Philip Freriks is linksdragend, het gaat echt heel verquote:Op woensdag 8 november 2006 18:20 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Nooit opgevallen dat Erwin Kroll aan de linkerkant van de weerkaart staat ?
			
			
			
			Niet waar.quote:Op woensdag 8 november 2006 18:18 schreef SCH het volgende:
[..]
Zelfs al zou het hele journaal over het weer gaan zou jij het nog een PvdA-journaal vinden.
			
			
			
			Ik betwijfel het, als ik je zo volg, vind je altijd wel iets.quote:
			
			
			
			
			
			
			
			De Telegraaf en Hart van Nederland waren weer schaamteloos rechts vandaag.quote:Op woensdag 8 november 2006 18:17 schreef Tikorev het volgende:
Wat weer een schaamteloos PvdA-Journaal daarnet...
			
			
			
			Dat zijn geen publieke omroepen die met belastinggeld gefinancierd worden. Ik zal het bijvoorbeeld de Volkskrant ook nooit kwalijk nemen dat ze links zijn. Moeten ze zelf weten.quote:Op woensdag 8 november 2006 18:36 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
De Telegraaf en Hart van Nederland waren weer schaamteloos rechts vandaag.
			
			
			
			Je rekent met het huidige aantal voor GroenLinks, maar je gebruikt dan weer niet het huidige aantal van de PvdA. Hoe je jezelf ook wend of keert, het blijft bizar slecht.quote:Op woensdag 8 november 2006 17:49 schreef Tikorev het volgende:
[..]
Mmm, blijkbaar een post van mij gemist ofzo? Ook goed, is ie nog een keer:
[..]
Ik rekende niet met het hoogste zetelaantal voor GroenLinks, maar met het huidige aantal. GroenLinks heeft wel hoger gestaan dan 8 zetels.
			
			
			
			
			
			
			
			Het journaal is denk ik niet links, maar vermoedelijk stemt een meerderheid van de medewerkers inderdaad niet op de VVD. Dat komt niet omdat het journaal die mensen niet wil aannemen, maar meer door het feit dat het type mens dat journalist wordt vaker links dan rechts is. Het gevolg daarvan is dat er een grotere bron van journalisten met een links profiel is. Maar in het journaal komt dat niet tot uitdrukking en zeker niet qua aandacht voor de politieke partijen.quote:Op woensdag 8 november 2006 18:38 schreef Tikorev het volgende:
[..]
Dat zijn geen publieke omroepen die met belastinggeld gefinancierd worden. Ik zal het bijvoorbeeld de Volkskrant ook nooit kwalijk nemen dat ze links zijn. Moeten ze zelf weten.
			
			
			
			Het waren vooral CDA en VVD die daar een heel verkiezingsissue van maakten.quote:Op woensdag 8 november 2006 18:10 schreef Tikorev het volgende:
Toen de PvdA de vorige keer bekend maakte dat Job Cohen hun premierskandidaat was gooide de NOS er zelfs een extra Journaal tegenaan.
			
			
			
			Ik had het ook over de neergaande trends van de partijen en dat dat alleen bij de VVD reden is voor de NOS om in de achterban op zoek te gaan naar negatieve geluiden. Als Groenlinks van 8 zetels nu op 5 wordt gepeild is dat een neergaande trend. En als de PvdA van 60 in de peilingen terugzakt naar 44 is dat ook een neergaande trend.quote:Op woensdag 8 november 2006 18:48 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Je rekent met het huidige aantal voor GroenLinks, maar je gebruikt dan weer niet het huidige aantal van de PvdA.
			
			
			
			Als ze bij Elsevier of de Telegraaf wel rechtse kunnen vinden zoekt het Journaal denk ik gewoon niet goed genoeg.quote:Op woensdag 8 november 2006 18:51 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Dat komt niet omdat het journaal die mensen niet wil aannemen, maar meer door het feit dat het type mens dat journalist wordt vaker links dan rechts is.
			
			
			
			Als er binnen de PvdA heibel is komt dat echt wel in het NOS-journaal, maar feit is dat ze nu bij de VVD vechtend over straat rollen. Daar kan het Journaal ook niks aandoen.quote:Op woensdag 8 november 2006 19:06 schreef Tikorev het volgende:
dat dat alleen bij de VVD reden is voor de NOS om in de achterban op zoek te gaan naar negatieve geluiden.
			
			
			
			Je ziet spoken.quote:Op woensdag 8 november 2006 19:07 schreef Tikorev het volgende:
[..]
Als ze bij Elsevier of de Telegraaf wel rechtse kunnen vinden zoekt het Journaal denk ik gewoon niet goed genoeg.
			
			
			
			Nou, dat denk ik niet. Er zullen nu ook best negatieve geluiden zijn te vinden in de PvdA achterban als ze er met een camera heen zouden gaan. Ze weten alleen hoe schadelijk dat voor de partij is dus zullen ze het niet doen.quote:Op woensdag 8 november 2006 19:08 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Als er binnen de PvdA heibel is komt dat echt wel in het NOS-journaal
			
			
			
			De Telegraaf en Elsevier hebben ook voornamelijk linkse journalisten in dienst?quote:
			
			
			
			Onzin, in 2002 is dat allemaal uitgebreid belicht. Op dit moment is er bij de VVD gewoon veel meer gezeik en dus komt dat ook in het nieuws.quote:Op woensdag 8 november 2006 19:15 schreef Tikorev het volgende:
[..]
Nou, dat denk ik niet. Er zullen nu ook best negatieve geluiden zijn te vinden in de PvdA achterban als ze er met een camera heen zouden gaan. Ze weten alleen hoe schadelijk dat voor de partij is dus zullen ze het niet doen.
			
			
			
			
			
			
			
			Och ja, Toof Brader. Echt ongelofelijk dat zo'n man de NOS website mag volschrijven.quote:Op woensdag 8 november 2006 19:19 schreef sizzler het volgende:
http://www.nos.nl/nosjournaal/columns/denhaag/index.html
NOSquote:Natuurlijk, de bloemetjesjurkstem heeft de nederlaag van het CDA bij deze gemeenteraadsverkiezingen niet kunnen voorkomen. Maar hoe zou Jan Peter Balkenende er zonder de steun van deze belangrijke kiezersgroep voor hebben gestaan? Waarschijnlijk had Wouter Bos dan niet meer veertien maanden op zijn linkse machtsovername hoeven wachten.
			
			
			
			
			
			
			
			Wat is daar links aan?quote:Op woensdag 8 november 2006 19:28 schreef Tikorev het volgende:
[..]
Och ja, Toof Brader. Echt ongelofelijk dat zo'n man de NOS website mag volschrijven.
[..]
NOS
			
			
			
			
			
			
			
			En de neerwaartse trend is ook duidelijk zichtbaar bij de VVD. En de dalende trend van de PvdA is ook veelvuldig aandacht aan besteed. Die paar zetels van GroenLinks mag dan procentueel veel zijn, maar dat ligt meer aan de grootte (of kleinte) van de partij. Typisch selectief gejank dus weer.quote:Op woensdag 8 november 2006 19:06 schreef Tikorev het volgende:
[..]
Ik had het ook over de neergaande trends van de partijen en dat dat alleen bij de VVD reden is voor de NOS om in de achterban op zoek te gaan naar negatieve geluiden. Als Groenlinks van 8 zetels nu op 5 wordt gepeild is dat een neergaande trend. En als de PvdA van 60 in de peilingen terugzakt naar 44 is dat ook een neergaande trend.
			
			
			
			
			
			
			
			Femke Halsema zat tegenover Verdonk en was wel veel in beeld. Wat een knappe vrouw als ze zo een beetje boos kijkt.quote:Op donderdag 9 november 2006 12:28 schreef pfaf het volgende:
Wordt toch gewoon bij het jounaal zojuist de nummer 30 van de SP negatieve aandacht gegeven.Terwijl Verdonk daarvoor nog een minuut lang haar standpunten mocht vertellen.
| 
 | 
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |