Bij jou staan de rechtse en linkse partijen tenminste nog enigzins in hetzelfde rijtje. Ik moet kiezen uit Wilders of de PvdAquote:Op dinsdag 17 oktober 2006 19:01 schreef MrBadGuy het volgende:
Als ik geen gewicht hang aan de onderwerpen dan wisselen D66 en VVD van plaats:
[afbeelding]
Ik vind het sowieso maar een matige stemwijzer...net of alles gezegd is met deze 30 punten...ik vind het veel te globaal.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 19:09 schreef HPoi het volgende:
Jammer dat er niet veel over onderwijs en de oorlogen in Irak en Afghanistan in staan.
Ik zag dat de SP tot nu toe de meeste adviezen had. Misschien staat de stemwijzer wat te links afgesteld.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 19:13 schreef rena het volgende:
Terwijl ik kots op deSP
Wat mij betreft klopt het niet.
![]()
Ik vond de onderwijsvragen lastig. Of een leraar in een zwarte school (ze beschreven het heel politiek-correct) meer moest verdienen dan een leraar in een witte school. Of dat scholen leerlingen met een bepaald geloof moesten kunnen weren.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 19:09 schreef HPoi het volgende:
Jammer dat er niet veel over onderwijs en de oorlogen in Irak en Afghanistan in staan.
Nog even de motivatie voor de overige Fokkers. (hoeven die zich niet rot te zoeken.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 19:11 schreef Flem het volgende:
Ik wist niet dat de SP het bestrijden van terrorisme belangrijker vindt dan de persoonlijke vrijheid en privacy van burgers. Valt me erg van ze tegen, en maakt me minder zeker van m'n keus.
Ja, zo'n idee had ik ook alquote:Op dinsdag 17 oktober 2006 19:14 schreef Mike het volgende:
[..]
Ik zag dat de SP tot nu toe de meeste adviezen had. Misschien staat de stemwijzer wat te links afgesteld.
Daar begreep ik ook geen hol van, eigenlijk betekent dat dus ook meer cameratoezicht en nog meer blauw op straat, en wat te denken van het verstrekken van persoonsgegevens aan Amerika, tot zelfs een avondklok..quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 19:11 schreef Flem het volgende:
Ik wist niet dat de SP het bestrijden van terrorisme belangrijker vindt dan de persoonlijke vrijheid en privacy van burgers. Valt me erg van ze tegen, en maakt me minder zeker van m'n keus.
Dan streep je de SP weg en kom je uit bij het CDAquote:Op dinsdag 17 oktober 2006 19:13 schreef rena het volgende:
1 SP
2 CDA
3 D66
4 PvdA
5 GroenLinks
6 Eén NL
7 SGP
8 ChristenUnie
9 VVD
Terwijl ik kots op deSP
Wat mij betreft klopt het niet.
![]()
Zwarte school: Meer verdienen, er is nl. weinig anbod van leraren die daar willen werken. Bovendien extra zwaar, dus exta beloning.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 19:14 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Ik vond de onderwijsvragen lastig. Of een leraar in een zwarte school (ze beschreven het heel politiek-correct) meer moest verdienen dan een leraar in een witte school. Of dat scholen leerlingen met een bepaald geloof moesten kunnen weren.
Wie zegt dat ze dan die methoden willen gaan gebruiken??quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 19:17 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Daar begreep ik ook geen hol van, eigenlijk betekent dat dus ook meer cameratoezicht en nog meer blauw op straat, en wat te denken van het verstrekken van persoonsgegevens aan Amerika, tot zelfs een avondklok..
Ik dacht dat alleen Wilders / Pastors daar voor was.
Het is onmogelijk om die 2 partijen naast elkaar te leggen .quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 19:17 schreef Jurgen21 het volgende:
[..]
Dan streep je de SP weg en kom je uit bij het CDA![]()
En Mike, gefeliciteerd met je stemadvies!
Tief toch eens een keer op met je CDA-spam.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 19:17 schreef Jurgen21 het volgende:
[..]
Dan streep je de SP weg en kom je uit bij het CDA![]()
En Mike, gefeliciteerd met je stemadvies!
En wat zijn die speciale maatrelen dan? En wanneer tasten die wel/niet de rechtsstaat aan?quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 19:15 schreef HPoi het volgende:
[..]
Nog even de motivatie voor de overige Fokkers. (hoeven die zich niet rot te zoeken.)
Toelichting partij bij stelling 10
Terrorisme kan ons allemaal bedreigen. Daarom kunnen op bepaalde momenten en in bepaalde situaties speciale maatregelen nodig zijn. Maar die mogen nooit onze rechtsstaat aantasten. De rechtsstaat kun je niet verdedigen door hem stukje bij beetje op te heffen.
quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 19:31 schreef buachaille het volgende:
Het invullen van de stemwijzer is een verspilling van je tijd. Bij mij staat SP op 1. En als er één partij is die het bloed onder mijn nagels vandaan haalt dan is het de SP wel.
Typisch weer een product van die linkse klote overheid, net als de WRR, het 'canon' en de postbus51 folders in het arabisch. Waarom kun je geen religieuze overtuiging invullen? Waarom kun je niet invullen wat je verdient, of je getrouwd bent en of je een baan hebt?
Moet je de SP vragen.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 19:27 schreef Flem het volgende:
[..]
En wat zijn die speciale maatrelen dan? En wanneer tasten die wel/niet de rechtsstaat aan?
Tja, dan moet je wel eens zijn met datgene wat de CDA, SGP of de ChristenUnie achterstaat. Blijkbaar sta jij er niet achter.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 19:31 schreef buachaille het volgende:
Typisch weer een product van die linkse klote overheid, net als de WRR, het 'canon' en de postbus51 folders in het arabisch. Waarom kun je geen religieuze overtuiging invullen? Waarom kun je niet invullen wat je verdient, of je getrouwd bent en of je een baan hebt?
Niet hoeven te zoeken naar de motivatie op stemwijzer ja.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 19:41 schreef Flem het volgende:
[..]
Jij zegt dat we niet verder hoefden te zoeken :>. Ik vind het een motivatie van niks.
Ik bied slechts tegenwicht tegen de Bosbode van Genverbranderquote:Op dinsdag 17 oktober 2006 19:23 schreef rebel6 het volgende:
[..]
Tief toch eens een keer op met je CDA-spam.
Boequote:Op dinsdag 17 oktober 2006 19:21 schreef borisz het volgende:
dr kwam SP uit op 2 PVDA
quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 19:09 schreef Mike het volgende:
[afbeelding]
Niet echt verrassend, hoewel ik mezelf over het algemeen iets linkser had ingeschat.
Nou dat gaat lekker met die mods. Bijna allemaal rechts.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 20:10 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[afbeelding]
Toch maar eens het programma van Een NL doornemen.
Whahaha knuppel, hoe krijg je dat voor elkaar.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 19:55 schreef Sheepcidus het volgende:
[afbeelding]
Ik wist niet dat ik zo'n sterk D66 gedachtegoed had
Ik had niet eens weet niet ingevuld.
quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 20:16 schreef Martijn_77 het volgende:
[afbeelding]
Alleen de twee bovenste vind ik niet stabiel genoeg dus het zal de derde uit de lijst worden
Ok, maar 1 tip: de hele tijdquote:Op dinsdag 17 oktober 2006 19:58 schreef Jurgen21 het volgende:
[..]
Ik bied slechts tegenwicht tegen de Bosbode van Genverbrander![]()
Hoe zo ik ben gewoon open en eerlijk over wat er uitkomt. Maar ik vind de bovenste 2 partijen toch niet bij mij passen en niet stabiel genoeg dus daar ga ik echt niet opstemmen.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 20:17 schreef Genverbrander het volgende:
![]()
![]()
![]()
Schaam je diep met zo'n uitslag!![]()
Het ontgaat je geloof ik dat de SGP, CDA, PvdV en Fortuyn negatief uitslaan.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 20:14 schreef Genverbrander het volgende:
Nou dat gaat lekker met die mods. Bijna allemaal rechts.Gelukkig is Sidekick er nog.
wou je beweren dat je links bent dan.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 20:21 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Het ontgaat je geloof ik dat de SGP, CDA, PvdV en Fortuyn negatief uitslaan.
Ik wou me niet typeren als links of rechts.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 20:25 schreef Genverbrander het volgende:
[..]
wou je beweren dat je links bent dan.![]()
Het is meer dat werkelijk alle partijen die nog één sprankje sociaal beleid voorstaan, geheel negatief staan in jouw uitslag.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 20:20 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Hoe zo ik ben gewoon open en eerlijk over wat er uitkomt. Maar ik vind de bovenste 2 partijen toch niet bij mij passen en niet stabiel genoeg dus daar ga ik echt niet opstemmen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |