Laten we zeggen dat je er nog niet helemaal bentquote:Op dinsdag 19 september 2006 23:17 schreef Kremers het volgende:
Ik heb alle cases nu gehaald, maar het duurt nog 12u voordat die heli komt...
je bent ongeveer op de helftquote:Op woensdag 20 september 2006 00:39 schreef GokuSFE het volgende:
[..]
Laten we zeggen dat je er nog niet helemaal bent
Die laatste 12 uur kun je nog ff lekker doorlevelen. Zonder te spoileren krijg je bij bepaalde ventjes 5000PP per persoon. En er lopen er best veel rond dus dat schiet wel op.quote:Op dinsdag 19 september 2006 23:17 schreef Kremers het volgende:
Ik heb alle cases nu gehaald, maar het duurt nog 12u voordat die heli komt...
kan je beter naar de garage om iedereen af te rijdenquote:Op woensdag 20 september 2006 11:27 schreef Heintje het volgende:
[..]
Die laatste 12 uur kun je nog ff lekker doorlevelen. Zonder te spoileren krijg je bij bepaalde ventjes 5000PP per persoon. En er lopen er best veel rond dus dat schiet wel op.
quote:Op woensdag 20 september 2006 19:21 schreef donald_dick het volgende:
heeft iemand een goede map ?
quote:Op dinsdag 19 september 2006 23:14 schreef Strolie75 het volgende:
Interactieve kaart!
http://mycheats.com/view/faq/2404/20788/dead_rising/xbox_360
Ja dus...alleen de mini chainsaws liggen er niet meer.quote:Op woensdag 20 september 2006 11:29 schreef Strolie75 het volgende:
Ik heb hem nu uitgespeeld, story en overtime. Bij het hoofdmenu is nu een nieuwe optie toegevoegd, overtime. Blijf deze altijd actief voortaan, dus ook als ik overtime opnieuw begin alleen om ventjes te slachten een PP te verdienen tot ik doodga?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.en misschien komt het doordat ik tegelijk met een maat Resident Evil 4 aan het spelen was, maar ik zag een boel gelijkenissen en links tussen het verhaal van Resident Evil 4 en Dead Rising. Ik was eigenlijk aan het wachten tot dit werd uitgelegd, maar helaas. Maar kijk naar onderstaande zaken:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mmmmmm…het zou me niks verbazen als beide verhaallijnen in de toekomst samenkomen of met elkaar verbonden worden.
"Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op vrijdag 1 juni 2007 11:29 schreef Tain het volgende:
Deze uitspraak mag hier ook wel staan
Spel- en typefouten voorbehouden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
spamquote:Op donderdag 21 september 2006 17:19 schreef masterdave het volgende:
Diegene die dead rising voor 40 euro incl. wil hebben, ga hier naartoe, wie het eerst komt, wie het eerst maalt(dus naar me mailen,diegene die het eerst mailt, krijgt um) [TK]Dead Rising ruilen of kopen
Is toch geen spam? zijn vast mensen die die game willen, en dan is dit een mooie mogelijkheid.quote:
Jij post echt alleen maar nutteloze opmerkingen hierquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. blijft killlen vliegen je levels wel omhoog zeg! Ik ben sinds Tomb Raider Legend niet meer zo verslaafd geweest aan een game.
quote:Op vrijdag 22 september 2006 09:45 schreef Scriptkiddie het volgende:
Eindelijk de eerste 72 uur inclusief alle cases uitgespeeld en wat blijft het spel tof zeg! Die Overtime mode vind ik erg orgineel en je krijgt echt het idee als je daar op dag 4 rondloopt dat je niet gewenst bent.
Eerst moest je zien te overleven vanwege de zombies, maar nu slaat het de hele andere weg in en heb ik niet zoveel last meer van de zombies eigenlijk. Ik ben nu op zoek naar die 10 Queens voor Isabela.
Ik zit nu op level 40 en als je al diehttp://www.nvvp.net/index.asp?a=10791&s=2803&p=1SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. blijft killlen vliegen je levels wel omhoog zeg! Ik ben sinds Tomb Raider Legend niet meer zo verslaafd geweest aan een game.
doe der wat mee jongen, je vergooit je leven
Wie de kut nie scheert is het likkuh nie weerd
Al is je kontje nog zo schraal, ik neuk je hard anaal.
GamerTag
waar liggen die?quote:Op donderdag 14 september 2006 23:26 schreef GokuSFE het volgende:
[..]
Wat Heintje al eerder zei, met die small chainsaw en 3 boeken om de houdbaarheid van bepaalde items te verhogen (small chainsaw kan je 3x opvoeren) kan je de chainsaw 3x3x3=27x langer gebruiken.
In de keukenlade van die oude heks, als je dan zegma rechtsaf gaat voor de patatzaakquote:
hahahahahquote:Op vrijdag 22 september 2006 12:55 schreef NeoTribalist het volgende:
[..]
In de keukenlade van die oude heks, als je dan zegma rechtsaf gaat voor de patatzaak
Ter Zijner Tijdquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En nee er komt geen patch voor de letters, slecht maar het probleem is dat die tekst in andere versies in een andere taal is, en het wordt dan veel te groot om dat te patchen.Op vrijdag 1 juni 2007 11:29 schreef Tain het volgende:
Deze uitspraak mag hier ook wel staan
Spel- en typefouten voorbehouden.
Bekijk het van de positieve kant, alle mooie moment die wij al hebben gehad kom jij nog tegenquote:
Dat kan, gewoon meteen de cases laten vallen in het begin en je eigen gang gaan is een mogelijkheid.quote:Op dinsdag 26 september 2006 21:13 schreef Kadesh het volgende:
Ik heb nog niet alles gelezen, maar kan je het spel ook spelen zonder je aan de opdrachten te houden? Zoals het redden van mensen. Ik wil gewoon alle 54.000 zombie's killen.![]()
Je kunt opslaan bij restrooms, bijvoorbeeld een toilet of de slaapplaats bij de security room ofquote:Op dinsdag 26 september 2006 21:17 schreef Niek. het volgende:
Kan iemand mij het save systeem uitleggen, ik snap hoe je gewoon moet opslaan, maar als je dood bent kan je dan alleen maar kiezen tussen vorige savegame en opnieuw beginnen met dezelfde stats? vind dat nogal bagger namelijk, heb je net veel pp gescoord, ga je dood en ben je dus bijna gedwongen opnieuw te beginnen.....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Als je dood gaat kun je inderdaad kiezen of je door gaat met je vorige savegame of geheel opnieuw begint met dezelfde stats. Als je veel PP gescoord hebt, zorg er dan voor dat je opslaat. Ik sla bijvoorbeeld altijd even op als ik iemand terug heb gebracht naar de security room.Welcome to the future
Het zit er in.quote:Op donderdag 28 september 2006 15:57 schreef Kadesh het volgende:
Zit dit ook in het spel? Of is het een zelfgemaakte photoshop?
LET OP, MISCHIEN EEN SPOILER!!11
http://www.myxbox360.com/screenshots/272-blpeobkamr.jpg
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De tank besturen is niet mogelijkOp vrijdag 1 juni 2007 11:29 schreef Tain het volgende:
Deze uitspraak mag hier ook wel staan
Spel- en typefouten voorbehouden.
quote:Op vrijdag 22 september 2006 20:29 schreef Heintje het volgende:
Waar zou je in een winkel centrum boeken kunnen vinden?een hele slimme opmerking, de vrag was ook welke, daarnaast is er nog een 4de boek te vinden waardoor je wapens laner meegaan, alleen die kan je pas halen na een scoop goed te doorlopenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |