Beetje laat maar toch een reactie. Ik heb een boekje gekocht, spelen met je baby heet het, geloof ik. Hierin staan allemaal spelletjes / oefeningen die je met je jonge baby kunt doen en die effect hebben op de ontwikkeling. Ik vind het een heel inspirerend boekje. Ik kan het nu even niet vinden op bol.com, ik zoek het later wel even op. Maar er staan ook andere boekjes die zo heten. In het boekje wat ik heb staan per maand spelletjes die je kunt doen. Als je wat wilt weten dan hoor ik het nog wel.quote:Op woensdag 1 november 2006 13:33 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
In hoeverre kun je een jonge baby iets leren?
jaaa, trappelzak, alleen dat woord alquote:Op maandag 6 november 2006 17:58 schreef cattie het volgende:
Milagro, bedoel je niet gewoon een slaapzakje/trappelzakje?
Voorbeeldje:
[afbeelding]
Ja, mijn schuimpje!quote:Op maandag 6 november 2006 20:36 schreef milagro het volgende:
[..]
jaaa, trappelzak, alleen dat woord al
en dan net zo'n schuimpje als op de foto erin![]()
jouw schuimpje?
Te klein..quote:
Daarbij gaf Kendahl geen kik, niet dat hij het leuk vond... maar hij was heel flink. Dat is hij over het algemeen wel. Het eerste prikje deed echt zeer, hij trok een pruillipje. Het tweede prik deed natuurlijk nog steeds zeer, maar toen werd hij ook echt boos! Hij liep rood/paars aan... Gelukkig was mama er en kreeg hij veelquote:Op maandag 6 november 2006 23:51 schreef Neuk het volgende:
Prikjes op babies zijn niet leuk. Brent heeft vandaag de hielprik gehad. Als ik er aan denk doen mijn borsten weer pijn
Fons piepte even en dronk gewoon verder.quote:Op maandag 6 november 2006 23:51 schreef Neuk het volgende:
Prikjes op babies zijn niet leuk. Brent heeft vandaag de hielprik gehad. Als ik er aan denk doen mijn borsten weer pijn
Sylviequote:Op dinsdag 7 november 2006 09:31 schreef Vivi het volgende:
Mbt het inbakeren waar hier zo lustig over wordt gesproken vond ik dit ook wel een leuke site
www.bakerzak.nl
Ow..en een quote van de site
Ik ben dol enthousiast over de bakerzak, Damian draagt hem al sinds hij 5 weken is en sindsdien zijn we overtuigd van de werking ervan. Baby´s worden er echt rustiger van en slapen ´s nachts lekker door, tenminste dat is onze ervaring!
Sylvie van der Vaart-Meis
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |