Oh da's ook leuk hoor!quote:Op woensdag 18 oktober 2006 15:10 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
jah mij ookhelemaal omdat dit gewoon niet zo'n mega-meet is
tnxxx....ik moet Milou's site al tijden bijwerken, maar er gebeurd zo weing hierquote:Op woensdag 18 oktober 2006 15:11 schreef Vicky het volgende:
SeaOfLove, thanx voor je berichtje in Ambers gastenboek!!. Mooi moppie is Milou!
quote:Op woensdag 18 oktober 2006 15:16 schreef mcDavid het volgende:
[..]
Oh da's ook leuk hoor!
Alleen ken je er dan de volgende dag nogsteeds maar een handjevol
Nope!quote:
Uythenhaak (heb ik college van, prachtige manquote:Twee architectenbureaus krijgen de opdracht elk een voorlopig ontwerp te maken voor het nieuwe stadskantoor met stationshal. Het gaat om Rudy Uytenhaak Architectenbureau en bureau Soeters Van Eldonk Ponec. Het college van burgemeester en wethouders heeft dit voornemen op 26 oktober bekend gemaakt.
Wat was de opdracht, "maak een zo lelijk mogelijk gebouw dat nog goedgekeurd kan worden"?quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 19:30 schreef TC03 het volgende:
Hier wat plaatjes van de overgebleven kandidaten voor het nieuwe station/stadskantoor.
Doe dan maar die van Uythenhaak, die van Soeters is echt heel kitscherig. Die van Uytenhaak is over 50 jaar nog steeds mooi.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 19:35 schreef Areyoutalkingtome het volgende:
ik vind die van Rudy Uytenhaak toch eruit springen
het zijn er trouwens nog maar 2
[..]
Uythenhaak (heb ik college van, prachtige man) is het 3e ontwerp in jouw post
die van Soeters is de laatste
Wat mij betreft doen ze die eerste, óf die laaste.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 19:44 schreef TC03 het volgende:
[..]
Doe dan maar die van Uythenhaak, die van Soeters is echt heel kitscherig. Die van Uytenhaak is over 50 jaar nog steeds mooi.
Ja, das wel waar, maar zo'n modern stuk glas past totaal niet in het straatbeeld vind ik. En dat vind ik belangrijker dan het grootste deel van de andere factorenquote:Op zaterdag 28 oktober 2006 22:06 schreef Areyoutalkingtome het volgende:
De laatste is zo oudbollig, en daarom zal het veel mensen aanspreken. Je moet alleen niet alleen naar het uiterlijk kijken, als je het programma ziet is dat erg mooi opgelost in Uytenhaak zijn ontwerp.
Ik had vrijdagnacht volgens mij gewoon een aangeschoten taxi-chauffeurquote:Op zondag 29 oktober 2006 09:48 schreef KamiKaaze het volgende:
Leuk die vrije taxi-chauffeurs(denk ik), vooral als ze elkaars hersens in beginnen te slaandat maakte ik dus vanochtend mee, op het centraal-station in Delft.
Ondertussen, had ik de tering erin, dat ik lang moest wachten, en dat ik even een simpele telefoon had meegenomen zonder camera functie, dit sloeg nergens op
en ware mooie beelden geweest voor vrienden enz. (en ja de politie was al gebeld door iemand).
Gelukkig kon ik aan de overkant nog ff een patatje halen... ik had geen zin om daar bij te blijven staan![]()
Volgende keer zorg ik er gewoon voor dat ik het nummer van DTC bij me heb.
Ow ja.... de muziek en de kunsten van de dj in de zaal van speakers was best te doen, en daar ging ik voor......![]()
Heb ik ook al een keer meegemaakt, knap dat ik het kon ruiken ondanks een aantal baco's die ik achter mijn kiezen had zitten......quote:Op zondag 29 oktober 2006 20:13 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
Ik had vrijdagnacht volgens mij gewoon een aangeschoten taxi-chauffeur. Vriend waar ik naar toe ging dacht het ookal
.
dan hadden we niet dezelfde chauffeur...die had nl geen bromstem en fors was hij ookal nietquote:Op maandag 30 oktober 2006 01:35 schreef KamiKaaze het volgende:
[..]
Heb ik ook al een keer meegemaakt, knap dat ik het kon ruiken ondanks een aantal baco's die ik achter mijn kiezen had zitten......, helaas zaten we toen al in de taxi.....
Was een vrij forse man met een bromstem.....
Ik pak zelf niet voor niks de taxi.... alcohol en auto gaat niet samen....![]()
Ik vind de kwaliteit van de taxi's die er tegenwoordig staan ook niet echt best, vooral de chauffeurs vind ik eigenlijk helemaal niet, je verstaat ze slecht, of ze begrijpen jouw verkeerd, mentaliteit is ook niet al te best.quote:Op maandag 30 oktober 2006 01:51 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
dan hadden we niet dezelfde chauffeur...die had nl geen bromstem en fors was hij ookal niet![]()
ja idd!quote:Op maandag 30 oktober 2006 13:16 schreef Originele_Naam het volgende:
Waar gaan we bier zuipen ???
Meldt zich en Agiath voor de meet
Je vergeet het "ik kom niet maar wil wel aandacht" lijstje voor Yvonne.quote:Op maandag 30 oktober 2006 14:40 schreef SeaOfLove het volgende:
Oké...het wordt dus 10 november:
Ik kom zeker weten-mensjes:
McDavid
Autoreply
Bravebart
Likkende_Lassie
Oshiro (ik beslis ff voor hem)
Agiath
Originele_Naam
mirelia
Ik kom misschien-mensjes:
Vicky
Tis geen ONZ-meetquote:Op maandag 30 oktober 2006 15:14 schreef mcDavid het volgende:
[..]
Je vergeet het "ik kom niet maar wil wel aandacht" lijstje voor Yvonne.
Misschien??quote:Op maandag 30 oktober 2006 15:10 schreef sheonlydreams86 het volgende:
Zet mij maar op het misschien-lijstje
Waarom denk je dat het een Delft-meeting is?quote:Op maandag 30 oktober 2006 15:34 schreef AcidBurner het volgende:
als ik in de buurt woonde kwam ik ook wel eens af ... maar Delft lijkt me wat ver. veel plezier!
Sjah, wat is handig?quote:Op maandag 30 oktober 2006 16:26 schreef Bravebart het volgende:
Vanaf hoe laat gaan we het doen dan
Anders moet ik mn training nog afzeggen ofso![]()
Whaha, gast ik heb collegequote:Op maandag 30 oktober 2006 16:30 schreef mcDavid het volgende:
[..]
Sjah, wat is handig?
een uur of 4 doen?
Die zijn toch meestal wel afgelopen rond een uur of 4?quote:Op maandag 30 oktober 2006 16:39 schreef Bravebart het volgende:
Whaha, gast ik heb college
Van een groot internetforum toevallig?quote:Op maandag 30 oktober 2006 16:39 schreef Bravebart het volgende:
-edit- Correctie, ik heb een borrel zie ik net
Precies, lijkt me wel gezelligquote:Op maandag 30 oktober 2006 16:37 schreef Autoreply het volgende:
Hmm, dan zit je tegen het eten aan.
Wel een idee natuurlijk![]()
Ja, dat nu dus ookquote:Op maandag 30 oktober 2006 16:47 schreef mcDavid het volgende:
[..]
Die zijn toch meestal wel afgelopen rond een uur of 4?
oh en het is niet zo dat om kwart over 4 de deur dan op slot gaat ofzo hoor!
[..]
Van een groot internetforum toevallig?
Dat is opzich wel vet jaquote:
Naja, ik weet echt niet joe laat ik klaar ben met die borrel enzoquote:Op maandag 30 oktober 2006 17:31 schreef Likkende_Lassie het volgende:
[..]
Gewoon ergens gaan eten dus?Daarna uit?
regel een telefoonnummer en bel als je eraan komt!quote:Op maandag 30 oktober 2006 17:32 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Naja, ik weet echt niet joe laat ik klaar ben met die borrel enzo
Ja, ik sms of bel AR wel ff als ik klaar benquote:Op maandag 30 oktober 2006 18:00 schreef mcDavid het volgende:
[..]
regel een telefoonnummer en bel als je eraan komt!
Problem solved
Lerenquote:Op maandag 30 oktober 2006 19:22 schreef Originele_Naam het volgende:
Frank wat lul je nou ik ga.....
en ik heb jouw ook alvast erop gezet
P.S. ga eens snel leren jij
Dude!quote:Op maandag 30 oktober 2006 19:22 schreef Originele_Naam het volgende:
Frank wat lul je nou ik ga.....
en ik heb jouw ook alvast erop gezet
P.S. ga eens snel leren jij
Gewoon komen, ik ben ook geen student ofzoquote:Op maandag 30 oktober 2006 19:15 schreef Agiath het volgende:
Kwil best komen alleen...Tis meer een soort studenten meet toch?
Als t regent schiet het idd niet op....quote:Op maandag 30 oktober 2006 19:31 schreef Agiath het volgende:
Ik heb niks...
Waar gaan we dan? Het is denk ik al te koud voor Beestenmarkt (al hebben ze terrasverwarming maar het kan ook regenen....)
Het ligt er ook aan hoeveel er komen natuurlijk
hehhehequote:
Ik denk dat sommige mensen al een beetje te oud zijn voor tri, ook niet zo gezellig met zoveel, kan eventueel later, eerst cafe'tje vind ikquote:Op maandag 30 oktober 2006 19:36 schreef Originele_Naam het volgende:
Laten we met ze alle naar de Triangel gaan
edit:
Vrijdagavond heet het dus de Triangel en doordeweeks is et de Koornbeurs
Ik voel me nergens te oud voorquote:Op maandag 30 oktober 2006 19:39 schreef Agiath het volgende:
[..]
hehhehe
[..]
Ik denk dat sommige mensen al een beetje te oud zijn voor tri, ook niet zo gezellig met zoveel, kan eventueel later, eerst cafe'tje vind ik
Poolen in cafe 28quote:Op maandag 30 oktober 2006 19:44 schreef Likkende_Lassie het volgende:
Te oud ? denk ik niet, maar cafetje eerst is ook leuk, kunnen ook eerst gaan poolen ofzo??
Leert iedereen elkaar een beetje kennen toch?
Dat ga ik iig over 15 min wel doen
joh we zien wel...wie wil poolen gaat poolen , ik hoef niet iigquote:Op maandag 30 oktober 2006 19:52 schreef Originele_Naam het volgende:
prima idee, alleen zouden we de pooltafels moeten reserveren.
Straks kom je daar en zijn alle pooltafels bezet
Waar zit dat ongeveer? Op Lr is vrijdagmiddag een borrel en ik geloof met gratis bier. En tóch kies ik voor fokquote:Op maandag 30 oktober 2006 19:48 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
28 kom ik ook regelmatig, afgelopen vrijdag nog![]()
Ook al een borrelquote:Op maandag 30 oktober 2006 19:58 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Waar zit dat ongeveer? Op Lr is vrijdagmiddag een borrel en ik geloof met gratis bier. En tóch kies ik voor fok![]()
In de Vlouw, zijstraat Vrouw-Juttenland.quote:Op maandag 30 oktober 2006 19:58 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Waar zit dat ongeveer? Op Lr is vrijdagmiddag een borrel en ik geloof met gratis bier. En tóch kies ik voor fok![]()
Ik begrijp sowieso niet waarom we 's middags al afspreken eigenlijk. Ik kijk wel of jullie rond 20.00 uur nog in de stad zijn of niet.quote:Op maandag 30 oktober 2006 19:58 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Waar zit dat ongeveer? Op Lr is vrijdagmiddag een borrel en ik geloof met gratis bier. En tóch kies ik voor fok![]()
Wat mij betreft is 20:00 ook prima hoorquote:Op maandag 30 oktober 2006 20:04 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
Ik begrijp sowieso niet waarom we 's middags al afspreken eigenlijk. Ik kijk wel of jullie rond 20.00 uur nog in de stad zijn of niet.
28 zit in de vlouwstraat.
En dan met z'n allen de jostiband nadoen...quote:Op maandag 30 oktober 2006 19:36 schreef Originele_Naam het volgende:
Laten we met ze alle naar de Triangel gaan
edit:
Vrijdagavond heet het dus de Triangel en doordeweeks is et de Koornbeurs
?quote:Op maandag 30 oktober 2006 20:07 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
En dan met z'n allen de jostiband nadoen...
Geef ff een brul, dan maak ik de foto's en knikker ze online...
Triangel --> jostiband --> foto maken --> op Fok zetten?quote:
Ja, maak een paintquote:Op maandag 30 oktober 2006 20:36 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Triangel --> jostiband --> foto maken --> op Fok zetten?
Of moet ik het tekenen???
Kheb een nieuwequote:Op maandag 30 oktober 2006 20:33 schreef Originele_Naam het volgende:
Frank wat doe je waar is je avatar?
Oh triangeljostiquote:Op maandag 30 oktober 2006 20:36 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Triangel --> jostiband --> foto maken --> op Fok zetten?
Of moet ik het tekenen???
quote:
quote:
Zal ik mijn dochter meenemen? Dan heb je een echt persoon met het Syndroom van Downquote:Op maandag 30 oktober 2006 20:36 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Triangel --> jostiband --> foto maken --> op Fok zetten?
Of moet ik het tekenen???
Ik hoor dat we een locatie hebben!quote:Op maandag 30 oktober 2006 19:58 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Waar zit dat ongeveer? Op Lr is vrijdagmiddag een borrel en ik geloof met gratis bier. En tóch kies ik voor fok![]()
quote:Op maandag 30 oktober 2006 23:31 schreef BitterMoon het volgende:
Ik lees al een tijdje mee op FOK! en ben een vriend van SeaOfLove, het lijkt mij ook leuk om te komen, dus zet mij maar op de lijst.
Ja, voor gratis bier wil ik me zelfs wel tussen LR mensen begevenquote:Op maandag 30 oktober 2006 23:37 schreef mcDavid het volgende:
[..]
Ik hoor dat we een locatie hebben!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |