Hier perfect.quote:Op dinsdag 28 november 2006 07:24 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Forum en frontpage en forum werken hier al dagen kut.
Bagger inderdaad... ook is @home hier erg traag met het laden van pagina's.quote:Op dinsdag 28 november 2006 21:08 schreef Palomar het volgende:
@Home mail is hier ook al een tijdje down..
Hier ook.quote:Op dinsdag 28 november 2006 21:08 schreef Palomar het volgende:
@Home mail is hier ook al een tijdje down..
YeZ!quote:Op dinsdag 28 november 2006 22:00 schreef Sebasser het volgende:
Bij meer mensen binsearch.net/info down als je een NZB wilt maken?
Klopt, ik wilde webmailen maar kon de portal ook niet meer bereiken.quote:Op dinsdag 28 november 2006 22:27 schreef flugeltje het volgende:
Niet alleen @home mail. Ook de homepage van @home is niet bereikbaar momenteel. Het valt me nog mee dat ik wél op internet kan, maar misschien moet ik dat niet te hard roepen
Ze hebben één van de technische mensen een storingsbandje in laten spreken ofzoquote:Op dinsdag 28 november 2006 22:30 schreef ondeugend het volgende:
[..]
Klopt, ik wilde webmailen maar kon de portal ook niet meer bereiken.
Schattig of sexyquote:Op dinsdag 28 november 2006 22:34 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Ze hebben één van de technische mensen een storingsbandje in laten spreken ofzo
Een kerel met een knullige stem die verteld dat er een storing is met de mailserver en dat daardoor de reguliere mail en webmail niet werken... Klinkt best wel schattig
hmmzz raar want ik kan www.chello.nl niet bereiken, en ook mail ophalen lukt niet? en pingen kan ik de site ook niet......quote:
Link?quote:Op dinsdag 5 december 2006 12:01 schreef Boudi het volgende:
Ik kan de streams van Radio538 & Sky niet meer openen, allebei van Garnier Media Streaming. Radio 1 & 2 doen het wel... meer mensen last van?
Hier niet helaas. Ook fok doet raar.quote:Op donderdag 7 december 2006 21:51 schreef Orbeatle het volgende:
Het ziet er naar uit dat 't nu weer werkt..
werkt hier vlekkeloos..quote:Op dinsdag 2 januari 2007 23:33 schreef schwa78 het volgende:
Ik kom al een paar dagen niet op http://validator.w3.org/
Meer mensen die hier last van hebben?
Werkt hier wel maar enorm traagquote:Op dinsdag 2 januari 2007 23:33 schreef schwa78 het volgende:
Ik kom al een paar dagen niet op http://validator.w3.org/
Meer mensen die hier last van hebben?
quote:Microsoft Windows [Version 6.0.6000]
Copyright (c) 2006 Microsoft Corporation. All rights reserved.
C:UsersAdministrator>ping www.adobe.com
Pinging www.wip3.adobe.com [192.150.20.62] with 32 bytes of data:
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Ping statistics for 192.150.20.62:
Packets: Sent = 4, Received = 0, Lost = 4 (100% loss)
Je internet ligt plat...quote:Op donderdag 4 januari 2007 00:52 schreef Jerkmaine het volgende:
Adobe.com ligt hier al een paar daagjes enorm op z'n gat, meerdere mensen last van?
[..]
adobe.com doet hier prima in FFquote:Op donderdag 4 januari 2007 01:28 schreef Jerkmaine het volgende:
Zo te zien ben ik verplicht om de Adobe site te bezoeken in Internet Explorer, m'n Firefox op zowel m'n Desktop én m'n laptop (Verse installatie van een dag oud?) weigeren gewoonHet blijft bij een paginatitel, grrrrrrr
![]()
idd!quote:Op zaterdag 6 januari 2007 21:40 schreef Jerkmaine het volgende:
[..]
Doet het gewoon? PS: leuke timing
quote:
Limburg weet ik niet, ik woon in Brabant.quote:Op maandag 8 januari 2007 21:54 schreef T1andonly het volgende:
@Home ligt volgens mij in de grootste delen van Limburg op z'n gat.
http://www.nu.nl/news/938(...)at_home_offline.htmlquote:Op maandag 8 januari 2007 22:29 schreef T1andonly het volgende:
Landelijke meldingen
Storing internet & telefonie maandag 8 januari
Tijd: 00:00 - 00:00
Geplaatst: 8-01-2007
Door een storing in ons netwerk kunt u problemen ondervinden met onze internet en telefonie service.
In verband met deze storing raden wij u aan om uw instellingen niet te wijzigen, uw verbinding zal vanzelf worden hersteld.
We vragen hiervoor uw begrip. Onze excuses voor het ongemak.@Home werkt hier nog steeds niet naar behoren.
quote:Op maandag 8 januari 2007 23:45 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
http://www.nu.nl/news/938(...)at_home_offline.html
Naar XS4all?quote:Op dinsdag 9 januari 2007 00:53 schreef Ou-Tannu het volgende:
* Ou-Tannu ziet weer alweer hordes mensen overstappen ;D
quote:Op maandag 8 januari 2007 22:29 schreef T1andonly het volgende:
Landelijke meldingen
Storing internet & telefonie maandag 8 januari
Tijd: 00:00 - 00:00
Geplaatst: 8-01-2007
Door een storing in ons netwerk kunt u problemen ondervinden met onze internet en telefonie service.
In verband met deze storing raden wij u aan om uw instellingen niet te wijzigen, uw verbinding zal vanzelf worden hersteld.
We vragen hiervoor uw begrip. Onze excuses voor het ongemak.@Home werkt hier nog steeds niet naar behoren.
Ik heb hetzelfde hiero!quote:Op dinsdag 9 januari 2007 16:06 schreef santax het volgende:
Kan iemand bevestigen of www.uitzendinggemist.nl down is?
Hmmz edit, nevermind, hij lijkt hier gewoon kuren te hebben... dan wel, dan niet laden... wellicht te veel load atm.
Is niet stuck, enkel cambrium-netwerkquote:Op vrijdag 12 januari 2007 17:28 schreef wimmel_1 het volgende:
Voordat er weer allerlei topics geöpend worden met als titel "MSN is down" oid.......
<KICK>
en jah... MSN is down, net zoals meerdere sites dat nu zijn
Gezeik!quote:Op vrijdag 12 januari 2007 18:49 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Is niet stuck, enkel cambrium-netwerk
't werkt weerquote:Op vrijdag 12 januari 2007 19:22 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Gezeik!![]()
Ik moest net naar mijn e-learning![]()
Wel.quote:Op maandag 15 januari 2007 13:44 schreef Sjowhan het volgende:
autotrack.nl is niet meer op te vragen.
Die werkte hier gisteravond ook niet inderdaad, nu weer wel.quote:Op dinsdag 16 januari 2007 01:02 schreef Arjann87 het volgende:
Ewaka werkt hier niet?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |