hoe is het gegaan?...of heeft zij jou te pakken gehad, hoop het niet.quote:Op donderdag 5 oktober 2006 22:52 schreef Stampurtjuh het volgende:
inderdaad morgen zie ik haar en post ik wel hoe het is gegaan
Dat heb ik dus ook gedaan; hem simpelweg geconfronteerd met wat ik hierbij voel. En ik heb 'm zelfs gezegd waarom ik dat zo doe. Hij kan bij wijze van spreken morgen een nieuwe simkaart kopen en me blokkeren op MSN en dan hoeft ie nooit meer naar me te luisteren. En als ik dan niet heb gezegd wat ik wil zeggen, dan blijf ik daar eindeloos mee rondlopen.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 09:55 schreef Twinky het volgende:
Bedenk gewoon even goed wat JIJ van hem wil, en heb het er met hem nog eens stevig over.
quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 11:03 schreef Stampurtjuh het volgende:
laten we het erop houden dat ze wel toenadering zocht gisteren maar ik de boot afhield
was voor de rest wel een leuke dag gezellig
ik kan je vertellen dat ik niet meer verlieft ben op haar daarvoor zijn er teveel dingen gebeurd en heb ik me teveel voor haar afgeslotenquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 15:38 schreef echt_gaar het volgende:
[..]
,maar volgens mij ben je wel weer stiekem verliefd....
![]()
Integendeel, ik voel me redelijk goed. Ik merk dat ik me minder druk maak over wat voor relatie we nou precies hebben. Als die relatie 'vriendschap' heet, dan zit ie me in ieder geval niet emotioneel in de weg.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 14:45 schreef milagro het volgende:
zo kom je dus geen stap verder, toch,HiZ?
je bent hier niet happy mee, hebt ondertussen wel je hart helemaal gelucht, maar als het kontakt daarna verder exact zo blijft, wat schiet je er dan mee op?
als iets je niet happy maakt, enkel maar even op de momenten dat je hem spreekt, dan moet je er mee kappen toch, hoe eng dat ook is?
zo blijft het doorsudderen en kom jij vooral niet toe aan loslaten en rust en met de tijd weer je openstellen voor een ander?
Het heeft mij heel erg geholpen uit eten te gaan met vrienden. Je krijgt dan aan de ene kant de kans om erover te praten. Maar meestal is het ook wel leuk genoeg om je heen om een goed gevoel te krijgen over jezelf.quote:Op zondag 8 oktober 2006 02:49 schreef Spike1506 het volgende:
* Spike1506 heeft alweer het "ik mis haar super erg" gevoel..
Jezus, waarom is ze nu gewoon zo lief voor me geweest dat het na bijna 1 jaar nog zo een pijn doet?![]()
![]()
ja, als je nu al weken achtereen alleen maar over dit zou praten en over niets anders, kan ik me het wel voorstellen, maar ik neem aan dat dat niet het geval is.quote:Op zondag 8 oktober 2006 03:46 schreef HiZ het volgende:
Ik heb trouwens naar aanleiding van dit akkefietje iemand die zo'n beetje in mijn vriendenkring zat op ignore gezet in MSN. En als ik 'm in het echt ontmoet in Istanbul dan kan meneer maximaal een koel en afstandelijk 'hallo' verwachten.
Reden? Wel, vorig jaar heb ik hem uitgebreid aangehoord toen zijn relatie op de klippen was gelopen. En nu dus, terwijl ik het gewoon als mededeling gaf dat het 'uit' was (is het nu wel uit? Ik heb geen flauw idee meer) hij zei dat hij er niet over wilde praten. Ik kan me van sommige vrienden wel voorstellen dat ze zouden vragen om van onderwerp te veranderen. Maar deze reactie van die persoon bij gewoon deze mededeling was voor mij wel reden om te besluiten dat deze meneer in ieder geval geen vriend van me is.
Juist, daarom zeg ik ook: 'van sommige mensen kan ik zoiets wel accepteren'. Maar deze meneer reageerde meteen zo. Gewoon bij de eerste keer dat ik er überhaupt iets over schreef op msn in zijn richting. En dat was een zinnetje dat weinig meer bevatte dan dat het uit was.quote:Op zondag 8 oktober 2006 03:52 schreef milagro het volgende:
[..]
ja, als je nu al weken achtereen alleen maar over dit zou praten en over niets anders, kan ik me het wel voorstellen, maar ik neem aan dat dat niet het geval is.
ik ken dat ook wel, dat mensen na 2 of 3 keer 'emmeren' over "hem" al aangeven het zat te zijn, en ja natuurlijk val je in herhaling, en natuurlijk zeg je en doe je dingen tegen beter weten in, dat weet je vaak, ondanks de ontkenning, zelf ook wel, maar je moet jezelf gewoon hardop horen praten om bepaalde dingen ofwel uit je systeem te krijgen ofwel tot je door te laten dringen, het hoort gewoon bij het loslaten, het verwerken, het verdriet.
en vaak hoeft die ander niet eens zoveel te zeggen, er hoeft geen advies te komen, of zo, gewoon medeleven, desnoods geveinsd ( "jezus mens, stel je niet aan" mag gerust gedacht wordenquote:Op zondag 8 oktober 2006 04:01 schreef HiZ het volgende:
[..]
Juist, daarom zeg ik ook: 'van sommige mensen kan ik zoiets wel accepteren'. Maar deze meneer reageerde meteen zo. Gewoon bij de eerste keer dat ik er überhaupt iets over schreef op msn in zijn richting. En dat was een zinnetje dat weinig meer bevatte dan dat het uit was.
nou, ik weet vaak zelf best wel hoe het zit, wat ik niet moet doen, wat de keiharde waarheid is, maar dat is het punt ook niet dan, ik zoek geen hoop of bevestiging van ontkenning (quote:Op zondag 8 oktober 2006 04:42 schreef HiZ het volgende:
Inderdaad, het gaat om erkenning van de pijn die het doet als je relatie op de klippen loopt. Niet om wijze woorden of veel inbreng, want meestal weet je het zelf sowieso allemaal beter.
Ja, zo'n effect als wanneer iemand z'n partner heeft verloren bij een auto-ongeluk en een niet al te close vriend een reactie heeft van 'ja, had je maar niet zo snel moeten rijden'.quote:Op zondag 8 oktober 2006 04:47 schreef milagro het volgende:
[..]
nou, ik weet vaak zelf best wel hoe het zit, wat ik niet moet doen, wat de keiharde waarheid is, maar dat is het punt ook niet dan, ik zoek geen hoop of bevestiging van ontkenning (ja, dat kan!), je bent gewoon even zielig, en de ander moet er even in mee gaan, dat is alles, en ja er mag heus wel een schop onder de kont bij zitten, hoor, maar geen bagatellisering van mijn eindeloos verdriet ajb
ja preciesquote:Op zondag 8 oktober 2006 14:04 schreef HiZ het volgende:
[..]
Ja, zo'n effect als wanneer iemand z'n partner heeft verloren bij een auto-ongeluk en een niet al te close vriend een reactie heeft van 'ja, had je maar niet zo snel moeten rijden'.
Of 'wat verwacht je nou helemaal met zo'n Turk en dan ook nog een langeafstandrelatie'quote:Op zondag 8 oktober 2006 14:09 schreef milagro het volgende:
[..]
ja precies
"ja je had het kunnen weten, hè, iemand zoals hij etc..."
of
"joh, je hebt zo weer een ander"
"joh, zolang ging je toch niet met hem"
"joh, het was toch een zak"
"joh, over een half jaar lach je erom"
"zal allemaal best, maar mijn hart ligt in stukjes nu en dat doet zeer, ongeacht de hadjemaarniets en de hadjekunnenwetens"
Iemand loslaten kan heel moelijk zijn!quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 19:14 schreef milagro het volgende:
ik denk dat als je nog naar iemand verlangt, fysiek ook dus vooral, een vriendschap nooit bevredigend kan zijn, niet zonder een aanzienlijke periode van rust , i.e. geen kontakt.
natuurlijk zeg je dat nu, het is immers tenminste iets, als je iemand nog niet kan loslaten, en niets is eng.
maar goed, the proof of the pudding is in the eating, laten we hopen dat het je smaakt dan
Makkelijker gezegd dan gedaan, heb hetzelf ook al vaak geprobeerd maar is me nog nooit gelukt!quote:Op zondag 8 oktober 2006 21:53 schreef chawa_goochem het volgende:
[..]
Iemand loslaten kan heel moelijk zijn!
Geen contact meer hebben is idd het beste. Nu heb ik daar een soort trucje op gevonden.
Stel je dat denkt: ik ga geen contact meer opnemen, maar ik vermoed dat het na 3 maanden geen contact (iets) beter met me zal gaan. Als je dan na enkele weken (of dagen) een enorme dip hebt en enorm graag wil bellen/mailen, beloof dan aan jezelf dat je dat NA 3 MAANDEN mag doen.
Zodoende help je jezelf door de dipjes heen. De verwachting is dan dat het na 3 maanden niet meer nodig is.
Desnoods herhaal je dit trucje, totdat het echt niet meer nodig is.![]()
Vandaag weer even lekker wat traantjes laten rollen, toen ik thuiskwam.quote:Op donderdag 5 oktober 2006 22:59 schreef gekke_sandra het volgende:
Nou, een dag zonder tranen is dus nu mijn record.
Ik heb dit met 1 maand gedaan. Er zijn nu twee en een halve week voorbij en ik wen er wel een beetje aan, maar de eerste anderhalve week was echt supermoeilijk. Ik ben ook benieuwd hoe het nu na de maand is.quote:Op zondag 8 oktober 2006 21:53 schreef chawa_goochem het volgende:
[..]
Iemand loslaten kan heel moelijk zijn!
Geen contact meer hebben is idd het beste. Nu heb ik daar een soort trucje op gevonden.
Stel je dat denkt: ik ga geen contact meer opnemen, maar ik vermoed dat het na 3 maanden geen contact (iets) beter met me zal gaan. Als je dan na enkele weken (of dagen) een enorme dip hebt en enorm graag wil bellen/mailen, beloof dan aan jezelf dat je dat NA 3 MAANDEN mag doen.
Zodoende help je jezelf door de dipjes heen. De verwachting is dan dat het na 3 maanden niet meer nodig is.
Desnoods herhaal je dit trucje, totdat het echt niet meer nodig is.![]()
Soms zeggen ze wel eens dat hoop doet leven, ben al 1 jaar bezig met geen valse hoop te hebben maar het lukt me gewoon niet, ik hoop altijd nog dat ze keertje terug komt bij me..quote:Op woensdag 11 oktober 2006 09:08 schreef HiZ het volgende:
Toch is het opvallend he? Sommige mensen (inclusief ik) willen het eigenlijk niet afsluiten, en sluiten het daarom ook niet echt af. Ik hoop niet dat ik pas over een jaar besluit dat het geen zin meer heeft om zijn telefoonnummer in mijn telefoon te houden.
Hoe doe je dat ?quote:Op woensdag 11 oktober 2006 15:07 schreef milagro het volgende:
je bent er gewoon nog niet aan toe, HiZ om het los te laten, maar idd laat het geen jaar duren, dat is gekkenwerk.
ik wilde je een pm sturen, heb je dat niet ingesteld
veel bier, veel uitgaan, veel dingen doen met vrienden, weer lekker sjansen met het ander geslacht... gewoon weer als een echte vent jagenquote:
quote:Op woensdag 11 oktober 2006 15:58 schreef milagro het volgende:
helemaal bovenaan de pagina zie je een envelopje, daarop klikken en de rest wijst zich vanzelf qua instellen
en voor Petsopjebilletjes een petsopzijnbilletjes, hup, wegwezen hier en lolmaken
Eh, de laatste week ben ik ook veel uitgeweest met vrienden, dat helpt wel iets. Maar het gevoel dat ik hem terugwil is nog steeds erg groot. En het wordt ook wel aangewakkerd door hem.quote:Op donderdag 12 oktober 2006 08:55 schreef Petsopjebilletjes het volgende:
HiZ, je moet lekker 3 dagen per week stappen joh
Inderdaad heel erg herkenbaar. Ik hoop dat je er op andere momenten wel over kunt praten met mensen. Hoewel hier posten ook erg kan helpen is mijn ervaring.quote:Op donderdag 12 oktober 2006 11:42 schreef gewoonte het volgende:<knip>
iddquote:Op donderdag 12 oktober 2006 17:30 schreef Petsopjebilletjes het volgende:
toch wel ff minder om je ex met haar nieuwe vriend in haar msn naam te zien, gelijk maar uit m'n msn lijst gedonderd.
Ja dat doe ik nu ook al een tijdje, dat eroverheenkomen... maar twerkt niet echt. Vooral als ik half dronken thuis kom na het uitgaan is het kutquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 01:45 schreef lief_kellytje het volgende:
Huh? Mn ex belde net op om goedenacht te zeggen?! En dan vragen of ik 'gewoon kelly' ben of 'zn koosnaampje' uit de tijd dat we nog wat hadden. Hoezo harstikke dronken? Tis maar goed dat ik nog wakker was, anders was ik er mss gedachteloos op ingegaan. Mn hart sprong wel op toen ik zag dat hij belde--> ik ben nog niet over m heen! Nou ja dan weet ik dat ook weer. Bedankt!
da's uitstel van executie, dan komt de man met de hamer later...je moet het eerst verwerkenquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 02:08 schreef NeoTribalist het volgende:
[..]
Volgens mij is de snelste manier om gewoon met een ander te gaan,![]()
Whatever, vrouwen doen dat ook altijd en het lijkt prima te werkenquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 02:39 schreef echt_gaar het volgende:
[..]
da's uitstel van executie, dan komt de man met de hamer later...je moet het eerst verwerken
Nee het werkt niet prima helaas. Want je neemt alle vuilnis over die break up mee naar je nieuwe relatie. De zure vruchten daarvan pluk ik in ieder geval nu blijkt.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 02:40 schreef NeoTribalist het volgende:
[..]
Whatever, vrouwen doen dat ook altijd en het lijkt prima te werken
En die man met die hamer is al 3 keer geweest
Goeie tip, ik zal mn best doen het weekendquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 09:16 schreef HiZ het volgende:
[..]
Nee het werkt niet prima helaas. Want je neemt alle vuilnis over die break up mee naar je nieuwe relatie. De zure vruchten daarvan pluk ik in ieder geval nu blijkt.
Wat wel werkt is eventjes wel openstaan voor sex met anderen, maar niet voor relaties. Als je met anderen naar bed gaat lijkt dat op de een of andere manier wel een rol te hebben in de acceptatie van de toestand. Het is iets van dat je handen en voeten geeft aan het feit dat je geen partner meer hebt aan wie je trouw moet zijn of zo.
als ik dat doe, mis ik 'hem' juist nog tien keer zo erg, na maar soms al tijdens de sex met die anderquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 09:16 schreef HiZ het volgende:
[..]
Nee het werkt niet prima helaas. Want je neemt alle vuilnis over die break up mee naar je nieuwe relatie. De zure vruchten daarvan pluk ik in ieder geval nu blijkt.
Wat wel werkt is eventjes wel openstaan voor sex met anderen, maar niet voor relaties. Als je met anderen naar bed gaat lijkt dat op de een of andere manier wel een rol te hebben in de acceptatie van de toestand. Het is iets van dat je handen en voeten geeft aan het feit dat je geen partner meer hebt aan wie je trouw moet zijn of zo.
Ik had dat al bij enkel zoenen..quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 13:57 schreef milagro het volgende:
als ik dat doe, mis ik 'hem' juist nog tien keer zo erg, na maar soms al tijdens de sex met die ander
en als het even 'meezit' ga ik dan huilen, ook heel fijn voor de heer in kwestie.
De eerste keer dat ik sex had met een vriendin die vond dat dat wel leuke afleiding voor me was (4 weken nadat het uit was) werkte het zaakje ook niet helemaal goed. Toch nog niet echt aan dat soort activiteiten toe dus ....quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 13:57 schreef milagro het volgende:
[..]
als ik dat doe, mis ik 'hem' juist nog tien keer zo erg, na maar soms al tijdens de sex met die ander
en als het even 'meezit' ga ik dan huilen, ook heel fijn voor de heer in kwestie.
Dat lijkt me ook kut, terwijl ik niet eens heel veel met hem uitging. Om dan alleen thuis te komen..quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 02:08 schreef NeoTribalist het volgende:
Ja dat doe ik nu ook al een tijdje, dat eroverheenkomen... maar twerkt niet echt. Vooral als ik half dronken thuis kom na het uitgaan is het kut![]()
Volgens mij is de snelste manier om gewoon met een ander te gaan,![]()
Ik ben ook zo'n vergelijkingsmuts..quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 15:15 schreef Twinky het volgende:
Ik kan me niet voorstellen dat dat zoveel beter is. Ik zou dan maar blijven denken hoe het met hem was. Dat doe ik zelfs al als ik een jongen op straat zie lopen: 'hey, die is leuk, hetzelfde kontje als T..'
zo snel gaat dat al. En zeker na twee jaar alles gedeeld te hebben zou ik nu alles gaan vergelijken. En dat gaat vast wel over, maar als ik met iemand naar bed ga wil ik T er niet naast hebben liggen bij wijze van spreken..
nee zover laat ik het niet komenquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 15:27 schreef Twinky het volgende:
rustig maar flappie, het wordt nog erger. Veel erger zelfs.
Zo denk ik er dus ook over. Al is dat soms wat sneller gezegd dan gedaan. Maargoed, de drugs helpen wel je emoties te verdringen.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 15:42 schreef NeoTribalist het volgende:
Gewoon met een ander neuken![]()
Ik weet trouwens de oplossing ter voorkoming van toekomstig leed: Je nooit meer hechten aan 1 bepaald persoon
![]()
yeah, dat zeg ik ook elke keerquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 15:42 schreef NeoTribalist het volgende:
Gewoon met een ander neuken![]()
Ik weet trouwens de oplossing ter voorkoming van toekomstig leed: Je nooit meer hechten aan 1 bepaald persoon
![]()
Ja ok, de eerste keer dat ik het de 'vorige' keer probeerde mislukte het ook van alle kanten. Maar de eerste keer dat ik het echt deed met iemand anders (ruim na de eerste poging) was het wel een enorme bevrijding. Het maakte als het ware een einde aan het wachten, niet aan alle gevoelens, maar wel aan het wachten.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 13:57 schreef milagro het volgende:
[..]
als ik dat doe, mis ik 'hem' juist nog tien keer zo erg, na maar soms al tijdens de sex met die ander
en als het even 'meezit' ga ik dan huilen, ook heel fijn voor de heer in kwestie.
dat eerste lijkt me echt ff slikken de eerste keer.. Dat tweede is wat ik al de ganze week doe...quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 17:49 schreef TheDutchMachiavelli het volgende:
Dames en heren, er is licht aan het einde van de tunnel![]()
Zo goed dat ik ook uitgebreid vroeg naar haar nieuwe 'single-leven' en een paar keer mezelf pijnigde door aan te horen met wie ze nu weer gezoend had en hoe leuk d'r leven wel niet was nu ze weer single is.
Na de 1ste maand onafgebroken bier drinken en blowen ben ik nu na drie maanden gestopt met blowen, drink normaal en ben zowaar bezig mijn eigen leven op te bouwen![]()
Net kwam ie dus online om me te vragen hem te bellen. We hebben anderhalf uur zitten praten weer. Voor een deel over ditjes en datjes, voor een deel over hem en mij, en een stukje over ons. Het zijn geen vervelende gesprekken of zo, maar wel raar. Omdat zo heel duidelijk zichtbaar is dat we een andere kant uit willen.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 16:54 schreef Spike1506 het volgende:
Net weer even met me ex op MSN proberen te praten, niet zoveel tegen elkaar gezegd, ben erna offline gegaan.. probeer telkens om haar gewoon als een vriendin te zien maar het is en blijft moeilijk..
Maar misschien dat het me toch ooit nog gaat lukken om over haar heen te komen!
Sja... dat eerste is meer dan slikken, je voelt je licht misselijk elke keer als je er aan denkt de eerste paar dagen nadat je het gehoord hebt. En dan heb ik geeneens het idee toegelaten dat ze met een van die jongens naar bed is geweest (en dat ze dat niet heeft durven vertellen). Maar ook met die gedachte kan ik nu leven. Sterker nog, ik ben zelf ook wel toe aan vers vleesquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 17:58 schreef koentjuh18 het volgende:
[..]
dat eerste lijkt me echt ff slikken de eerste keer.. Dat tweede is wat ik al de ganze week doe...![]()
Howquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 20:58 schreef TheDutchMachiavelli het volgende:
[..]
Sja... dat eerste is meer dan slikken, je voelt je licht misselijk elke keer als je er aan denkt de eerste paar dagen nadat je het gehoord hebt. En dan heb ik geeneens het idee toegelaten dat ze met een van die jongens naar bed is geweest (en dat ze dat niet heeft durven vertellen). Maar ook met die gedachte kan ik nu leven. Sterker nog, ik ben zelf ook wel toe aan vers vlees![]()
Idd, dat heb ik nu dus ook, maarja. Aan de andere kant lees ik hier ook van iemand dat hij naar 6 jaar relatie nu goede vrienden is met haar, en dat wil ik eigenlijk ook gana proberen.quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 11:08 schreef HiZ het volgende:
Zelfs zonder dat er nog maar iets in de praktijk is veranderd kan ik al niet omgaan met het idee dat ik het einde van onze relatie 'echt' accepteer en onderken dat dit 'vrienden blijven' voor hem misschien werkt, maar dat het voor mij een grote vette leugen is.
Drugs helpen niet, het geeft alleen maar uitstel van de rotzooi waar je doorheen moet. Zie nou maar gewoon de waarheid onder ogen.. lijkt mij een stuk gezonder.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 15:48 schreef FreakerS het volgende:
[..]
Zo denk ik er dus ook over. Al is dat soms wat sneller gezegd dan gedaan. Maargoed, de drugs helpen wel je emoties te verdringen.![]()
![]()
Ehm, kon die jou niet bellen? Ik bedoel het niet verkeerd hoor maar inmiddels heb ik zulke voelsprieten dat ik alles in een soort weegschaal ga leggen. Als hij mij wil spreken kan hij mij bellen, niet andersom.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 19:09 schreef HiZ het volgende:
[..]
Net kwam ie dus online om me te vragen hem te bellen. We hebben anderhalf uur zitten praten weer. Voor een deel over ditjes en datjes, voor een deel over hem en mij, en een stukje over ons. Het zijn geen vervelende gesprekken of zo, maar wel raar. Omdat zo heel duidelijk zichtbaar is dat we een andere kant uit willen.
Dat is een praktisch iets. Ik kan hem voor bijna niks bellen (90 cent per uur). Hij betaalt bijna hetzelfde per minuut.quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 15:08 schreef Mickeys het volgende: Ehm, kon die jou niet bellen? Ik bedoel het niet verkeerd hoor maar inmiddels heb ik zulke voelsprieten dat ik alles in een soort weegschaal ga leggen. Als hij mij wil spreken kan hij mij bellen, niet andersom.
dat soort dingetjes zijn altijd zo leuk aan een relatie, van die kleine dingen, maar die gewoon overal zijn! blegh ik mis het.quote:Op zondag 15 oktober 2006 03:31 schreef HiZ het volgende:
[..]
Dat is een praktisch iets. Ik kan hem voor bijna niks bellen (90 cent per uur). Hij betaalt bijna hetzelfde per minuut.
Ik probeer mezelf de hele dag bezig te houden, ik wil het nog wel weten maar dan doe ik net of ik geen tijd heb om jaloers stalker gedrag te vertonen. En ik vertel mezelf dat het me toch niet boeit, wat op zich stom is want ik weet dat dat niet waar is.quote:Op zondag 15 oktober 2006 11:23 schreef flappiewappie het volgende:
[..]
Vooral dat jaloerse stalker gedrag, wat doen jullie daaraan? dat je gewoon echt de hele dag alles van haar wilt weten?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |