ziet eruit alsof er een ruimteschip onder de grond ligtquote:Iemand enig idee wat dit is in Irak?
Leuk stadspark zonder stad .quote:Op zondag 17 juli 2005 13:19 schreef Kos het volgende:
Mijn laatste post:
Iemand enig idee wat dit is in Irak?
[afbeelding]
Het zijn satellietbeelden, dus zeker niet live . Beelden variëren in leeftijd van een paar jaar oud tot recent.quote:Op zondag 17 juli 2005 13:40 schreef Hlc het volgende:
Ik heb een vraagje: Zijn de beelden live? en om de hoeveel minuten worden de beelden gerefresht(of hoe je het ook schrijft )
Sommige plaatsen in Nederland zijn al HiRes (zoals Maastricht e.o. en delen van Amsterdam en Den Haag).quote:Op zondag 17 juli 2005 13:41 schreef Grimli het volgende:
Dat jij zover kunt inzoomen
ik zat net even naar Buenos Aires te kijken, Ik zal ook even in Nederland sneupenquote:Op zondag 17 juli 2005 13:41 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Sommige plaatsen in Nederland zijn al HiRes (zoals Maastricht e.o. en delen van Amsterdam en Den Haag).
En compleet Rotterdam niet te vergeten .quote:Op zondag 17 juli 2005 13:41 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Sommige plaatsen in Nederland zijn al HiRes (zoals Maastricht e.o. en delen van Amsterdam en Den Haag).
Dat ook idd . Wordt voortdurend bijgewerkt .quote:Op zondag 17 juli 2005 13:51 schreef Merkie het volgende:
[..]
En compleet Rotterdam niet te vergeten .
Maastricht en omgeving inmiddels wel .quote:Op zondag 17 juli 2005 13:54 schreef Evil_Jur het volgende:
hopen dat limburg ook snel hi res zal zijn
Ja das waar, maar helaas is net het stukje van sittard waar mijn school ligt nog niet hi res, en noord limburg helemaal niks. Maarja, dat komt nog wel.quote:Op zondag 17 juli 2005 13:59 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Maastricht en omgeving inmiddels wel .
Lijkt me inderdaad dat de meeste foto's ouder dan een jaar zijn, anders geven de bedrijven die ze maken ze niet zomaar vrij, want dan betaald niemand hun meer voor recente foto's.quote:Op zondag 17 juli 2005 13:55 schreef MrX1982 het volgende:
Die satteliet foto's van Rotterdam zijn wel tamelijk oud heb ik het idee. Bij mijn school staan de noodgebouwen nog op de verkeerde plek terwijl die toch al meer dan een jaar ergens anders staan
misschien wel omdat hier de regering gevestigd zit.quote:Op zondag 17 juli 2005 14:08 schreef Grimli het volgende:
Den Haag wordt weer gegeven als Nederlandse Hoofdstad
Dat is idd een logische verklaring.quote:Op zondag 17 juli 2005 14:11 schreef Evil_Jur het volgende:
Lijkt me inderdaad dat de meeste foto's ouder dan een jaar zijn, anders geven de bedrijven die ze maken ze niet zomaar vrij, want dan betaald niemand hun meer voor recente foto's.
quote:Op zondag 17 juli 2005 13:58 schreef Grimli het volgende:
Piramides zijn moeilijk te vinden
3 pyramide'squote:Op zondag 17 juli 2005 14:25 schreef mrkanarie het volgende:
[..]
[afbeelding]
hier, ten WWZ van Cairo, heb je 2 piramides en 1 sphinx. Cairo is trouwens ook HiRes, en zeker een kijkje waard, met dat presidentshuis en die verkeersdrukte enzo.
Stadions, ook leukquote:Op zondag 17 juli 2005 22:33 schreef pfaf het volgende:
Ik heb een paar dozijn voetbalstadions in Italië opgezocht, maar circuits is ook wel tof.
Kijk hier maar eens als je het geinstalleerd hebt:quote:Op maandag 18 juli 2005 12:07 schreef Dos37 het volgende:
ik zal het ook even installeren
thx voor de tip.quote:Op maandag 18 juli 2005 15:02 schreef Againzender het volgende:
[..]
Kijk hier maar eens als je het geinstalleerd hebt:
53° 27' 45.22, -2° 17' 27.96"
nee bij mij is het redelijk snel. P4 2,8Ghz 512MB. Maar als je met een p200 gaat proberen gaat het wel langzaam denk ikquote:Op maandag 18 juli 2005 17:46 schreef _GdR_ het volgende:
kut mn pc hier op mn werkt trek t nie.
zo als ik thuis ben ook eensch ff kijken.
maar is het een beetje snel? of zit je echt 5minuten te wachten op een foto?
www.uploadweb.net kan je uploadenquote:Op maandag 18 juli 2005 10:22 schreef Againzender het volgende:
[..]
Stadions, ook leuk
Oude en nieuwe stadion Schalke:
51° 33' 22.98", 7° 04' 03.61"
(heb even geen ruimte om screenshots te hosten)
www.filehost.wsquote:
38°52'15.64"N 77° 3'21.30"Wquote:Op maandag 18 juli 2005 18:13 schreef NY_Giant het volgende:
Iemand het Pentagon al gevonden? Als ik het intyp krijg ik wat anders... White House is wel goed te zien trouwens.
staat dat nog steeds in de steigers.quote:Op maandag 18 juli 2005 18:58 schreef Dwaashaas het volgende:
[afbeelding]<div style="width: 576px;" class="resizewarning">Deze afbeelding is 872 * 847 pixels groot. Het is voor veel gebruikers vervelend als je zulke grote plaatjes post. Maak je plaatje daarom wat kleiner om van deze melding af te komen. Kijk in de <a href="http://forum.fok.nl/topic/372127/2/1" onclick="window.open(this.href);return false">FAQ</a> als je niet weet hoe dat moet.</div>
En het Pentagon
Denk het niet... de meeste foto's in Google Earth zijn in de laatste 3 jaar gemaakt, dus misschien een oude foto ? Je kunt wel raden waar dat vliegtuig gelegen heeft jaquote:
Washington DC opzoeken en de 'Keyhole community BBS' en dan 'Military 'layer aanvinken. Dan verschijnen er in DC een aantal 's en daar staat dan ergens 'Pentagon' naast.quote:Op maandag 18 juli 2005 19:03 schreef coz het volgende:
@dwaashaas goh hoe vond je dat zo snel
en inderdaad nog steeds in de stijgers
ik ook ongeveer , probeerde het eerst zonder placenames , maar dat nogal snel opgegevenquote:Op maandag 18 juli 2005 19:07 schreef Dwaashaas het volgende:
[..]
Washington DC opzoeken en de 'Keyhole community BBS' en dan 'Military 'layer aanvinken. Dan verschijnen er in DC een aantal 's en daar staat dan ergens 'Pentagon' naast.
Had ik niet in de gaten, dacht dat je degene was die het vroeg !quote:Op maandag 18 juli 2005 19:22 schreef coz het volgende:
maar ik bedoelde het natuurlijk gekscherend omdat ik vlak voor je de gps postte
Ik niet zo goed kennelijk .quote:Op maandag 18 juli 2005 19:42 schreef B4CO het volgende:
hoe kan je zo goed inzoomen trouwens?
Staat al bij de siteseeings aan de linkerkant.quote:Op maandag 18 juli 2005 19:22 schreef _GdR_ het volgende:
en waar ligt area51?
quote:Auteursrecht
De 'digitale maquette' die u in een ogenblik kunt gaan bezichtigen is ontwikkeld aan de hand van gedetailleerde verticale luchtfoto’s, satellietbeelden en eventueel hoogtegegevens. De ‘digitale maquette’is internationaal beschermd op grond van onder andere auteursrechten, databankrechten etc. De 'digitale maquette' van Nederland is gebaseerd op luchtfotobeelden waarvan de auteursrechten eigendom zijn van Eurosense. Het is niet toegestaan beeldmateriaal of andere inhoud geheel of gedeeltelijk te reproduceren, verveelvoudigen of openbaar te maken door middel van druk, fotokopie, microfilm of welke (elektronische) wijze dan ook, thans een (substantiële) deel van de aan de ‘digitale maquette’ onderliggende gegevens aan de database te onttrekken zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van On-Site B.V. Per overtreding geldt een direct opeisbare boete van 5.000 euro per overtreding per dag.
Aansprakelijkheid
Publicatie van de 'digitale maquette’ is onderworpen aan stringente controle door het Nederlandse Ministerie van Defensie. Het kan voorkomen dat voor bepaalde gebieden de weergave van het landschap niet overeenkomt met de werkelijkheid. Andere technische en/of inhoudelijke onvolkomenheden zijn voorbehouden. On-Site BV en haar dataleveranciers aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid voor schade die ontstaat door gebruik van (de foutieve inhoud van) de website, danwel handelingen uitgevoerd naar aanleiding ervan.
Lees even het topic doorquote:Op maandag 18 juli 2005 20:42 schreef trebbors het volgende:
zijn er beelden van AREA 51 ? en in welke state is dat?
heb het al gevonden nu opzoek naar die locatie waar ze die alians ufos zien etc moet daar ook in de buurt zijn!quote:
idd ik ook steeds ff een paar minuten beetje zoeken etcquote:Op maandag 18 juli 2005 22:57 schreef BliksemSchigt het volgende:
Erg cool proggie!
Ben er nu ook af en toe mee aan het spelen
hij doet hier nietquote:Op maandag 18 juli 2005 17:47 schreef Dos37 het volgende:
[..]
nee bij mij is het redelijk snel. P4 2,8Ghz 512MB. Maar als je met een p200 gaat proberen gaat het wel langzaam denk ik
is niet twee keer gevraagd en beantwoord in de 10 posts voor die van jou hoorquote:Op maandag 18 juli 2005 20:42 schreef trebbors het volgende:
zijn er beelden van AREA 51 ? en in welke state is dat?
Kijk, dat is het betere werk!quote:Op dinsdag 19 juli 2005 11:19 schreef Dos37 het volgende:
nog 1 stadion gevonden
[afbeelding]<div style="width: 576px;" class="resizewarning">Deze afbeelding is 1024 * 768 pixels groot. Het is voor veel gebruikers vervelend als je zulke grote plaatjes post. Maak je plaatje daarom wat kleiner om van deze melding af te komen. Kijk in de <a href="http://forum.fok.nl/topic/372127/2/1" onclick="window.open(this.href);return false">FAQ</a> als je niet weet hoe dat moet.</div>
Ja dus deze kaarten zijn niet echt up to date.quote:Op dinsdag 19 juli 2005 11:44 schreef Againzender het volgende:
[..]
Kijk, dat is het betere werk!
Jammer dat het gesloopt is....
Ik ben even een verzameling stadions aan het zoeken in de high-res stukken.quote:Op dinsdag 19 juli 2005 11:57 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Ja dus deze kaarten zijn niet echt up to date.
verder kan ik in London nog weinig vinden moet ik zeggen
quote:Op dinsdag 19 juli 2005 14:09 schreef Againzender het volgende:
[..]
Ik ben even een verzameling stadions aan het zoeken in de high-res stukken.
Gelukkig zijn sommige clubs zo handig hun naam duidelijk aan te geven zodat je het vanuit de lucht kan zien zoals hier
40°27'11.79",-3°41'17.01"
Waar precies? Coordinaten? Of anders ten zuiden, westen, oosten, noorden vd stad?quote:Op maandag 18 juli 2005 20:44 schreef trebbors het volgende:
btw paar post hier boven over die vliegtuigen ben er nu ook niet normaal hoevee! echt duizenden vliegtuigen
Ga eens naar Italië, ik had daar zo 20 stadions te pakken.quote:Op dinsdag 19 juli 2005 11:57 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Ja dus deze kaarten zijn niet echt up to date.
verder kan ik in London nog weinig vinden moet ik zeggen
ja ik heb er inmiddels ook al wat meer gevonden.quote:Op dinsdag 19 juli 2005 16:00 schreef pfaf het volgende:
[..]
Ga eens naar Italië, ik had daar zo 20 stadions te pakken.
Spanje is ook wel tof, Camp Nou, Olímpico de Montjuïc, Bernabeu, Vicente Calderón...
quote:MerBear zegt:
okie dokie now my house is...
MerBear zegt:
second house from that road called wesscott like on the bottom which would be if u were sideways 2nd house on the left
Give me your gps position (earth.google.com) verzendt:
[plaatje , deze ?]
Give me your gps position (earth.google.com) zegt:
so uhm .. that
De overdracht van "uhm.jpg" is voltooid.
MerBear zegt:
yuppers
Give me your gps position (earth.google.com) zegt:
LOL .. pinned the tail
Give me your gps position (earth.google.com) zegt:
[diegene's gps positie]
Give me your gps position (earth.google.com) zegt:
if someone else askes for your gps position
MerBear zegt:
im sure nobody will
Oke, thx. Die nasa world wind had ik al eens geprobeed. Alleen vond de kwaliteit een beetje matigjes... Die van Google die ik sinds gister gebruik heeft op veel plaatsen een betere kwaliteit. Behalve natuurlijk weer in Frieslandquote:Op dinsdag 19 juli 2005 17:22 schreef coz het volgende:
hi-res picx , zoals bij dat dubai hotel zitten vaak meegeleverd bij een kmz bestand via keyhole community
ik ben al aan het zoeken naar andere plekken maar die community is toch de beste so far
en nasa world wind is ook gratis (zoek via sourceforge.net)
45°28'40.46"N,9° 7'25.78"Equote:Op dinsdag 19 juli 2005 18:20 schreef Bananenman het volgende:
Wie heeft San Siro gevonden? Zoja, welke coordinaten?
Wat een schurftlelijk stadion is dat toch van bovenquote:
ja , maar dat is ook appels met peren vergelijken hequote:Op dinsdag 19 juli 2005 18:40 schreef The_Viper het volgende:
Maar voor Nederland gebruik ik gewoon Terra Explorer
Typ je die coördinaten over of kan je ze ergens van kopiëren?quote:
op zoek naar dynamische gps gegevens over ....quote:Op dinsdag 19 juli 2005 20:35 schreef coz het volgende:
http://www.gpstracks.nl/
fietsroutes, wandelroutes, autoroutes, mountainbike , enzenzenz
zip bestand openen, en de gpx exporteren .. vanuit google(!) deze via het menu openen en presto
de mount everest kan ik niet vindenquote:Op dinsdag 19 juli 2005 21:24 schreef Dwaashaas het volgende:
Zonde inderdaad, want de mount everest bijv. staat er wel redelijk op
Bij de piramides niks. GE ziet die toch als gebergte. En het ziet er niet uit. .quote:Op dinsdag 19 juli 2005 22:58 schreef Evil_Jur het volgende:
Gebergtes zijn ook iets anders dan gebouwen, wat gebeurt er als je gebouwen aan zet bij de piramides?
hmm niet zo heel erg intressant dusquote:Op dinsdag 19 juli 2005 22:50 schreef Sloggi het volgende:
27°59'15.41"N, 86°55'42.60"E
Wel in vergelijking met die piramides als je naar de diepte kijktquote:
Het oude Wembleyquote:
niet zo moeilijk, want Nederland gelukkig wel high-res:quote:Op dinsdag 19 juli 2005 23:45 schreef Sloggi het volgende:
Wie heeft 't Binnenhof gevonden?
Heel erg zout waterquote:Op dinsdag 19 juli 2005 23:49 schreef Sloggi het volgende:
Wat is dit dan 37°30'39.82"N, 122° 1'53.87"W
Wazig ! Als je een stukje uitzoomt is het inderdaad net een oog. Als je nog verder uitzoomt zie je ook iets wat lijkt op een rechter oog zeg maar (alleen als je uitgezoomt hebt, anders ziet dat andere oog er niet echt spectaculair uit). Ligt er trouwens ook aan hoe je camera stand is ..quote:Op woensdag 20 juli 2005 00:00 schreef Mehmed het volgende:
Sahara's Eye: 21° 8'16.59"N, 11°25'25.59"W
die van Microsoft zocht ik laatst ook alquote:Op woensdag 20 juli 2005 00:00 schreef Mehmed het volgende:
Als straks de hele wereld zo scherp is:
[[url=http://xs38.xs.to/pics/05292/scherp.jpg.xs.jpg]afbeelding][/url]
Was al in het vorige deel te vinden, maar hier kun je coole plekken vinden: http://bbs.keyhole.com/ubb/ubbthreads.php/Cat/0
Wat coole plekken:
Circuit Magny Cours: 46°51'52.34"N, 3° 9'38.69"E
Circuit Imola: 44°20'40.15"N, 11°42'56.01"E
Microsoft Hoofdkantoor + Campus: 47°38'39.12"N,122° 7'41.77"W
Sahara's Eye: 21° 8'16.59"N, 11°25'25.59"W
Grote Bosbrand: 54°43'46.42"N,105°32'16.99"E
Lange Trein: 47°55'46.39"N,122°18'32.90"W
Oh met buildings aan krijg je wel weer wat gaafs .quote:Op dinsdag 19 juli 2005 23:45 schreef Falco het volgende:
Zit je eerst loodrecht op New York. Dan denk je 'hee even kijken als ik aan dat tilt-barretje (waarmee je alles van onder een hoek kunt bekijken) ga schuiven' Blijkt dus dat de skyline van New York zo plat als een dubbeltje is . Maar verder is het wel een zeer stoer programma. Hopelijk komen er in de loop van de tijd meer satellietbeelden bij .
Heb je hier wat aan? -->> "GreatWall" lat=40.6166143302, lon=117.42511091quote:Op woensdag 20 juli 2005 01:33 schreef mrkanarie het volgende:
heeft iemand al een x die chinese muur gevonden?
hele grote stoeptegelquote:Op woensdag 20 juli 2005 00:45 schreef Falco het volgende:
Tashkent, de hoofdstad van Oezbekistan is ook op stoegtegelniveau te bekijken. Alleen het nut van onderstaande kruising snap ik niet zo . Het ziet er uit alsof het één van de hoofdwegen daar is.
[[url=http://img199.imageshack.us/img199/1751/raaar6iy.th.jpg]afbeelding][/URL]
Misschien rijden ze in een deel aan de rechterkant en in een deel aan de linkerkant van de wegquote:Op woensdag 20 juli 2005 00:45 schreef Falco het volgende:
Tashkent, de hoofdstad van Oezbekistan is ook op stoegtegelniveau te bekijken. Alleen het nut van onderstaande kruising snap ik niet zo . Het ziet er uit alsof het één van de hoofdwegen daar is.
[[url=http://img199.imageshack.us/img199/1751/raaar6iy.th.jpg]afbeelding][/URL]
Auschwitz is gigantisch, dat zou je wel moeten kunnen zien. Gezocht op Oswiecim?quote:Op woensdag 20 juli 2005 01:57 schreef Sloggi het volgende:
Concentratiekampen zijn niet te vinden, te kleine steden / dorpen denk ik.
Dat komt omdat er 'brine shrimp' op dat water drijft, ik zou je willen vertellen wat dat is, maar ik weet daar de vertaling niet van . Kijk maar eens op dat keyhole forum, daar staat het in het Engels uitgelegd.quote:
Zou dit het kunnen zijn?quote:Op woensdag 20 juli 2005 09:10 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Auschwitz is gigantisch, dat zou je wel moeten kunnen zien. Gezocht op Oswiecim?
Ik heb het programma helaas nog niet omdat ik nog op een ouwe computer zit met W98... Kun je een plaatje posten?quote:Op woensdag 20 juli 2005 09:24 schreef Againzender het volgende:
Zou dit het kunnen zijn?
50° 2'13.79"N, 19°10'31.33"E
Maar natuurlijk, en daarna ga ik echt weer verder met mijn werkquote:Op woensdag 20 juli 2005 09:35 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Ik heb het programma helaas nog niet omdat ik nog op een ouwe computer zit met W98... Kun je een plaatje posten?
shrimp = garnalen. Of kril.quote:Op woensdag 20 juli 2005 09:19 schreef Dwaashaas het volgende:
[..]
Dat komt omdat er 'brine shrimp' op dat water drijft, ik zou je willen vertellen wat dat is, maar ik weet daar de vertaling niet van . Kijk maar eens op dat keyhole forum, daar staat het in het Engels uitgelegd.
(verklaard misschien ook de naam van de hele zoute 'Rode Zee' ?)
Volgens mij is dit het niet. De barakken van Auschwitz staan haaks op het gebouw bij de ingang. Hier zie ik streepjes die parallel lopen aan wat dan dat gebouw zou moeten zijn. Ook herken ik nergens de spoorlijnen + verharde weg die vanuit het ingangsgebouw doorlopen. De vorm klopt ook niet met mijn herinnering. Kan geen luchtfoto vinden die uitsluitsel geeft, maar ik denk niet dat dit 't is.quote:Op woensdag 20 juli 2005 09:40 schreef Againzender het volgende:
Maar natuurlijk, en daarna ga ik echt weer verder met mijn werk
[afbeelding]
OK, ik zal eens kijken of ik zoiets herken. Ik weet ook niet aan welke kant van het stadje ik moet zoeken, dus ik zoek een beetje opvallende structuren in het landschap.quote:Op woensdag 20 juli 2005 11:27 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Volgens mij is dit het niet. De barakken van Auschwitz staan haaks op het gebouw bij de ingang. Hier zie ik streepjes die parallel lopen aan wat dan dat gebouw zou moeten zijn. Ook herken ik nergens de spoorlijnen + verharde weg die vanuit het ingangsgebouw doorlopen. De vorm klopt ook niet met mijn herinnering. Kan geen luchtfoto vinden die uitsluitsel geeft, maar ik denk niet dat dit 't is.
Klopt, maar niet in deze context. Het gaat om de combinatie "Brine Shrimp" Óf .. er zwemmen gewoon heel veel garnalen in dat water, maar das ook weer zoiets..quote:
Even wat gezocht op luchtfoto's van Auschwitz, je had 't toch te pakken:quote:Op woensdag 20 juli 2005 11:30 schreef Againzender het volgende:
OK, ik zal eens kijken of ik zoiets herken. Ik weet ook niet aan welke kant van het stadje ik moet zoeken, dus ik zoek een beetje opvallende structuren in het landschap.
http://www.cargillsalt.com/sfbay/EV_brine.htmlquote:Op woensdag 20 juli 2005 11:34 schreef Dwaashaas het volgende:
[..]
Klopt, maar niet in deze context. Het gaat om de combinatie "Brine Shrimp" Óf .. er zwemmen gewoon heel veel garnalen in dat water, maar das ook weer zoiets..
quote:Op woensdag 20 juli 2005 13:05 schreef fransie102 het volgende:
Jammer dat alleen A'dam en R'dam duidelijk te zien zijn in Nederland.
Als ik de Arena zie, krijg ik zin om er een bom op te gooien
[red alert mode]quote:Op woensdag 20 juli 2005 13:05 schreef fransie102 het volgende:
Jammer dat alleen A'dam en R'dam duidelijk te zien zijn in Nederland.
Als ik de Arena zie, krijg ik zin om er een bom op te gooien
OMFGquote:Op woensdag 20 juli 2005 11:53 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Als je helemaal inzoomt.
(die copernicus initiative is al een goede grap op zich en daar verwijzen ze weer naar)quote:4. Is Google Moon a result of your Copernicus initiative?
Glad you asked, and yes, the development of our lunar hosting and research center continues apace. We usually don’t announce future products in advance, but in this case, yes, we can confirm that on July 20th, 2069, in honor of the 100th anniversary of mankind’s first manned lunar landing, Google will fully integrate Google Local search capabilities into Google Moon, which will allow our users to quickly find lunar business addresses, numbers and hours of operation, among other valuable forms of Moon-oriented local information.
En gevonden, maar de beelden zij onduidelijk.quote:Op woensdag 20 juli 2005 09:10 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Auschwitz is gigantisch, dat zou je wel moeten kunnen zien. Gezocht op Oswiecim?
Say "cheese"!quote:Op woensdag 20 juli 2005 15:46 schreef Sloggi het volgende:
Ik zie alleen gele shit. Of is dat het grappige?
quote:
Ik zie het, ja. Ongelofelijk grootquote:Op woensdag 20 juli 2005 16:06 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Againzender en Sloggi: oude en nieuwe plaatje Auschwitz over elkaar heen geplakt. Nu toch wel erg duidelijk dat dat het wel is.
Als je er zelf staat is het nog veel overweldigender. Barakken zo ver als je kunt kijken...quote:Op woensdag 20 juli 2005 16:57 schreef Sloggi het volgende:
Ik zie het, ja. Ongelofelijk groot
Ja, Amerikanen gaan nu eenmaal nergens op de fiets heen.quote:Op woensdag 20 juli 2005 17:07 schreef Dos37 het volgende:
[afbeelding]
Giants stadium met een paar parkeerplaatsen
Zat ik ook net naar te zoeken, nog niet gevonden.....quote:Op woensdag 20 juli 2005 19:00 schreef Sloggi het volgende:
Heeft iemand de 'Hollywood'-letters op de bergen in LA gevonden?
ja hoor , zie vorige topic voor screenshotquote:Op woensdag 20 juli 2005 19:48 schreef Harmen1984 het volgende:
[..]
Zat ik ook net naar te zoeken, nog niet gevonden.....
quote:Microsoft lanceert Virtual Earth
Uitgegeven: 24 juli 2005 21:24
Laatst gewijzigd: 25 juli 2005 09:19
AMSTERDAM - Microsoft heeft zondag de nieuwe MSN Virtual Earth-service gelanceerd. Met de interactieve wereldkaart, die eind mei door Bill Gates werd aangekondigd, wil het bedrijf de aanval openen op Google, dat onlangs Google Earth lanceerde.
MSN Virtual Earth is vooralsnog enkel op Amerika gericht. Inzoomen op Europa is slechts op beperkte schaal mogelijk. Bezoekers kunnen inzoomen op een gebied om zo meer informatie te krijgen over bijvoorbeeld restaurants, bioscopen en hotels. Virtual Earth maakt hiervoor gebruik van luchtfoto's, kaarten en waarderingen van consumenten om te bepalen welke gelegenheden het meest interessantst zijn voor bezoekers.
Virtual Earth kent een aantal leuke extra's. Zo worden gebouwen vanuit een bepaalde hoek getoond, zodat gebouwen te herkennen zijn en niet slechts het dak zichtbaar is. Ook is er een notitieblokje aanwezig waar je als bezoeker notities op kan maken om het zoeken zo te vergemakkelijken.
Hetzelfde, alleen nog minder High Res in Europa dus. Ik houd het wel bij Google Earth.quote:
hoe voer je die coordinaten in?quote:Op dinsdag 26 juli 2005 13:04 schreef hoM3r het volgende:
41° 53'54.54"N, 12°28'35.82"E
Het Pantheon, zoals het ooit bedoeld is kijk je door het gat in het dak naar binnen!
51°23'22.97"N 30° 6'15.04"Equote:Op dinsdag 26 juli 2005 12:27 schreef dapluiz het volgende:
Heeft iemand trouwens tsernobyl kunnen vinden ?
Ik heb wel het gebied ongeveer gevonden, maar ed sarcofaag kon ik niet vinden
http://wiki.fok.nl/index.php/GtaSAhumorquote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:34 schreef hoM3r het volgende:
Had iemand al bedacht dat Las Vegas ook wel vet is? Ik ben daar nu, maar ik kan niet echt de glitter en glamour vinden waar ik op hoopte, bijvoorbeeld de nagebouwde eifeltoren...
Luxor: 36°05'43.81"N, 115°10'33.66"Wquote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:34 schreef hoM3r het volgende:
Had iemand al bedacht dat Las Vegas ook wel vet is? Ik ben daar nu, maar ik kan niet echt de glitter en glamour vinden waar ik op hoopte, bijvoorbeeld de nagebouwde eifeltoren...
had je gebouwen wel aanstaan toen je zat te zoeken ?quote:Op dinsdag 26 juli 2005 15:34 schreef hoM3r het volgende:
Had iemand al bedacht dat Las Vegas ook wel vet is? Ik ben daar nu, maar ik kan niet echt de glitter en glamour vinden waar ik op hoopte, bijvoorbeeld de nagebouwde eifeltoren...
Heb ik ook al naar lopen zoeken (nou ja, lopen...), maar kan niet. Overtikken. Is minder werk dan je denkt.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 17:43 schreef hoM3r het volgende:
Hoe kun je de coordinaten snel kopieren van iets dat je gevonden hebt?
( )quote:Op dinsdag 26 juli 2005 17:54 schreef Rio het volgende:
[..]
Heb ik ook al naar lopen zoeken (nou ja, lopen...), maar kan niet. Overtikken. Is minder werk dan je denkt.
Mjah. Ik wil wel even een aanzet eraan geven .quote:Op dinsdag 26 juli 2005 18:04 schreef coz het volgende:
ik stel voor om voor het nieuwe topic een kleine wiki te maken
met een handleiding en
met allerlei locaties en fotos (evt als download bestand )
want dit is de 654 keer dat hollywood langs komt
en den 456789 keer dat ik de ctrl n tip vertel
quote:Op dinsdag 26 juli 2005 19:59 schreef Falco het volgende:
http://wiki.fok.nl/index.php/Google_Earth .
Die streep is 120 km lang, is dus idd geen landingsbaanquote:Op dinsdag 26 juli 2005 21:49 schreef The_Viper het volgende:
Lol, ik kan die streep zelfs zien vanaf een behoorlijke afstand in de ruimte Ik heb echt geen flauw idee wat het is, ik dacht eerst aan een vliegveldstrip, maar daar is het wat te lang en té "onecht" voor ofzo :S
quote:Op dinsdag 26 juli 2005 22:27 schreef Beaver het volgende:
Hollywood sign
[afbeelding]
[afbeelding]
34"08'02.57" N 118"19'17.68" W
dit staat bij mij nog op dezelfde fok paginaquote:Op dinsdag 26 juli 2005 18:04 schreef coz het volgende:
ik stel voor om voor het nieuwe topic een kleine wiki te maken
met een handleiding en
met allerlei locaties en fotos (evt als download bestand )
want dit is de 654 + 1 keer dat hollywood langs komt
en den 456789 keer dat ik de ctrl n tip vertel
Oh, excuse me, ik dacht dat die nog niet gevonden was...quote:Op dinsdag 26 juli 2005 22:30 schreef coz het volgende:
[..]
[..]
dit staat bij mij nog op dezelfde fok pagina
het is dat ie begint in het wit en dan langzaam naar zwart gaat ... maar ik weet niet of het daardoor logischer of minder logisch wordt dat ik aan een 'foutje op foto' denkquote:Op dinsdag 26 juli 2005 22:28 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Die streep is 120 km lang, is dus idd geen landingsbaan
you're excused ..dit gaan we proberen te voorkomen in het volgende topic door de wikiquote:Op dinsdag 26 juli 2005 22:32 schreef Beaver het volgende:
[..]
Oh, excuse me, ik dacht dat die nog niet gevonden was...
ik wil gewoon een simpele plugin en dat bestaat nog nietquote:One final note: it's obvious that I didn't create the Golden Gate Bridge in this way. We are working on something that will help you to generate some very impressive KML models, but until we have it ready, here's a quick tip for those of you with some CAD experience: the trick is to generate an output of the model's vertices that are in the correct winding order. (That is, face X has verts 1, 2, 3, face Y has verts 4, 5, 6 ... etc.) If you can do that, you're half-way there.
het is al opgelost , ik moest ff terrain aanvinkenquote:Op woensdag 27 juli 2005 12:51 schreef coz het volgende:
door je geheugen heen ? .. ik had gister ook een plaats (silverstone, wiki) die ik met geen mogelijkheid scherp kon krijgen , terwijl ik toch echt een scherp shotje ervan had door de originele poster gemaakt
maar ik had ondertussen ook gta:SA open (alhoewel ?) plus de gtaSAhumor wiki (met 100++ plaatjes) .. maar ook beide GE topics , alle posts ( /1/300 ) en tig andere tabjes
dat allemaal afsluiten en GE opnieuw opstarten hielp behoorlijk
quote:Op woensdag 27 juli 2005 13:06 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
het is al opgelost , ik moest ff terrain aanvinken
slechts 6 post daarvoor uitgelegdquote:Hoe kun je trouwens de coordinater kopieren
Schopje TRUquote:Op woensdag 27 juli 2005 13:09 schreef coz het volgende:
wat ik gister ook ontdekte ... het whitehouse heeft een dubbele palindroom gps locatie
38°53'53.83"N
77° 2'12.77"W
Ook al opgelost, dankzij die nieuwe opquote:Op woensdag 27 juli 2005 13:06 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
het is al opgelost , ik moest ff terrain aanvinken
Hoe kun je trouwens de coordinater kopieren
IJsselmuiden:quote:Op woensdag 27 juli 2005 13:28 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Ook al opgelost, dankzij die nieuwe op
Er is hoop.quote:Hello Derek,
Thanks for your note.
At this time, Google Earth supports Windows only; however, we hope to support Mac and Linux OS soon. In the meantime, although it might be slower, some Mac users have had success running Google Earth with a PC emulator.
Should you need further assistance, please reply to this message.
Thank you for using Google Earth,
The Google Earth Support Team
Ok, alhoewel ik het nut van die cijferconnecties niet zie kan ik wel een heel verhaal houden over 33e graads vrijmetselaars , het pentagon wat perfect valt in de aardse dodecca lijnen en andere leuke dingenquote:
En nu in normaal Nederlands?quote:Op woensdag 27 juli 2005 13:09 schreef coz het volgende:
wat ik gister ook ontdekte ... het whitehouse heeft een dubbele palindroom gps locatie
38°53'53.83"N
77° 2'12.77"W
Jammer dat bijna alle plekken op een bepaald puntje wel een dubbele palindroom gps locatie hebben, toch?quote:Op woensdag 27 juli 2005 13:09 schreef coz het volgende:
wat ik gister ook ontdekte ... het whitehouse heeft een dubbele palindroom gps locatie
38°53'53.83"N
77° 2'12.77"W
Volgens mij is het een rioolwaterzuiveringsinstallatie. De rare vorm is een slib-bezinktank. Het slib zet zich af door de rare bochten die het water moet maken.quote:Op woensdag 27 juli 2005 21:21 schreef Beaver het volgende:
Heeft iemand een idee wat dit eigenlijk is? Een racebaan of zoiets?
[afbeelding]
De " (seconden) ontbreken. Als ik die toe voeg dan werkt het wel.quote:Op woensdag 27 juli 2005 21:58 schreef SuperRembo het volgende:
Als ik de coordinaten van de Nazca lijnen 14°42'39.31 S, 75°10'24.25 W invoer, dan kom ik bij 14°42'39.31 N, 75°10'24.25 W
tnxquote:Op woensdag 27 juli 2005 22:04 schreef SuperRembo het volgende:
[..]
De " (seconden) ontbreken ontbraken. Als ik die toe voeg dan werkt het wel.
Zo dus 14°42'39.31" S, 75°10'24.25" W
Dat is een waterzuiveringsinstallatie in de Oude Maas ter hoogte van Oud-Beijerland, die zorg draagt voor een gedeelte van de watervoorziening in Rotterdam.quote:Op woensdag 27 juli 2005 21:21 schreef Beaver het volgende:
Heeft iemand een idee wat dit eigenlijk is? Een racebaan of zoiets?
[afbeelding]
Hier staat nog meer info: http://www.rotterdammers.nl/openbaar/dwl.htmquote:de Beerenplaat, een heel eindje van Rotterdam af, namelijk bij Oud-Beijerland. Hier was ook ruimte voor een uitgestrekt spaarbekken, een zogenaamd calamiteitenbassin met een capaciteit van 17 dagen. Het inlaatwater wordt aan de Beerenplaat onttrokken aan de Oude Maas.
moest heel lang nadenken over die postquote:Op donderdag 28 juli 2005 03:00 schreef Steve.Porter het volgende:
jullie moeten opflikkeren met plaatjes posten.. dat haalt de fun weg verder respect voor dit topic
kogelgat van kleine 5KMquote:Op donderdag 28 juli 2005 02:41 schreef Vampier het volgende:
65° 1'33.82"N, 16°44'10.78"W iemand heeft een kogel in het ijs geschoten
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 | <?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?> <kml xmlns="http://earth.google.com/kml/2.0"> <Document> <Style id="khStyle530"> <LineStyle id="khLineStyle533"> <color>ff000050</color> </LineStyle> <PolyStyle id="khPolyStyle532"> <color>ff0000a8</color> </PolyStyle> </Style> <Placemark> <name>element_20</name> <styleUrl>#khStyle530</styleUrl> <Polygon id="khPolygon564"> <altitudeMode>absolute</altitudeMode> <outerBoundaryIs> <LinearRing id="khLinearRing565"> <coordinates> -122.479226,37.824923,15.1 -122.479226,37.824923,142.2 -122.479229,37.824951,15.1 -122.479229,37.824951,15.1 -122.479226,37.824923,142.2 -122.479229,37.824951,142.2 -122.479229,37.824951,15.1 -122.479226,37.824923,15.1 </coordinates> </LinearRing> </outerBoundaryIs> </Polygon> </Placemark> </Document> </kml> |
quote:Op donderdag 28 juli 2005 11:30 schreef RaymanNL het volgende:
Weet kan iemand de Pon't 'd arc vinden in de Ardeche in Frankrijk?
Hmm, er ligt sneeuw bovenop, het heet de Mount Egmont en in 3D steekt hij boven de rest van het land uit. Bij mij thuis noemen we dat een bergquote:Op donderdag 28 juli 2005 02:41 schreef Vampier het volgende:
39°17'52.10"S, 174° 4'1.86"E is dit een krater of een berg?
Telkens de fractie vermenigvuldigen met 60 en je kunt de minuten en seconden berekenen.quote:Op donderdag 28 juli 2005 14:19 schreef coz het volgende:
hoe reken ik dat ook alweer om
TNXquote:Op donderdag 28 juli 2005 14:48 schreef Lynx666 het volgende:
[..]
Telkens de fractie vermenigvuldigen met 60 en je kunt de minuten en seconden berekenen.
-122,479226 -> 0.479226 * 60 = 28,75356 -> 0,75356 * 60 = 45,2136
37,824923 -> 0.824923 * 60 = 49,49538 -> 0,49538 * 60 = 29,7228
net ontdekt , als je een placemark maakt en dan zegt copy krijg je die xml prut in je klembordquote:Op donderdag 28 juli 2005 15:00 schreef coz het volgende:
[..]
TNX
, wat een geklooi , maar eens proberen
dit had ik net ookquote:quote:
Op zondag 10 juli 2005 22:02 schreef Yildiz het volgende:
Ik heb nu (onwijs irritant) een plusje in plaats van een handje. Het scrollen gaat ineens voor geen meter meer, wat heb ik fout gedaan, en nog beter, hoe haal ik dat "sleephandje" weer terug?
Hellup!
ik kan nu wel redelijk rondvliegen met de pijltjestoetsen, en in/uitzoomen met de muis, maar dat is natuurlijk flut.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 | <?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?> <kml xmlns="http://earth.google.com/kml/2.0"> <Document> <Style id="khStyle530"> <LineStyle id="khLineStyle533"> <color>ff000050</color> </LineStyle> <PolyStyle id="khPolyStyle532"> <color>ff0000a8</color> </PolyStyle> </Style> <Placemark> <name>paleisbodem</name> <styleUrl>#khStyle530</styleUrl> <Polygon id="khPolygon554"> <altitudeMode>absolute</altitudeMode> <outerBoundaryIs> <LinearRing id="khLinearRing565"> <coordinates> 4.891830555555555,52.37343611111111,0 4.891776950839045,52.37271851127392,0 4.891776950839045,52.37271851127392,50 4.891830555555555,52.37343611111111,50 4.891830555555555,52.37343611111111,0 </coordinates> </LinearRing> </outerBoundaryIs> </Polygon> </Placemark> </Document> </kml> |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 | <?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?> <kml xmlns="http://earth.google.com/kml/2.0"> <Placemark> <name>The Pentagon</name> <LookAt> <longitude>-77.05580139178142</longitude> <latitude>38.870832443487</latitude> <range>742.0552506670548</range> <tilt>48.09646074797388</tilt> <heading>59.88865561738225</heading> </LookAt> <Polygon> <extrude>1</extrude> <altitudeMode>relativeToGround</altitudeMode> <outerBoundaryIs> <LinearRing> <coordinates> -77.05788457660967,38.87253259892824,100 -77.05465973756702,38.87291016281703,100 -77.05315536854791,38.87053267794386,100 -77.05552622493516,38.868757801256,100 -77.05844056290393,38.86996206506943,100 -77.05788457660967,38.87253259892824,100 </coordinates> </LinearRing> </outerBoundaryIs> <innerBoundaryIs> <LinearRing> <coordinates> -77.05668055019126,38.87154239798456,100 -77.05542625960818,38.87167890344077,100 -77.05485125901024,38.87076535397792,100 -77.05577677433152,38.87008686581446,100 -77.05691162017543,38.87054446963351,100 -77.05668055019126,38.87154239798456,100 </coordinates> </LinearRing> </innerBoundaryIs> </Polygon> </Placemark> </kml> |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 | <?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?> <kml xmlns="http://earth.google.com/kml/2.0"> <Placemark> <name>Paleis</name> <LookAt> <longitude>4.891377449035645</longitude> <latitude>52.37308120727539</latitude> <range>999.9999999999999</range> <tilt>0</tilt> <heading>0</heading> </LookAt> <Polygon> <extrude>1</extrude> <altitudeMode>relativeToGround</altitudeMode> <outerBoundaryIs> <LinearRing> <coordinates> 4.891830555555555,52.37343611111111,100 4.891776950839045,52.37271851127392,100 4.890937227762208,52.37272856514491,100 4.890976773864594,52.3734553725389,100 4.891830555555555,52.37343611111111,100 </coordinates> </LinearRing> </outerBoundaryIs> </Polygon> </Placemark> </kml> |
grappig , met terrein aanquote:Op donderdag 28 juli 2005 17:22 schreef zjroentje het volgende:
59°57'52.46"N, 10°40'00.95"E
's werelds beroemdste springschans.
Mijn eerste layer kostte veel tijd, maar in principe is het vet simpel om er een te maken! Ik ga morgen wel weer ff verder knutselen!quote:Op donderdag 28 juli 2005 17:50 schreef coz het volgende:
jup , zelf vind ik de dynamische layershet leukst
cool , welke heb jij tot nu toe gemaakt dan ?quote:Op donderdag 28 juli 2005 17:54 schreef Tu5 het volgende:
[..]
Mijn eerste layer kostte veel tijd, maar in principe is het vet simpel om er een te maken! Ik ga morgen wel weer ff verder knutselen!
Zie hier ...De lowlands festivalsite!quote:Op donderdag 28 juli 2005 17:56 schreef coz het volgende:
[..]
cool , welke heb jij tot nu toe gemaakt dan ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |