zitten er ook snoepjes bij?quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 10:16 schreef Roi het volgende:
Iemand interesse in een leuk PEZ dingetje?
Stel je niet aan man, broekiequote:
Heb ik ook ns gehad met een N64 controllerquote:Op dinsdag 17 oktober 2006 16:58 schreef Chanty87 het volgende:
Ik ben geownedIk had zaterdag via eBay 2 nieuwe SNES controllers gekocht, krijg ik ze vandaan binnen, zijn ze van 2-tech ipv Nintendo
Baggerkwaliteit natuurlijk. Third party onderdelen
Heej, niet zo negatief hé! Trouwens just for the looks.. ken echt helemaal geen muziek van d'r.. vind het gewoon een mooie vrouw..quote:
Ik vind het geeneens een mooie vrouw.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 23:18 schreef Poit het volgende:
[..]
Heej, niet zo negatief hé! Trouwens just for the looks.. ken echt helemaal geen muziek van d'r.. vind het gewoon een mooie vrouw..
Okeuh, doe Birgit dan maar.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 23:25 schreef Poit het volgende:
Haha.. Ja dat kan. Smaken verschillen gelukkig. Volgende keer maar een foto van jou knippen en plakken??
Hahaquote:
Denk dat ik haar daarom juist een mooie vrouw vind. Ach ja, zoals eerder gezegd, smaken verschillen.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 23:29 schreef taart het volgende:
ik vind het eigenlijk ook niet zo'n bijzondere vrouw
quote:Op woensdag 18 oktober 2006 08:58 schreef BMH het volgende:
TVP
quote:Op woensdag 18 oktober 2006 08:58 schreef BMH het volgende:
TVP
quote:Op woensdag 18 oktober 2006 08:58 schreef BMH het volgende:
TVP
Thank you Roi!quote:
AtteeeeenTION!!!quote:Op woensdag 18 oktober 2006 19:48 schreef capibar het volgende:
CAPIBAr MeldDT!!!!
Gefeliciteerd.quote:Op woensdag 18 oktober 2006 21:28 schreef Chanty87 het volgende:
Pfff... Eindelijk klaar met dat verrekte thuiswerk.
GeEf MiJ EeRsT 50 KuD0'sz, NeeEwBie!quote:Op woensdag 18 oktober 2006 20:02 schreef Poit het volgende:
[..]
AtteeeeenTION!!!![]()
Drop and give me fifty!
u hier? hoe maakt u het?quote:
Goed hoor, zit hier in m'n badjas en slippers van de X06 te beuken op Dune.quote:
ik heb Splint0r cellorz!! thuis liggen, helemaal eenzaam en alleen omdat ik zonnodig moet werken.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 12:17 schreef =HellFire= het volgende:
[..]
Goed hoor, zit hier in m'n badjas en slippers van de X06 te beuken op Dune.![]()
En ik wil Splint0r cell0rz!!
Ik heb geen herfstvakantie.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 10:08 schreef King_of_cubes het volgende:
Goedemorgen GAM SC'ers. Ik heb vandaag nog maar 1 tentamen en dan herfstvakantie.
weekje met ouders naar Frankrijk. Villareal.quote:
Klinkt goed!quote:Op donderdag 19 oktober 2006 13:04 schreef Morthill het volgende:
[..]
weekje met ouders naar Frankrijk. Villareal.Totaal niets doen behalve lezen, wandelen en wat gamen.
Pwnt.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 12:29 schreef peristilius het volgende:
[..]
Ik heb geen herfstvakantie.
Inderdaad.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 21:00 schreef Chanty87 het volgende:
Jan werd trouwens flink geowned toen Borat bij Jensen! wasWat een loser is dat zeg...
Deze tone kun je ook bestellen bij die ringtone-reclames op tvquote:
Hansje, jij weet wel elke keer de noob ninjas er zo uit te plukken.quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 12:22 schreef Gamedemon het volgende:
Wat een nep ninja
Echte ninjas sluipen in het donker!
Echte ninjas sluipen ook ongezien in het licht.quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 12:22 schreef Gamedemon het volgende:
Wat een nep ninja
Echte ninjas sluipen in het donker!
Seek help.quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 20:01 schreef capibar het volgende:
Ik vroeg gisteren zo om een kleine meloen milkshake bij de mac, en toen zei die gozer zovan dat hebben we niet, dus toen zei ik zovan jamaar dat maakt niet uit doe maar de grote dan, toen ging hij helemaal flippen. zovan HEbbEn WiJ DiE? NeE? Ok? op DaT m0ment zag ik De DuIVeL IN ZIJN 0gEn
Hahaha.. Doe dan maar een grote.. GENIAAL!!quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 20:01 schreef capibar het volgende:
Ik vroeg gisteren zo om een kleine meloen milkshake bij de mac, en toen zei die gozer zovan dat hebben we niet, dus toen zei ik zovan jamaar dat maakt niet uit doe maar de grote dan, toen ging hij helemaal flippen. zovan HEbbEn WiJ DiE? NeE? Ok? op DaT m0ment zag ik De DuIVeL IN ZIJN 0gEn
Pikant detail: bij de desbetreffende mac donalds rijden er alleen maar golfjes door de mcdrive. pikant detail 2: Bij al deze golfjes is hun uitlaat verneukt zodat je zo' n gaar geluid krijgt. pikant detail 3: Er zitten alleen maar Marrokaanse broeders in deze vehikels. pikant detail nummer 4: Ik denk dat de desbetreffende mc drive een vortex is naar een andere dimensie, zeer geliefd bij noord-afrikanen, waar je alleen doorheen kan met een golf.quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 20:10 schreef Poit het volgende:
[..]
Hahaha.. Doe dan maar een grote.. GENIAAL!!![]()
![]()
![]()
![]()
Mijn broer werkte eerst bij de Mac, toen ik eens kneiterstoned met een vriend binnen kwam en mijn vriend een grote milkshake wilde zei mijn broer vervolgens dat hij alleen maar 2 kleine shakes had. Mn maat trapte er nog in ook.quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 20:10 schreef Poit het volgende:
[..]
Hahaha.. Doe dan maar een grote.. GENIAAL!!![]()
![]()
![]()
![]()
Die mensen bij de mcdrive zijn serieus overspannen.quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 20:23 schreef peristilius het volgende:
[..]
Mijn broer werkte eerst bij de Mac, toen ik eens kneiterstoned met een vriend binnen kwam en mijn vriend een grote milkshake wilde zei mijn broer vervolgens dat hij alleen maar 2 kleine shakes had. Mn maat trapte er nog in ook.
Morge Hansje en andere Gamertsquote:Op zondag 22 oktober 2006 08:51 schreef Gamedemon het volgende:
smorgens hippies
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |