Precies, zo denk ik er ook over.quote:Op donderdag 26 oktober 2006 19:38 schreef nefertete het volgende:
Vind die kieskompas ook wel wat, alleen jammer dat er een aantal partijen niet op staan, zoals de liberaal democraten. Volgens mij passen die het beste bij mijn ideeen. Nu wordt het progressief-midden, dus D66, maar die vind ik niet zo betrouwbaar, hoewel ik het grotendeels met de ideeen eens ben, maar ja, er is een verschil tussen zeggen en doen...
Nee, geen foutje.quote:Op donderdag 26 oktober 2006 19:44 schreef Boosoog het volgende:
Bullshit dus : PVV is inderdaad mijn keuze, maar dat van die SGP slaat nergens op..
*** PVV u heeft een inhoudelijke overeenkomst van 80.56%
Op basis van uw antwoorden (36 / 36) op de stellingen in de thema's staat u het dichtst bij de SGP (67,36%) ***
Ik snap niet hoe dit te rijmen valt: foutje in de software?![]()
Op basis van uw antwoorden (36 / 36) op de stellingen in de thema's staat u het dichtst bij de SGP en bent u het verst verwijderd van GroenLinks.
Hieronder ziet u een totaaloverzicht van alle partijen op volgorde van weinig t/m veel afwijking ten opzichte van u.
SGP
U bent 2.5% rechtser
U bent 7.81% progressiever
U heeft een inhoudelijke overeenkomst van 67.36%
--------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------
PVV
U bent 22.5% linkser
U bent even progressief als conservatief als PVV
U heeft een inhoudelijke overeenkomst van 80.56%
--------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------
Ach, D66 haalt waarschijnlijk ook geen zetel...quote:Op donderdag 26 oktober 2006 19:46 schreef Puzzelaar het volgende:
[..]
Precies, zo denk ik er ook over.
Ben alleen bang dat LibDem de kiesdrempel niet haalt ...
ja en jij de prijs en bouwtijd van een kerncentrale.quote:Op donderdag 26 oktober 2006 19:43 schreef jogy het volgende:
[..]
Wanneer het echt op is ja, heb je de olieprijzen weleens bekeken de laatste tijd?
Inderdaad nogal jammer, ik ben benieuwd waar LibDem op deze kaart zou staan, ik gok op een iets conservatievere versie van D66, mogelijk iets linkser.quote:Op donderdag 26 oktober 2006 19:38 schreef nefertete het volgende:
Vind die kieskompas ook wel wat, alleen jammer dat er een aantal partijen niet op staan, zoals de liberaal democraten. Volgens mij passen die het beste bij mijn ideeen. Nu wordt het progressief-midden, dus D66, maar die vind ik niet zo betrouwbaar, hoewel ik het grotendeels met de ideeen eens ben, maar ja, er is een verschil tussen zeggen en doen...
Gezien het feit dat alleen de partijen met grote gevestigde namen in de verschillende stemwijzers voorkomen (alleen Stemwijzer heeft ze, maar ze worden niet standaard in de uitslag opgenomen) en ook de TV-zenders alleen aandacht bieden aan grotere partijen en partijen met al bekende namen, ben ik inderdaad bang dat ook nieuwe partijen met goede standpunten zoals LibDem inderdaad niet genoeg bekendheid krijgen om de kiesdrempel te halen.quote:Op donderdag 26 oktober 2006 19:46 schreef Puzzelaar het volgende:
Ben alleen bang dat LibDem de kiesdrempel niet haalt ...
lol, lekker veilig in 't midden. Kan niet goed gaan, maar ook niet fout :-)quote:Op donderdag 26 oktober 2006 20:20 schreef rebel6 het volgende:
De test zelf is goed, maar de berekening van de uitslag slaat echt nergens op!
Bij afzonderlijke thema's kom ik uit op D66, SP, EenNL, Fortuyn, Pvda, VVD, CU en GroenLinks.
Als stemadvies krijg ik CDA.
Inderdaad.quote:Op donderdag 26 oktober 2006 21:15 schreef mazeind het volgende:
[..]
lol, lekker veilig in 't midden. Kan niet goed gaan, maar ook niet fout :-)
Mwoah, je ziet het als je het door hebt......quote:Op donderdag 26 oktober 2006 22:17 schreef du_ke het volgende:
Ja de opbouw van de site is echt compleet kansloos.
Wie weet er nu niets van systeembeheer anno 2006?quote:Op donderdag 26 oktober 2006 22:23 schreef Genverbrander het volgende:
Wie heeft er nou geen flash anno 2006?![]()
ik ook. Een toppertje.quote:Op donderdag 26 oktober 2006 22:28 schreef Genverbrander het volgende:
wtf is toch het probleem met die kieskompas?? ik vind het echt een prima site.![]()
idd, ik vind m ook beter dan de stemwijzer!quote:Op donderdag 26 oktober 2006 22:31 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
ik ook. Een toppertje.
De uitkomst al helemaal. De plaats in het politieke spectrum grafisch geillustreerd......prachtig...
Stemwijzer is nu een afgang......
True, het is al laat ja.quote:Op donderdag 26 oktober 2006 20:53 schreef du_ke het volgende:
[..]
ja en jij de prijs en bouwtijd van een kerncentrale.
Als hij die vreselijke Mei Li 'ik wil gewoon een lief meisje zijn' Vos eruit schopt wil ik het beginnen te overwegen.quote:Op donderdag 26 oktober 2006 13:29 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
dat wordt Wouter voor jouw dus![]()
Je kan helemaal lachen als je rechtsboven zit (zoals ik) of linksonder (zoals BHFH).quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 02:00 schreef mcyodogg het volgende:
[afbeelding]
Ben volgens deze test een stuk progressiever dan de PvdA, maar soit, mijn stem hebben ze. Vind het trouwens wel behoorlijk leeg om mijn punt heen.
haha, das idd opmerkelijk. Toch raar, hebben we zoveel partijen, zit niemand daar. Plus als ik het schema zo bekijk, is het bijna onmogelijk om links-conservatief of rechts-progressief te zijn. Al die partijen zitten toch in een redelijk diagonale lijn.quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 02:21 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Je kan helemaal lachen als je rechtsboven zit (zoals ik) of linksonder (zoals BHFH).
Nee, niemand is echt liberaal .. wat moet je de kiezers zeggen "we doen niks" en op de boodschap wij zijn de NCPN zit al helemaal niemand te wachten.quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 02:33 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
haha, das idd opmerkelijk. Toch raar, hebben we zoveel partijen, zit niemand daar. Plus als ik het schema zo bekijk, is het bijna onmogelijk om links-conservatief of rechts-progressief te zijn. Al die partijen zitten toch in een redelijk diagonale lijn.
Precies hetzelfde als ik dus.quote:Op donderdag 26 oktober 2006 22:14 schreef Pietverdriet het volgende:
Net met een niet firma computer gedaan, VVD kwam er uit, bij de stemwijzen kwam 1NL eruit.
In technische zin?quote:Op donderdag 26 oktober 2006 22:17 schreef du_ke het volgende:
Ja de opbouw van de site is echt compleet kansloos.
Ja maar ook de layout werkt niet echt mee. Maar ik doe hem volgende week nog wel een keer. Hopen dat het dan wel soepel gaat.quote:
IK begrijp dat er bij jou geen groen links uit kwam? Wat kwam er uit? D66, grappig, je bent dus eigenlijk veel rechtser dan dat je wilt weten.quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 08:26 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ja maar ook de layout werkt niet echt mee. Maar ik doe hem volgende week nog wel een keer. Hopen dat het dan wel soepel gaat.
Groen links staat gewoon te ver naar links in deze testquote:Op vrijdag 27 oktober 2006 09:02 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
IK begrijp dat er bij jou geen groen links uit kwam? Wat kwam er uit? D66, grappig, je bent dus eigenlijk veel rechtser dan dat je wilt weten.
Ik zou toch zeker alle partijen meenemen die ook daadwerkelijk meedoen aan de verkiezingen, daar lijkt het mij niet onoverzichtelijker van worden.quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 11:03 schreef du_ke het volgende:
Ze hebben toch EenNl en de PVV meegenomen. Je kan toch niet alles meenemen? Dan doe je in elk geval een aantal partijen onrecht omdat hun punten in de vragen niet echt terug kunnen komen als je het overzichtelijk wilt houden.
D66 progressief, 1 NL conservatief -> gemiddeld cda/pvdaquote:Op donderdag 26 oktober 2006 19:22 schreef Puzzelaar het volgende:
Ik zweef in Kieskompas tussen CDA, PvdA en D66.
Volgens de Stemwijzer zweefde ik tussen D66, SP en 1NL
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |