thnx en ja, ook al is het niet zo heel veel, dat blijven steken is echt heel frustrerend, dus ben echt blij dat ik eindelijk weer iets afgevallen ben, geeft me toch wel weer moedquote:Op woensdag 22 november 2006 10:03 schreef Sabinee het volgende:
Gefeliciteerd Sylvana! Eindelijk niet meer stilstaan dus? Lekker gevoel he
Dat mag, dat is dan je veilige fruit.quote:Op dinsdag 21 november 2006 09:49 schreef mordradead het volgende:
En anders moet je Troel even mailen denk ik
M'n moeder gaat volgende week beginnen met Sonja Bakker en ik ga denk ik ook wel meedoen, zal wel lastig zijn want veel is het niet en ik ben een lastige eter dus afzien zal het ook wel wordenmaar goed wie niet waagt, wie niet wint en ik ga me er niet zo strikt aan houden dat wanneer ik honger heb ik geen extra appel eet, die neem ik sowieso wel
Gefeliciteerd!quote:Op woensdag 22 november 2006 07:07 schreef Sylvana het volgende:
na 5 weken ben ik eindelijk van de 54 kg afWeeg nu 53.7
thnx en ja het werd idd wel es tijd ja, nou hopen dat het weer een beetje opschiet met afvallen en het er niet volgende week weer aan zitquote:Op donderdag 23 november 2006 17:21 schreef wkraaij het volgende:
[..]
Gefeliciteerd!
hehehe, het mocht ook wel eens he
Kapot, of ze worden gejat door pauperige luie onverlatenquote:Op donderdag 23 november 2006 18:13 schreef mordradead het volgende:
Gofter, ik zo naar huis fietsen gaat m'n ketting eraf.... nou ja, dat gebeurt iedere keer dat ik fiets wel 3x dus dat is zo gefixt maar nu was m'n ketting dus ook helemaal kapot en is er blijkbaar een schakel kapot waardoor m'n ketting helemaal los zit (dus niet meer een rondje) naar huis lopen was een uur
Zaterdag maar makenstomme fietsen gaan ook altijd kapot
Das balen zeg. Van de pil heb ik geen idee, zal per persoon wel verschillend zijn, want ik ben niet aangekomen toen ik de pil ging slikken, heb geen last gehad van bijwerkingen ofzo erdoorquote:Op zondag 26 november 2006 12:27 schreef heaven7 het volgende:
Wat is het hier rustigIk MOET echt weer lijnen
Ik had vorig jaar een superleuk spijkerrokje, maat 36 zonder stretch ook nog eens die ik gewoon paste! Dat is een jaar terug! Nu krijg ik dat ding niet verder dan halverwege mijn bovenbenen
Dus ik moet er echt weer aan
Bah!
Ik ben sinds 2.5 week gestopt met de pil, is de kans groot dat ik hier ook wat kilo's mee verlies?
Ik ben toen ik aan de pil ging zeker 3 kilo aangekomenquote:Op zondag 26 november 2006 12:27 schreef heaven7 het volgende:
Wat is het hier rustigIk MOET echt weer lijnen
Ik had vorig jaar een superleuk spijkerrokje, maat 36 zonder stretch ook nog eens die ik gewoon paste! Dat is een jaar terug! Nu krijg ik dat ding niet verder dan halverwege mijn bovenbenen
Dus ik moet er echt weer aan
Bah!
Ik ben sinds 2.5 week gestopt met de pil, is de kans groot dat ik hier ook wat kilo's mee verlies?
9 kilo in drie weken?quote:Op maandag 27 november 2006 16:16 schreef BlaZ het volgende:
Veel succes iedereen met afvallen, ik ben afgelopen 3 weken 9 kilo afgevallen.
Gewoon niks snoepen en beetje opletten met eten. Tonijn kan ik wel aanraden als je snel honger krijgt, heel bakje tonijn zit slechts 1gr vet in.
tja, ben nou eenmaal BB verslaafd, gelukkig duurt het maar 100 dagen per jaarquote:Op maandag 27 november 2006 15:30 schreef Stormqueen het volgende:
TV-programma's als reden aanvoeren om niet te kunnen sporten
Dat hou ik niet bij. Maar ik at vroeger na het avondeten altijd nog 4 boterhammen ofzo dat doe ik niet meer. Verder geen melk maar water. Brood ook altijd geroosterd en zonder beleg.quote:Op maandag 27 november 2006 16:17 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
9 kilo in drie weken?
Dat kan nooit van lange duur zijn lijkt me... Hoeveel kcal heb je per dag gegeten?
250 per dagquote:Op maandag 27 november 2006 16:42 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Dat hou ik niet bij. Maar ik at vroeger na het avondeten altijd nog 4 boterhammen ofzo dat doe ik niet meer.
Ff kcal opgezocht vorige week at ik +/- 250kcal per dag en ongeveer 1gr vet dan.
Ja ik eet weer gewoon avondeten. Deed ik zowieso al in het weekend. Hoeveel moet je dan minimaal eten wat enigzins gezond is?quote:Op maandag 27 november 2006 16:45 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
250 per dagEn nu eet je hopelijk wel weer normaal? Want anders ben je je lichaam in een razend tempo aan het afbreken. En dan doel ik vooral op de nuttige onderdelen.
Minimaal 1200 kcal, en je moet letten op je voedingsstoffen, dus gevarieerd en van alles wat. 5 keer per dag eten is ook een pre.quote:Op maandag 27 november 2006 16:49 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Ja ik eet weer gewoon avondeten. Deed ik zowieso al in het weekend. Hoeveel moet je dan minimaal eten wat enigzins gezond is?
ik woog op m'n 15e/16e op een gegeven moment 47 kilo en vond dat echt niet leukquote:Op maandag 27 november 2006 16:50 schreef Stormqueen het volgende:
BlaZ, dus je at 4 geroosterde boterhammen en een blikje tonijn op een dag?
Kreeg je geen zwarte vlekken voor je ogen bij het opstaan, lopen en fietsen?
Ik heb als 14-jarige vergelijkbare anorexiabuien gehad, maar dan had ik na 3 dagen echt het gevoel dat ik dood aan het gaan was. Wat feitelijk best dicht bij de waarheid zat
Ja okee, maar daar val je an sich niet veel van af. Een korte periode veel minder binnen krijgen kan geen kwaad, maar je kan het beter niet in het extreme trekken zoals Blaz doet en gewoon met eten stoppen.quote:Op maandag 27 november 2006 16:53 schreef Troel het volgende:
1600 was geloof ik wat voor een vrouw het langst vol te houden was en wat het beste werkte (weet niet meer waar ik het vandaan heb). Mannen hebben meer nodig.
Juh denk dat ik maar eens wat meer ga eten dan. Zal eens ijs pakken vanavond dan haal ik de 1000kcal vandaag nog wel.quote:Op maandag 27 november 2006 17:12 schreef Sylvana het volgende:
damn, 250 kcl is wel errug weinig vind ik hoor
een man heeft er iets van 2000 nodig ofzo
dan ben je echt je lichaam aan het afbreken als je zo weinig eet, zou het zelf nog geen dag volhouden
Pak dan geen ijs, maar pak iets gezonds. Ook met gezonde dingen kun je aan kalorien komen!quote:Op maandag 27 november 2006 17:37 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Juh denk dat ik maar eens wat meer ga eten dan. Zal eens ijs pakken vanavond dan haal ik de 1000kcal vandaag nog wel.
Hmm rijstepap?quote:Op maandag 27 november 2006 17:39 schreef Troel het volgende:
[..]
Pak dan geen ijs, maar pak iets gezonds. Ook met gezonde dingen kun je aan kalorien komen!
neem dan groenten of fruit of brood ofzo, kun je beter met gezonde dingen proberen calorieen te eten. Maar het beste is gewoon om 3 keer per dag een gewone gezonde maaltijd te eten en dan 2 tussendoortjes zoals fruit of een rijstwafel ofzo. Maar 250 kcal is echt niet gezondquote:Op maandag 27 november 2006 17:37 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Juh denk dat ik maar eens wat meer ga eten dan. Zal eens ijs pakken vanavond dan haal ik de 1000kcal vandaag nog wel.
Ze hebben mij altijd verteld dat het niet erg is als je een KORTE periode minder doet, alleen ben je dan sterk geneigd naar een jojo effect. Die korte periode bestaat uit maximaal 3 weken, en liever korter! Bedenk dat ik ook 6 / 7 weken achter elkaar 380kCal heb gedaan...quote:Op maandag 27 november 2006 16:55 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Ja okee, maar daar val je an sich niet veel van af. Een korte periode veel minder binnen krijgen kan geen kwaad, maar je kan het beter niet in het extreme trekken zoals Blaz doet en gewoon met eten stoppen.
Er is een formule die zegt dat je 25 kcal per kilo lichaamsgewicht per dag nodig hebt om op gewicht te blijven. Als je daar 300 kcal van af trekt en een uur per dag gaat bewegen moet je snel af kunnen vallen.
Volgens die formule is mijn dagelijkse energiebehoefte inderdaad 2000, maar kleinere mensen hebben minder nodig
Dat staat er ookquote:Op dinsdag 28 november 2006 14:14 schreef zwahiel het volgende:
[..]
Ze hebben mij altijd verteld dat het niet erg is als je een KORTE periode minder doet, alleen ben je dan sterk geneigd naar een jojo effect. Die korte periode bestaat uit maximaal 3 weken, en liever korter! Bedenk dat ik ook 6 / 7 weken achter elkaar 380kCal heb gedaan...
Je mag dit trouwens alleen doen als je vet genoeg hebt om op te gebruiken! Heb je dat niet, dan begint je lichaam namelijk spierweefsel te verbruiken. En zoals je weet is je hart ook een spier, en laat die er dan ook aan gaan... Je bent jezelf dus zeg maar op aan het eten, geen prettige gedachte! Maar ik vind 250kCal ook wel héél erg weinig.
Als je zo weinig kCal's binnen krijgt mág je trouwens niet eens meer sporten, ik fietste regelmatig (lees altijd) naar school toe, toch even Lombok - Uithof in Utrecht. En dat was eigenlijk al veel te veel van het goede. Ik kwam altijd al wit en met vlekken op school aan en moest heel erg rustig aan fietsen. Lijkt me met 250kCal helemaal
Ik zit trouwens nu een week aan de Cereal Fibra. Of te wel vezelig ontbijt met melk. Je kunt ervan zeggen wat je wilt, maar het helpt wel!
Gefeliciteerdquote:Op dinsdag 28 november 2006 14:30 schreef Sylvana het volgende:
Ik ga vandaag even heel erg zondigen
Ben na bijna 2 jaar en 5 keer examen doen eindelijk geslaagd voor mn rijbewijs nl
Dus dat wordt flink feesten![]()
![]()
![]()
Hey, als je afvalt, val je af toch, en in het begin gaat dat altijd sneller dan als je al een tijdje bezig bentquote:Op woensdag 29 november 2006 08:00 schreef Sabinee het volgende:
Sylvana, wat super goed! Echt heel erg gefeliciteerd. En van mij mag je om zo'n reden wel een keertje zondigen
Oh jee ik moet zondag sinterklaas vieren bij de familie van mijn vriend..we gaan gourmetten en ze hebben altijd kilo's met lekkere dingen in huis...
K ben deze week sowieso maar een halve kg afgevallen dus ben erg bang dat het er weer aankomt! Moet me maar even flink inhouden
Ja, klinkt idd erg bekened en die 5 kg voor de feestdagen afvallen dat gaat niet meer lukken denk ik, want ik ga ook nog wel een keer of 2 gourmetten in december, en vrijdag nog taart eten met mn familie omdak geslaagd ben. Naja, misschien dka nou ik weer wat meer ga sporten het toch een beejte in balans kan houdenquote:Op woensdag 29 november 2006 09:21 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Hey, als je afvalt, val je af toch, en in het begin gaat dat altijd sneller dan als je al een tijdje bezig bent![]()
Ik zou me pas zorgen gaan maken als je wekenlang aan het optellen gaat, dan is het niet okee, maar zelfs als je een paar weken niks afvalt is er niks aan de hand - de meesten hier hebben volgens mij wel last van dat probleemDus ik zou gewoon lekker gaan gourmetten als ik jou was
Maar je hebt gelijk dat de verleiding in december veel te groot is. Ik heb inmiddels besloten dat ik me er maar aan over geef
Minder snoep eten,quote:Op woensdag 29 november 2006 11:53 schreef Sylvana het volgende:
Thnx iedereen weer
[..]
Ja, klinkt idd erg bekened en die 5 kg voor de feestdagen afvallen dat gaat niet meer lukken denk ik, want ik ga ook nog wel een keer of 2 gourmetten in december, en vrijdag nog taart eten met mn familie omdak geslaagd ben. Naja, misschien dka nou ik weer wat meer ga sporten het toch een beejte in balans kan houdenWe shall see
En anders worden het gewoon Slank voor de feestdagen - Pasen ofzo
Das balen ja, hoop voor je dat het niet net als bij mij 5 weken gaat durenquote:Op donderdag 30 november 2006 08:54 schreef Sabinee het volgende:
BahTis nu officieel, ik sta stil. Dacht dat ik nog een halve kg was afgevallen vorige week, maar die is weer terug, terwijl ik deze week meer sport en minder extra eet dan ooit.
Nu al anderhalve week op 71. Ben benieuwd hoe lang het gaat duren!
Vooral als ik achter de pc zit of bankhangquote:Op donderdag 30 november 2006 12:35 schreef heaven7 het volgende:
Hallo allemaal![]()
Hebben jullie ook dat het lijnen 's morgens en 's middags uitstekend gaat maar 's avonds gaat het helemaal NIET? Echt ik kan 2 uur na het avondeten alweer trek hebbenDit slaat nergens op natuurlijk, het zal wel psychisch zijn ofzo want overdag lukt het ook de hele dag op een bakje yoghurt, 2 bammetjes en een fruitje ofzo.
Ik ben volgens mij de enige in dit topic die helemaal alleen woont, ik heb daar gelukkig geen last van. Na 20:00 uur gaat het uitstekend, dan is de Appie dicht, en als ik niks te vreten in huis heb kan ik me er ook niet op storten.quote:Op donderdag 30 november 2006 12:43 schreef heaven7 het volgende:
Ja dat heb ik dus ook!Erg frustrerend, bovendien doet de rest van mijn wereld hier niet mee met lijnen dus dan is het nog moeilijker
Zovan, sta ik fanatiek te steppen pakt de rest van de fam er zakken chips bij
Had ik vroeger last van, ik heb gewoon hele tijd s'avonds niks meer gegeten en nu krijg ik s'avonds helemaal geen hongergevoel meer.quote:Op donderdag 30 november 2006 12:35 schreef heaven7 het volgende:
Hallo allemaal![]()
Hebben jullie ook dat het lijnen 's morgens en 's middags uitstekend gaat maar 's avonds gaat het helemaal NIET? Echt ik kan 2 uur na het avondeten alweer trek hebbenDit slaat nergens op natuurlijk, het zal wel psychisch zijn ofzo want overdag lukt het ook de hele dag op een bakje yoghurt, 2 bammetjes en een fruitje ofzo.
Jamaar, jij hebt zo weinig gegeten dat je maag tot het formaat golfbal is gekrompenquote:Op donderdag 30 november 2006 12:52 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Had ik vroeger last van, ik heb gewoon hele tijd s'avonds niks meer gegeten en nu krijg ik s'avonds helemaal geen hongergevoel meer.
Mischien eet je te snel, of drink je te weinig tijdens het eten.
Ik heb ook moeten stoppen met s'avonds eten en in het begin was dat echt niet zo makkelijk.quote:Op donderdag 30 november 2006 13:01 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Jamaar, jij hebt zo weinig gegeten dat je maag tot het formaat golfbal is gekrompenDat is geen objectief vergelijkingsmateriaal
Moeten?quote:Op donderdag 30 november 2006 13:49 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Ik heb ook moeten stoppen met s'avonds eten en in het begin was dat echt niet zo makkelijk.
Naja moeten, ik ben na talloze enkel blessures nogal wat aangekomen en nu wil ik het er weer vanaf.quote:
Het ging erover dat iemand 2 uur NA het avondeten weer trek kreeg. Ik eet echt wel avondeten.quote:Op donderdag 30 november 2006 14:48 schreef Stormqueen het volgende:
maar stoppen met eten is echt heel slecht... maar deze discussie hebben we al eens gevoerd geloof ik![]()
Ow, okee. Er stond namelijk dat je niks meer at 's avonds, dus vandaar de verwarring. Sorryquote:Op donderdag 30 november 2006 14:51 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Het ging erover dat iemand 2 uur NA het avondeten weer trek kreeg. Ik eet echt wel avondeten.
Ik ben dus gestopt met eten NA het avondeten !
Ja foutje, maar ik had dus zelfde probleem dat ik na het avondeten snel weer honger kreeg en dan weer ging eten.quote:Op donderdag 30 november 2006 14:52 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Ow, okee. Er stond namelijk dat je niks meer at 's avonds, dus vandaar de verwarring. Sorry
goed ontbijten helpt! Als ik niet of slecht ontbijt houd ik altijd de hele dag honger zelfs na het avondeten. 'S ochtends buikje rond eten en je hebt de hele dag veel minder last van honger gevoel!quote:Op donderdag 30 november 2006 14:57 schreef Stormqueen het volgende:
klopt, je maag went er snel aan, na een paar dagen wordt het al minder, maar voor de meeste mensen is dat 's avonds eten echt psychisch ben ik bang.
Ik woon ook alleen hoorquote:Op donderdag 30 november 2006 12:47 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Ik ben volgens mij de enige in dit topic die helemaal alleen woont, ik heb daar gelukkig geen last van. Na 20:00 uur gaat het uitstekend, dan is de Appie dicht, en als ik niks te vreten in huis heb kan ik me er ook niet op storten.!!
Thnx, das ook weer zo, maar wat ik dan afval dat zit er weer aan zodra ik wel weer ga eten, dus dat schiet nooit echt op bij mijquote:Op dinsdag 5 december 2006 11:13 schreef Guppyfriend het volgende:
voordeel, als je ziek bent, eet je niet zoveel (tenminste ik niet) beterschap!
ahum!quote:Op donderdag 30 november 2006 12:47 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Ik ben volgens mij de enige in dit topic die helemaal alleen woont, ik heb daar gelukkig geen last van. Na 20:00 uur gaat het uitstekend, dan is de Appie dicht, en als ik niks te vreten in huis heb kan ik me er ook niet op storten.!!
Ja sorry, hierboven al geconstateerd dat deze post abuisievelijk in het verkeerde topic was geplaatstquote:Op dinsdag 5 december 2006 20:26 schreef zwahiel het volgende:
[..]
ahum!![]()
![]()
Ik ook, semi dan... Tegenwoordig eten we idd wel eens samen, maar ook niet zoveel hoor.
Sporten hoeft toch niet duur te zijn. Ik betaal 9,75/maand voor 3.5 uur basketbal training per week.quote:Op dinsdag 5 december 2006 20:59 schreef Quinazoline het volgende:
Ik sport te weinig. Veeeel te weinig. Ik ga eens in de week een uurtje naar steps, en dat is het meestal. Ben te druk met de studie, het is te koud, geen geld om te sporten, de lessen zijn op een verkeerde tijd, ik heb net gegeten: allemaal slecht smoezen.![]()
Maar wat ga ik er aan doen? Ik wil eigenlijk wel een haalbaar doel stellen.
Ik heb overigens sinterklaas al achter de rug, en heb geen enkele pepernoot op. Wel zelf gebakken speculaas, maar niet veel, en daar ben ik dan eigenlijk wel weer trots op.
Kun je ze wel allemaal inmaken met je fitte jonge lijf, en ben je binnen no time clubkampioen en kan je pimpen met je trofeeenquote:Op woensdag 6 december 2006 10:52 schreef CherryLips het volgende:
eigenlijk lijkt badmintonnen me wel leuk... (tenminste iets wat ik kan zonder ballen te moeten ontwijken: ben bang voor de bal). maar natuurlijk hebben ze hier alleen zo'n zwaar christelijke vereniging met een gemiddelde leeftijd van 50+
.
moet ik wel op m'n taal gaan lettenquote:Op woensdag 6 december 2006 10:54 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Kun je ze wel allemaal inmaken met je fitte jonge lijf, en ben je binnen no time clubkampioen en kan je pimpen met je trofeeen
Badminton is ook leukquote:Op woensdag 6 december 2006 10:52 schreef CherryLips het volgende:
eigenlijk lijkt badmintonnen me wel leuk... (tenminste iets wat ik kan zonder ballen te moeten ontwijken: ben bang voor de bal). maar natuurlijk hebben ze hier alleen zo'n zwaar christelijke vereniging met een gemiddelde leeftijd van 50+
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |