Nee er is eigenlijk nog helemaal niet naar haar gekeken vanwege het snotteren en het slechte slapen. Maar hij zal het morgen vast wel gaan doen en anders vraag ik er zelf wel even naar.quote:Op woensdag 18 oktober 2006 16:05 schreef Suzanna het volgende:
Xanthe, ik neem aan dat haar oortjes ook zijn onderzocht? Die verkoudheid kan ook een druk op de oortjes geven waardoor ze gaan huilen (maar ja, dat is dan vooral als ze liggen, dus 's nachts)...
(zat hier ineens aan te denken, Emma heeft last van haar oortjes en slaapt alleen als ze een paracetamol krijgt goed door).
Gewoon laten liggen? Hielp bij Isis wel toen ze ongeveer de leeftijd had van Kim nu. Meestal was ze dan nog een tijd wakker en ging dan spelen of huilen maar viel meestal na een tijdje wel in slaap.quote:Op woensdag 18 oktober 2006 16:50 schreef Ingrid19 het volgende:
Iemand nog tips om Kim te laten slapen overdag? Ze heeft vandaag vanaf ca. 12 uur niet geslapen.
Niks helpt.
Ze heeft om 17.15 een half uur geslapen en ligt nu weer te slapen.quote:Op woensdag 18 oktober 2006 18:08 schreef Xanthe het volgende:
[..]
Gewoon laten liggen? Hielp bij Isis wel toen ze ongeveer de leeftijd had van Kim nu. Meestal was ze dan nog een tijd wakker en ging dan spelen of huilen maar viel meestal na een tijdje wel in slaap.
Kwaad kan het nooit. Als ze echt moe zijn vallen ze wel in slaap. Mika slaapt overdag bijna ook niet. Als ze 's nachts maar slapen denk ik dan.quote:Op woensdag 18 oktober 2006 19:31 schreef Ingrid19 het volgende:
[..]
Ze heeft om 17.15 een half uur geslapen en ligt nu weer te slapen.
Laten liggen heb ik ruim een uur gedaan. Soms gaat ze spelen, en meestal daarna krijsen en schoppen.
De ene keer helpt het wel en valt ze in slaap, de andere helpt het niet, zoals vandaag.
Ze is dus de laatste tijd vaak lang wakker overdag.
Ik vraag me ook af of het erg is/ kwaad kan.
's nachts nu gelukkig wel weer.quote:Op woensdag 18 oktober 2006 19:35 schreef MeNicole het volgende:
[..]
Kwaad kan het nooit. Als ze echt moe zijn vallen ze wel in slaap. Mika slaapt overdag bijna ook niet. Als ze 's nachts maar slapen denk ik dan.
Het gaat een stuk beter. Ze is nog wel snipverkouden en moet af en toe nog wat hoesten maar ze drinkt gelukkig weer. Ze spuugt nog wel een beetje maar ik heb niet het idee dat alles er uit gaat, dat geeft wel wat rust. Gisteren heb ik nog bij de huisarts gezeten omdat ik ineens vond dat ze om haar mondje blauw ging zien. Dat blijkt wel vaker voor te komen bij een verkoudheid, hij noemde het een masker. Het komt wel doordat ze dan iets minder zuurstof heeft. Ik vond het maar wat eng, zeker omdat ik zelf een achtergrond met hartproblemen heb. Ik ben soms zo bang dat zij dat ook gaat krijgen, al is de kans maar zo klein en ze hebben haar er al op nagekeken...maar toch als dit soort dingen gebeuren... Goed, dat is een ander onderwerp.quote:Op woensdag 18 oktober 2006 15:50 schreef bixister het volgende:
sjak hoe gaat 't nu met jetske?
Ik kon me, toen Amber net een maand of 3 was, niet meer voorstellen dat er ooit eens niet is geweest, zeg maar.quote:Op woensdag 18 oktober 2006 22:26 schreef sjak het volgende:
[..]Jetske is vandaag alweer 3 maanden! Tjonge, en wat een verschil al met drien maanden geleden, ze hoort er al zo helemaal bij
Wat heerlijk, Belana!quote:Op donderdag 19 oktober 2006 06:57 schreef Belana het volgende:
Onze nieuwe oppas vind hem ook helemaal geweldig, en zo makkelijkIs ie ook idd. altijd vrolijk mijn mannetje, zelfs als ie net na een hoestaanval/niesaanval/boeraanval alles eruit gegooid heeft, dan nog lacht ie
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |