Hoeft niet, er zit meer dan twee weken tussenquote:Op dinsdag 12 september 2006 16:14 schreef -Bubseltje- het volgende:
Neeik wil niet met zulk weer in het ziekenhuis
![]()
Toch wel 3quote:Op dinsdag 12 september 2006 18:34 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Hoeft niet, er zit meer dan twee weken tussen
Ja, niks ernstigs hoor het was een (al lang) geplande operatie. De plastisch chirurg heeft een cyste bij haar wenkbrauw weggehaald.quote:Op dinsdag 12 september 2006 20:18 schreef Anitra het volgende:
Oh bah dat is knap vervelend ET, maar wel fijn dat ze iig weten wat het is. Sterkte en hopenlijk knapt hij snel op!
Igraine is je kleine meid geopereerd?
Hier is het pizza geworden wanthet is dinsdag dus sporten voor Djen. Toen Rick pizza ging halen bleek er een scheur in de autoband te zittenik ben die auto zo zat met al zijn nukken, maar nog 2 maanden door bijten. Rick is nl aan genomen en heeft per 1 dec een nieuwe baan inclusief auto dus dan kan die ouwe wagen precies voor de keuring de deur uit
gelukkig heb ik een opeltjequote:Op donderdag 14 september 2006 10:50 schreef Rewimo het volgende:
Ik zou er mijn eend maar niet uitlaten nee
Babyfeet, succes! En jij ook, tex
Gefeliciteerd!quote:Op donderdag 14 september 2006 14:29 schreef babyfeet het volgende:
IK BEN AANGENOMEN!!!!!
![]()
ik ben zo blij
Nee, er wordt alleen afgeslurrrrrrrrrrrrrptquote:Op donderdag 14 september 2006 14:33 schreef melonovy het volgende:
Wordt er dan alleen vet weggezogen, of wordt het dan ook wat strakker getrokken?
Wel spannend weer, ga je volledig onder narcose?
Succes, iig!!!
Het is inderdaad een heel fijne winkel!quote:Op donderdag 14 september 2006 20:42 schreef Lois het volgende:
Rijstebuiltje, de Bijenkorfik ben gewoon jaloers, dat is echt een leuke winkel om te werken!
Ja, maar jouw man snapt dan mss nog dat hij een luier moet dragen omdat hij incontinent is en dat hij in een rolstoel moet omdat hij nou echt niet meer kan lopen.quote:Op donderdag 14 september 2006 23:06 schreef moussy het volgende:
nou, ik heb mijn man ook niet in laten slapen met zn dubbele hernia en uitval
mijn man pieste in de supermarkt voor de kassa in zn broek en had het zelf niet in de gatenquote:Op donderdag 14 september 2006 23:07 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ja, maar jouw man snapt dan mss nog dat hij een luier moet dragen omdat hij incontinent is en dat hij in een rolstoel moet omdat hij nou echt niet meer kan lopen.
Ik kan me voorstellen dat het bij een hond toch iets minder simpel is.
Ik was idd gestopt!quote:Op vrijdag 15 september 2006 00:17 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
Ja, het is niet fijn....
BE? Ik dacht dat jij gestopt was modje te zijn? Of heb ik nou nog last van de gevolgen van zwangerschapsdementie?
quote:Op donderdag 14 september 2006 23:11 schreef moussy het volgende:
[..]
Maar er zijn echt rolstoeltjes voor honden hoor
Mijn kat was verlamd aan de onderkant ....quote:Op donderdag 14 september 2006 23:06 schreef moussy het volgende:
nou, ik heb mijn man ook niet in laten slapen met zn dubbele hernia en uitval
quote:Op vrijdag 15 september 2006 08:40 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ik was idd gestopt!
Een maandje ongeveer. Ben nu modje op Lifestyle.
Tis dat ik geen 400,- heb liggen, anders had ik hem gekocht!quote:Op vrijdag 15 september 2006 21:06 schreef moussy het volgende:
Ik heb geen zin om te zoeken, dus gooi ik de linkd hier maar neer...
http://www.kortingswinkel.nl/documentviewer.html?sDocName=pageProducts&sSearchInSection=pageDiscountShop&uSearchText=bakfiets&PHPSESSID=i85rv0hq2fs72jbh2j0a1bg6j3
Ik ken alleen het merk Bobike. En volgens mijn moeder kan ze meteen achterop. Maar ik weet het niet. Ga binnenkort wel uitzoeken hoe dat zit.quote:Op vrijdag 15 september 2006 22:55 schreef poemojn het volgende:
Ik heb er eentje voor Myrthe tweedehands gekocht omdat ze zo snel zwaarder werd dat ik bang was dat ze al heel snel achterop zou moeten. En nu wil ik voor de nieuwe baby tzt een nieuwe die bij het wel nieuw gekochte achterzitje past(maar hij is uitgeleend dus niet te koop). Gewoon kijken naar je budget, en als je liever nieuw koopt even op internet zoeken want daar is-ie ook nieuw goedkoper te krijgen bij veel fietsenwinkels.
Gezellig lijkt het mij ook!quote:Op zaterdag 16 september 2006 00:14 schreef bixister het volgende:
voorop is zoveel gezelliger, echt de moeite nog wel waard om dat eerst een tijdje te doen ingrid, zolang 't nog past. en ook praktischer qua wat je dan nog achterop kunt meenemen.
Hm, ik heb me een poosje af zitten vragen wat jouw vriendin nou in die politieauto deedquote:Op vrijdag 15 september 2006 17:43 schreef Syrena het volgende:
En wat ik de hele dag al vreesde was dus zo, het was een vriendin van me die in die politieauto zat die in Maastricht de A2 op gevallen isGelukkig heeft een andere vriendin haar al aan de lijn gehad, al geopereerd en al (bekken op twee plaatsen gebroken etc.). Ik hoop echt dat ze er niks aan overhoudt, ze mag iig drie maanden (!) niet lopen.
Kom maar hier met die taart!quote:Op zaterdag 16 september 2006 09:49 schreef lady-wrb het volgende:
ik heb hier een zelfgebakken bramentaart met bramen uit eigen tuin
tast toe!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |