Grapjequote:Op zondag 7 januari 2007 23:51 schreef BVO het volgende:
[..]
Ik denk dat ik in dit topic degene ben die het meest fel tegen haar is, dus waar je dit vandaan haalt is me een raadsel.
Ik ook inderdaad. Ik dacht dat toen ze de naam van Christian noemde dat het al duidelijk was dat hij door was, en volgens mij dacht hij dat zelf ook voor een secondequote:Op maandag 8 januari 2007 10:15 schreef Natalie het volgende:
Ik ergerde rot aan dat 'a la Martijn Krabbé riedeltje' wat ze over Christiaan, Melanie en Ruben aan 't afsteken was, even voordat ze aankondige dat Christian door was. Mèn oh mèn! Ik wilde bijna zappen. Verschrikkelijk. Het ging wel 5 minuten zo door. Mischien wel langer. Aaarrrgghhhh!
Toen ze nog 'Over de rooie' deed, vond ik het een leuke meid. Gewoon zichzelf en inderdaad niet tuttig. Helaas heeft Hilversum een nogal negatieve invloed op haar gehad. Ze is nu zo 'gepolijst', ook qua styling. Het wordt steeds meer zo'n stereotype Gooise trut.quote:Op maandag 8 januari 2007 14:34 schreef miki het volgende:
Ik vind Wendy de laatste tijd redelijk 'bekakt' praten, ik irriteer me er rot aan. Vroeger was ze niet zo'n tutje.
quote:Op dinsdag 9 januari 2007 19:29 schreef sbientje het volgende:
hebben jullie ook Ushi en van Dijk flashbacks als Wendy Richy aankondigt?
"en hier is ie dan, Richieeeeeeee "![]()
Inderdaad. Dan heb ik 10x liever Wendy.quote:
Liever iemand die staat te blunderen, dan iemand die de ruiten laat barsten.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 19:44 schreef BVO het volgende:
Volgens Henkjan is de kans op Idols komend jaar hoog, ik ben er 99% zeker van dat Renate het wordt. Zo niet, dan zorg ik er wel voor
.
Renate is tof. En veeel beter hierin dan Wendy. Die staat te blunderen.
Jengelaarquote:Op dinsdag 9 januari 2007 19:42 schreef sbientje het volgende:
ja ushi was altijd leuk!
en please geen renate, gewoon chantal terug *jengelt*
quote:Op dinsdag 9 januari 2007 19:35 schreef BVO het volgende:
Renate Verbaan had dit veel beter gedaan.
Die heeft er denk ik ook veel meer affiniteit mee, ik heb niet echt de indruk dat Wendy dit nou echt geweldig vindt en hier op haar plek zit. Die is meer voor de lieve helpprogramma's enzo.
Dat wilde ik ook al 600 keer posten. Steeds vergeten.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 19:29 schreef sbientje het volgende:
hebben jullie ook Ushi en van Dijk flashbacks als Wendy Richy aankondigt?
"en hier is ie dan, Richieeeeeeee "![]()
Ik vind Renate juist een hele aangename stem hebben. Smaakverschilletje...quote:Op dinsdag 9 januari 2007 22:51 schreef -Vaduz- het volgende:
Renates stem is zo machtig irritant, kan ze weinig aan doen maar het is wel zo.
Ja, Dat heb ik ook! Maar niet alleen mij Richyquote:Op dinsdag 9 januari 2007 19:29 schreef sbientje het volgende:
hebben jullie ook Ushi en van Dijk flashbacks als Wendy Richy aankondigt?
"en hier is ie dan, Richieeeeeeee "![]()
Over losser gesproken, die jurk hing ook bijna los om haar lichaampje. Ze is echt toch wel erg magertjes.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 21:58 schreef alwaysthebest het volgende:
Dit was al een hele verbetering. Stukken losser dan de vorige keren.
Iedereen mag Wendy vervangen behalve zijquote:Op zaterdag 13 januari 2007 22:01 schreef PietjePuk007 het volgende:
*verlangt weer terug naar de enthousiaste Tooske
Volgens mij was 'schat' het woord van Martijn, zelfs voor de guys.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 22:22 schreef Cee het volgende:
Ik vind het echt te ver gaan om Tooske te missen. Ik vind het zelfs riskant. Straks leest iemand van Hoger Hand dit en ga je ze op ideeën brengen. Stop ermee!
Ik mis Martijn."Ach lieverd, kom eens hier."
"You poet de boem boem into my haart".quote:Op zaterdag 13 januari 2007 22:23 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik mis Reinout! En dan vooral het hilarische moment dat hij zingend het trapje afkwam tijdens de opening van een liveshow..
Was dat niet in dat prachtige, blauwe pakquote:Op zaterdag 13 januari 2007 22:25 schreef Cee het volgende:
[..]
"You poet de boem boem into my haart".![]()
quote:Op zaterdag 13 januari 2007 22:25 schreef Cee het volgende:
[..]
"You poet de boem boem into my haart".![]()
I agree. De uitslagshow van morgen zal wel tenenkrommend worden vrees ik.quote:Op zondag 14 januari 2007 00:23 schreef Fir3fly het volgende:
Ze was deze week beter. Hopelijk kan ze de stijgende lijn volhouden.
Ja, dat dus.quote:Op zondag 14 januari 2007 00:23 schreef Fir3fly het volgende:
Ze was deze week beter. Hopelijk kan ze de stijgende lijn volhouden.
Het was een prachtige jurk, alleen zat er de verkeerde persoon in. Daar moet je iemand in stoppen met een Beyoncé-figuur (en dat heeft Wendy niet).quote:Op zaterdag 13 januari 2007 21:59 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Over losser gesproken, die jurk hing ook bijna los om haar lichaampje. Ze is echt toch wel erg magertjes.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |