Gon nie mo·ment (het ~, ~en): Plotselinge, irrelevante interruptie van zeer beperkte duurquote:Op woensdag 27 september 2006 15:14 schreef Xenomaniac het volgende:
[..]
Neuh.
Gonnie!
Ow, dat was Gonnie weer.
Op dat gebied verwacht ik wel wat van EénNL.quote:Op woensdag 27 september 2006 15:16 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Na deze verkiezingen is dat gelukkig weer even voorbij![]()
quote:Op woensdag 27 september 2006 15:18 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
[..]
Gon nie mo·ment (het ~, ~en): Plotselinge, irrelevante interruptie van zeer beperkte duur
Zie ook: "Van Schijndel-moment"
Stel dat 10 zetels halen (God bewaar ons) dan zal er wel weer een machtsstrijd komen. Zo gaat dat altijd bij dit soort nieuwe partijen. Daarom heb je een sterke man nodig als Jan Marijnissenquote:Op woensdag 27 september 2006 15:19 schreef Xenomaniac het volgende:
[..]
Op dat gebied verwacht ik wel wat van Één NL.
Tsjakka!quote:Op woensdag 27 september 2006 15:18 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
Gon nie mo·ment (het ~, ~en): Plotselinge, irrelevante interruptie van zeer beperkte duur
Zie ook: "Van Schijndel-moment"
Waarom zou je anders blijven herkeuren.quote:Op woensdag 27 september 2006 14:47 schreef Xenomaniac het volgende:
Ja Jan, werkgevers verplichten arbeidsongeschikten in dienst te nemen.
Ver-plich-ten.quote:Op woensdag 27 september 2006 15:22 schreef Posdnous het volgende:
Waarom zou je anders blijven herkeuren.
Hui! (woei!)quote:Op woensdag 27 september 2006 15:28 schreef Floripas het volgende:
Het is een haiku waard:
De lucht is bezwangerd met een Gonnie-interruptie.
Je ogen zo blauw,
Ik ben de wind.
Niemand durfde er iets over te zeggen of vragenquote:Op woensdag 27 september 2006 15:31 schreef Posdnous het volgende:
Jan gaf weer een prachtige ode aan de naastenliefde.
Jan komt weer goed uit de hoekquote:Op woensdag 27 september 2006 15:31 schreef Posdnous het volgende:
Jan gaf weer een prachtige ode aan de naastenliefde.
Mooi!quote:Op woensdag 27 september 2006 15:28 schreef Floripas het volgende:
Het is een haiku waard:
De lucht is bezwangerd met een Gonnie-interruptie.
Je ogen zo blauw,
Ik ben de wind.
Femkequote:Op woensdag 27 september 2006 16:30 schreef Floripas het volgende:
Wat is Halsema goed! Dat had ik niet verwacht.
duh, een grap herhalen zeker...quote:Op woensdag 27 september 2006 16:43 schreef Verbal het volgende:
'keelafsnijders'
Hij durfde het niet te herhalen...
V.
Het was geen grap.quote:Op woensdag 27 september 2006 16:46 schreef the_disheaver het volgende:
[..]
duh, een grap herhalen zeker...
Femke neemt het weer op voor de zwak, ziek en misselijken van Nederland. Lief van haar maar ze komt voor de zoveelste keer volkomen ongeloofwaardig over.quote:
Onzin. Hoe vaak moet ze uitleggen wat ze bedoelt? Maar ja, als ze een uur moeilijk kunnen doen over geloof, hoeft er niet over de miljoennenota gesproken te wordenquote:Op woensdag 27 september 2006 16:48 schreef TheShadow het volgende:
halsema ging te ver
ze moet zich maar eens verdiepen in de verschillende religies!
Waarom?quote:Op woensdag 27 september 2006 16:48 schreef TheShadow het volgende:
halsema ging te ver
ze moet zich maar eens verdiepen in de verschillende religies!
Zei hij dat echt? Wat een bosmongoolquote:Op woensdag 27 september 2006 16:43 schreef Verbal het volgende:
'keelafsnijders'
Hij durfde het niet te herhalen...
V.
Dat vind ik normaal gesproken ook, maar nu vond ik haar humorvol, royaal en vriendelijk.quote:Op woensdag 27 september 2006 16:49 schreef Xenomaniac het volgende:
Wat een heerlijk zuurpruimpje is Femke toch.
Wat zei hij precies en waarop?quote:Op woensdag 27 september 2006 16:53 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Zei hij dat echt? Wat een bosmongool![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |