de massagetafelquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 17:35 schreef avonne het volgende:
moeten ze nu het eten in leveren of zo?
Van euforie.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 17:37 schreef schatje het volgende:
Gaan Rik en Etiënne bekken?
quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 17:38 schreef Bartoli het volgende:
"we bouncen op die beat. we rampeneren op de vloer............."
Goed eten, eindelijk rust en een wijntje erbij.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 17:39 schreef T-lex het volgende:
Wel makkelijk hoeven ze niet te koken en kunnen ze voor ze hun bed inkruipen (ga er nog steeds vanuit dat ze dat toch wel op tijd gaan doen vandaag) nog ff goed eten. Das ook al ff geleden voor ze.Goeie actie van BB.
Mwa. Eerlijk gezegd denk ik dat die zo liggen te slapen. Weinig rust, nu lekker warm eten, alchohol. Nah, die liggen voor 12 in bed.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 17:37 schreef avonne het volgende:
avondeten erbij, dat is wel erg tof van BB
En die bezemsteel als vervoermiddel is ook heel milieuvriendelijk.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 17:40 schreef schatje het volgende:
Marlies heeft toch ook haar goede dingen hè? Toch wel fijn dat ze aan het welzijn van de varkentjes en de koeitjes denkt.
hahahaha ja daar liegen ze ook tot het barstquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 17:42 schreef Fikkert het volgende:
Marlies hoeft zich niet druk te maken over een baan na BB,.. ze wordt zo aangenomen bij een tel-sell programma !!
quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 17:41 schreef Gert het volgende:
"Zal ik twee flessen wijn openmaken?"
Minimaal Tijn, minimaal.
Zieltjes winnen bedoel je.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 17:40 schreef schatje het volgende:
Marlies heeft toch ook haar goede dingen hè? Toch wel fijn dat ze aan het welzijn van de varkentjes en de koeitjes denkt.
welke van de 4? maar zo te zien bedoel je Moquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 17:44 schreef Lady-night het volgende:
M zit boos te kijken
quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 17:42 schreef Gert het volgende:
[..]
En die bezemsteel als vervoermiddel is ook heel milieuvriendelijk.
iddquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 17:45 schreef Bartoli het volgende:
[..]
welke van de 4? maar zo te zien bedoel je Mo
Ik vind haar helemaal een beetje dozigquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 17:55 schreef JufJoop het volgende:
Ik vind die haren van Micheline echt geen succes... het ziet er een beetje dozig uit![]()
Rik dan he dus dat kan welquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 17:59 schreef BigBuzzz het volgende:
Tijn en E10 lekker zamen in bad ?
excuses, effe verkeerde naam getypt . . .quote:
Troost je. Zo is ze normaal ook.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 18:07 schreef riri het volgende:
marlies heeft een hersenbeschadiging opgelopen door dat dansen denk ik....reageert heel raar op alles
Tuurlijk, de toekomstige zwagertjes doen vanaf nu alles samen, ook nomineren op een anderquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 17:59 schreef BigBuzzz het volgende:
Tijn en E10 lekker zamen in bad ?
Niet als je er jodium en een pleister opdoet. Lopen met blaren is echt geen pretje.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 18:17 schreef tonja het volgende:
Ze moet die blaren niet doorprikken! Dan komt er allemaal vuiligheid onder en gaat het ontsteken. Dat gaat heel pijnlijk worden.
Hmm...quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 18:18 schreef pullup het volgende:
Ik hoef die pusvoeten van je niet te zien Micheline![]()
Nou enquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 18:17 schreef tonja het volgende:
Ze moet die blaren niet doorprikken! Dan komt er allemaal vuiligheid onder en gaat het ontsteken. Dat gaat heel pijnlijk worden.
Nee, maar lopen met een ontstoken blaar is echt nog veel onaangenamer. Als het even kan moet je het in laten drogen. Als het onverhoopt toch stuk mocht gaan kan je met jodium en pleisters aan de gang.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 18:18 schreef Morwen het volgende:
[..]
Niet als je er jodium en een pleister opdoet. Lopen met blaren is echt geen pretje.
quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 18:18 schreef pullup het volgende:
Ik hoef die pusvoeten van je niet te zien Micheline![]()
Ik doe het eerlijk gezegd ook niet, doorprikken dan, maar Mich deed het met een heel dun naaldje. Volgens mij is dan de kans op ontstekingen minimaal.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 18:21 schreef tonja het volgende:
[..]
Nee, maar lopen met een ontstoken blaar is echt nog veel onaangenamer. Als het even kan moet je het in laten drogen. Als het onverhoopt toch stuk mocht gaan kan je met jodium en pleisters aan de gang.
Ze zaten ook tijdens de marathon tussendoor met hun voeten in het water, dat is ook heel onverstandig geweest, daar wordt je huid week van.
Dat valt eigenlijk nog wel mee.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 18:24 schreef bbfakir het volgende:
[..]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Zo jammer heh, daarnet kwam ie de douche uit met zijn haar door de war. Stond hem echt vele malen beterquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 18:24 schreef kukeleku het volgende:
Etjen heeft een nieuwe diadeem gevonden.![]()
Klopt, al moet ik zeggen dat ik altijd zelf m'n blaren doorprik en er verder nooit last van heb dat de boel gaat ontsteken.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 18:21 schreef tonja het volgende:
[..]
Nee, maar lopen met een ontstoken blaar is echt nog veel onaangenamer. Als het even kan moet je het in laten drogen. Als het onverhoopt toch stuk mocht gaan kan je met jodium en pleisters aan de gang.
Ze zaten ook tijdens de marathon tussendoor met hun voeten in het water, dat is ook heel onverstandig geweest, daar wordt je huid week van.
Ik doe dat wel altijd met een dunne naald, maar nog nooit ontstoken geweest..quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 18:25 schreef Morwen het volgende:
[..]
Ik doe het eerlijk gezegd ook niet, doorprikken dan, maar Mich deed het met een heel dun naaldje. Volgens mij is dan de kans op ontstekingen minimaal.
Volgens mij ligt Tijn nog gewoon in bad, dus ik neem aan dat het Sabrina is.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 18:28 schreef Bartoli het volgende:
is dat sa al die naast mo ligt? of was tijn er al eerst?
ik zie het toen ze naar andere stream overschakeldequote:Op vrijdag 13 oktober 2006 18:29 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Volgens mij ligt Tijn nog gewoon in bad, dus ik neem aan dat het Sabrina is.
Ik vind E10 echt een beetje verdacht doen de laatste weken.... ik denk dat ie hard op weg is om uit de kast te komen...quote:
Als ie echt in slaap valt merkt ie dat niet en verzuipt ie gewoon....quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 18:38 schreef T-lex het volgende:
Ga lachen als Tijn in slaap valt en onder water zakt...![]()
welnee die speelt toneel om zieltjes te winnen.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 18:36 schreef JufJoop het volgende:
[..]
Ik vind E10 echt een beetje verdacht doen de laatste weken.... ik denk dat ie hard op weg is om uit de kast te komen...![]()
Stond dat er echt?quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 18:40 schreef Bartoli het volgende:
BB op plasma "haal tijn uit de badkamer hij verzuipt"![]()
Ja dat vraag ik me dus af. Als je onder water komt en je krijgt een teug water binnen dan schrik je toch wakker?!quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 18:39 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Als ie echt in slaap valt merkt ie dat niet en verzuipt ie gewoon....
De slapers staan over een paar uurtjes vast weer op.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 18:40 schreef arneaux het volgende:
Nu gaan er dus al mensen naar bed. Ik zei t al, voor 12 uur is het huis stil. Misschien dat er nog 2 blijven hangen ofzo.
lekker laten liggenquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 18:40 schreef Bartoli het volgende:
BB op plasma "haal tijn uit de badkamer hij verzuipt"![]()
nee maar als het gebeurd verwacht ik zoiets wel. Als ze Eg belachelijk maken via de plasma dan Tijn ookquote:
Het was tenminste de reden waarom ik nooit in bad mocht als ik heel erg moe was... M'n moeder kent iemand die er daadwerkelijk door verzopen is. Als je heel diep slaapt schijn je het niet meer te werken als je onder water zakt.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 18:41 schreef arneaux het volgende:
[..]
Stond dat er echt?
[..]
Ja dat vraag ik me dus af. Als je onder water komt en je krijgt een teug water binnen dan schrik je toch wakker?!
Ah. Tja ik weet t echt niet, het lijkt me zo onlogisch dat je doorslaapt, ik bedoel water in je longen is nou niet echt natuurlijk.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 18:44 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Het was tenminste de reden waarom ik nooit in bad mocht als ik heel erg moe was... M'n moeder kent iemand die er daadwerkelijk door verzopen is. Als je heel diep slaapt schijn je het niet meer te werken als je onder water zakt.
Ze ziet er ook errug lekker uit zoquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 18:47 schreef Bartoli het volgende:
Mo is om te verrekken dat ze wakker gemaakt is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |