En de echte Alonso-fans. Gefeliciteerd.quote:Op zondag 8 oktober 2006 08:27 schreef Spooky4u het volgende:
Bah, wat een kutrace, maar ik ben dan ook niet objectief.
Dat is zeker zo, ik mag Alonso ook niet (meer) door al die acties. Maar dat maakt Schumacher geen haar beter, en die is tien keer zo erg als Alonso, die ik nog nooit iemand van de baan heb zien knallen.quote:Op zondag 8 oktober 2006 08:26 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Ik zeg niets over dat ie niet zou balen, maar hij vertaalt het totaal niet naar zijn team. En dat is het verschil waar ik op doelde. Zo is Alonso nu eenmaal. Een crybaby met losse handjes die wederom een WDC gaat winnen door pech van anderen en als ie verliest gaat janken over zijn team, zijn teamgenoot en de FIA. Mooi dat het zijn laatste zal worden.
Alonso, was een tiende sneller dan Schumacher geloof ik.quote:Op zondag 8 oktober 2006 08:29 schreef Arcee het volgende:
Wie had eigenlijk de snelste raceronde?
Ik dacht Alonso.quote:Op zondag 8 oktober 2006 08:29 schreef Arcee het volgende:
Wie had eigenlijk de snelste raceronde?
mooi gezegdquote:Op zondag 8 oktober 2006 08:29 schreef twi het volgende:
[..]
Dat is zeker zo, ik mag Alonso ook niet (meer) door al die acties. Maar dat maakt Schumacher geen haar beter, en die is tien keer zo erg als Alonso, die ik nog nooit iemand van de baan heb zien knallen.
Dan moet je ook even meenemen dat de FIA dat jaar Schumacher drie races schorste omdat ie Hill inhaalde tijdens een opwarmronde. Staan ze weer gelijk, want Schumacher reed drie races minder en werd wegens 1mm te smalle bodyplank ook nog 's geschorst in Spa.quote:Op zondag 8 oktober 2006 08:27 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Dat de techniek gewoon een rol speelt, zowel in het voordeel van Schumi als in zijn nadeel. Dus dat het huilen is om nu te roepen dat Alonso alleen maar met mazzel wereldkampioen wordt. Als je wint doordat de eerste uitvalt, moet je er wel eerst voor zorgen dat je tweede ligt.
Kapot gaan hoort bij de sport, soms werkt het in je voordeel, soms in je nadeel.
En als Senna in Aida van de baan wordt geramd, valt dat nog steeds onder uitvallen. Met Brazilië zat ik dan mis, maar zonder die overwinningen was Schumi geen kampioen geworden.
En wat net door een ander gezegd is, dat als ze hun auto zo snel mogelijk maken, het risico op kapot gaan groter wordt.
Fabelachtig was het niet, maar het was opzich geen slechte race van Alonso. Hij profiteerde maximaal van de problemen van Schumacher.quote:Op zondag 8 oktober 2006 08:28 schreef twentemeisje het volgende:
"Alonso wint de race op fabelachtige wijze"
Damn... klotezooi...
Dat gebeurt ook niet als je iemand niet probeert in te halenquote:Op zondag 8 oktober 2006 08:29 schreef twi het volgende:
[..]
Dat is zeker zo, ik mag Alonso ook niet (meer) door al die acties. Maar dat maakt Schumacher geen haar beter, en die is tien keer zo erg als Alonso, die ik nog nooit iemand van de baan heb zien knallen.
dat deed die tochquote:Op zondag 8 oktober 2006 08:32 schreef Stereotomy het volgende:
Alonso doet net alsof hij wereldkampioen is.
Ga toch zwaaien
Liever niet inhalen en op je lijn blijven, dan 2 keer ingehaald worden en op het moment dat het gebeurt je tegenstander van de baan af knallenquote:Op zondag 8 oktober 2006 08:33 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Dat gebeurt ook niet als je iemand niet probeert in te halen![]()
Die krijg je wel op je neus van Schumi-fans, mocht over twee weken de comeback van de (nog korte) eeuw komen.quote:Op zondag 8 oktober 2006 08:34 schreef Dreams-Software het volgende:
ALONSO WERELD KAMPIOEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik kan me niet herinneren dat Schumacher Hill of Villeneuve aan het inhalen was destijdsquote:Op zondag 8 oktober 2006 08:33 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Dat gebeurt ook niet als je iemand niet probeert in te halen![]()
Ja, da's ook waar. Maar niettemin: de techniek speelt nu eenmaal een rol in een technische sport.quote:Op zondag 8 oktober 2006 08:32 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Dan moet je ook even meenemen dat de FIA dat jaar Schumacher drie races schorste omdat ie Hill inhaalde tijdens een opwarmronde. Staan ze weer gelijk, want Schumacher reed drie races minder en werd wegens 1mm te smalle bodyplank geschorst in Spa.
En ik heb al 100 keer gezegd: met een Renault kun je tweede liggen, dat is geen enkel probleem. Het siert Alonso totaal niet dat ie er niks aan doet om 1e te worden. En nu is ie zo blij als wat, zonder daar iets voor te doen.
Villeneuve was Schumacher's fout, Hill had drie bochten geduld moeten hebben en dan was ie twee jaar eerder WDC geweest.quote:Op zondag 8 oktober 2006 08:34 schreef twi het volgende:
[..]
Liever niet inhalen en op je lijn blijven, dan 2 keer ingehaald worden en op het moment dat het gebeurt je tegenstander van de baan af knallen
Krijg ik meestal ook jeuk van. Voordeel is dat hij volgend seizoen voor McLaren rijdt. Dus daar hebben we dan geen last meer van.quote:Op zondag 8 oktober 2006 08:36 schreef Walter_Sobchak het volgende:
En van dat k.tkgedrag van Alonso krijg ik overduidelijk jeuk.
Da's waar, maar bij de meest belangrijke helaas voor hem wel. Hij heeft sinds juni niet meer gewonnen en op het meest cruciale moment heeft ie de typische Alonso-mazzel. In directe gevechten is ie absoluut niet sterk en ik denk dat dat volgend jaar tegen Kimi duidelijk zal worden.quote:Op zondag 8 oktober 2006 08:36 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Ja, da's ook waar. Maar niettemin: de techniek speelt nu eenmaal een rol in een technische sport.
En een auto waar je tweede mee kunt worden, kun je dus ook winnen, je hebt dan voldoende snelheid. En Alonso heeft echt niet al zijn overwinningen te danken aan het uitvallen van anderen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |