Nee, de foto is zo genomenquote:Op donderdag 21 september 2006 00:28 schreef prupke het volgende:
Heb je deze foto bewerkt?
Ik vind het jammer dat er in het midden van de foto zoveel wit te zien is... dat "verknalt" de foto een beetje.
de gitarist valt hier door weg en dat is zonde vind ik.
wat een bijzonder speciaal beeldje heb je hier gemaakt zeg! Zo heb ik nog nooit een web gezienquote:Op vrijdag 22 september 2006 00:01 schreef -CRASH- het volgende:
Als een spin het licht vangt......
[afbeelding]
Goh wat een tip thnxquote:Op vrijdag 22 september 2006 00:13 schreef prupke het volgende:
ik zou hem insturen voor de wedstrijd van deze maand
Ok danquote:Op vrijdag 22 september 2006 01:12 schreef -CRASH- het volgende:
[..]
Goh wat een tip thnx
Is verzonden
probeer m eens te resizen naar 580 pixels...quote:Op vrijdag 22 september 2006 08:11 schreef realbase het volgende:
misschien kan er nog een hoop aan gebeuren .. maar met een standaard ixus 430 , al rijdend in de auto vind ik het redelijk geslaagdniet gecropt of iets met de kleur ed. gedaan..
[afbeelding]
Ik vind hem ook zonder bewerking al erg mooiquote:Op vrijdag 22 september 2006 08:11 schreef realbase het volgende:
misschien kan er nog een hoop aan gebeuren .. maar met een standaard ixus 430 , al rijdend in de auto vind ik het redelijk geslaagdniet gecropt of iets met de kleur ed. gedaan..
[afbeelding]
Dat was ik vergetenquote:Op vrijdag 22 september 2006 13:22 schreef pea4fun het volgende:
[..]
Ik vind hem ook zonder bewerking al erg mooi
Ik had hem in de fok resizer gedaanquote:Op vrijdag 22 september 2006 13:20 schreef WurM het volgende:
[..]
probeer m eens te resizen naar 580 pixels...![]()
1600*1200 is wel érg groot
Mooie foto hoorquote:Op vrijdag 22 september 2006 14:30 schreef realbase het volgende:
[..]
Ik had hem in de fok resizer gedaan
maar die riep dat hij al kleiner was dan 580 pixels ?
Beetje weird
Anyways .. Iemand nog tips ? ( ja voortaan stil staan als je de foto maakt)
Qua kleur.. oid ?
Ik vind zelf de koeien iets meer naar voren halen + het hekje in het midden.. maybe wat croppen boven de zon ( zodat het landscape pic wordt ) ?
Ja ...erg jammer van die onscherpte. maar het waaide behoorlijk op die plek.quote:Op vrijdag 22 september 2006 15:08 schreef Elefes het volgende:
Crash, jammer dat de foto niet scherp is.. Verder wel een heel mooi moment. Wellicht mogelijkheid om het nog eens over te doen en dan scherp?
Ableton menneke!!! Je fliptquote:Op vrijdag 22 september 2006 17:46 schreef ableton het volgende:
GA TOCH ROKEN!! KINDERS DER NATIE GA AAN HET ROKEN!!! NUUUU!!! LEKKER ROKEN MET ZIJN ALLEN!!!!!!
[afbeelding]
ROKEN!!! ROKEN!!! BEGIN VROEG EN ROOK!! WANT WAS HET NIET GOD DIE ZEI: "Laat er sigaretten zijn opdat er anders geen sigaretten zijn." NOU DAN ROOK!!!
maar maar straks slaat hij helemaal door.. dat is niet goed hoorquote:Op vrijdag 22 september 2006 19:32 schreef An24 het volgende:
[..]
Maakt dat uit als je mooie foto's maakt? Flip maar lekker door hoor Ableton![]()
Topfotoquote:Op vrijdag 22 september 2006 19:36 schreef Tism het volgende:
[afbeelding]
Mijn mooiste foto van vandaag!![]()
![]()
![]()
Mmmm....Slecht weer opkomstquote:
Die mag je van mij wel wat groter plaatsenquote:
Die is best creepy!!!!quote:Op zondag 24 september 2006 19:44 schreef TomR het volgende:
Vannacht weggeweest naar een oude coberco fabriek, voor de rest van de serie kijk hier
[afbeelding]
Ja hoor, het is graffityquote:Op zondag 24 september 2006 11:50 schreef releaze het volgende:
[..]
Zou je wat meer over dit plaatje willen vertellen of wil je hem juist niet spoilen?
quote:Op zondag 24 september 2006 16:33 schreef Elefes het volgende:
Eens, de tweede. Die man staat daar geweldig op. Mooi hoor Puckzzz!
leuk stel is het he? ik ben er voor terug gereden. Ik was na mijn rondje HDR op weg naar het pompstation en zag ze ineens voor de kerk zitten. vroeg me eigenlijk af waarom ze buiten zaten, want volgens mijn was de dienst nog aan de gang. eerst reed ik door zo van "ach kijk die twee nou zitten"quote:Op zondag 24 september 2006 23:33 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
![]()
Maar ze zijn beiden erg mooi!! Ik verzin er zo hele verhalen bij.
Interessant ER, ik heb er nou al een paar keer naar zitten kijken. Wat heb je gedaan?quote:
Mooi! Ook in sepiaquote:Op maandag 25 september 2006 21:46 schreef CrazyCharlie het volgende:
Gisteren, begin van de herfst....
[afbeelding]
Ik ben niet zo'n fotograaf... Als ik in de bergen ben heb ik altijd haast en dan ga ik niet 5 minuten lopen prutsen om een foto precies recht te krijgenquote:Op dinsdag 26 september 2006 11:35 schreef BeautifulXSecrets het volgende:
moet je hem even recht maken en als je dat toch bezig bent...kun je het meteen wat kleiner maken
Verder...hoe KOM je er op om hem zo op de timer te doen...vooral in die omgeving :S
korte broek, t-shirt en sneeuw, was het lekker warm daarboven?quote:Op dinsdag 26 september 2006 11:25 schreef AlmightyArjen het volgende:
Zondag, Cima Presanella 3558 meter. Kwas alleen deze keer, dus gemaakt met timer (vandaar dat-ie zo scheef is)
[afbeelding]
Jah lekker warmquote:Op dinsdag 26 september 2006 12:00 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
korte broek, t-shirt en sneeuw, was het lekker warm daarboven?
sowieso hoe durf je dat helemaal alleen te doen, stel dat je valt en een been breekt en...en...pfoe, ik zou het niet durven
Dat brengt de foto -scheef en wel- ook mooi overquote:Op dinsdag 26 september 2006 12:24 schreef AlmightyArjen het volgende:
Maar om helemaal alleen op die top te staan is onvergetelijk...
Dat begrijp ik wel Puckzzz, maar Shark.Bait heeft destijds toch echt duidelijk gemaakt dat het de bedoeling is om 1 foto te posten. Het leek me verstandig om dat een beetje door te zetten, omdat het anders redelijk snel weer een spam-hier-(semi-)leuke-plaatjes wordt, denk ik...quote:Op dinsdag 26 september 2006 12:00 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
ow enneh Wurm, ik twijfelde tussen die twee foto's. je hoeft niet meteen als topicpolitie op te treden hoor, haal er wel eentje weg.
Ik vind de foto best wel sfeervol en iets "hebben".quote:Op maandag 25 september 2006 22:35 schreef Maxcre8 het volgende:
TodaysArt.06 DenHaag
"INVADER" Vond het een bijzonder beeld qua
texture, kleur, dubbele schaduw en compositie.
[afbeelding]
zoemiequote:Op dinsdag 26 september 2006 22:06 schreef Jump het volgende:
[..]
Ik vind de foto best wel sfeervol en iets "hebben".
[[url=http://images.internix.be/files/Zoemie/zoemie3_.jpg]afbeelding][/url]
Enkel spijtig dat het topje van haar oor er niet opstaat
hier staan er nog enkele
mooie foto!! Kattenogen lijken altijd een stuk scherper op een of andere manier...quote:Op dinsdag 26 september 2006 22:06 schreef Jump het volgende:
Ik vind de foto best wel sfeervol en iets "hebben".
[[url=http://images.internix.be/files/Zoemie/zoemie3_.jpg]afbeelding][/url]
Enkel spijtig dat het topje van haar oor er niet opstaat
hier staan er nog enkele
Anders had ie niet op de foto gestaanquote:
Wat stond er verder nog?quote:
nice man!!!!quote:Op vrijdag 29 september 2006 22:44 schreef Robertje het volgende:
[afbeelding]
Vandaag gemaakt op Zandvoort![]()
Ik vind de bovenste mooierquote:Op zaterdag 30 september 2006 14:43 schreef Roeni3 het volgende:
Eigenlijk van gisteren.![]()
#1
[afbeelding]
#2
[afbeelding]
Kan niet kiezen welke ik het mooiste vind.
Lekkere warme fotoquote:Op zaterdag 30 september 2006 19:40 schreef PieDobbelJoe het volgende:
Mijn mooiste niet, maar op een simpel waxinelichtje ff de macrolens op testen:-)
[afbeelding]
postief : Mooie kleuren, de rest val mooi wat weg in de achtergrond, gewoon een erg mooie foto!quote:Op zaterdag 30 september 2006 22:50 schreef snakelady het volgende:
ziet er goed uit hoor PieDobbelJoe.
Enne blom.
[afbeelding]
Nou moet ik eerlijk bekennen dat ik een beginner ben met fotografie, dus ik weet niet wat aperture isquote:Op zondag 1 oktober 2006 11:23 schreef Roeni3 het volgende:
Mooie foto hoor, Droxz. Wat zijn je ingestelde waarden (aperture etc)?
Ik ben ook nog een beginner hoor.quote:Op zondag 1 oktober 2006 12:26 schreef Dr.Droxz het volgende:
[..]
Nou moet ik eerlijk bekennen dat ik een beginner ben met fotografie, dus ik weet niet wat aperture is
Ik weet wel dat ik handmatig heb zitten instellen, maar vraag me niet wat wat is zeg maar (OMFG valt het nu echt op dat ik net ben begonnen?)
Maar deze instellingen kon ik voor je achterhalen:
Oriëntatie: 1
Datum en tijd: 2006:09:30 11:25:12
Camerafabrikant: Canon
Cameramodel: Canon EOS 350D DIGITAL
Belichtingstijd: 0.0015625
F-getal: 14
Belichtingsinstelling: 8
ISO-waarde: 100
Sluitertijd: 9.32193
Diafragma: 7.61472
Belichtingsinval: 0
Meetmodus: 5
Flits: 16
Brandpuntafstand: 18
Brandpuntsvlak-X-resolutie: 3954.23
Brandpuntsvlak-Y-resolutie: 3958.76
Brandpuntsvlak-resolutie-eenheid: 2
Speciaal verwerkt: 0
Belichtingsmodus: 0
Witbalans: 0
Scene-opnamesoort: 0
Hoe heb je die genomen, Star? Wat voor waarden? Mss met een speciale natural light mode oid?quote:Op zondag 1 oktober 2006 13:46 schreef HighwayStar het volgende:
Valt toch niet mee om bij slechte lichtomstandigheden een redelijk plaatje te schieten.
Gisteravond tijdens een optreden van de Golden Earring
[afbeelding]
Camera Model:Canon EOS 20Dquote:Op zondag 1 oktober 2006 13:54 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Hoe heb je die genomen, Star? Wat voor waarden? Mss met een speciale natural light mode oid?
Hij's fijn!
Hij is echt super zeg! ik denk zelfs dat hij nog wel wat meer contrast kan hebben...kwestie van uitproberen misschien.quote:Op zondag 1 oktober 2006 20:34 schreef ElizabethR het volgende:
Ben vandaag een rondje Connemara wezen doen.
Dit vind ik de mooiste die ik geschoten heb.
[afbeelding]
echt heel erg cool!quote:Op zondag 1 oktober 2006 22:19 schreef _Xbox_Master_ het volgende:
Eindelijk een paar onweerfoto's die gelukt zijn![]()
Het resizen is niet helemaal goed gegaan, kutkwaliteit
[afbeelding]
[afbeelding]
Dankje welquote:Op zondag 1 oktober 2006 21:17 schreef An24 het volgende:
[..]
Hij is echt super zeg! ik denk zelfs dat hij nog wel wat meer contrast kan hebben...kwestie van uitproberen misschien.
Canon Powershot A610quote:Op zondag 1 oktober 2006 23:09 schreef Dr.Droxz het volgende:
[..]
echt heel erg cool!
Met welke instellingen heb je deze foto gemaakt, of hoe hebt je deze foto's gemaakt?
mooie foto, vertel..........quote:Op zondag 1 oktober 2006 22:30 schreef The_Frog het volgende:
Mijn toekomstige woonplaats![]()
[afbeelding]
over een jaar...
mooi, mooi, mooiquote:Op maandag 2 oktober 2006 00:07 schreef Orthello het volgende:
Eindelijk was het eens raak.... een grote, dikke bliksem flits.![]()
OP lezen!quote:Op zondag 1 oktober 2006 22:19 schreef _Xbox_Master_ het volgende:
Eindelijk een paar onweerfoto's die gelukt zijn![]()
Het resizen is niet helemaal goed gegaan, kutkwaliteit
[afbeelding]
[afbeelding]
Voor jou nog leuker, foto is gemaakt vanaf 5 hoog, tichting de duimen, vanuit een flat in de Molenwijk. Je had hem dus zelf kunnen makenquote:Op maandag 2 oktober 2006 00:11 schreef meneer draak het volgende:
[..]
mooi, mooi, mooi![]()
Wat waren je settings??
Hoe komen ze daar nou aan?quote:Op maandag 2 oktober 2006 07:22 schreef Orthello het volgende:
WOEHOEOEOEOE!!!!!!
mijn foto staat boven aan in een artikel van nu.nl
*Trots is*
BTW... Ziet er ook netjes uit zo in Haarlem Noord.quote:
Mooie bliksem en foto, altijd gaaf om te zien zoiets.quote:Op maandag 2 oktober 2006 00:07 schreef Orthello het volgende:
Eindelijk was het eens raak.... een grote, dikke bliksem flits.![]()
Nope, deze foto is vanuit de andere kant genomen. Dus richting Velserbroekquote:Op maandag 2 oktober 2006 09:05 schreef Orthello het volgende:
[..]
BTW... Ziet er ook netjes uit zo in Haarlem Noord.
Haarlem stadion.... Zeven Smarten Kerk...
En gezien de hoek van de foto: Leeuwerikstraat?
idd is een oude fabriekshal, waarvan ze de buitenmuren laten staan. Industrieel erfgoed...quote:Op zondag 1 oktober 2006 23:30 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
TheFrog, mooi!! Gaan ze dat verbouwen?
HAHAHA,quote:Op maandag 2 oktober 2006 07:22 schreef Orthello het volgende:
WOEHOEOEOEOE!!!!!!
mijn foto staat boven aan in een artikel van nu.nl
*Trots is*
Ik zag het!!!quote:Op maandag 2 oktober 2006 09:42 schreef meneer draak het volgende:
[..]
HAHAHA,
ook mijn foto staat nu bovenaan in een artikel van nu.nl, tis wel een andere dan dit van jouw Orthello.
klik hier
Dit topic is bedoeld voor je móóiste foto van vandaag. Eén foto dus en zeker geen wisselende foto's dus.quote:Op maandag 2 oktober 2006 09:21 schreef PieDobbelJoe het volgende:
Vandaag moet ik het kalm aan doen, dat vanwege mijn dubbele nekrhernia, dus binnenwerk eerst. En wat kan ik dan beter doen, dan nu gewoon ff het zitten uitproberen van die 100mm Macro lens.![]()
Dus zal ik soms ff wat neerzetten en/of verander de eerder geplaatste weer.![]()
[afbeelding]
[afbeelding]
Je hebt gelijk Yoniquote:Op maandag 2 oktober 2006 11:06 schreef Yoni het volgende:
[..]
Dit topic is bedoeld voor je móóiste foto van vandaag. Eén foto dus en zeker geen wisselende foto's dus.
En op NOS jornaalquote:Op maandag 2 oktober 2006 07:22 schreef Orthello het volgende:
WOEHOEOEOEOE!!!!!!
mijn foto staat boven aan in een artikel van nu.nl
*Trots is*
WOW heel nice!quote:Op maandag 2 oktober 2006 11:02 schreef Tall het volgende:
I dan geen onweer, maar wel mooie lucht....
Rotterdam, Kralingse Plas
[afbeelding]
op welke stand heb je je camera gezet om de foto zo te krijgen? ik vind dat wel mooi, die 'bewegende' achtergrond en het onderwerp scherp.quote:Op maandag 2 oktober 2006 12:18 schreef Robertje het volgende:
[afbeelding]
De winnaar van gisteren A1
Hmz, mijn inzending was dus niet te bewonderen in Editie NL maar die van jouw dus wel.quote:Op maandag 2 oktober 2006 09:46 schreef Orthello het volgende:
[..]
Ik zag het!!!
Haarlem is goed vertegenwoordigd![]()
Zeer mooie foto zo en prachtige lucht!quote:Op maandag 2 oktober 2006 11:02 schreef Tall het volgende:
I dan geen onweer, maar wel mooie lucht....
Rotterdam, Kralingse Plas
[afbeelding]
2.8 1/100 op200mm. Ik had een hoog diafragma omdat het weer een beetje tegenviel. Met een langzame sluitertijd krijg je mooie dat bewogen beeld wanneer je met de wagen "meetrekt".quote:Op maandag 2 oktober 2006 14:19 schreef Matness het volgende:
[..]
op welke stand heb je je camera gezet om de foto zo te krijgen? ik vind dat wel mooi, die 'bewegende' achtergrond en het onderwerp scherp.
Dank u, dank u!!quote:Op maandag 2 oktober 2006 18:36 schreef meneer draak het volgende:
[..]
Hmz, mijn inzending was dus niet te bewonderen in Editie NL maar die van jouw dus wel.
Gefeliciteerd dus maar en wellicht heb ik meer mazzel bij de NOS vanavond
Stoer om daar te mogen gaan wonen!!quote:Op maandag 2 oktober 2006 09:32 schreef The_Frog het volgende:
[..]
idd is een oude fabriekshal, waarvan ze de buitenmuren laten staan. Industrieel erfgoed...
Zeker... niks mis mee!!!quote:Op maandag 2 oktober 2006 22:03 schreef meneer draak het volgende:
Wel een mooie foto Herox!
Ik heb het nog op DVD staanquote:Op maandag 2 oktober 2006 22:09 schreef Orthello het volgende:
[..]
Dank u, dank u!!
Ik zag het op de val reep, net voor het eten.
Echt wel kicken!!![]()
Ik heb het net aangezet, ik zag alleen dat Orthello het nog niet heeft aangezetquote:Psssst... we hebben een SC-topic én een PM-systeem hoor
Lekker luchtjequote:Op maandag 2 oktober 2006 11:02 schreef Tall het volgende:
I dan geen onweer, maar wel mooie lucht....
Rotterdam, Kralingse Plas
[afbeelding]
Mooiquote:Op maandag 2 oktober 2006 23:47 schreef _Xbox_Master_ het volgende:
Van een paar weekjes terugHerfst
[afbeelding]
Leuk gedaanquote:Op maandag 2 oktober 2006 19:57 schreef KristianT het volgende:
Toch nog maar ff snel een foto gemaakt voor vandaag.
[afbeelding]
Canon Powershot A610 op 15sec. sluitertijd.
Alleen jammer van de hoeveelheid ruis.
Euh, leuk dat je post, maar ik neem aan dat dit ook je enige foto van die dag was...quote:Op maandag 2 oktober 2006 22:42 schreef meneer draak het volgende:
mijn mooiste foto van vandaag
[afbeelding]
lekker plaatjequote:Op dinsdag 3 oktober 2006 01:53 schreef Providentia het volgende:
[afbeelding]
Dagje Noorder Dierenpark
Eum, neequote:Op dinsdag 3 oktober 2006 08:39 schreef freud het volgende:
Euh, leuk dat je post, maar ik neem aan dat dit ook je enige foto van die dag was...
Ja, van zo'n veel te witte lucht heb ik wel vaker last. Ligt dat aan mijn camera (Powershot A610) of kan ik daar zelf wat aan doen?quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 08:33 schreef Elefes het volgende:
[..]
MooiLekkere herfstplaat idd, ik moet ook eens naar het bos (als het weer nog wat beter wordt
).
Fijn licht op de foto, alleen jammer van de lucht. Maar verder mooie plaat.
dat lijkt wel op die toren in zaltbommel. maar ik zie aan je profiel dat je in brabant woont. (ik kom er ook pas nét achter dat zaltbommel in gelderland ligt, dacht altijd NB..)quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 20:04 schreef snakelady het volgende:
hier ook een mooie lucht, was alleen wel fris op het dak.
[afbeelding]
Toch heb je gelijk, we wonen nu in zaltbommel.quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 20:20 schreef releaze het volgende:
[..]
dat lijkt wel op die toren in zaltbommel. maar ik zie aan je profiel dat je in brabant woont. (ik kom er ook pas nét achter dat zaltbommel in gelderland ligt, dacht altijd NB..)
Ook leuk gedaan zo'n 'interne' panoramafoto.quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 20:16 schreef ikwilookwatzeggen het volgende:
Experiment
[afbeelding]
Rondje woonkamer
het uitzicht op het plaatje ziet er iig leuk uitquote:Op dinsdag 3 oktober 2006 20:25 schreef snakelady het volgende:
[..]
Toch heb je gelijk, we wonen nu in zaltbommel.
We wonen hier pas 4 maanden en profiel is nog niet aangepast.
Ons uitzicht bestaat uit de toren en de brug van Zaltbommel.
Bedoel je deze?quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 20:31 schreef releaze het volgende:
[..]
het uitzicht op het plaatje ziet er iig leuk uitik ken zaltbommel alleen maar van de trein en eens een keer op vakantie in de auto.. die toren heeft me altijd een beetje gefascineerd, mn moeder heeft toen ooit eens dat liedje gezongen toen we er eens langsreden en dat sprak behoorlijk tot de verbeelding... nouja goed, vandaar dat ik die toren dus herken
![]()
yepquote:Op dinsdag 3 oktober 2006 22:05 schreef snakelady het volgende:
[..]
Bedoel je deze?
http://www.masterlease.nl/acties/210205/liedZaltbommel.pdf
ehhhh die kleine vlekjes is stof op je sensor.quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 21:58 schreef Niek. het volgende:
@foto van brielle, wel leuk maar beetje korrelig/grof, zal vast een term voor zijn maar ben een vrijwel complete leek op foto gebied:)
Vanavond gemaakt, verder niet aangepast. Gemaakt van achter het zolderraam, dus er zijn een paar kleine vlekjes te zien(die eventueel weg te photoshoppen zijn). Heb ook nog een paar andere met een roze lucht, maar vond deze, ondanks die paar kleine vlekjes mooier.
[afbeelding]
volgens mij druppels op het dakraam, dat had ik ook bij mijn bliksemfotopogingquote:Op dinsdag 3 oktober 2006 22:13 schreef PKfotografie het volgende:
[..]
ehhhh die kleine vlekjes is stof op je sensor.
misschien eens schoon maken of schoon laten maken
De foto is gemaakt met een powershot A520quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 22:13 schreef PKfotografie het volgende:
[..]
ehhhh die kleine vlekjes is stof op je sensor.
misschien eens schoon maken of schoon laten maken
Dank voor de positieve feedback:quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 20:22 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Mooi, rudedeltarude! Hoe heb je die gemaakt, welke waarden etc?
Met Photoshop heb ik nog wel een beetje met brightness en contrast gespeeld, een beetje gecropt en verder niet.quote:Maker=Canon
Model=Canon EOS 350D DIGITAL
Color Space=sRGB
Image Width(pixels)=3456
Image Length(pixels)=2304
X Resolution=72.0
Y Resolution=72.0
Resolution Unit=dot/inch
Scene Capture Type=Standard
Exposure Mode=Auto Exposure
Shutter Speed Value=1/30 Second
Aperture Value=4.34
Flash=Off
ISO Speed Rating=ISO1600
User Comment=
blijft er uitzien als stof op de sensor.quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 22:19 schreef Yoni het volgende:
[..]
De foto is gemaakt met een powershot A520
Mooi, met die torenquote:Op dinsdag 3 oktober 2006 20:04 schreef snakelady het volgende:
hier ook een mooie lucht, was alleen wel fris op het dak.
[afbeelding]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |