Verder komen er wat modellen voor donderdag-vrijdag met een uitdiepende stormdepressie op de Noordzee. 'Helaas' lijkt 'ie wat noordelijk te trekken als een zware storm, over Denemarken naar de Oostzee.quote:Dinsdag lijkt een onstuimige- en natte dag te worden met mogelijk aan de kust stormachtige westelijke wind, kracht 8. In het zuidoosten is er kans op zware windstoten tot ongeveer 95 km/uur. Daar is dan lokaal de kans dat bomen omwaaien, omdat de meeste bomen nog veel blad hebben. Het wordt 15 of 16 graden.
misschien dat we dan eens in de buurt van de 'normale' temperaturen komen.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 11:12 schreef -skippybal- het volgende:
GFS gaat eindelijk eens voor iets wat in de buurt komt van afkoeling:
[afbeelding]
Wel ver weg, maar je moet toch wat met die kaarten van nu....
Is idd nog wel een heel eind weg. Eerst nog warm, maar afkoeling lijkt er wel aan te komen:quote:Op woensdag 25 oktober 2006 11:12 schreef -skippybal- het volgende:
GFS gaat eindelijk eens voor iets wat in de buurt komt van afkoeling:
[afbeelding]
Wel ver weg, maar je moet toch wat met die kaarten van nu....
Ja, die wind wordt even opletten. Die depressie wordt steeds weer net even anders beschreven per modelrun.quote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:07 schreef i2Them2 het volgende:
[..]
Is idd nog wel een heel eind weg. Eerst nog warm, maar afkoeling lijkt er wel aan te komen:
[afbeelding]
Misschien donderdag avond/nacht een lekker windje voor het noordwesten.
[afbeelding]
Ik ook niet, vandaag was het hooguit 14, dus morgen (ik zie morgen als NADAT ik geslapen hebquote:Op donderdag 26 oktober 2006 00:29 schreef Vjenne_kloet het volgende:
[..]
Vandaag zou je bedoelen.![]()
Kan het me niet echt voorstellen trouwens, maar we zien morgen wel!
27 oktober 2002 hadden we een dikke stormquote:Op donderdag 26 oktober 2006 12:03 schreef Klonk het volgende:
voor sommige stukken van het zuiden van Duitsland voorspelde ze gisteren 27 graden, hadden wij vandaag maar dan een paar jaar geleden geen sneeuw ? (2002 of 2003 meen ik)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |