NOVAquote:Maandag 6 november, 22.15 - 22.50 (elke dag na het NOS Journaal, op Nederland 2)
Vanavond begint NOVA met een nieuwe serie Nederland Kiest-uitzendingen.
Tot en met 21 november zendt Nederland Kiest uit vanuit café Dudok in Den Haag waar steeds twee politici aan de tand gevoeld zullen worden over uiteenlopende thema's.
Vandaag de nummers twee van het CDA en de PvdA, Maxime Verhagen en Nebahat Albayrak.
Verder 'Ondertussen bij de buren', de dagelijkse compilatie van meest gênante of opmerkelijke fragmenten van politici op campagne, 'De straat', de visie van Joep Bertrams én natuurlijk de laatste Politieke Barometer.
Presentatie: Clairy Polak en Joost Karhof
de dagelijkse compilatie van meest gênante of opmerkelijke fragmenten van politici op campagnequote:Chatten aan de bar
Vanavond kunnen kijkers na afloop van de uitzending 'chatten aan de bar' met Maxime Verhagen en Nebahat Albayrak. De videochat vindt plaats op de gezamenlijke verkiezingsportal van NOVA en de NOS: Nederland Kiest 2006
quote:Op maandag 6 november 2006 17:56 schreef Tikorev het volgende:
Kijken of zij de neergaande trend van de PvdA weten te keren...
Nou, volgens mij gaat de PvdA bij onze rode NIPO-vrienden toch stijgen vandaag. Die meenden immers dat Bos het debat had gewonnen en SP-stemmers naar zijn partij haalde. Dus die moet vandaag stijgen, anders ontkrachten ze het eigen onderzoek van vrijdag.quote:Op maandag 6 november 2006 17:56 schreef Tikorev het volgende:
Kijken of zij de neergaande trend van de PvdA weten te keren...
idd, ik ben ook sceptisch. ik ga wel ff kijken toch.quote:Op maandag 6 november 2006 18:08 schreef Tikorev het volgende:
Als er pas na de uitzending gereageerd mag worden snap ik niet waarom je hier vier uur van te voren al een topic over opent.
Volgens mij hoef je het programma niet te zien om te weten wat de toon wordt. Dat kennen we uit voorgaande jaren nog wel.
Noem eens twee voorbeelden van die toon uit de voorgaande jaren.quote:Op maandag 6 november 2006 18:08 schreef Tikorev het volgende:
Volgens mij hoef je het programma niet te zien om te weten wat de toon wordt. Dat kennen we uit voorgaande jaren nog wel.
En ook een nieuwe barometer: de PvdA zal door de 'winst' in het debat wel weer groter zijn dan het CDA.quote:Op maandag 6 november 2006 18:42 schreef pmb_rug het volgende:
[..]
idd, ik ben ook sceptisch. ik ga wel ff kijken toch.
Waarom is Nipo rood?quote:
Zijn er nu elke dag peilingen? Dat zou een stunt zijnquote:Op maandag 6 november 2006 18:06 schreef Momitsu het volgende:
Ben benieuwd of er al een debat effect zichtbaar zal zijn in de peilingen vanavond. Een shift in momentum zou ik zeer verwelkomen![]()
Omdat het mij al maanden opvalt dat de PvdA er in de NIPO-peiling altijd stukken beter voorstaat dan elders.quote:
Oh, Wilders scoorde bij NIPO hele lange tijd 8 zetels, bij NOVA maar 1 tot 2quote:Op maandag 6 november 2006 19:19 schreef Jurgen21 het volgende:
[..]
Omdat het mij al maanden opvalt dat de PvdA er in de NIPO-peiling altijd stukken beter voorstaat dan elders.
Ach, allemaal van die kleine achterbakse dingen. Zoals met 'De Straat'. De ene dag een straat met allemaal hele normale mensen die bijna allemaal vertellen dat ze PvdA stemmen. Dag later: "We zijn vandaag naar typische VVD straat geweest." En dan zijn ze met hun camera ergens in Wassenaar naar de grootste van de grootste villawijk gegaan. Dat is net zo achterbaks als wanneer men enkel zwervers en werklozen, als 'typische linkse stemmers', voor de camera hadden getrokken die allemaal vertelden dat ze SP gingen stemmen.quote:Op maandag 6 november 2006 18:46 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Noem eens twee voorbeelden van die toon uit de voorgaande jaren.
Joep Bertrams is inderdaad links te noemen. Doch is het gewoon niet leuk en kan het geschrapt worden.quote:Op maandag 6 november 2006 19:43 schreef Tikorev het volgende:
[..]
Ach, allemaal van die kleine achterbakse dingen. Zoals met 'De Straat'. De ene dag een straat met allemaal hele normale mensen die bijna allemaal vertellen dat ze PvdA stemmen. Dag later: "We zijn vandaag naar typische VVD straat geweest." En dan zijn ze met hun camera ergens in Wassenaar naar de grootste van de grootste villawijk gegaan. Dat is net zo achterbaks als wanneer men enkel zwervers en werklozen, als 'typische linkse stemmers', voor de camera hadden getrokken die allemaal vertelden dat ze SP gingen stemmen.
En dan heb je natuurlijk altijd nog Joep Bertrams. 99% van zijn animaties over politiek zijn als links tot uiterst links te bestempelen.
misschien zijn de andere peilingen juist groenquote:Op maandag 6 november 2006 19:19 schreef Jurgen21 het volgende:
[..]
Omdat het mij al maanden opvalt dat de PvdA er in de NIPO-peiling altijd stukken beter voorstaat dan elders.
Dat is wel een hele vreemde interpretatie van zo'n nipte overwinning. Zeker als men ook de foutmarges in ogenschouw neemt.quote:Van de kijkers vond 50 procent de PvdA-leider de beste, terwijl 46 procent voor Balkenende koos. ‘Een duidelijke overwinning’, oordeelde onderzoeker Peter Kanne.
In het artikel staat ook het volgende:quote:Op maandag 6 november 2006 20:34 schreef Tikorev het volgende:
De mensen van NIPO zijn volgens mij ook niet helemaal objectief. Zoals Peter Kanne (onderzoeker bij NIPO) op 4 november in de Volkskrant:
[..]
Dat is wel een hele vreemde interpretatie van zo'n nipte overwinning. Zeker als men ook de foutmarges in ogenschouw neemt.
Ik denk overigens niet dat dit de peilingen beïnvloed want dan zijn ze wel heel dom bezig als bedrijf.
Media willen nog wel eens spelen met woorden.quote:Van de ondervraagde SP-kiezers was 19 procent na het debat overgestapt naar de PvdA. Volgens onderzoeker Kanne kwam dat omdat Bos sociaal-economische thema’s als armoede, huren en zorg benadrukte. ‘Hij heeft een duidelijke slag geslagen.’
Werkelijk belachelijk staaltje journalistiek. Het NOS journaal kopte in met: 'Wouter Bos heeft 1e debat gewonnen'. En met nauwelijks verschil volgens burgers en experts vonden Balkenende beter. Wat een geweldige interpretatie van een dergelijke uitkomst.quote:Op maandag 6 november 2006 20:34 schreef Tikorev het volgende:
De mensen van NIPO zijn volgens mij ook niet helemaal objectief. Zoals Peter Kanne (onderzoeker bij NIPO) op 4 november in de Volkskrant:
[..]
Dat is wel een hele vreemde interpretatie van zo'n nipte overwinning. Zeker als men ook de foutmarges in ogenschouw neemt.
Ik denk overigens niet dat dit de peilingen beïnvloed want dan zijn ze wel heel dom bezig als bedrijf.
Huh? Het is juist andersom.quote:Op maandag 6 november 2006 19:19 schreef Jurgen21 het volgende:
[..]
Omdat het mij al maanden opvalt dat de PvdA er in de NIPO-peiling altijd stukken beter voorstaat dan elders.
Dat akelige CDA-bashen in de media heeft ertoe geleid dat ik samen met enkele kennissen mij enkele jaren geleden heb aangemeld als lid van het CDA. Gewoon om die partij te steunen en aan te geven dat Balkenende en zijn beleid gewoon worden gesteund door de normale burger. Destijds zat het CDA in zwaar weer en heb toen niet durven hopen dat de partij ooit weer zo hoog in de peilingen zou staan. En dat ondanks de linkse media en misschien wel dankzijquote:Op maandag 6 november 2006 20:52 schreef WeirdMicky het volgende:
[..]
Werkelijk belachelijk staaltje journalistiek. Het NOS journaal kopte in met: 'Wouter Bos heeft 1e debat gewonnen'. En met nauwelijks verschil volgens burgers en experts vonden Balkenende beter. Wat een geweldige interpretatie van een dergelijke uitkomst.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |