jaaah, vind ik ook!!!quote:Op donderdag 28 september 2006 22:35 schreef jessie het volgende:
Snoopy hoe is ie nou? Beetje aan het rommelen begreep ik Spannend, spannend en nog eens spannend!
Vandaag komen ze thuis dusquote:Op donderdag 28 september 2006 22:18 schreef linda856763 het volgende:
Hoi, nog een berichtje van Lindaman. Goed nieuws want morgen mogen Linda en Eva naar huis! Gelukkig maar, tis hier knap ongezellig! Ik probeer nu de kamer wat op te fleuren voor hun thuiskomst. Verder gaat alles goed met Linda en Eva, maar gedetailleerdere info krijgen jullie vast gauw van Linda zelf!
dag!
Oja, ik vind het wel heel leuk enzo om alle berichtjes over Linda en vooral Eva natuurlijk te lezen!
Gek he? Mijn collega hier nam Rennies in grootverpakking mee, terwijl ik me van mijn vorige vlos herinner dat als je dan toch heel erg aan de medicijnen wilde persé, er dan bij de apotheek een grote fles voor je gebrouwen kon worden van iets raars dat dan net mocht.quote:Op vrijdag 29 september 2006 02:25 schreef nikky het volgende:
Haai dames.
En EvaMooie meid!
Zeg, ik mag van de verloskundige eigenlijk geen Rennies slikken. Terwijl ik enorme last van maagzuur heb dat ik snachts en smorgens echt hondsberoerd ben. Maar ik mag wel Maalox hebben. Dit lijkt op Rennies geloof ik.
Maar nu zijn ze me even kwijt hoor. Rennies, dat is toch gewoon kalk? Waarom zou ik dat niet mogen hebben? En mij collega kreeg van de gn te horen dat rennies op dit moment je beste vriend is tijdens je zwangerschap.
Ervaringen
Ik vind het nogal vreemd.
Maalox forte heb ik ook vanuit het zkh gekregen ipv Rennies.quote:Op vrijdag 29 september 2006 02:25 schreef nikky het volgende:
Terwijl ik enorme last van maagzuur heb dat ik snachts en smorgens echt hondsberoerd ben. Maar ik mag wel Maalox hebben.
Wat zij zegtquote:Op vrijdag 29 september 2006 08:23 schreef Moonah het volgende:
En eenwelkom
thuis
hoeraatje
voor Linda en Eva!
Komtie:
HOOOOEEERRRRAAAAAAAAH!
Weeeeeeken....quote:Op vrijdag 29 september 2006 08:51 schreef snoopy het volgende:
Nou ja rommelen, rommelen... Gewoon van die ongesteldheidspijntjes enzo maar verder niks hoor.
Kan volgens mij ook best een poosje duren toch?
Mooi, hebben we een date?quote:Naar de hoek van de straat lopen is zeg maar al het maximale op een dag. Zegt ze bij het weggaan: ga maar wat leuks doen van het weekend, een lange strandwandeling maken ofzo.![]()
![]()
Kan zijn dat ik me verreken idd...quote:Op donderdag 28 september 2006 17:00 schreef Libel het volgende:
[..]
Ik wil niet moeilijk doen over een weekje, maar ben jij niet al ruim 28 weken? Ik ben zelf uitgerekend voor 3 januari en nu dus 26 weken ver.
En jij bent toch ruim twee weken vroeger uitgerekend.
Afin, het doet er eigenlijk niet toe, ik vroeg het me gewoon af.![]()
quote:
Handig!quote:Op vrijdag 29 september 2006 09:08 schreef poemojn het volgende:
Je bent bijna gelijk met mij uitgerekend Suzanna, je mag mijn tellertje wel lenen
En als het maar blijft schoppen wordt het een kwee?quote:Op vrijdag 29 september 2006 11:42 schreef PM-girl het volgende:
Poejmon, dat schopje gebruiken wij om het geslacht te bepalen!! Maarja, dat lukt ook niet echt.
Ja, dat kan. Niet teveel aan gaan frutten, want dat stimuleer je de aanmaak alleen maar.quote:Weten jullie of je al iets van stuwing ofzo kan hebben, zo vlak voor de bevalling? Ik heb nu voor de tweede keer deze week dikke, harde tepelhoven (of hoe heten die dingen) en vandaag ook een branderig, pijnlijk gevoel in 1 borst.
Die wordt hierboven al beantwoord door mensen die het meegemaakt hebben (ik niet dus).quote:O en nog een vraagje, als je gestript wordt, hoe lang duurt het dan doorgaans tot er echt iets op gang komt? Of kun je dat niet zeggen?
Dat dachten wij ook. Maar na de twijfel bij de GYN en toen nog eens bij de pretecho, houd ik toch maar even een slag om de arm..... hoopt wel stiekum op een meisje.quote:Op vrijdag 29 september 2006 13:07 schreef Stiekemurd het volgende:
Chacama ik dacht dat jullie al wisten dat jullie een meisje kregen?
Koffieboonquote:Op vrijdag 29 september 2006 13:48 schreef chacama het volgende:
Bij de pretecho zagen ze eerst iets dat op een stokje leek, maar dat was later niet meer terug te vinden toen alleen de bekende hamburger. Het zou de navelstreng geweest kunnen zijn, maar tja zeker was het niet.
Moonah, heerlijk. Wie had dat 8 weken geleden durven denken. Die kleine boef zal het inderdaad wel weten, wanneer ie eruit wil. Hij kent het principe weeen in elk geval al wel.quote:Op vrijdag 29 september 2006 13:47 schreef Moonah het volgende:
Zooooo! Alles weer goedgekeurd! De gyn zei letterlijk: "Nou, ik denk dat jij een bevalling volgens het boekje gaat krijgen!" Gheghe, daar teken ik natuurlijk voor!
Vorige week heeft ze beloofd me te helpen als ik 40 weken ben. Vandaag hebben we het daar wat uitgebreider over gehad. De belofte staat nog steeds, als ik er behoefte aan heb. Liever laat ze de natuur haar gang gaan ivm evt complicaties die toch wat sneller kunnen optreden bij kunstmatig opwekken. Ik hoop natuurlijk dat ons menneke snel geboren wordt, maar ik merk ook dat ik de laatste dagen heel rustig en gelaten ben. Laat die grote kleine man maar bepalen wanneer het zijn tijd is.
PM, sterkte met je gebaal!
En snoopy, ik moet onze date helaas cancelen.
Ga straks naar terras...![]()
Tja, ik blijf me (positief!) verbazen.quote:Op vrijdag 29 september 2006 13:56 schreef chacama het volgende:
[..]
Moonah, heerlijk. Wie had dat 8 weken geleden durven denken. Die kleine boef zal het inderdaad wel weten, wanneer ie eruit wil. Hij kent het principe weeen in elk geval al wel.![]()
Erg fijn voor je!quote:Ja, het gaat inderdaad beter met me. Niet zo zeer lichamelijk, maar wel in mijn koppie. Begin meer rust te krijgen door bepaalde dingen op de juiste waarde te schatten. Of zoals mijn psych (lang geleden) zei: Je lat lager leggen, dan kun je hem ook halen...
Ik ben er nog steeds. Straks weer naar de vroedvrouw en ben zenuwachtig want ze ging eens 'voelen'. Jakkes.quote:Op vrijdag 29 september 2006 12:29 schreef PM-girl het volgende:
BassMiss al gesignaleerd overigens? Of is die mee naar het strand met Moonah en Snoopy?
Waar ben je bang voor?quote:Op vrijdag 29 september 2006 14:21 schreef Bass-Miss het volgende:
[..]
Ik ben er nog steeds. Straks weer naar de vroedvrouw en ben zenuwachtig want ze ging eens 'voelen'. Jakkes.
Ouch, dat zou ik ook niet leuk vinden.quote:En mijn lief moet morgen naar Frankrijk, zes uur rijden. Hopelijk wil ons ventje er niet plots uitkomen....![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |