Zo oud zijn Van Bommel, Seedorf en Van Nistelrooy dan nog niet hoor.quote:Op woensdag 8 november 2006 14:17 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
En dat is in 2008 uiterst twijfelachtig
Van Bommel is dan 31 en Van Nistelrooy en Seedorf 32. Dat zijn gewoon prima leeftijden. Deze spelers aangevuld met jonge(re) talenten kunnen een heel sterk team vormen. Een elftal zonder routine werkt ook nooit.quote:Op woensdag 8 november 2006 14:20 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
32 of 33. Noem mij een speler die op die leeftijd nog uitblinkt op een eindronde
Ooyer, Gio, Sar, Kuytquote:Op woensdag 8 november 2006 14:30 schreef Nywuob het volgende:
[..]
Van Bommel is dan 31 en Van Nistelrooy en Seedorf 32. Dat zijn gewoon prima leeftijden. Deze spelers aangevuld met jonge(re) talenten kunnen een heel sterk team vormen. Een elftal zonder routine werkt ook nooit.
Omdat ze volgevreten waren en een kut WK speeldenquote:Op woensdag 8 november 2006 14:30 schreef M0NTANA het volgende:
Omdat Brazilië faalde tijdens afgelopen WK? Of omdat wij ons simpelweg niet mogen vergelijken met deze viervoudig (?) wereldkampioen?
Die gemiddelde leeftijd zegt niet zoveel, vooral de doelman zorgt ervoor dat het gemiddelde wordt opgekrikt en verder nog twee middelmatige verdedigers.quote:Op woensdag 8 november 2006 14:31 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Sar 37
Gio 31
Ooyer 33
Boula 27
Heitinga 25
De Zeeuw 24
Schaars 23
Sneijder 25
Robben 24
Kuyt 28
Persie 25
Gemiddelde leeftijd 26 jaar
Van Nistelrooy en van Bommel waren ook aanwezig op het afgelopen WK, en die stonden er verre van hoor.quote:Op woensdag 8 november 2006 14:26 schreef M0NTANA het volgende:
Kijk eens naar de gemiddelde leeftijd van de selecties van wereldkampioen Italië, verliezend finalist Frankrijk en halve finalist Brazilië tijdens het voorgaande WK. Juist de ervaren spelers zorgen voor de prestaties, niet door uit te blinken, maar door er te staan op zo'n eindronde. Oranje herbergt maar één zo'n speler in de huidige selectie van wie hetzelfde kan worden gezegd en dat is Edwin van der Sar, maar juist Clarence Seedorf, Mark van Bommel en Ruud van Nistelrooij zouden dit ook kunnen/moeten zijn.
En dan wel Ooijer en Van Bronckhorst meenemen zeker? Ooijer die in Engeland door de mand valt en dan al 33 jaar oud is. En Van Bronckhorst die nu verdedigend al zeer matig is.quote:Op woensdag 8 november 2006 14:32 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Ooyer, Gio, Sar, Kuyt
Vaart is tegen die tijd 25 en heeft er dan al 50 interlands, 50 EC wedstrijden, 200 competitie en 2 eindrondes opzitten. Kan je ook niet meer bepaald een jong pikkie noemenquote:Op woensdag 8 november 2006 14:37 schreef Nywuob het volgende:
[..]
En dan wel Ooijer en Van Bronckhorst meenemen zeker? Ooijer die in Engeland door de mand valt en dan al 33 jaar oud is. En Van Bronckhorst die nu verdedigend al zeer matig is.
Je hebt routine nodig in het veld, dus dan heb je minder aan de Keeper. Dan houd je eigenlijk alleen Kuijt over die niveau heeft en tegen die tijd hopelijk ervaring op het hoogste niveau.
Dan heb ik toch echt liever in ieder geval Van Bommel en Seedorf erbij.
Dat ligt aan het systeem, Italië zou ook geen wereldkampioen geworden als zij 4-3-3 zouden spelen.quote:Op woensdag 8 november 2006 14:34 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Van Nistelrooy en van Bommel waren ook aanwezig op het afgelopen WK, en die stonden er verre van hoor.
is dat inclusief 60% blessure?quote:Op woensdag 8 november 2006 14:39 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Vaart is tegen die tijd 25 en heeft er dan al 50 interlands, 50 EC wedstrijden, 200 competitie en 2 eindrondes opzitten. Kan je ook niet meer bepaald een jong pikkie noemen
quote:Op woensdag 8 november 2006 14:40 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Dat ligt aan het systeem, Italië zou ook geen wereldkampioen geworden als zij 4-3-3 zouden spelen.
Ja hij speelde echt kut bij MU. Scoorde ook bijna niet en zoquote:Op woensdag 8 november 2006 14:42 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]Schuif het maar af op het systeem. Met de ervaring en kwaliteiten zouden ze beiden gewoon goed moeten kunnen presteren in elk systeem. Cocu kon dat wel prima, maar van Bommel niet? En van Nistelrooy was hopeloos uit vorm, dat had niets met het systeem te maken, maar met een slecht jaar bij United waardoor hij vol frustratie zat.
Die kun je dan inderdaad ook goed gebruiken, maar dat houdt niet in dat Van Bommel en Seedorf dan overbodig zijn. Om nu te speculeren dat Schaars en De Zeeuw het middenveld kunnen dragen is veel te risicovol. Die spelen dan misschien nog wel bij AZ of net bij een grotere club, dus die hebben dan echt niet ineens noemenswaardige ervaring op het hoogste niveau.quote:Op woensdag 8 november 2006 14:39 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Vaart is tegen die tijd 25 en heeft er dan al 50 interlands, 50 EC wedstrijden, 200 competitie en 2 eindrondes opzitten. Kan je ook niet meer bepaald een jong pikkie noemen
Toen was hij echt een doelpuntenmachine, alle wedstrijden met 1-0 2-0 winnen door goals van VdV. Heeerlijk.quote:Op woensdag 8 november 2006 14:42 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
2002/03 Ajax 21 18 Eredivisie
ach wordt je held weer aangevallen jochiequote:Op woensdag 8 november 2006 14:43 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Ja hij speelde echt kut bij MU. Scoorde ook bijna niet en zo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |