden om Sanders Inc., en net als Dian denkt dat ze wint, staat Ludo voor haar neus... of krijgt Frank ook Dian's bedrijfje erbij of zo.quote:Op zaterdag 11 november 2006 10:13 schreef Snoopy_21 het volgende:
Maar wat dan wel weer vreemd is... waarom heeft hij Janine niet geholpen met Sanders inc. ??
Ik denk dat dat los staat van elkaar. Lieve zal haar kans wel schoon hebben gezien en geheel toevallig tijdens de Ludomoordlijn Nick hebben ontvoerd.quote:Leuk dat Ludo terug is en ben benieuwd waar Lieve nou vandaan komt. Hoort zij er ook bij en heeft ze express Nick (das immers duidelijk). We zullen zien.......
quote:
Het zou zomaar eens kunnenquote:Op zaterdag 11 november 2006 11:59 schreef pberends het volgende:
Ik weet het al: Ludo is Stefano! Omdat hij al jaren in New York woont is dat in GTST-jaren natuurlijk zo'n 20 jaar en is hij verandert qua uiterlijk in z'n vader. En in New York hangt zoveel smog dat hij daardoor een zuurstofkapje nodig heeft. En Lucas keert ook terug, maar dan als Stefano.
Nou ik zou ook aardig boos zijn als iemand een poging had gedaan om mij te vermoordenquote:Op zaterdag 11 november 2006 12:00 schreef pberends het volgende:
Maar was Janine dus de hele tijd aan't bellen met Ludo? Waarom zou je 5 mogelijke moordenaars ontvoeren terwijl je weet dat de vermoorde nog leeft
?
Alsof de slimme Ludo zou denken dat alleen die 5 de mogelijke dader zouden kunnen zijn.quote:Op zaterdag 11 november 2006 13:18 schreef Otmed het volgende:
[..]
Nou ik zou ook aardig boos zijn als iemand een poging had gedaan om mij te vermoorden![]()
Dat zou heel goed kunnen hoor.quote:Op zaterdag 11 november 2006 14:26 schreef pberends het volgende:
[..]
Alsof de slimme Ludo zou denken dat alleen die 5 de mogelijke dader zouden kunnen zijn.
Stefano !quote:Op zaterdag 11 november 2006 15:31 schreef Otmed het volgende:
En daarbij denkt Ludo natuurlijk niet 'Dit is een soap, dus er is heel goed nagedacht wie de moordenaar kan zijn. Deze vijf zijn het niet, dat zou te makkelijk zijn, dan zouden veel kijkers het niet zo boeiend vinden. Nee, het moet een schok zijn. De moordenaar is vast iemand die al jaren uit deze soap is.'
Ja als we zo gaan beginnen, ik zag dat meer als een soort opening naar een heel 'misschiene' eventuele terugkeer ooit in de toekomst, maar echt geen rotsvaste zekerheid.quote:Op zaterdag 11 november 2006 16:58 schreef bloodymary het volgende:
Ik dacht dat iedereen er wel vanuit ging dat hij nog leefde, daar waren in het begin toch aanwijzingen voor (die ome Arthur die zijn arts was etc).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |