quote:op zaterdag 16 september 2006 16:43 schreef stukovich het volgende:
[..]
![]()
machtig mooi, die onwetendheid
![]()
sterk hoor!quote:op zaterdag 16 september 2006 16:54 schreef stukovich het volgende:
[..]
oh, je hebt ook nog een vervolgpost om je onwetendheid nog verder te propageren![]()
ik leer snel van jouquote:
tja, wat er nu gebeurd is dat er gezegd wordt : jij bent islamitisch dus gewelddadig/terroristisch en als je me durft tegen te spreken bewijs je mijn gelijk .. en dat is als reden goed genoeg om je land binnen te vallenquote:op zaterdag 16 september 2006 15:15 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ja maar dat is dreiging en ik denk dat maar weinig mensen bedreigd willen worden in hun uitlatingen.
stel ik zeg jou. je mag niet meer islamitisch denken, als je dat doet ga ik je moskee verbranden.
quote:een iraakse gewapende groepering, jaish al-mujahedeen (moedjahedien-leger) heeft in een verklaring op internet gedreigd aanslagen te plegen op rome en het vaticaan wegens de uitspraken van de paus. in de verklaring, waarvan de authenticiteit niet is vast te stellen, zegt de beweging: ''wij zweren dat wij hun kruis in het hart van rome zullen verwoesten en dat hun vaticaan zal worden getroffen en betreurd door de paus.''
quote:de inquisitie ging in zuid-frankrijk bij de vervolging van de katharen als volgt te werk: een delegatie van de inquisitie kwam aan in een dorp of stad. de pastoor werd gevraagd de hele gemeenschap samen te roepen in de kerk. iedereen kwam, want door afwezigheid zou men zichzelf verdacht maken. daar werd de gemeenschap toegesproken door de inquisiteurs, en opgeroepen tot berouw. de biecht werd afgenomen, en kleine opbiechtingen van ketterij werden makkelijk vergeven, indien men maar berouw toonde én als men zijn oprechtheid toonde door twee andere ketters aan te geven. dit veroorzaakte een kettingreactie van verdachtmakingen. de ernstige gevallen van ketterij werden op een lijst gezet. hierna ging er een hele poos voorbij, tot men de verdachten dagvaardde. tussen dagvaarding en de presentatie van de gedagvaarde voor het tribunaal ging er weer een hele poos voorbij, zodat de verdachte goed kon nadenken over wat men hem precies zou willen of kunnen vragen. over de beschuldiging werd hij in het ongewisse gelaten, ook tijdens zijn verhoor, zodat hij zeer lang in onzekerheid verkeerde. pas na een zeer lang gesprek, alles nauwkeurig genoteerd in dossiers, als de verdachte zichzelf bijna verraden had, kwam de beschuldiging van ketterij boven water. vaak was het dan te laat, want de verdachte werd dan met zijn eigen uitlatingen geconfronteerd.
vind het wel goed juist. moslims zijn veelte agressief en kunnen niet tegen kritiek. wordt tijd dat ze eens op hun plaats worden gezet.quote:op zaterdag 16 september 2006 17:57 schreef bansheeboy het volgende:
de paus is niet alleen een anti-semiet, hij begint nu ook (lichte) nuances wat moslimhaat betreft richting publieke wereld te werpen. ik zeg: iemand met zo'n invloed op de wereld en hierbij geen verantwoordelijkheden kent moet afgezet worden²
je vergeet voor "het gemak" dat veel van deze protesten worden gestuurd door de politiek c.q. regering, mensen zeggen niet wat ze echt willen, mensen zeggen aldaar wat er van ze verwacht worden. nit één land in de arabische wereld is een echte democratie, censuur is meer regel dan uitzondering. conclusie: het ligt niet aan de mensen, de islam of de moslims, het ligt aan de politiek.quote:op zaterdag 16 september 2006 10:45 schreef het_fokschaap het volgende:
één zinnetje van de paus en weer een paar dagen protesten. daarna is het weer even stil en kunnen we wachten op het volgende incident.
vind het wel goed juist. kappers zijn veelte agressief en kunnen niet tegen kritiek. wordt tijd dat ze eens op hun plaats worden gezet.quote:op zaterdag 16 september 2006 18:00 schreef #ANONIEM het volgende:
[..]
vind het wel goed juist. moslims zijn veelte agressief en kunnen niet tegen kritiek. wordt tijd dat ze eens op hun plaats worden gezet.
hij heeft toch zijn woorden genuanceerd en toegelicht? nou, hoezo dan geen verantwoordelijkheid?quote:op zaterdag 16 september 2006 17:57 schreef bansheeboy het volgende:
de paus is niet alleen een anti-semiet, hij begint nu ook (lichte) nuances wat moslimhaat betreft richting publieke wereld te werpen. ik zeg: iemand met zo'n invloed op de wereld en hierbij geen verantwoordelijkheden kent moet afgezet worden²
was te verwachten. nou ja, prima, laat de religies het onderling maar uitvechten hoor.quote:op zaterdag 16 september 2006 17:16 schreef het_fokschaap het volgende:
'verklaring van paus onvoldoende'
we gaan nog even door.
deze moslims laten zich van hun beste kant zien in ieder geval en lijken de paus in zijn "quote" te bevestigen
[..]
ah..dat verklaart de boelquote:op zaterdag 16 september 2006 18:02 schreef bansheeboy het volgende:
[..]
je vergeet voor "het gemak" dat veel van deze protesten worden gestuurd door de politiek c.q. regering, mensen zeggen niet wat ze echt willen, mensen zeggen aldaar wat er van ze verwacht worden. nit één land in de arabische wereld is een echte democratie, censuur is meer regel dan uitzondering. conclusie: het ligt niet aan de mensen, de islam of de moslims, het ligt aan de politiek.²
ja, laatst vlogen er nog een paar kappers met vliegtuigen het wtc inquote:op zaterdag 16 september 2006 18:03 schreef bansheeboy het volgende:
[..]
vind het wel goed juist. kappers zijn veelte agressief en kunnen niet tegen kritiek. wordt tijd dat ze eens op hun plaats worden gezet.
lees mijn zin nog eens en bekijk hoe belachelijk je tekst eigenlijk is.²
laatst? 5 jaar teurg man, ik was zelfs vergeten dat het heeft plaatsgevonden. de skyline van new york is nu wel minder arrogant, ik vind het zo beter passen bij de vs. (hoogmoed komt voor de val, de val heeft reeds plaatsgevonden)quote:op zaterdag 16 september 2006 18:07 schreef -scorpione- het volgende:
[..]
ja, laatst vlogen er nog een paar kappers met vliegtuigen het wtc inoh nee, wacht, dat waren kapers en het waren moslims
![]()
het zijn dit soort uitlatingen die mij doen vermoeden dat bansheeboy, meki en c.s. gewoon lid zijn van het stormfront.quote:op zaterdag 16 september 2006 18:11 schreef bansheeboy het volgende:
laatst? 5 jaar teurg man, ik was zelfs vergeten dat het heeft plaatsgevonden. de skyline van new york is nu wel minder arrogant, ik vind het zo beter passen bij de vs. (hoogmoed komt voor de val, de val heeft reeds plaatsgevonden)
ik ben tegen terrorisme.²
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |