quote:Op zondag 29 oktober 2006 17:31 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Verhip!Het stukje ervoor was toevallig precies de plek waar ik afgehaakt ben
![]()
@Munitieramp
Ik zal je uit je droom helpen. Ten eerste; ik ben zelf journalist en redacteur en ik mag graag opzienbarende verhalen publiceren, maar zorg eerst wel dat je overtuigend overkomt. Ik moest ontzettend lachen om het feit dat wij zgn. meewerken met de staatscensuur. Integendeel, dat werken we heel hard tegen, want persvrijheid is ons grootste goed.
Ten tweede; zorg voor een beknopte persbericht waar alle feiten in staan, want ik heb weinig tijd en zin om een reclamefolder door te lezen, want dat is jouw link in feite. Dat soort 'persberichten' gaan op een redactie heel snel de prullenbak in.
Je hebt ettelijke pagina's de kans gehad om mensen te overtuigen van je gelijk, maar niemand neemt het serieus. Hoe moet ik dit als journalist publiceren als ik al bij voorbaat weet dat niemand dit serieus gaat nemen? Je hebt vaak genoeg in de krant gestaan, en meer dan dat kan er niet van gemaakt worden. Tenzij je een AP-23 mijn bij defensie naar binnen gooit; kijk dan zijn we er als de kippen bij. Tip je me wel even van te voren? Ik wil natuurlijk wel het primeur hebben![]()
De link naar het vorige topic: Discovery Channel: Docu vuurwerkramp Enschedequote:Op maandag 30 oktober 2006 08:07 schreef Erik_84 het volgende:
[..]
ik haakte ook af, leek me een leuke reclamefolder, mee rniet, maar ik had toch nog ff via ctrl+f gezocht
[..]
Dat weet MR ook wel, alsof de pers ooit aan zoiets mee zou werken
[..]
Precies wat ik zeiEen leuke reclamefolder
[..]
Met overtuigende bronnen en een objectievere blik zou hij zeker serieuzer zijn genomen
[..]
foei!
![]()
De originele insteek was de documentaire, vandaar dat ik gekozen heb voor TV. TRU crossed my mind, though..quote:Op maandag 30 oktober 2006 10:45 schreef Troel het volgende:
Ik zou geen tweede topic geopend hebben in TV, wellicht eerder eentje in TRU
De krant is pas een reclamefolder dus die moet ook de prullebak in.quote:Op zondag 29 oktober 2006 17:31 schreef ACT-F het volgende:
@Munitieramp
Ten tweede; zorg voor een beknopte persbericht waar alle feiten in staan, want ik heb weinig tijd en zin om een reclamefolder door te lezen, want dat is jouw link in feite. Dat soort 'persberichten' gaan op een redactie heel snel de prullenbak in.
Ik heb drie keer in de tub gestaan en ben twee keer als debiel afgeschilderd door de tubantia 1 keer stond erin wat ik de eigenaar/verdachte van de vuurwerkfabriek heb horen schreeuwen : "" Munitie, munitie meer dan honderd doden"" schreeuwde hij toen hij bij mij de hoek omrende rennende voor zijn leven "" Meer dan honderd doden had de krant weggecensureerd en en een foto naast gezet waarop ik wel mongool leek. Er liggen bij de politie wel dertig verklaringen van buurtbewoners die naar defensie wijzen als regelmatige bezoekers van sef maar ze worden allemaal niet serieus genomen door de krant oosting of justitie.quote:Op zondag 29 oktober 2006 17:31 schreef ACT-F het volgende:
@Munitieramp
Je hebt ettelijke pagina's de kans gehad om mensen te overtuigen van je gelijk, maar niemand neemt het serieus. Hoe moet ik dit als journalist publiceren als ik al bij voorbaat weet dat niemand dit serieus gaat nemen? Je hebt vaak genoeg in de krant gestaan, en meer dan dat kan er niet van gemaakt worden.
Vanaf vijf gulden zijn zijn te koop bij defensie, maar ik ben vredelievend das niks voor mij.quote:Op zondag 29 oktober 2006 17:31 schreef ACT-F het volgende:
@Munitieramp
Tenzij je een AP-23 mijn bij defensie naar binnen gooit; kijk dan zijn we er als de kippen bij. Tip je me wel even van te voren? Ik wil natuurlijk wel het primeur hebben![]()
laten we het in dit topic dan ook enkel over de documentaire hebben en niet over andere zaken. Daar kan een ander topic over geopend worden.quote:Op maandag 30 oktober 2006 10:49 schreef Erik_84 het volgende:
[..]
De originele insteek was de documentaire, vandaar dat ik gekozen heb voor TV. TRU crossed my mind, though..
Daar heb je dan eigenlijk ook weer gelijk in..quote:Op maandag 30 oktober 2006 16:42 schreef Troel het volgende:
[..]
laten we het in dit topic dan ook enkel over de documentaire hebben en niet over andere zaken. Daar kan een ander topic over geopend worden.
Een gefundeerde discussie leek me wel boeiend, maar zoals Troel ook zegt, eigenlijk hoort dat niet hier, alhoewel Munitieramp wel aangeeft dat de documentaire niet treffend zou zijn..quote:Op maandag 30 oktober 2006 18:32 schreef Incolumis het volgende:
nee he, opent ie een nieuwe topic
dont feed the trolls
hey, jij hebt het eerste deel in TV geopendquote:Op dinsdag 31 oktober 2006 08:43 schreef IkWilbert het volgende:
Dit lijkt me meer een topic voor TRU....
Gooi hem maar naar TRU.. Ik heb het vermoeden dat zolang Munitieramp reageert, dit topic meer daar past..quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 09:16 schreef Mike het volgende:
Wat gaan we doen mensen? TV of TRU?
Als het hier blijft, dan zou ik jullie willen vragen om vooral over de docu te discussiėren.
Wat overigens best een interessante discussie kan zijn, mits hij maar met overtuigende (of althans geloofwaardige) bronnen komt..quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 09:19 schreef Troel het volgende:
Ik zou hem zelf naar TRU schoppen, aangezien er ook in het vorige topic al nauwelijks meer over de docu gediscussierd werd maar dat er vooral gesproken werd over het feit dat munitieramp ervan overtuigd is dat hij bedonderd wordt door de staat.
en ook gewoon reageert op wat wij zeggen en argumenten gebruikt en niet zo star is met "alleen wat ik denkweet kloptquote:Op dinsdag 31 oktober 2006 09:20 schreef Erik_84 het volgende:
[..]
Wat overigens best een interessante discussie kan zijn, mits hij maar met overtuigende (of althans geloofwaardige) bronnen komt..
precies..quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 10:03 schreef Troel het volgende:
[..]
en ook gewoon reageert op wat wij zeggen en argumenten gebruikt en niet zo star is met "alleen wat ik denkweet klopt
Dit zou weleens niet zover van de waarheid kunnen zitten. Alleen hoever die onderzoekers zullen gaan om dit te verdoezelen... kan ik mij niet echt voorstellen. Heb er ook geen kennis van. Maar wat jij beschrijft over de economie en de belangen die zeer zwaar wegen lijkt mij zeer aannemelijk.quote:Op zondag 29 oktober 2006 17:22 schreef Munitieramp het volgende:
[..]
De Commissie Oosting-leden die zogenaamd onderzoek deden naar de Enschede-ramp hebben een hoofdrol in dit boek want ze beheersen de doofpot rondom de AP-23 landmijnen al meer dan 20 jaar. Enschede was hun laatste volksverlakkerij om defensie te dekken en haar topambtenaren die veel geld verdienen aan die landmijnenhandel , met oa. Afghanistan, Iran en Irak, dat vooral burgers en kinderen op die landmijnen stappen neemt men voor lief want die handel is goed voor onze economie, we staan op de zevende plaats van grootste wapenproducenten ter wereld.
Ah, dankje. Interessant stuk.quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 11:42 schreef merlin693 het volgende:
hey OYM in het vorige topic stond deze link er nog bij
http://www.klokkenluideronline.nl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=202&mode=thread&order=0&thold=0
Maar ook voor conspiracy theorieen...quote:Op donderdag 2 november 2006 18:23 schreef Munitieramp het volgende:
Ik had het de hele tijd over de docu en nu verplaatst @erik84 de discussie naar Truth
voor paranormale en bovennatuurlijke verschijnselen en hypnose.
Ten eerste had ik hem in eerste instantie in TV staan, is na wijs beraad (quote:Op donderdag 2 november 2006 18:23 schreef Munitieramp het volgende:
Ik had het de hele tijd over de docu en nu verplaatst @erik84 de discussie naar Truth
voor paranormale en bovennatuurlijke verschijnselen en hypnose.
De politie (tolteam) dat onderzoek deed naar de daders heeft een getuige onder hypnose gebracht,
en op basis daarvan een compusitietekening gemaakt.
Een brandweerman zag een zombie, het was Bert.
Bron Tubantia
Een agent zag zwevende mannen in witte pakken.
Bron het boek van Bollen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |