Nee, het waren andere nootjes dan die je in die zakken rijstcrackers terugvind. Ook destijds van Duyvis.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 14:18 schreef heaven7 het volgende:
Japanse nootjes zijn overal te krijgenIn allerlei variaties
En bedoel je deze?
[ afbeelding ]
Klopt, ik denk dat iemand ze verwart met BenBITSquote:Op vrijdag 2 oktober 2009 18:05 schreef FutureFairytale het volgende:
Zijn Bits juist niet van de laatste jaren?
Ik weet precies welke je bedoelt.quote:Op zondag 11 oktober 2009 13:14 schreef Rochgel het volgende:
Je had vroeger ook van die (donker) oranje gekleurde rollen kaaskoekjes. Weet iemand waar ik het over heb en waar je deze eventueel nog kunt halen ?![]()
Ik heb geen idee wat voor merk het wasmaar ze waren fucking lekker
Het waren gewoon van die "O" <--- rondjes met gaatjes erin.
Wow die was ik vergeten... Die haalde ik echt vaak.. Zou Jamin ze niet nog hebben toevallig?quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 14:03 schreef JMarsden het volgende:
Colazuurtjes met druivesuiker vulling (vierkante zuurtjes per stuk verpakt in een rolletje.. hoekig rolletje). Ik weet alleen niet de naam van deze zuurtjes, ze hadden een rood-witte verpakking.
Jamin was de enige snoepwinkel bij ons die ze verkochten, evenals op de markt.. Er zijn wel vergelijkbare snoepjes, maar uit nostalgische redenen mis ik toch dit vierkante rolletjequote:Op zondag 11 oktober 2009 15:32 schreef LastRequest het volgende:
[..]
Wow die was ik vergeten... Die haalde ik echt vaak.. Zou Jamin ze niet nog hebben toevallig?
Shuttle!quote:Op zondag 11 oktober 2009 13:14 schreef Rochgel het volgende:
Je had vroeger ook van die (donker) oranje gekleurde rollen kaaskoekjes. Weet iemand waar ik het over heb en waar je deze eventueel nog kunt halen ?![]()
Ik heb geen idee wat voor merk het wasmaar ze waren fucking lekker
Het waren gewoon van die "O" <--- rondjes met gaatjes erin.
ZO, nu noem je inderdaad iets van vroegerquote:Op zondag 11 oktober 2009 15:48 schreef Curiosity het volgende:
Misschien zijn ze al genoemd maar nu we toch bij Jamin zijn, die lolly's die per tien aan zo'n rits zaten en dan de zwarte, dropsmaak, er zaten ook kleurtjes op, geel, roze ed, die waren echt super.
Ja! die ijsworstenquote:Op zondag 11 oktober 2009 16:47 schreef MarMar het volgende:
en walnoten ijs van de aldi, die's ook weg inmiddels
en van die ijsworsten, roze of witte, jeweetwel, zo in een plastic rol.
Die kreeg ik altijd bij mn opa en oma
Geniale reclame was dat van Maxibon, gelukkig staat ie opquote:Op dinsdag 7 november 2006 17:37 schreef Matness het volgende:
'There's nothing wrong with the maxibon'
Ik zag ze vroeger altijd ja, waarbij ik me altijd afvroeg: hoe eet je zoiets? Hoe wordt zoiets opgediend?quote:Op zondag 11 oktober 2009 16:53 schreef Tahiti het volgende:
[..]
Ja! die ijsworstendie kocht oma altijd bij de kijkgrijp
(tegenwoordig dekamarkt)
quote:Op dinsdag 7 november 2006 12:04 schreef Pino_666 het volgende:
Fireballs.
Volgens mij zijn ze er nog wel, maar ik koop ze niet meer![]()
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 14:03 schreef JMarsden het volgende:
Wat een goed nieuws! Ik verzamelde vroeger die Tjolk pakjes, tot ze gingen stinken en ik ze van m'n moeder moest weggooien (wist ik veel als kleuter).. Ik mis ook Croky Chips Spaans Gekruid, Colazuurtjes met druivesuiker vulling (vierkante zuurtjes per stuk verpakt in een rolletje.. hoekig rolletje). Ik weet alleen niet de naam van deze zuurtjes, ze hadden een rood-witte verpakking. Natuurlijk mis ik ook Treets (geel/bruin), maar dat werd M&M's.. Ben overigens wel blij dat Cherry Coke is teruggekomen (nu ook alweer een tijdje geleden), maar dat was opeens ook verdwenen, ergens in de 90's? Japanse nootjes vond ik ook erg lekker, die waren wat harder dan borrelnootjes, hadden een glanzend jasje.
Die baconachtige chips die hier eerder werden genoemd was ook lekker ja. Zat nog een of ander kruidje overheen, wat het zoutje lekker spicy maakte. Was een Duits zoutje. De Edah had trouwens ook altijd van die goedkope zoutjes in vierkante zakjes voor minder dan een gulden per zakje. Aardappel en baconzoutjes in doorzichtige kleine zakjes met rood/blauwe opdruk. Die hadden meer smaak dan de AH kloon die je nu nog kan kopen.
Nee lukt niet, was van de zomer bij de Coen en Sander show op 3fm, spraken ze met iemand van Ola. Die had het erover dat het niet in hun marketingstrategie viel ofzoquote:Op maandag 26 oktober 2009 19:03 schreef SiGNe het volgende:
Ik heb Ola gister maar eens gemaild met de vraag of de Winner Taco niet terug kan komen.. ben benieuwd..
Zelfde toch ook bij Tjolk. Het pastte niet in het huidige assortiment van Friesland Foods, dus heeft een groep ondernemers het product overgekocht..quote:Op dinsdag 27 oktober 2009 00:56 schreef SiGNe het volgende:
Dat vind ik een beetje een bullshit uitspraak van ze dan, bij hun marketingstrategie proberen ze juist uit te zoeken wat de consument wil, beetje raar om dan niet naar de vraag van de klanten te lusiteren.
quote:Op donderdag 15 oktober 2009 01:18 schreef Sicstus het volgende:
Kleine kans dat iemand weet wat ik bedoel, en ik at het volgens mij voornamelijk in de jaren '80 ipv de jaren '90...
Het waren een soort kleine rondje dropjes, een beetje een pastille-vorm, ongeveer ter grootte van een dubbeltje, volgens mij verpakt in een op een sigarettenpakje lijkende verpakking, met een smaak die het midden hield tussen zoute drop, laurierdrop en menthol...
wie weet wat ik bedoel?
Ik kwam een berichtje tegen uit 1999:quote:Op maandag 26 oktober 2009 19:03 schreef SiGNe het volgende:
Ik heb Ola gister maar eens gemaild met de vraag of de Winner Taco niet terug kan komen.. ben benieuwd..
Probleem was dat hij teveel werd nagemaakt ofzo > Maar dat kun je van de Magnum ook zeggen in feitequote:Unilever vindt de andere taco-ijsco's een bedreiging voor een potentiële goudmijn. De Winner Taco is het grootste succes van Ola in de afgelopen jaren. Sinds de ijsjes in 1997 op de markt zijn gebracht, hebben Nederlanders er al 50 miljoen gulden aan besteed.
quote:
Het gaat toch om producten die niet meer gemaakt worden ? Of mis je de naam Raiderquote:Op dinsdag 27 oktober 2009 05:13 schreef AAA2009 het volgende:
[..]je dacht dat ik dat niet wist
Tijdens de naamsverandering in beginjaren '90 baalde ik ervan
Jaquote:Op dinsdag 27 oktober 2009 05:27 schreef Winner_Taco het volgende:
[..]
Het gaat toch om producten die niet meer gemaakt worden ? Of mis je de naam Raider
Double dip/fizz dips?quote:Op dinsdag 27 oktober 2009 06:03 schreef Winner_Taco het volgende:
Punica is nog gewoon te koop . Alleen niet meer in die glazen flessen.
Je had ook zakjes met poeder (geen cocaine) het was zuur van smaak en er zat ook een geel snoepstaafje bij waaraan je moest likken zodat het poeder er aan bleef kleven . Een soort dip . Frizzz ofzo? Ik kan het niet weer vinden
quote:Op dinsdag 27 oktober 2009 06:49 schreef Trusten het volgende:
[..]
Double dip/fizz dips?
[ afbeelding ]
Die heb je ook bij Jamin, van het weekend nog gezien toen ik ging kijken of ze toch niet die colazuurtjes toevallig hadden.. Helaas nietquote:Op dinsdag 3 november 2009 23:13 schreef Michellee het volgende:
[..]
Die heb ik laatst nog in Duitsland gekocht!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |