De foto's van Utrecht zijn op een woensdagochtend gemaakt, want bij ons staat de vuilnisbak buiten en in dezelfde straat nog meer. Aan de kleur van de bomen (pril groen, sommige nog kalig) is te zien dat het ergens eind april geweest moet zijn. En omdat een rij populieren al gekapt is en de nieuwe boompjes net geplant zijn, is de foto uit 2005.quote:Op maandag 11 september 2006 00:03 schreef Schorpioen het volgende:
Wow, mijn huis in Utrecht staat er nu ook haarscherp op! Ik kan de auto herkennen die er al tijden voor de deur staat! Foto is aan de stand van de zon te zien ergens in de ochtend genomen, en ik was thuis want ik kan gewoon mijn raam open zien staan! Dat kan ook wel want aan de leegheid op bijv de oude gracht te zien is de foto op een zondag gemaakt, of het is nog erg vroeg.
Militair terrein.quote:Op maandag 11 september 2006 00:42 schreef Vava het volgende:
Wat is dit eigenlijk? 51°59'26.84"N 5° 3'23.47"E
Na wat creatief gegoogle kom ik op de "Defensie Pijpleiding Organisatie" van de Koninklijke Luchtmacht.quote:Op maandag 11 september 2006 00:42 schreef Vava het volgende:
Wat is dit eigenlijk? 51°59'26.84"N 5° 3'23.47"E
quote:Op maandag 11 september 2006 01:04 schreef Schorpioen het volgende:
[..]
Na wat creatief gegoogle kom ik op de "Defensie Pijpleiding Organisatie" van de Koninklijke Luchtmacht.
http://www.luchtmacht.nl/dpo/
Nee, daar zit (oa) Petroplus, een oliemaatschappij.quote:Op maandag 11 september 2006 01:23 schreef Vava het volgende:
Hoe zit het dan met de kerncentrale in Borsele, die staat er toch erg duidelijk op, 51°25'56.56"N 3°43'1.04"E
Ik ben nu aan het zoeken naar Covra, opslagplaats voor radioactief afval maar kan het vooralsnog niet vinden.
-edit-
misschien is het dit: 51°26'56.93"N 3°36'6.66"E
Ah thanks! Maar hoe zoek je dan op adres? Ik heb wel het adres ingetypt in de zoekregel maar dan werd er niks gevonden. Ik had het ingetypt als: "1 straatnaam, plaats, land" en ook geprobeerd met eerst de straatnaam en dan nummer.quote:Op maandag 11 september 2006 01:46 schreef Schorpioen het volgende:
[..]
Nee, daar zit (oa) Petroplus, een oliemaatschappij.
Covra zit hier: 51°26'44.37"N 3°43'42.09"E en het is niet gecensureerd.
Adres staat gewoon op hun site, inclusief kaartje.
Dat van die huizen wijst je naar 2005, Mama Mia niet aangezien dat in het begin van 2006 nog speelde.quote:Op maandag 11 september 2006 00:03 schreef Schorpioen het volgende:
De foto is zo scherp dat ik kan zien wat er in het Beatrix theater vlakbij speelt: mama mia the musical! En die is er al een flinke tijd niet meer. Er staat (c) 2006 onder de foto, maar de foto is dus in 2005 gemaakt. Er staan ook nog huizen op die in 2005 gesloopt zijn, bij de damstraat tegenover de albert hein...
Ja, tot 11 februari 2006 om precies te zijn, maar toen waren de bomen nog niet groen.quote:Op maandag 11 september 2006 02:06 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dat van die huizen wijst je naar 2005, Mama Mia niet aangezien dat in het begin van 2006 nog speelde.
Ah ik verwachtte geen kaartje en zocht dus ook niet verderquote:Op maandag 11 september 2006 02:03 schreef Schorpioen het volgende:
Ik heb gewoon naar het kaartje gekeken, de Spanjeweg staat er niet op in GE maar het is vrij duidelijk te zien: http://www.covra-nv.nl/800x600/images/route2.jpg
Ja, maar als het woensdag is, waar is de markt bij Vredenburg dan? Rond die tijd (het kan niet veel vroeger dan een uur of 9 zijn want de zon komt pas rond 7en op in april) is die er al wel of zijn ze iig al aan het opbouwen. Het plein is nu helemaal leeg.quote:Op maandag 11 september 2006 00:28 schreef 18konijn het volgende:
[..]
De foto's van Utrecht zijn op een woensdagochtend gemaakt, want bij ons staat de vuilnisbak buiten en in dezelfde straat nog meer. Aan de kleur van de bomen (pril groen, sommige nog kalig) is te zien dat het ergens eind april geweest moet zijn. En omdat een rij populieren al gekapt is en de nieuwe boompjes net geplant zijn, is de foto uit 2005.
Ik gok op woensdag 27 april 2005.
Hé, daar heb je gelijk in. De markt is er heel vroeg al, dus die zou te zien moeten zijn. Twee mogelijkheden: of Lunetten en het Vreeburg zijn op verschillende dagen gefotografeerd, of de kliko's in onze straat zijn toch de bruine (donderdag), al lijken ze beslist grijs (woensdag)...quote:Op maandag 11 september 2006 03:22 schreef Schorpioen het volgende:
[..]
Ja, maar als het woensdag is, waar is de markt bij Vredenburg dan? Rond die tijd (het kan niet veel vroeger dan een uur of 9 zijn want de zon komt pas rond 7en op in april) is die er al wel of zijn ze iig al aan het opbouwen. Het plein is nu helemaal leeg.
Of het is veel vroeger op de ochtend, uurtje of 7 ofzo maar dan moet het ook later in het jaar zijn; eind mei of juni ofzo.
Ze zijn de KMA vergetenquote:Op maandag 11 september 2006 07:04 schreef Klonk het volgende:
overal in Nederland die censuur bij militaire dingen, gelukkig zijn de engelsen en duitsers een stuk makkelijker
Het binnenhof is gewoon toegankelijk voor iedereen dus heeft niet veel zin.quote:Op maandag 11 september 2006 14:16 schreef Schorpioen het volgende:
Die censuur is heel inconsequent, in ieder geval begrijp ik het criterium niet wanneer iets gecensureerd wordt. Kerncentrales zijn allemaal gewoon te zien in full detail, maar een onafhankelijke oliemaatschappij wordt wel gecensureerd. Het ministerie van defensie ook maar het binnenhof weer niet...
quote:Op maandag 11 september 2006 17:03 schreef __Saviour__ het volgende:
53°13'26.26"N, 5°45'24.88"E
Dikke censuur weer. Het is nauwelijks te herkennen als vliegveld
Volgens mij alleen Den Haag en Utrecht inderdaad. Ik las in de krant dat de gemeente er zelf voor kunnen zorgen dat ze er scherp opkomen.quote:Op maandag 11 september 2006 17:29 schreef Merkie het volgende:
Je kunt de spelers van Utrecht zien trainen op het veld naast de Galgerwaard .
Jammer dat de meeste foto's van belabberde kwaliteit zijn . Zo scherp als Utrecht heb je ze bijna niet.
Moeten ze maar doen dan. In Capelle is het gewoon nog steeds behoorlijk slecht .quote:Op maandag 11 september 2006 17:35 schreef jna het volgende:
[..]
Volgens mij alleen Den Haag en Utrecht inderdaad. Ik las in de krant dat de gemeente er zelf voor kunnen zorgen dat ze er scherp opkomen.
Dat klopt. Assen, Den Haag, Amsterdam, Utrecht en Rotterdam staan er duidelijker op. Bij Assen kun ke goed zien dat de kwaliteit minder wordt als de gemeentegrens gepasseerd wordt.quote:Op maandag 11 september 2006 17:35 schreef jna het volgende:
[..]
Volgens mij alleen Den Haag en Utrecht inderdaad. Ik las in de krant dat de gemeente er zelf voor kunnen zorgen dat ze er scherp opkomen.
Waar ligt ie dan, ik zie niks bij kaatsheuvelquote:Op maandag 11 september 2006 17:35 schreef Ericjuh het volgende:
gisteren weer aantal uren druk geweest met het bekijken van nederland
efteling enz
Dat staat heel handig uitgelegd in de OP!quote:Op maandag 11 september 2006 21:26 schreef densmee het volgende:
hoe selecteren jullie de coordinaten want ik wou ook de coordinaten van de efteling geven maar dit was nogal lastig om over te typen
quote:OK, maar hoe krijg ik nou die coördinaten uit dat programma dan ?
- Druk CTRL + N .. een knipperende placemark verschijnt in het midden van je scherm
- Verschuif deze eventueel naar de preciese plek
- Druk op Advanced
- Druk op het tabblad location
- Kopieer eventueel eerst de longtitude achter de latitude gescheiden met een komma __°__'__.__"N , __°__'__.__"W (N/Z | O/W )
- kopieer de locatie en verspreid je vondst
Wat schattig, de kinderen van de boer mochten ook een stukje inzaaien.quote:Op dinsdag 12 september 2006 14:25 schreef Molline het volgende:
53°22'46.74"N , 6°30'04.60"E en effe draaien ....
Die rare weerspiegeling werd hier ook al genoemd (aan het eind van het topic)quote:Op dinsdag 12 september 2006 14:51 schreef Molline het volgende:
lief hč?
Zoekende naar de huizen van BN'ers kwam ik dit tegen: 52°17'17.28"N , 5°10'32.15"E (rare weerspiegeling).
Weet iemand waar de coordinaten van huizen van welgestelde Nederlanders te vinden zijn?
Ik wil weleens bij JP in de achtertuin kijken ...
Bij ask.com nietquote:Op dinsdag 12 september 2006 15:02 schreef Agiath het volgende:
52°26'15.08"N, 5°45'23.59"E
Six Flags + Lowlands terrein (staat alleen leeg )
???quote:Op dinsdag 12 september 2006 15:08 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Bij ask.com niet
Hoewel het niet Lowlands is wat dan gaande is, maar Opwekking
Ik bedoelde te zeggen dat bij maps.ask.com het evenemententerrein van Six Flags niet leegstaat maar afgeladen vol is, ga maar eens kijken. Echter is dat niet vanwege Lowlands, maar vanwege Opwekking (ieder jaar met pinksteren op hetzelfde terrein)quote:Op dinsdag 12 september 2006 15:23 schreef Agiath het volgende:
[..]
???
Nee natuurlijk niet bij ask.com dit is google earth... En bij het six flags terrein is ook altijd lowlands
'Een hele tijd', kom op zeg, net twee maanden. Ik loop dat niet continu bij te houden hoor.quote:Op woensdag 13 september 2006 12:24 schreef __Saviour__ het volgende:
Beta 4 is er al weer een hele tijd en werkt veel fijner. De interface is anders en neemt veel minder ruimte in.
Tnxquote:Op woensdag 13 september 2006 12:30 schreef __Saviour__ het volgende:
jawel, dubbelklikken op de linkerknop van de tiltschuif
Ik merk geen verschil.quote:Op woensdag 13 september 2006 14:09 schreef Vava het volgende:
Is 4 ook sneller dan 3?
qua ophalen van data van de server niet.quote:Op woensdag 13 september 2006 14:09 schreef Vava het volgende:
Is 4 ook sneller dan 3?
RTL Nieuws (of zo'n ander RTL nieuwsprogramma) had een blinde vlek in Utrecht maar konden ter plaatse niks raars vinden, aangebeld bij een makelaar die het ook niet wist. Een deskundige wist te vertellen dat er dus bijvoorbeeld tegenover de schouwburg in Utrecht een defensie-telefooncentrale verscholen zat achter het front van een ogenschijnlijk normale woning vroeger. En dit was misschien ook hier van toepassing, kijkers konden RTL mailen als ze een antwoord hadden en nu vraag ik me af of er al wat bekend is.quote:Op woensdag 13 september 2006 17:23 schreef BdR het volgende:
nu.nl: Noordwijk wil van Google-vlek af
vlek is hier te zien
deze dus 52° 5'41.14"N, 5° 8'25.95"Equote:Op woensdag 13 september 2006 17:34 schreef ROG het volgende:
[..]
RTL Nieuws (of zo'n ander RTL nieuwsprogramma) had een blinde vlek in Utrecht maar konden ter plaatse niks raars vinden, aangebeld bij een makelaar die het ook niet wist. Een deskundige wist te vertellen dat er dus bijvoorbeeld tegenover de schouwburg in Utrecht een defensie-telefooncentrale verscholen zat achter het front van een ogenschijnlijk normale woning vroeger. En dit was misschien ook hier van toepassing, kijkers konden RTL mailen als ze een antwoord hadden en nu vraag ik me af of er al wat bekend is.
Waar?quote:Op woensdag 13 september 2006 18:11 schreef Zwansen het volgende:
Huh, ik zie iets heel raars in Purmerend. Het is een soort weerspiegeling van de zon, maar dan heel groot. Vlakbij gedempte Where.
Zo bereikt zo'n vlek alleen maar het tegenovergestelde.quote:Op woensdag 13 september 2006 17:34 schreef ROG het volgende:
[..]
RTL Nieuws (of zo'n ander RTL nieuwsprogramma) had een blinde vlek in Utrecht maar konden ter plaatse niks raars vinden, aangebeld bij een makelaar die het ook niet wist. Een deskundige wist te vertellen dat er dus bijvoorbeeld tegenover de schouwburg in Utrecht een defensie-telefooncentrale verscholen zat achter het front van een ogenschijnlijk normale woning vroeger. En dit was misschien ook hier van toepassing, kijkers konden RTL mailen als ze een antwoord hadden en nu vraag ik me af of er al wat bekend is.
Ik heb het gevonden, mooi inderdaad. Ik denk dat het wel een 'gewone' weerspiegeling is.quote:Op woensdag 13 september 2006 18:41 schreef Zwansen het volgende:
[..]
ff kijken hoe ik die coordinaten kan vinden.
Een klein stukje naar het Zuidwesten lijkt wel een vreemd stoplicht.quote:Op woensdag 13 september 2006 18:42 schreef pfaf het volgende:
[..]
Ik heb het gevonden, mooi inderdaad. Ik denk dat het wel een 'gewone' weerspiegeling is.
Die paarse, groene en rode stipjes op dat kruispunt!!?!quote:Op woensdag 13 september 2006 18:46 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Een klein stukje naar het Zuidwesten lijkt wel een vreemd stoplicht.
Mooi is dat ja, ook nu met de Ronde van Spanje, waar je de route van elke rit kunt downloaden.quote:Op woensdag 13 september 2006 18:30 schreef __Saviour__ het volgende:
Ook wel gaaf in berggebieden: de functie Terrain aanzetten. Dan worden hoogtegegevens verwerkt in de map.
Zonder terrain:
[afbeelding]
met terrain
[afbeelding]
Kun je de route van de Vuelta downloaden? Zozo, ben jij ff bij de tijd.quote:Op woensdag 13 september 2006 19:01 schreef pfaf het volgende:
[..]
Mooi is dat ja, ook nu met de Ronde van Spanje, waar je de route van elke rit kunt downloaden.
Ook in Nederland is het natuurlijk een geweldige feature. Zo heb ik vanmiddag op deze molshoop gemountainbiked, mét terrain-functie aan.
[afbeelding]
nieuw modelletjequote:Op woensdag 13 september 2006 19:38 schreef Schorpioen het volgende:
Kijk hier, een halve auto!
52° 5'22.28"N 5° 6'15.36"E
quote:Op woensdag 13 september 2006 19:38 schreef Schorpioen het volgende:
Kijk hier, een halve auto!
52° 5'22.28"N 5° 6'15.36"E
Oh, sorryquote:Op dinsdag 12 september 2006 15:25 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Ik bedoelde te zeggen dat bij maps.ask.com het evenemententerrein van Six Flags niet leegstaat maar afgeladen vol is, ga maar eens kijken. Echter is dat niet vanwege Lowlands, maar vanwege Opwekking (ieder jaar met pinksteren op hetzelfde terrein)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |