abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  † In Memoriam † vrijdag 22 september 2006 @ 10:50:16 #201
81992 Githa
pi_42041182
Maar Ingrid heeft toch chronische rugklachten, het lijkt me dat je daar wel rekening mee moet houden en niet even door moet bijten
  vrijdag 22 september 2006 @ 10:51:14 #202
593 sjak
Juffie Bloem
pi_42041210
Ze sport toch onder begeleiding? Ik bedoel er mee te zeggen dat het leuker wordt, niet dat ze de pijn moet negeren!
Lekker douchen!
pi_42041257
Ook deze mama gaat binnenkort weer sporten. Heb de sportoutfit al gekocht, nu nog inschrijven bij de sportschool. Het is zo ontzettend nodig (in mijn geval dan )
Quote papa: Sara gaat een paar keer in de week naar het kinderdagverblijf en daar leert ze voor blije peuter...
Sara
Merel
Ukje
pi_42041325
Ik heb het ook aangegeven. Ik moet stomme rugoefeningen doen en die doen zeer. Dat hoort zo volgens hun.
En mn heup, maar dat is ws door die stomme slijmbeursontsteking.
Ik denk dat het nooit leuk wordt. Bah, ben nu heel sipjes. En Kim is bij opa en oma, ben dus ook nog eens helemaal alleen.
  † In Memoriam † vrijdag 22 september 2006 @ 10:57:23 #205
81992 Githa
pi_42041401
Sjak, heb je ook gelijk in, Je moet conditie opbouwen e.d., maar ik wilde naar Ingrid alleen zeggen dat ookal sport je onder begeleiding je die dingen wel moet aangeven. Zij kunnen dat ook niet ruiken natuurlijk.

De eerste paar keren zul je vergaan van de spierpijn Ingrid maar als je resultaat gaat zien begint het leuk te worden
pi_42041492
ben me ook aan 't orienteren op sportmogelijkheden in de buurt, heb er echt veel zin in maar weet ook hoe ellendig die eerste keren kunnen zijn als je conditie (en spieren) nog op nul zitten. succes ingrid, hopelijk heb je goede begeleiding daar want met die ontsteking moet je wel oppassen lijkt me.
pi_42041613
Ingrid snap wel wat je bedoelt hoor... maar hoop wel dat je doorzet! Sterkte met je pijn enne... dan ga je toch lekker naar opa en oma toe? Dan zie je Kim weer én heb je gezelligheid... of kan dat niet?
pi_42045119
Heb de ha gebeld. En mag eik niet sporten. Of iig heel rustig aan. Had ik helemaal niet aan gedacht en vind het ook zonde. Tis nou ook niet supergoedkoop.
Ik doe gewoon rustig aan. En zolang het niet over is, ga ik gewoon fietsen enzo. En de buikspieren trainen. Ik moet ook goed op mijn rug letten en ook met die oefening heel rustig aan doen.
Ik hoop dat ik snel resultaat voel/zie.
Ik ga voor de zekerheid rondkijken naar andere sporten., Misschien vind ik wel iets wat ik heel leuk vind.

Ladyline lijkt me ook wel wat trouwens, maar vrees dat dat erg duur is.
pi_42045174
quote:
Op vrijdag 22 september 2006 11:04 schreef Suzanna het volgende:
Ingrid snap wel wat je bedoelt hoor... maar hoop wel dat je doorzet! Sterkte met je pijn enne... dan ga je toch lekker naar opa en oma toe? Dan zie je Kim weer én heb je gezelligheid... of kan dat niet?
Het kan wel, maar ik doe het niet. Heb nog wel wat op de hdd te kijken en in huis te doen. Foto's voor Kims album uitzoeken bijvoorbeeld, een vilt poppetje maken (iig proberen) etc.
Heb net gebeld en alles is goed. Ik hoorde haar vrolijk kwetteren op de achtergrond.
pi_42046532
Mag je niet zwemmen Ingrid? Dat is niet zo belastend en je kunt Kim zelfs meenemen als je gaat babyzwemmen. Je moet het wel leuk vinden wat je doet, anders houdt je het toch niet vol. Of andere sporten dan waar je nu aan denkt. Mag je dansen? Of aquarobic? Of Nordicwalking, ben je helemaal hip
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
  vrijdag 22 september 2006 @ 14:04:59 #211
103793 kozakken
Living the life
pi_42046813
Het stellige plan is om volgende week weer een keer te gaan sporten (ben dan precies 6 weken Romme's mama en dat lijkt me een goede manier om het eens te gaan vieren. Ik zal alleen op de kalender dat het nogal ehmm.. druk is thuisfrontsgewijs )

Eigenlijk had ik besloten deze week al te gaan. Maar de vrouw die bij de Hellendoorn rally is omgekomen, werkte daar ook . En ik wilde graag positief beginnen en daar is het deze week zeer zeker nog te vroeg voor.
Dus volgende week maar een keer weer voorzichtig beginnen.
Voorzichtig trouwens wel, want ik kreeg deze week bij de nacontrole (Was zo leuk en fijn!) wel de wacht aangezegd mbt holderdebolder weer van alles en nog wat doen. Ik mag me dan wel redelijk goed voelen, maar de opdoffers die mijn lijf gehad heeft zijn er nog zeker wel.

Dus volgende week maar weer in sportoutfit hijsen en dan waarsch. 20 minuten fietsen en nog een 20 lopen en wat buikspieren. Dan ben ik het waarschijnlijk ook wel weer zat

Voor de rest voel ik me zo-zo. Gewoon hormonale mama met goede momenten en slechte momenten gelardeerd door iets te veel chocolade-emo eten afgewisseld met een goede-voornemens appel of beker yoghurt.
pi_42047416
quote:
Op vrijdag 22 september 2006 13:55 schreef YPPY het volgende:
Mag je niet zwemmen Ingrid? Dat is niet zo belastend en je kunt Kim zelfs meenemen als je gaat babyzwemmen. Je moet het wel leuk vinden wat je doet, anders houdt je het toch niet vol. Of andere sporten dan waar je nu aan denkt. Mag je dansen? Of aquarobic? Of Nordicwalking, ben je helemaal hip
Zwemmen mag wel. Babyzwemmen lijkt me heel leuk, misschien dat we een proefles kunnen doen. Zou mooi zijn als Kim op de fiets mee kan. Ik heb geen rijbewijs en moet dan met het ov, is moeilijk te bereiken.
Dansen mag, maar kan ik niet, lijkt me ook niks. Aquarobic zat ik ook aan te denken.
Enne, ik wil niet hip zijn, dus geen Nordicwalking.

Bedankt voor het meedenken!
pi_42047491
babyzwemmen is leuk voor de baby, maar als je aan je egen conditie/spieren wil werken schiet je er niet veel mee op.

kozakken, hellendoorn rally? ik heb iets gemist geloof ik.
  vrijdag 22 september 2006 @ 14:34:18 #214
108648 cattie
lieve moeder
pi_42047505
Ingrid en Kozakken, veel succes met sporten/bewegen, Ingrid, hopelijk vind je snel iets dat mag en leuk is.

Ive ligt nu in bed voor een dutje, maar slaapt nog niet. Ik zit in de kamer ernaast en hoor allemaal schattige geluidjes! Toen ik net ff ging kijken, ging hij breeduit lachen. Zo lief! (Al moet hij nu wel zo echt gaan slapen, want hij is ook wel moe). Ik vind het zo geweldig om moeder te zijn, het is nog zoveel mooier dan ik ooit gedacht had. Ik wist niet dat je zoveel van iemand kunt houden.
pi_42050377
wat ook leuk is, aquarobic, is aerobic in het water. Heb ik ook gedaan, en ik vond het erg leuk. Zit er aan te denken om dat weer te gaan doen. Ik wil ook afvallen, maar ja.. voor de zwangerschap had ik ook al een buikje maar geen zin en fut om er wat aan te doen :S
En ons derde wonder Lucas!!
Onze zoon Kevin!
Sarah is al zo oud!!!
  vrijdag 22 september 2006 @ 17:23:23 #216
24188 Belana
kloon van belana
pi_42051469
quote:
Op donderdag 21 september 2006 22:35 schreef bixister het volgende:
geeft die ook oefeningen mee voor thuis?
Ze heeft me wat rekoefeningen mee gegeven, ik had namelijk erg last van mijn heupen en dat was echt een spieren kwestie, maar verder wordt ik "gekraakt" dus de wervels weer op hun plekje en eigenlijk ben ik alweer helemaal de oude

Ow en ik doe braaf iedere dag buikspieroefeningen, maar merk er nog weinig van helaas
al het vet wat ik nog heb wat ik eraf wil hebben zit ook rond mijn buik... nou ja, komt allemaal wel
stormy waters...
sailin'
pi_42051702
quote:
Op vrijdag 22 september 2006 16:28 schreef CrazyMoon het volgende:
wat ook leuk is, aquarobic, is aerobic in het water. Heb ik ook gedaan, en ik vond het erg leuk. Zit er aan te denken om dat weer te gaan doen. Ik wil ook afvallen, maar ja.. voor de zwangerschap had ik ook al een buikje maar geen zin en fut om er wat aan te doen :S
Ik ga er info over opvragen.

Blegh! ex-werkgever gezeur van djeez. Ze hadden hem af moeten melden ivm collectief, maar nooit gedaan. Nu moeten we terugbetalen. En ze moeten hem dus alsnog afmelden. En die lui zijn niet te bereiken.

Gelukkig is Djeez nu thuis. Straks Kim foto's uitzoeken!
  vrijdag 22 september 2006 @ 20:29:33 #218
151473 Noli.
Hormotioneel...
pi_42056736
Ingrid, bij de Smelt geven ze verschillende soorten aquajoggen.

www.desmelt.nl
-> Sport en Recreatie -> Subtropisch Japans Zwem-en saunaparadijs -> Aquasporten & tijden (tijden staan in het pdfje)

Aquafit:
Een leuke combinatie van aquajoggen, aquarobics en aquasteps.
Aquajogging:
Met behulp van een wet-belt allerlei loopbewegingen maken in het water, waarbij alle spieren worden gebruikt.
Aqua Kick& Boks:
U maakt in een hoog tempo stoot- en trapbewegingen en werkt zo aan een optimale conditie.
Maxi, Midi & Mini
(My) Timing sucks.... Always.
Al lang niet meer aan het ontzwangeren. En nog steeds NIET voor rede vatbaar!
pi_42056829
Eerst bekkenbodem trainen voordat je aan de buikspieren begint! Gisteren nog uitdrukkelijk tehoren gekregen op zwangerschapscursus!
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  vrijdag 22 september 2006 @ 20:50:04 #220
3142 m@x
Do, a deer, a female deer
pi_42057319
Anitra, hoe is de MRI gegaan?
Oops! Did I just roll my eyes out loud?
♥ Huisje, boompje, fietstas ♥
♥ There is no way to happiness, happiness is the way ♥
pi_42060075
quote:
Op vrijdag 22 september 2006 20:50 schreef m@x het volgende:
Anitra, hoe is de MRI gegaan?
Het was drama
Ben 3x er door gegaan. 1x te hoog, 1x goede hoogte maar dingen niet goed zichtbaar dus 3e x met contrastvloeistof.
Nu af tellen naar de 25ste voor de uislag.

Succes met sporten dames!
  zaterdag 23 september 2006 @ 08:57:19 #222
103793 kozakken
Living the life
pi_42070047
Afwachten dan maar Anitra. Spannend

Dit ongeval gaat het over. Hier heeft het op de hele streek zo'n verschrikkelijk impact. Dat je het gevoel hebt dat iedereen het zou weten.

Verder gaan we vandaag zonder de kinderen lekker even winkelen. Hoera voor de opa en oma!
  zaterdag 23 september 2006 @ 09:11:41 #223
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_42070126
Anitra ik vind je toch wel stoer, en jammer dat het 3 keer moest , maaar 3 maal is scheepsrecht
( sorry dat ik niet eerdere reageerde maar i-net doet stom nog )
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_42071863
kozakken, wat erg. dat ik er niks van vernomen had zegt niet alles hoor, ik hou 't nieuws niet altijd even goed bij tegenwoordig.

anitra, wat een ellendig gedoe. maar uiteindelijk dus wel gelukt, en nu maar afwachten dus...
pi_42071937
Oevr een paar uurtjes gaat Mikael uit logeren. Heb er helemaal geen zin in om hem weg te brengen, maar heb er wel onwijs veel zin in om even geen mama te zijn zeg maar. Nu maar hopen dat ik vannacht wel lekker door kan slapen en niet wakker word omdat hij er niet is
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
  zaterdag 23 september 2006 @ 11:42:19 #226
74310 nanalune
Melancholische optimist..
pi_42072154
Ik zou ook wel weer willen sporten , dat aquarobic waar CM het over had lijkt me wel wat.
Ik ben nu ook best wel weer tevreden met mijn maat. Gisteren een broek in maat s gkocht bij de V&D en mijn dag kon niet meer stuk..
Spijkerbroeken uit de pre-Daniël-Era passen dus niet nooit meer , ben ik bang.
pi_42073002
pffff... ik ga vanmiddag even alleen de stad in, ben benieuwd in welke maat ik thuis kom. Denk L ofzo... ik hóóp dat ik met iets leuks thuis kom hihi

Ik vergeet elke keer de huisarts te bellen over mijn stuitje.. ik heb er nog steeds wat last van. Niet meer zo erg als in het begin, maar heb soms nog wel een 'knak'-gevoel. Zal maandag eens bellen.
En ons derde wonder Lucas!!
Onze zoon Kevin!
Sarah is al zo oud!!!
pi_42073246
Ik heb en zal altijd blijven houden maat XL. Ik heb gewoon brede heupen en lange benen. Komt veel voor dat een broek dan te wijd uitvalt, dus riemen zijn niet aan te slepen. Nee hoor, ik heb er maar drie.
En shirts en truitjes moeten vaak ook maat 40/XL zijn, want ik ben nou eenmaal best groot.
Waarom heb ik dan van die poezelige handjes??

Mama voelt zich onderhand ook een melkkoe Kendahl kan namelijk niet gewoon bij me zitten zonder mij steeds te associeren met die heerlijke MELK
Pas wanneer hij het al heeft gehad, wil hij wel lekker bij me zitten. Maar een uur na een voeding is het vaak al: 'Joepie, melk!' Lekker ding he?
Deze user werd mede mogelijk gemaakt door Yvonne. Bedankt!
Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
pi_42075138
Deze moeder gaat vanmiddag naar de schoonheidsspecialiste voor een gezichtsbehandeling van een uur
Ik heb er helemaal zin in Is voor het eerst dat ik zoiets laat doen, dus ben benieuwd!!
pi_42088561
Wij gaan zo Mikael weer ophalen. Men wat mis ik dat kleine ventje zeg. Mijn kleine ventje die ik zo nodig heb, waarschijnlijk nog meer dan dat hij mij nodig heeft. Eindelijk kan ik hem strax weer vasthouden, knuffelen, kussen en ruiken Na een nachtje zonder hem besef ik weer goed wat ik ben. Ik ben zijn mama en dat is helemaal niemand anders

Was ook wel lekker hoor zo'n dag en nacht zonder hem. Maar voelt toch een beetje leeg als ie er niet bij is
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
  zondag 24 september 2006 @ 17:57:13 #231
56471 pinquit
oh my lama!
pi_42095818
erg he Menicole!

ik heb vrijdag max voor het eerst mee met mijn oma gegeven om te gaan wandelen
exht een mietje mama ben ik
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_42102663
Ik heb daar dus echt geen moeite mee..
Ik heb hem geloof ik in de tweede week al een keertje bij mijn moeder achtergelaten. Toen ben ik eventjes de stad ingegaan om een boek en zoogkompressen te kopen. En ik weet dat het een beetje een taboe is, maar ik durf hem zelfs een half uurtje alleen te laten, zonder dat er iemand is. Ik denk dat ik het anders voel wanneer Kendahl mobiel gaat worden, dan vind ik het wel eng. Maar nu kan er toch echt weinig gebeuren.
edit: tuurlijk mis ik hem wel en denk ik wel aan hem, maar dat weerhoudt me er niet van. Ik moet ook aan mezelf denken.
Deze user werd mede mogelijk gemaakt door Yvonne. Bedankt!
Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
pi_42102796
quote:
Op maandag 25 september 2006 00:17 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
Ik heb daar dus echt geen moeite mee..
Ik heb hem geloof ik in de tweede week al een keertje bij mijn moeder achtergelaten. Toen ben ik eventjes de stad ingegaan om een boek en zoogkompressen te kopen. En ik weet dat het een beetje een taboe is, maar ik durf hem zelfs een half uurtje alleen te laten, zonder dat er iemand is. Ik denk dat ik het anders voel wanneer Kendahl mobiel gaat worden, dan vind ik het wel eng. Maar nu kan er toch echt weinig gebeuren.
edit: tuurlijk mis ik hem wel en denk ik wel aan hem, maar dat weerhoudt me er niet van. Ik moet ook aan mezelf denken.
Weet iemand dan wel dat hij daar ligt? Behalve jij dus.
In your house I long to be
Room by room patiently
  maandag 25 september 2006 @ 00:46:39 #234
74310 nanalune
Melancholische optimist..
pi_42103325
quote:
Op maandag 25 september 2006 00:17 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
Ik heb daar dus echt geen moeite mee..
Ik heb hem geloof ik in de tweede week al een keertje bij mijn moeder achtergelaten. Toen ben ik eventjes de stad ingegaan om een boek en zoogkompressen te kopen. En ik weet dat het een beetje een taboe is, maar ik durf hem zelfs een half uurtje alleen te laten, zonder dat er iemand is. Ik denk dat ik het anders voel wanneer Kendahl mobiel gaat worden, dan vind ik het wel eng. Maar nu kan er toch echt weinig gebeuren.
edit: tuurlijk mis ik hem wel en denk ik wel aan hem, maar dat weerhoudt me er niet van. Ik moet ook aan mezelf denken.
euhm? hoezo alleen? laat je hem alleen thuis??
  maandag 25 september 2006 @ 00:57:27 #235
74310 nanalune
Melancholische optimist..
pi_42103553
Vandaag trouwens weer gewerkt van 15:00 tot 23:00..( ben alweer twee weken aan het werk)
Ik ben dus weer helemaal in de running en toen ik thuiskwam was Daniël helemaal K.O...( Knock Out)
Man was er haast even erg aan toe. Hij had er echt een actief dagje van gemaakt..Daniël mee naar oma en opa en mee naar OVERgrootoma, en daar slapen.. ho maar hoor!
Man wilde wel toegeven dat het best zwaar is om een hele dag op hem te passen. Gnagnagna en nu niet meer zeuren dus als je uit je werk komt, ventje.. moeder is moeier!

Oma en opa hebben gisteren voor het eerst 2 uur opgepast , man en ik hadden overlappende diensten dus dat kwam even zo uit.
Ik zeulen met kinderwagen , ultravolgepakte -luiertas, speeltjes, campingbedje om het hem ( en hen) zo aangenaam mogelijk te maken, want opa wilde wel even met Daniël pronken in de stad

Ik ga best vaak de stad in , in mijn eentje. Man werkt ook onregematig dus er zijn genoeg winkeltijden voor mij.
Begin Januari laten een vriendin en ik ons een dagje hélémaal verwennen , massage, gezichtsbehandeling etc etc.
En de voorpret begint nú al.
  maandag 25 september 2006 @ 07:48:25 #236
593 sjak
Juffie Bloem
pi_42106055
quote:
Op zaterdag 23 september 2006 14:01 schreef LadyS het volgende:
Deze moeder gaat vanmiddag naar de schoonheidsspecialiste voor een gezichtsbehandeling van een uur
Ik heb er helemaal zin in Is voor het eerst dat ik zoiets laat doen, dus ben benieuwd!!
En was het lekker?
Lekker douchen!
pi_42106350
Heerlijk!!! En waar ik nog wel het meest van genoten heb is dat ik anderhalf uur (was nl . een behandeling van anderhalf uur geworden ipv en uur) niet als moeder paraat hoefde te staan
pi_42106418
PV, het is natuurlijk wél zo dat er iets gebeuren kan. Er kan brand uitbreken bijvoorbeeld. En er kan met jou wat gebeuren.

Ik hoop wel dat je een briefje bij je hebt tegenwoordig waarop staat waar je woont en dat je een baby alleen thuis hebt.

Daarnaast kan je ook aan jezelf denken als je even een oppas zoekt. Of op zijn minst de babyfoon bij de buren laat.
Variety is the spice of life
  maandag 25 september 2006 @ 11:13:43 #239
105888 renzell
Ik wil alleen maar zwemmen.
pi_42108376
Deze moeder gaat woensdag naar Berlijn! Jippiejajee! Maar... zonder man en kind. Boehoehoe!
Woensdag heen en zondag terug, met de trein. Ik weet nu al dat ik Julius heeeeeeeeeeeeel erg ga missen. Wat zeg ik, ik mis hem nu al! Zo dubbel. Ik vind het echt fantastisch om een keer weg te gaan met een vriendin, maar tegelijkertijd voel ik me schuldig, vind ik het verschrikkelijk om mijn zoontje meer dan vier dagen te missen en en denk ik af en toe: "Waarom wilde ik dit ook alweer? Renzell, je bent GEK!!!"

[ Bericht 5% gewijzigd door renzell op 25-09-2006 11:19:20 ]
pi_42108761
Brrrr PV, ik zou er niet aan moeten denken. Ik vind het al eng om even de post te halen uit de brievenbus beneden. En da's hemelsbreed maar één trap.
Maar mijn kind helemaal alleen achter laten, ik zou het niet durven. Dan maar even wat regelen en boodschappen doen als mijn vriend er is of als mijn moeder er toch is om koffie te drinken o.i.d.


Renzell, lekker joh! Al ik kan me heel goed voorstellen dat je hem ontzettend gaat missen.
pi_42109039
quote:
Op maandag 25 september 2006 00:46 schreef nanalune het volgende:

[..]

euhm? hoezo alleen? laat je hem alleen thuis??
Hoeveel ouders staan er wel niet kindloos bij het schoolplein om
8:45
12:00
13:00 of
15:00

Die laten bijna allemaal hun kleintje alleen thuis

[ Bericht 2% gewijzigd door Spekkiemonster op 25-09-2006 12:36:20 ]
Zoals ma kamper piet zegt:
~~ * * eeN DaG NieT LEVEN ~~ IS DaG NieT LacHT TOCHT ? * * ~~
  maandag 25 september 2006 @ 12:11:29 #242
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_42109260
Is deze post nou serieus?

Alle moeders die alleen aan het plein staan hebben hun kind alleen gelaten?


  • Ze hebben maar 1 kind

  • Al hun kinderen zitten al op school en worden samen opgehaald

  • Er is nog een kind thuis, maar daar hebben ze even oppas voor geregeld

  • Er zijn nog meer mogelijkheden die ik zo snel niet kan bedenken

  • Ze hebben hun andere kind alleen thuisgelaten


    Je ziet dat die laatste maar 1 van de vele mogelijkheden is. Maar misschien was je post wel sarcastisch bedoeld of zo.
  • Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
    pi_42109685
    nee was niet sarcastisch bedoeld...

    er staan bij school een hoop ouders waarvan ik weet (omdat ze dat zeggen/gezegd hebben) dat hun kleinste alleen thuis is. (baby's, dreumesjes, peutertjes)
    Zo weet ik ook een moeder die haar 3-jarige zoontje kwijt was doordat hij in zo'n ikea-ei was gaan zitten en het klepje naar beneden had gedaan en vervolgens in slaap was gevallen.
    Dit gebeurde tijdens het middageten-ophalen


    Ikea-ei

    edit: ik heb het overigens niet over alle moeders
    maar stel de vraag .... "hoeveel moeders staan er wel niet zonder hun kleinste" .... bij onze school zijn dat er nl. redelijk veel, tot mijn grote verbazing trouwens

    [ Bericht 14% gewijzigd door Spekkiemonster op 25-09-2006 12:35:35 (ei toegevoegd) ]
    Zoals ma kamper piet zegt:
    ~~ * * eeN DaG NieT LEVEN ~~ IS DaG NieT LacHT TOCHT ? * * ~~
    pi_42109938
    Ik zou dat niet durven. Gewoon alleen het idee al dat zo'n kleintje net wakker wordt als je de deur uitstapt en dan in het ergste geval een half uur alleen ligt te huilen. Dat lijkt me zo'n naar idee.

    En idd ook het idee dat er iets met mij mocht gebeuren en niemand weet dat er een baby alleen thuis ligt
    Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
    pi_42110410
    Ik zou het ook niet durven, heb het dan ook nog nooit gedaan. Wel zou ik me voor kunnen stellen dat als je bijv. een hond hebt die uitgelaten moet worden je dat toch even moet doen. Dat deed mijn moeder vroeger ook, maar dan bleef ze wel in de straat met zicht op het huis.
    -If I know I'm going crazy, I must not be insane-!
      Licht Ontvlambaar maandag 25 september 2006 @ 13:11:56 #246
    7020 Sjeen
    ...gevaarlijke vrouw...
    pi_42110507
    Ik zou het ook niet durven... Ik neem de babyfoon al mee als ik even iets ga vragen bij de buren. Nu moet ik er wel bij zeggen dat een vader hebben die brandweerman is, dit soort dingen met zich meebrengt...
    You can't start a fire without a spark...
    ♥ Isa ♥ | In vuur en vlam
    A dirty mind is a joy forever!
    pi_42110771
    Phoe ook ik moet er niet aan denken om mijn dochter alleen thuis te laten. Ook al moet ik een brief op de post doen (klein stukje hier vandaan) dan nog doe ik dat als mijn dochter wakker is en ik haar even mee kan nemen op de arm. Ik ga absoluut niet zonder haar de deur uit.
    Maar ja.. ben dan ook een erge moeder, ik ga niet eens douchen als ze in haar bedje ligt.. wil haar kunnen blijven horen.
    En ons derde wonder Lucas!!
    Onze zoon Kevin!
    Sarah is al zo oud!!!
    pi_42110881
    kan de babyfoon mee de badkamer in CM?
    Zoals ma kamper piet zegt:
    ~~ * * eeN DaG NieT LEVEN ~~ IS DaG NieT LacHT TOCHT ? * * ~~
      maandag 25 september 2006 @ 13:26:46 #249
    5177 Leah
    I'm going to Graceland
    pi_42110914
    Ik doe het wel, uit bittere noodzaak omdat Dreumes anders domweg niet aan slapen toekomt. Maar de babyfoon gaat naar de buurvrouw, we hebben een rookmelder, en ik ben ongeveer een kwartiertje weg. Mocht de buuv niet kunnen (en alle andere buuven ook niet) dan gaat het kind mee.
    Iedereen mag het helemaal zelf weten, maar ik zou het doodeng vinden om weg te gaan zonder extra controle, zeg maar. Dat zou zeker niet aanvoelen als tijd voor mezelf, eerder als een nagel aan mijn doodskist, van de stress .
    Losing love is like a window in your hart,
    everybody sees you're blown apart, everbody sees the wind blow.
      maandag 25 september 2006 @ 13:31:49 #250
    5177 Leah
    I'm going to Graceland
    pi_42111045
    Ik snap de uitspraak, "Ik moet ook aan mezelf denken" trouwens niet zo goed. Een baby gaat toch gewoon in de kinderwagen mee naar de stad, en dan kun jij toch lekker je gang gaan?
    Juist als ze groter worden, en eigenlijk niet meer in de buggy willen wordt het geen uitje meer, maar zolang ze nog in de wagen liggen, maakt dat toch niets uit?
    Losing love is like a window in your hart,
    everybody sees you're blown apart, everbody sees the wind blow.
      Licht Ontvlambaar maandag 25 september 2006 @ 13:36:14 #251
    7020 Sjeen
    ...gevaarlijke vrouw...
    pi_42111183
    quote:
    Op maandag 25 september 2006 13:26 schreef Leah het volgende:
    Ik doe het wel, uit bittere noodzaak omdat Dreumes anders domweg niet aan slapen toekomt. Maar de babyfoon gaat naar de buurvrouw, we hebben een rookmelder, en ik ben ongeveer een kwartiertje weg. Mocht de buuv niet kunnen (en alle andere buuven ook niet) dan gaat het kind mee.
    Iedereen mag het helemaal zelf weten, maar ik zou het doodeng vinden om weg te gaan zonder extra controle, zeg maar. Dat zou zeker niet aanvoelen als tijd voor mezelf, eerder als een nagel aan mijn doodskist, van de stress .
    Dat gebeurt hier inderdaad ook standaard...
    You can't start a fire without a spark...
    ♥ Isa ♥ | In vuur en vlam
    A dirty mind is a joy forever!
      maandag 25 september 2006 @ 13:43:29 #252
    9247 texelonia
    ploetermoeder
    pi_42111358
    quote:
    Op maandag 25 september 2006 13:31 schreef Leah het volgende:
    Ik snap de uitspraak, "Ik moet ook aan mezelf denken" trouwens niet zo goed. Een baby gaat toch gewoon in de kinderwagen mee naar de stad, en dan kun jij toch lekker je gang gaan?
    Juist als ze groter worden, en eigenlijk niet meer in de buggy willen wordt het geen uitje meer, maar zolang ze nog in de wagen liggen, maakt dat toch niets uit?
    Nou maakt nog steeds wel uit vind ik... Met kinderwagen in de bus, heel gedoe vind ik. Of later bepakt en bezakt op de fiets, nog steeds een heel gedoe. En dan heb je zoveel tijd voor kind weer fles/borst moet, of in het openbaar een luier verschonen, etc. Allemaal dingen die ik niet als "tijd voor mezelf" beschouw
    Maar goed, dan ging ik gewoon de stad in als vriendje thuis was in het weekend

    Ik heb Noah ook nooit alleen gelaten, behave een enkele keer als ik een brief ging posten op de hoek van de straat...
    De kans dat er iets gebeurt is misschien maar klein, maar het zál je maar gebeuren...
    Rest your head close to my heart
    Never to part, baby of mine
    ©Dumbo
    While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
      maandag 25 september 2006 @ 13:47:02 #253
    5177 Leah
    I'm going to Graceland
    pi_42111454
    quote:
    Op maandag 25 september 2006 13:43 schreef texelonia het volgende:

    [..]

    Nou maakt nog steeds wel uit vind ik... Met kinderwagen in de bus, heel gedoe vind ik. Of later bepakt en bezakt op de fiets, nog steeds een heel gedoe. En dan heb je zoveel tijd voor kind weer fles/borst moet, of in het openbaar een luier verschonen, etc. Allemaal dingen die ik niet als "tijd voor mezelf" beschouw
    Maar goed, dan ging ik gewoon de stad in als vriendje thuis was in het weekend

    Ik heb Noah ook nooit alleen gelaten, behave een enkele keer als ik een brief ging posten op de hoek van de straat...
    De kans dat er iets gebeurt is misschien maar klein, maar het zál je maar gebeuren...
    Ja, je hebt gelijk. Ik hees die van mij gewoon in de auto, en die sliepen wel in de wagen. Maar ik moet er bij zeggen dat dat al wel na de eerste heftige tijd van veel voedingen was hoor. Zoals jij het beschrijft is het idd geen feestje .
    Toen ze groter werden ging ik in het weekend idd.
    Losing love is like a window in your hart,
    everybody sees you're blown apart, everbody sees the wind blow.
      maandag 25 september 2006 @ 13:51:37 #254
    3011 E.T.
    hormonaal stuiterballetje
    pi_42111571
    maar met een boek en zoogcompressen ben je niet bepakt en bezakt.
    En als je dat in een half uur tijd kunt halen, snap ik die 'om mezelf moeten denkne' ook niet zo..
    I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
    pi_42111984
    quote:
    Op maandag 25 september 2006 13:51 schreef E.T. het volgende:
    maar met een boek en zoogcompressen ben je niet bepakt en bezakt.
    En als je dat in een half uur tijd kunt halen, snap ik die 'om mezelf moeten denkne' ook niet zo..
    Nee dat snap ik ook niet zo. Ik heb ook wel behoefte aan tijd écht voor mezelf, maar dan liever een paar uur de stad in. Dat wil ik ook echt wel plannen. Een half uurtje even boodschappen doen vind ik ook een godsgeschenk op dit moment, maar dat komt alleen voor als het net zo uit komt omdat er bijv. iemand anders thuis is.
    En anders heb ik maar even pech, dat is nou eenmaal de consequentie van kinderen hebben (vind ik, voor mezelf. Niet om te zeggen dat anderen dus maar beter na hadden moeten denken ofzo )

    Overigens vind ik het ook niet zo'n grote last om Ronja mee te slepen. Er hoeven alleen wat luiers mee, billendoekjes en een spuuglap. Ze drinkt als ze honger heeft, even tien minuten ergens op een bankje zitten om te voeden lukt altijd wel, en voor de rest slaapt ze toch in de wagen.

    Als ze straks gaat (en WIL) lopen, dat lijkt me pas lastig
      maandag 25 september 2006 @ 14:09:32 #256
    9247 texelonia
    ploetermoeder
    pi_42112104
    quote:
    Op maandag 25 september 2006 13:51 schreef E.T. het volgende:
    maar met een boek en zoogcompressen ben je niet bepakt en bezakt.
    En als je dat in een half uur tijd kunt halen, snap ik die 'om mezelf moeten denkne' ook niet zo..
    Niet als je alleen gaat. Maar als je je kind meeneemt moet er een wandelwagen mee, en tas met spullen, voedingen, luiers, luierdoekjes, speeltjes, etc. En mijn bepakt en bezakt sloeg ook vooral op het met de fiets gaan. Het is niet even de fiets pakken, maar fietsstoeltje, windscherm, kind voorop, en tas met spullen nodig voor kind, de buggy. En als je in je eentje gaat heb je zulke dingen misschien in een half uurtje gedaan, maar met kind duurt alles vaak ineens 5 keer zolang.

    Ik zeg niet dat ik het met PV eens ben, maar ik begrijp het wel...

    In die eerste weken vond ik even rustig kunnen douchen al quality time voor mezelf.
    Rest your head close to my heart
    Never to part, baby of mine
    ©Dumbo
    While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
    pi_42112169
    quote:
    Op maandag 25 september 2006 14:09 schreef texelonia het volgende:
    In die eerste weken vond ik even rustig kunnen douchen al quality time voor mezelf.
    Nou hè! Wat een genot kan dat zijn
      maandag 25 september 2006 @ 15:14:02 #258
    74310 nanalune
    Melancholische optimist..
    pi_42113273
    ik geloof dat ik Daniël dan werkelijk overal mee naar toe sjouw. Kinderwagen(baK0 waarin hij kan slapen en hoppa: naar vriendinnnen en mijn schoonouders, Ik ga elke dag wel even met hem weg als ik vrij ben.
    En ik beschouw even de stad in met Daniël niet als erg belastend eerlijk gezegd.
    Misschien heeft dat ook wel een beetje met mijninstelling te maken, wnat ik was al een flierefluiter en alles last-minute... daarom levert het bij mij niet bepaald stress op als ik met hem wegga. Ik geniet juist met volle teugen van de vrijheid van 1 kind. Als ik later meer kinderen mee moet sjouwen is het al anders.

    Ik laat hem trouwens nooit alleen. Alleen al de mogelijkheid dat hij langer dan 5 minuten krijst vind ik al een verschrikkelijke gedachte.. ik laat hem ook nooit lang huilen. Daar krijg ik dan wél weer stress van
    Dus IK zou nooit mijn kind naar school brengen en zijn/haar broertje of zusje alleen thuis laten.
    1 keer een ongeluk is teveel... en dan zou ik het mezelf niet vergeven.
    pi_42117974
    Ik laat Kim nooit alleen. Vind ik een eng idee. Straks gebeurt er wat met mij, of er breekt brand uit oid. Of ze is snel wakker en dan erg overstuur.
    Maar naar de stad ga ik zelden alleen, of met Kim. Ik moet dan met de bus, of een half uur fietsen en ze kan nog neit op de fiets. Zal vast niet lang meer duren.
    Gelukkig zit het winkelcentrum op 2 min loopafstand. En dat vind ze geweldig.

    Lijkt me wel leuk, maar de eerste paar keer ook eng, om met Kim te fietsen.
    pi_42118108
    quote:
    Op maandag 25 september 2006 18:18 schreef Ingrid19 het volgende:
    Maar naar de stad ga ik zelden alleen, of met Kim. Ik moet dan met de bus, of een half uur fietsen en ze kan nog neit op de fiets. Zal vast niet lang meer duren.
    Lijkt me wel leuk, maar de eerste paar keer ook eng, om met Kim te fietsen.
    Ingrid, kan Kim nog niet even alleen zitten? Want Merlijn is nu bijna 9 maanden en mag al mee op de fiets hoor. Normaal gesproken mag het ook vanaf een maand of 8/9. Als ze maar al een beetje zelfstandig los kunnen zitten, dan kunnen ze het wel aan.

    Ik vind het wel fijn om nu op een andere manier weer wat mobieler te zijn nu Merlijn mee kan op de fiets. Merlijn alleen thuis laten heb ik nog nooit gedaan. Ik was altijd in de buurt of babyfoon mee. Zo hebben we van de zomer wel bij de overburen achter buiten gezeten toen Merlijn in zijn bedje lag. Babyfoon mee natuurlijk, dan waren we ook vlug zat weer terug.
    pi_42119001
    quote:
    Op maandag 25 september 2006 18:22 schreef Randa_v het volgende:

    [..]

    Ingrid, kan Kim nog niet even alleen zitten? Want Merlijn is nu bijna 9 maanden en mag al mee op de fiets hoor. Normaal gesproken mag het ook vanaf een maand of 8/9. Als ze maar al een beetje zelfstandig los kunnen zitten, dan kunnen ze het wel aan.
    Ze kan wel op de bank alleen zitten, maar niet op de grond of in de box. Of ze het nou niks aan vind, of gewoon nog niet kan, weet ik niet.
    We hebben zaterdag een 2e hands bobike opgehaald. Misschien van het weekend een klein stukje proberen.

    Ze heeft het kruipen nu echt ontdekt! Echt leuk. Alleen merk je nu wel dat je sommige dingen hoog neer moet zetten. Ze had een suikerklontjesdoos te pakken en gooide die op de kop. En ze sabbelde aan een suikerklontje. Gelukkig had ik het op tijd door. Maar ze zat me wel uit te lachen.
    pi_42133857
    quote:
    Op maandag 25 september 2006 19:04 schreef Ingrid19 het volgende:

    [..]

    Ze kan wel op de bank alleen zitten, maar niet op de grond of in de box. Of ze het nou niks aan vind, of gewoon nog niet kan, weet ik niet.
    We hebben zaterdag een 2e hands bobike opgehaald. Misschien van het weekend een klein stukje proberen.

    Ze heeft het kruipen nu echt ontdekt! Echt leuk. Alleen merk je nu wel dat je sommige dingen hoog neer moet zetten. Ze had een suikerklontjesdoos te pakken en gooide die op de kop. En ze sabbelde aan een suikerklontje. Gelukkig had ik het op tijd door. Maar ze zat me wel uit te lachen.
    ja alles moet hoog en uit de weg.... Wij hebben het een en ander ook gebaricadeerd..
    ♥ A ♥ & ♥ T ♥
    When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
      † In Memoriam † dinsdag 26 september 2006 @ 09:06:53 #263
    81992 Githa
    pi_42133905
    en dat baricaderen gaat ook niet lang meer werken ;') dan metsel maar een muurtje
    pi_42133977
    whahaha....

    ik had van de week nog gereageerd over kindjes alleen thuis laten, maar toen liep fok natuurlijk weer eens vast...

    Ik laat Amber ook nooit alleen. Alleen als ik heel even de vuilniszak weg moet gooien, maar dan ga ik alleeen als ze slaapt. Een tijdje geleden was ik ook even snel de vuilnis weggooien en toen was onze eigen voordeur (hebben gezamelijke opgang) dichtgewaaid... En ik had natuurlijk gen sleutel.. Gelukkig was de buuf thuis...
    ♥ A ♥ & ♥ T ♥
    When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
      † In Memoriam † dinsdag 26 september 2006 @ 09:25:13 #265
    81992 Githa
    pi_42134162
    Vicky dan breekt het zweet je uit hé.
      dinsdag 26 september 2006 @ 10:48:12 #266
    1627 dutchie
    Eámanë Súrion
    pi_42135725
    Hoe blijf je ook alweer rustig in zo'n situatie? Misschien moet ik ook maar eens een sleutel neerleggen bij de buren.
    Als je niet lacht, ben je dood.
      Licht Ontvlambaar dinsdag 26 september 2006 @ 10:53:25 #267
    7020 Sjeen
    ...gevaarlijke vrouw...
    pi_42135833
    quote:
    Op dinsdag 26 september 2006 10:48 schreef dutchie het volgende:
    Hoe blijf je ook alweer rustig in zo'n situatie? Misschien moet ik ook maar eens een sleutel neerleggen bij de buren.
    Daar heb ik al meerdere malen dankbaar gebruik van gemaakt!

    Ik heb een keer paniek gehad op een vrij zomerse dag... Had Isa met de maxicosi in de auto gezet, per ongeluk met mijn knie op de sleutel gekomen, waardoor de auto zich afsloot. Deur dichtgegooid, omgelopen naar bestuurderskant... Auto op slot De achterklep geprobeerd, ook op slot *zweet*... passagierskant... gelukkig niet op slot. Blijkt een beveiliging van de auto te zijn. Als je afsluit en dan pas deur dichtdoet, dan blijft die deur open. Alleen als je afsluit en dan de klep dichtdoen, is alles afgesloten.
    You can't start a fire without a spark...
    ♥ Isa ♥ | In vuur en vlam
    A dirty mind is a joy forever!
    pi_42136154
    Dat is eng!
    Ik durf niet eens te douchen als Anna wakker is, dan ben ik al bang dat ze te lang huilt. Vanochtend stond ik daarom al om 6 uur onder de douche, toen was J. nog thuis voor het geval ze wakker zou worden.
    "wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
    Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
    *OUD heilige*
      † In Memoriam † dinsdag 26 september 2006 @ 11:09:41 #269
    81992 Githa
    pi_42136187
    Ik nam Jordy gewoon in zijn maxicosy mee de badkamer in, hij vond het altijd machtig interessant
    pi_42136479
    Hier is het niet echt rust als ik met Sarah de stad in ga, ze ligt dan nog wel in de kinderwagenbak, maar echt rustig blijft ze niet. Ze kan gewoon niet goed slapen in die bak en met die geluiden, dus ja.. ik ga dan liever op zaterdag even alleen de stad in, en dan blijft mn vriend lekker alleen thuis met Sarah.
    En ons derde wonder Lucas!!
    Onze zoon Kevin!
    Sarah is al zo oud!!!
    pi_42136632
    Onze badkamer is erg klein, dan kan ik zelf niet meer er in of er uit. En Anna kan maar zelden alleen liggen. Door de krampjes die ze vaak heeft, zitten we halve dagen met een vinger in d'r mondje. Maar de speen geeft nieuwe hoop. Ik kon zelfs een boterham smeren zonder dat ze ging huilen.
    In de wandelwagen gaat hier juist wel goed. Ga vanmiddag weer wandelen denk ik, dan is ze stil.
    "wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
    Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
    *OUD heilige*
      dinsdag 26 september 2006 @ 11:42:01 #272
    108648 cattie
    lieve moeder
    pi_42136849
    Ik laat Ive nooit alleen thuis, zelfs niet om even een brief op post te doen. Ik durf dat niet.
    Hoe doen jullie dat trouwens als je onderweg bent met je kind in de auto en je moet tanken? Kind in de auto laten zitten als je gaat betalen vind ik eng, maar hem/haar meenemen is (zeker met een baby) niet echt makkelijk. Tot nu toe zorg ik dat voor dat ik weg ga, de tank vol is. (Mijn man tankt dan even)
      dinsdag 26 september 2006 @ 11:47:01 #273
    1627 dutchie
    Eámanë Súrion
    pi_42136961
    Yppy het is alsof ik onszelf teruglees in jullie verhalen. Dat hadden wij ook met Léon. Echt precies zo. Even voor jouw geruststelling; het gaat over. Als Anna de speen eindelijk goed pakt of haar duim, heb je het ergste achter de rug.

    Sjak, dat wilde ik je zondag nog vragen; hoe is het je bevallen het werken?
    Als je niet lacht, ben je dood.
      † In Memoriam † dinsdag 26 september 2006 @ 11:47:43 #274
    81992 Githa
    pi_42136977
    Tanken ja... ik probeer altijd te gaan tanken als we met zijn tweeen zijn of zonder Jordy, maar als dat een keer niet uitkomt dan neem ik hem bij het betalen altijd mee naar binnen.
      dinsdag 26 september 2006 @ 11:54:18 #275
    103793 kozakken
    Living the life
    pi_42137121
    Ik laat zeker bij het taken oid Jonne of Romme gerust in de auto. Zeker wanneer ik de auto kan zien wanneer ik naar binnen loop. Ik vind het soms voor een kindje belastender om uit de auto te halen dan om snel even heen en weer te lopen.

    Daarnaast ben ik in de loop van de tijd wel wat gemakkelijker geworden hoor. En nu met Romme kan het soms ook bijna niet anders dat je een kindje even wat langer alleen laat. Of dat nu boven (of beneden) is en ik onder de douche ga met Jonne. Hier huilt Romme soms ook langer dan dat dat met Jonne het geval was. Maar ja, dat heb je met twee kinderen. Dan moet de een soms even wachten op de andere en vice versa.

    Anitra, heb het mss gemist hoor. Maar wat zeiden ze in het ziekenhuis. Wat was de uitslag?
    pi_42137455
    O Tex ik ben het helemaal met je eens. Ik vond winkelen met baby ook geen tijd voor mezelf. Ook al gingen wij met de auto. Iets passen, wandelwagen half uit de hokjes. Kind gillen in alle winkels (want buiten slapen is in een winkel wakker worden door andere geluiden leek wel) Al ging ik een half uur weg voor een boek een ei of een appel. Alleen voelde dat ook voor mij als tijd voor mezelf en met kind niet.
    Maar tijd voor mezelf was ook wandelen met kind en heel trots achter die wandelwagen lopen. Geen doel, niks doen alleen maar trots zijn en wandelen
    Waar blijft die tijd toch
    De jan lul van het geheel.
    Alles is gaan hangen, behalve me lach :)
    Kutsch; tussen kut en kitsch
    Het voelt heerlijk!!!!
    pi_42137506
    O en dat rustig dochen..... dat word niet rustiger als ze groter worden hoor.
    Ik douch rustig als ze sochtends nog liggen te slapen (wat niet vaak voorkomt)
    Of als ze savonds op bed liggen.
    Daartussen is het snel douchen en vanuit de douch zeggen, geen ruzie maken, naar je eigen kamer, niet doen, blijf af enz enz
    De jan lul van het geheel.
    Alles is gaan hangen, behalve me lach :)
    Kutsch; tussen kut en kitsch
    Het voelt heerlijk!!!!
      dinsdag 26 september 2006 @ 12:54:27 #278
    103793 kozakken
    Living the life
    pi_42138694
    Ik douche hier gerust met Jonne om me heen. Romme slaapt en Jonne mag op ons bed nog even tv kijken of lekker boven spelen. Romme's kamer heeft een haakje bovenin tegen nieuwsgierige en aaigrage Jonne en ik heb de deur van de douche open en een handdoek over de deur tegen het dichtvallen. Ik douche me in alle rust, geef commentaar op alles wat Jonne me laat zien (doorzichtig douchegordijn ) en kom toch zelf rustig op adem zo 's ochtends.
    pi_42139284
    quote:
    Op dinsdag 26 september 2006 11:54 schreef kozakken het volgende:

    Anitra, heb het mss gemist hoor. Maar wat zeiden ze in het ziekenhuis. Wat was de uitslag?
    Ik had nog niks gezegd, wou niet zomaar in een "discussie" binnen komen vallen
    het goede nieuws is dat de zenuwwortels vrij liggen en dus niet meer af gekneld worden door die cyste. Het slechte nieuws is dat ze zo erg beschadigt zijn dat mijn pijn nooit meer weg gaat. Ik ga nu weer terug naar de pijnpoli want op neurochirurgisch gebied kunnen ze niks meer voor mij doen. Bij pijnpoli heb ik er een hard hoofd in want die hebben 6,5 jaar lang geen middel gevonden tegen de pijn en het lijkt me niet dat ze nu ineens een wondermiddel hebben. Ik ben van de pijnpoli toen naar de neuroloog gestuurd omdat hun verder niks meer konden doen. De uitslag is voor mij een enorme klap en ik weet niet hoe het nu verder moet.
      dinsdag 26 september 2006 @ 13:25:36 #280
    103793 kozakken
    Living the life
    pi_42139457
    Oh Anitra... ik was er al zo bang voor omdat je nog niets gepost had en gezien je 'verleden' en de operatie die toch ook niet goed gelukt was
    Echt, heb de afgelopen dagen veel aan je gedacht. (Raar hoe fok werkt, ik ken je niet. Maar toch raakt het me dan weer zo)
    Sterkte met alles een plek (geen plekje, veel te groot daarvoor) te geven. Mss maar niet al te veel vooruitzien en leven met de dag? Sterkte.

    [ Bericht 6% gewijzigd door kozakken op 26-09-2006 13:33:43 ]
      dinsdag 26 september 2006 @ 13:36:32 #281
    31820 Martineke
    Mama van Maxim en Romijn
    pi_42139793
    als je je kind alleen thuis laat (maakt mij niet uit voor hoe lang) weet je niet echt wat je verantwoordelijkheden zijn.
    en dan heb ik het over het alleen thuis laten zonder (extra) controle
    in 1 minuut kan er al ontzettend veel gebeuren, laat staan in een half uur.
      dinsdag 26 september 2006 @ 13:40:55 #282
    118901 Lishe
    Verse Soep!
    pi_42139918
    Anitra.... Ik vind het zo vreselijk kl*te voor je. Je hebt verdorie die operatie (goed) doorstaan, eindelijk weer licht. En dan is het nog niet over/minder/watdanook. Een hele dikke knuffel en veel sterkte.
    Geluk zit in een klein Wolkje
    Wil degene die vroeg om een witte kerst ook even vragen naar een mooie zomer?
    pi_42139959
    hmm ik had wat getikt maar ik zie het nergens..

    Maar tanken probeer ik zoveel mogelijk te doen als ik alleen ben of samen met Michel.

    Douchen doe ik nu als Amber slaapt, toen ze wat kleiner was zette ik haar in de wipper en nam haar mee...
    ♥ A ♥ & ♥ T ♥
    When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
      dinsdag 26 september 2006 @ 14:41:48 #284
    1627 dutchie
    Eámanë Súrion
    pi_42141450
    Anitra, ik ben er helemaal stil van...
    Als je niet lacht, ben je dood.
    pi_42141487
    Anitra, wat ontzettend rot.. ik kan me indenken dat je inderdaad even niet weet hoe het nu verder moet... knuffel en een dikke van mij!

    Over de discussie wel/niet je kind alleen thuis laten. Ik kan me niet indenken dat ik dat ooit zou doen! Echt niet, het idee dat er wat zou gebeuren thuis, of met mij terwijl ik even wegben, nee, is me te link. Het is zelfs eens voorgekomen dat ik na mijn werk de laatste bus gemist heb, manlief bood aan me te komen ophalen, maar Sara lag in bed. Hij zou misschien 30 minuten zijn weggeweest dan, maar ik durfde dat gewoon niet, ben toen naar huis gelopen (anderhalf uur lopen, 's avonds om 23:00) en ik baalde stevig, maar zag het ook niet zitten om Sara alleen thuis te laten.
    (natuurlijk hadden we d'r ook uit bed kunnen halen zodat ze mee had gekund met ophalen, maar dat vond ik zielig omdat ze lekker aan het dutten was , en ze sliep toen pas net goed door).
    Quote papa: Sara gaat een paar keer in de week naar het kinderdagverblijf en daar leert ze voor blije peuter...
    Sara
    Merel
    Ukje
    pi_42141562
    Anitra, wat kut zeg! Dikke
    ♥ A ♥ & ♥ T ♥
    When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
    pi_42142605
    Anitra wat ontzettend klote!
      dinsdag 26 september 2006 @ 15:33:56 #288
    61800 Rottdog
    May all your dreams come true
    pi_42142692
    Anitra wat een kutgedoe allemaal
      dinsdag 26 september 2006 @ 15:45:15 #289
    24188 Belana
    kloon van belana
    pi_42142988
    Anitra, we hebben elkaar zondag al ff erover gesproken, vind het heel erg voor je. ik hoop toch dat ze iets voor je kunnen doen op de pijnpolie, sterkte meid!
    stormy waters...
    sailin'
    pi_42143447
    Anitra wat rot joh...
      dinsdag 26 september 2006 @ 17:04:08 #291
    108648 cattie
    lieve moeder
    pi_42144999
    Anitra, wat ontzettend kl#te, heel veel sterkte!
      dinsdag 26 september 2006 @ 17:26:56 #292
    116890 _evenstar_
    Ba-dum-tisssschhh
    pi_42145388
    Anitra wat had ik je graag een enorme knuffel gegeven.. ik durfde nietr goed op je bericht te reageren.. had er verdriet van.. een fragment verdriet van wat jij voelt.. wat rick voelt..
    Je weet wat ik je egzegd heb op dit moment durf en kan je even niet hopen en dromen .. maar ik houdt die hoop voor je vast... en je dromen in een mooi kistje.. en dat sleuteltje heb jij.. en wanneer je klaar er voor bent dan open je dat kistje
    Houdt asjeblieft in je koppie dat je een enorm sterke lieve vrouw bent ik weet dat je je niet altijd sterk voelt maar dat ben je wel !!! ik hou van je
    Engaging Infinite Improbability Drive..
    pi_42146258
    Anitra
    pi_42147208
    Thanks!
    Evenstar
    Stiekem blijf je hopen dat alles goed komt, je blijft dromen en dan ineens knalt dat uit elkaar.
    We gaan met spoed hulp zoeken want dit is te heftig om alleen op te lossen.
      dinsdag 26 september 2006 @ 18:55:28 #295
    9247 texelonia
    ploetermoeder
    pi_42147670
    Anitra wat moet dit hard en moeilijk zijn. Heel veel sterkte
    Rest your head close to my heart
    Never to part, baby of mine
    ©Dumbo
    While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
    pi_42148424
    Ook van mij een Anitra.

    al heb ik gemist waar je pijn hebt, is vast een langlopend onderwerp maar pijn is nooit leuk
    Syllables govern the world
      dinsdag 26 september 2006 @ 19:22:31 #297
    105888 renzell
    Ik wil alleen maar zwemmen.
    pi_42148521
    Oh Anitra, wat erg! Ik weet niet wat te zeggen. Sterkte!
    pi_42149207
    Anitra, heel veel sterkte met alles!
    Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
    pi_42149548
    quote:
    Op maandag 25 september 2006 11:54 schreef Spekkiemonster het volgende:

    [..]

    Hoeveel ouders staan er wel niet kindloos bij het schoolplein om
    8:45
    12:00
    13:00 of
    15:00

    Die laten bijna allemaal hun kleintje alleen thuis
    Hé hé! Eindelijk iemand die "mijn kant kiest".
    Mijn moeder liet mij en mijn zussen zo vaak alleen. En wij zijn ook allemaal groot geworden.
    En tuurlijk knaagt er wel iets aan me als zijnde brand o.i.d.
    edit: en ik neem ook alle voorzorgsmaatregelen wel. Mijn buurvrouw, een wat oudere vrouw met pensioen en ex-kraamhulp, is vaak thuis en weet dat ik er dan even niet ben.
    Deze user werd mede mogelijk gemaakt door Yvonne. Bedankt!
    Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
    pi_42149662
    quote:
    Op dinsdag 26 september 2006 19:58 schreef Paradijsvogeltje het volgende:

    [..]

    Hé hé! Eindelijk iemand die "mijn kant kiest".
    Mijn moeder liet mij en mijn zussen zo vaak alleen. En wij zijn ook allemaal groot geworden.
    En tuurlijk knaagt er wel iets aan me als zijnde brand o.i.d.
    Maar als het aan je knaagt, waarom doe je het dan? En dat is absoluut niet aanvallend bedoelt, want ik kan me wel degelijk voorstellen dat er situaties zijn waarin iemand geen andere oplossing ziet. Al zou het echt mijn keus niet zijn.
    Quote papa: Sara gaat een paar keer in de week naar het kinderdagverblijf en daar leert ze voor blije peuter...
    Sara
    Merel
    Ukje
    pi_42149686
    zie edit:
    Deze user werd mede mogelijk gemaakt door Yvonne. Bedankt!
    Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')