Ben bezig met die cd te rippen naar mp3quote:Op donderdag 7 september 2006 13:10 schreef sol1tair het volgende:
Ik ben wel benieuwd naar die cd. Ik heb dat boekje Creatief Visualiseren van Shakti Gawain en zij heeft het ook over bevestigingen. Ik ben daar wel mee bezig, maar nog niet overtuigd dat het ook daadwerkelijk wat doet.
Inderdaad zeggen ze dat je het iedere dag moet blijven doen, dat het anders niet helptquote:Op donderdag 7 september 2006 13:14 schreef Biancavia het volgende:
Ik heb eens een cursus gedaan waarin affirmaties, visualiseren, negatieve gedachten omzetten naar positieve gedachten, ontspanningsoefeningen en dergelijke aan de orde kwamen.
Een soort mindtuning was het, het heette alfatraining.
Je traint dus te ontspannen met alfagolven in je hersens en in die toestand ga je jezelf positieve affirmaties geven 'Ik voel me rustig en ontspannen', 'ik ben vol zelfvertrouwen en vol vertrouwen in de toekomst' enzovoort, ook meer specifieke dingen. Je kunt natuurlijk alles tegen jezelf zeggen wat je wilt.
Het was in elk geval een hele fijne cursus en ik heb er toen heel erg veel aan gehad. En hoewel ik er weinig mee heb gedaan (je moet het eigenlijk elke dag doen), helpt het me soms zeker nog wel.
Bij die cd overigens, je ogen worden moe, je ogen worden zwaar. En dan tellen van 500 naar beneden en dan nog die spieren spannen en ontspannen en ga zo door. Op een gegeven moment ga je vanzelf een diepere staat van bewustzijn in. Er zit dus ook een gedachte achter.quote:Op donderdag 7 september 2006 13:10 schreef sol1tair het volgende:
Ik ben wel benieuwd naar die cd. Ik heb dat boekje Creatief Visualiseren van Shakti Gawain en zij heeft het ook over bevestigingen. Ik ben daar wel mee bezig, maar nog niet overtuigd dat het ook daadwerkelijk wat doet.
Klopt. Ik ben denk ik alleen een lastig geval wat dat betreft. Ik ben ook wel eens bij een hypnotherapeut geweest om dat eens te proberen. Maar no way dat ik een trance kwam of iets dergelijks. Maar ik blijf nog wel even proberen ...quote:Op donderdag 7 september 2006 14:22 schreef Dromenvanger het volgende:
Oefening baart kunstMaar dan moet je wel weten hoe je moet trainen erop
Misschien ben je erg gestressedquote:Op donderdag 7 september 2006 14:31 schreef sol1tair het volgende:
[..]
Klopt. Ik ben denk ik alleen een lastig geval wat dat betreft. Ik ben ook wel eens bij een hypnotherapeut geweest om dat eens te proberen. Maar no way dat ik een trance kwam of iets dergelijks. Maar ik blijf nog wel even proberen ...
Dat is het dus, het denken gaat maar door, en in een zeer rap tempo. Ik moet dus ook blijven oefenen. De ene keer gaat het ook wel beter als de andere.quote:Op donderdag 7 september 2006 14:36 schreef Dromenvanger het volgende:
Inzicht krijgen in het proces van denken, en als het denken te snel gaat, gewoon als het ware de knopjes omzetten door steeds gedachtes te onderbreken en stop te zetten. Steeds het proces van denken stoppen. En dat is niet moeilijk. Je moet net weten hoe dat werkt.
Ik heb daar op moeten oefenen omdat het denken bij mij doorging en doorging. Nu is het vanzelf vaak stil in het hoofd hier. En als het vanzelf al stil is en je probeert onder hypnose te gaan, dan is het onder hypnose gaan vanzelf makkelijker.
Die cd is bedoeld om ruimte te creeëren voor jezelf in de dag, een moment dat je helemaal nergens aan gaat denken. Je neemt je de tijd en de ruimte om te ontspannen en je denkt nergens aan. Vervolgens zal die ontspanning doorzetten zonder dat je bezig hoeft te zijn met hypnose. Maar dat wordt ook allemaal verteld aan het begin van de cd. Dat het bedoeld is als moment voor jou alleen. Een moment inlassen waar je niets doet behalve ontspannen, en dan moet je volgens die cd er ook voor zorgen dat je niet gestoord kan worden.quote:Op donderdag 7 september 2006 14:42 schreef sol1tair het volgende:
[..]
Dat is het dus, het denken gaat maar door, en in een zeer rap tempo. Ik moet dus ook blijven oefenen. De ene keer gaat het ook wel beter als de andere.
Ik merk dus vaak dat ik meegevoerd wordt in gedachten, en dat zijn de meest uiteenlopende gedachten. Van actueel tot prehistorisch zeg maar.
Maar het komt misschien ook door een homeopatisch middel ... dat lijkt van alles en nog wat te activeren, en helaas hoort denken er ook bij.
Maar ik ben dus wel heel benieuwd naar die CD ... eens kijken of dat helpt.
Tnx. Ben helaas nog op werk, dus kan vanavond pas downloaden ...quote:Op donderdag 7 september 2006 14:57 schreef Dromenvanger het volgende:
http://members.lycos.nl/onderhypnose/
Ben benieuwd wat je ervan vind. Nummer 1 moet je ff nog niet downloaden, die staat pas op 12 procent nu en is dus nog niet compleet.
Heb eerst het 2e gedeelte erop gezet. Waarbij je dus jezelf moet zien zitten en vervolgens moet opstijgen uit jezelf. Bestand 2 is 7,92 MB. Heb overigens wma gebruikt, daarmee kon ik het bestand reduceren tot onder de 10 mb, had geen zin om lang te zoeken![]()
Lycos heeft fair use policy, dus ik weet nu even niet hoe vaak het bestand eraf gehaald kan worden. Tis gratis dus waar het opstaat.
Ik heb dat gisteren liggend gedaan, en liggend lukte het ook. Liggend onder hypnose dus, en dan de voeten op het bed zetten, de knieeën in de lucht en de voeten op het bed, zodat je toch het idee hebt dat je zit terwijl je ligt
Succes ermee
Knopjes omzettenquote:Op donderdag 7 september 2006 15:02 schreef sol1tair het volgende:
I.d.d. het probleem bij mij is dat ik er vaak zonder het te beseffen in mee ga. Gevolg is dat ik van alles en nog wat aan het uitdenken ben. Het kost me een hoop energie, dus ik wil daar van af.
Soms lukt het ook wel om even te stoppen met denken, maar er zijn dagen ...
Ben benieuwd of die cd af te spelen valt bij jou en bij anderen. Bij mij deed nummer 2 het gewoon. In wma formaat dus je kunt het op je mp3 speler beluisteren en in een gemakkelijke stoel gaan zitten. Achter de computer lijkt me niet het meest ideale. Gewoon een makkelijke stoel uitzoeken. Van mijn part in bed gaan liggen wat ik dus doe voor het slapen gaan.quote:Op donderdag 7 september 2006 15:04 schreef sol1tair het volgende:
[..]
Tnx. Ben helaas nog op werk, dus kan vanavond pas downloaden ...
Dat heb ik dus altijd. Ik val bijna direct in slaap en kan dan dus de meditatieoefening niet afmaken. Dat terwijl net voor het slapen gaan het beste tijdstip is voor bevestigingen ...quote:Op donderdag 7 september 2006 15:17 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Ben benieuwd of die cd af te spelen valt bij jou en bij anderen. Bij mij deed nummer 2 het gewoon. In wma formaat dus je kunt het op je mp3 speler beluisteren en in een gemakkelijke stoel gaan zitten. Achter de computer lijkt me niet het meest ideale. Gewoon een makkelijke stoel uitzoeken. Van mijn part in bed gaan liggen wat ik dus doe voor het slapen gaan.
Vannacht onder hypnose gegaan voor het slapen gaanIk werd me toch op een gegeven moment moe. Ik bleef maar gapen en ben in no time in slaap gevallen. En tevens kunnen dromen nog erbij.
Wie weet werkt dat beter dan 10 slaappillen bij elkaar genomen
Ik verbaas me er ook af en toe over als ik probeer te mediteren en m'n gedachten blijven stromen. Soms gaat ze over dingen waar ik echt helemaal niks mee van doen heb.quote:Op donderdag 7 september 2006 15:15 schreef Dromenvanger het volgende:
Eventueel schrijf je op een kladblok op hoe de gedachte vorm heeft of wat voor inhoud de gedachte heeft, gedachtes zonder inhoud heb je nog, gedachtes die echt nutteloos zijn en nergens over gaan. Hoe dat zitMisschien ontstaan die gedachtes door energie of door andere gedachtes. Gedachtes
![]()
Lastig. Misschien eerder beginnen ermee? Of iets minder heftig reageren erop?quote:Op donderdag 7 september 2006 15:22 schreef sol1tair het volgende:
[..]
Dat heb ik dus altijd. Ik val bijna direct in slaap en kan dan dus de meditatieoefening niet afmaken. Dat terwijl net voor het slapen gaan het beste tijdstip is voor bevestigingen ...
Als je in hypnose bent dan moet je ook eruitquote:Op donderdag 7 september 2006 15:24 schreef Rejected het volgende:
Word je door hypnose sneller moe?
Bijv bij colleges
Dit is natuurlijk niet de bedoeling..
Deze vraag omdat ik las dat je sneller in hypnose komt als je dit vaker doet.
Hmm, in trance ben ik nog niet geweest denk ik ... ik hoop dat dat een keertje lukt.quote:Op donderdag 7 september 2006 15:30 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Lastig. Misschien eerder beginnen ermee? Of iets minder heftig reageren erop?
Beter aanvoelen hoe snel je onder zeil moet gaan. Niet te snel wegzakken in trance?
Gematigd en gedoseerd in meditatie gaan? Dat je in stappen wegzakt, net zoals bij hypnose dus. Op die cd ga je dus wat ik zei die 10 trappen naar beneden, en bij iedere trap ga je dieper in hypnose. En zo gaat het de hele tijd met gedeelte 1 van die cd. Je begint ook met je voeten te spannen en ontspannen, daarna je kuiten tot je gezicht en schedel.quote:Op donderdag 7 september 2006 15:38 schreef sol1tair het volgende:
[..]
Hmm, in trance ben ik nog niet geweest denk ik ... ik hoop dat dat een keertje lukt.
Wat bedoel je met iets minder heftig reageren?
Als je op fok zoekt is er een aardige reeks topics geweest over meditatie en trance. Begin hier met meditatie deel 1 t/m 5 ... interessant om eens door te kijken.quote:Op donderdag 7 september 2006 15:47 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Gematigd en gedoseerd in meditatie gaan? Dat je in stappen wegzakt, net zoals bij hypnose dus. Op die cd ga je dus wat ik zei die 10 trappen naar beneden, en bij iedere trap ga je dieper in hypnose. En zo gaat het de hele tijd met gedeelte 1 van die cd. Je begint ook met je voeten te spannen en ontspannen, daarna je kuiten tot je gezicht en schedel.
Je bouwt het stap voor stap op en er zit steeds een bepaalde tijd tussen het wegzakken.
Wie weet kun je dat bij meditatie ook inbouwen. Dat je geleidelijk onder zeil gaat als het ware.
Weet nu niet of dat bij meditatie mogelijk is. In dat boek wat ik heb staat ook dat meditatie en hypnose 2 tegengestelde dingen zijn. Bij hypnose heb je een duidelijk doel voor ogen en bij meditatie niet zozeer. Hoewel bij meditatie het ontspannen an sich al een doel is natuurlijk. In trance gaan weet ik helemaal niets vanaf. Dus dat zoek ik de volgende keer op ergens. Trance reis maken lijkt me ook wel wat, hoewel ik nu niet weet hoe zoiets werkt. Wie weet eens zoeken op internet of in de bieb.
Zal zometeen weer een stuk aanhalen uit het boek. Kijken of er nog wat te citeren is. Er staat nog een stuk in hoe vrouwen een pijnloze bevalling kunnen krijgen tijdens hypnose. Waarbij ze helemaal geen schrijntje pijn voelen. Misschien even overschrijven mocht er iemand gebruik van willen maken hier
Zal eens gaan zoeken daar, vooral over trance en zeker ook over meditatie valt nog veel over te lezen hier. Ik ben pas een rookie op dat gebied. Mijn doel is om een complete wereld te krijgen die ik zelf kan bepalen. Maar dat is misschien te hoog gegrepen. Eigen werelden bouwen zoals ik vroeger met de lego deed of zoals je met de computer kunt doen bij simcity of rollercoaster tycoonquote:Op donderdag 7 september 2006 15:54 schreef sol1tair het volgende:
[..]
Als je op fok zoekt is er een aardige reeks topics geweest over meditatie en trance. Begin hier met meditatie deel 1 t/m 5 ... interessant om eens door te kijken.
Dat met stuk je bij beetje ontspannen en afdalen staat daar ook in omschreven. Maar soms heb ik dus de rust niet en dan werkt gewoon niets ...
Kan ook een trip zijnquote:Op donderdag 7 september 2006 16:24 schreef StupidByNature het volgende:
De enige momenten dat ik (onbewust) aan zelfhypnose doe, is wanneer ik een flinke horror heb gekeken, en ik daarna nog de nodige uurtjes bij elke piep of kraak denk dat er spoken achter me aan zitten, of dat ik wordt achtervolgd door dracula...Geen horrors voor mij.
quote:Op donderdag 7 september 2006 17:20 schreef bonke het volgende:
kijk, er zijn dus veel dingen die ik niet geloof he
maar in zelfhypnose geloof ik wel
dat ik het wel geloof komt gewoon door het feit dat het niets bovennatuurlijks heeftquote:Op donderdag 7 september 2006 17:24 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Dat is niet te geloven
Ik keek naar het topic en zag jou naam staan en verwachtte meteen al van..." Dat kan niet".
Toch geloven mensen dat het niet kan. Er zijn mensen die denken dat het niet mogelijk is. Al eeuwen lang zijn er sceptici die er niet in geloven.
Het onderbewustzijn is natuurlijk niet bovennatuurlijk nee. Maar toch is het nog een mysterie hoe precies in elkaar zit. Hoe je in trance en meditatie kunt gaan, niet iedereen weet dat. Net zoals veel mensen niet weten hoe het zit met zelfhypnose. Tis niet iets wat iedere dag aan bod komt.quote:Op donderdag 7 september 2006 17:27 schreef bonke het volgende:
[..]
dat ik het wel geloof komt gewoon door het feit dat het niets bovennatuurlijks heeft
Fijn dat ze het doen die bestandenquote:Op donderdag 7 september 2006 17:35 schreef sol1tair het volgende:
Zo, heb de bestandjes gedownload en ze doen. Zal vanavond de eerste proberen.
Nu eerst even een balletje rammen op de tennisbaan ...
Wat maakt dat je ervaart dat je nu niet ieder moment verbonden bent?quote:Op donderdag 7 september 2006 14:22 schreef Dromenvanger het volgende:
Jezelf in verbinding brengen met het universum en de wereld misschien?
Gebrek aan besef volgens mij. Gebrek aan besef en het bewustzijn van die verbinding. Als je het niet beseft dan voel je het ook niet. Volgens mij heeft het ook te maken met in leven zijn, voel je je als mens wat moe en ben je niet volop in leven, dan voel je het leven van de omgeving ook niet, volgens mij sluit je dan vanzelf alles af, en krijg je door het afsluiten ook de energie niet binnen van de kosmos en ga zo door. De mate waarin je je in leven voelt. Hoe meer je in leven bent en des te levendiger je je voelt, des te meer je je in verbinding voelt met alles.quote:Op donderdag 7 september 2006 19:28 schreef The_Shining het volgende:
[..]
Wat maakt dat je ervaart dat je nu niet ieder moment verbonden bent?
Valt meequote:
Veel plezier en succes met de cdquote:Op donderdag 7 september 2006 21:02 schreef sol1tair het volgende:
[..]
Valt mee![]()
Ik ga dit morgen allemaal even lezen, nu trek ik dat niet meer.
Eerst nog even voor de buis en dan deel 1 van de cd proberen, ben benieuwd.
Er zit geen muziek bij, het is alleen een vrouw die jou naar een andere wereld praatquote:Op donderdag 7 september 2006 22:16 schreef Metro2005 het volgende:
Ik vind dat soort cd's ook altijd erg interessantdoet altijd rare dingen met je
![]()
Ben benieuwd wat dit is straks, ze staan nu naar mijn mp3 speler te kopieren
quote:Op vrijdag 8 september 2006 11:10 schreef Dromenvanger het volgende:
Het kan alleen maar beter worden. En hoe verder de tijd vordert, des te lichter het werk wordt. Het blijft uitdagend altijd, maar de geestelijke problemen gaan weg.
Ik heb ook niet meer zoveel emoties. Af en toe heb ik de neiging om te janken van vreugde, alsof ik wimbledon gewonnen heb. 10 minuten geleden nog gehad. Kan dan in janken uitbarsten omdat ik aan het winnen ben na al die jaren.
Maar ook dat janken gaat nog weg. Ik zal vreugde ervaren en kunnen genieten en verheugen. De rest van emotionele ballast zal spoedig voltooid verleden tijd zijn.
Emoties zijn sowieso erg nutteloos vaak. Je schiet er geen hol mee op.
Wel vreugde en plezier dus. Genieten van alles. De rest mogen ze wat mij betreft door de shredder halen.
Geweldigquote:Op vrijdag 8 september 2006 11:32 schreef jogy het volgende:
[..]!
Herkenbaar, zonder meditatie though. Kan iemand me weer terug naar de aarde sleuren? Onderhand ben ik wel weer terug op aarde hoor maar het gevoel blijft aanwezig.
Ik zit even krap bij kas nog, heb net 2 producten besteld dus ik wacht even. Ik vul wel een paar rijtjes lotto in volgende week, dus wie weet. Ik ga bij lotto altijd ervan uit dat ik 6 goed invulquote:Op vrijdag 8 september 2006 11:37 schreef jogy het volgende:
Als je trouwens toch boeken aan het bestellen bent DV, misschien valt deze wel in je straatje. Klikkerdeklik. Redelijk offtopic maar een heerlijk boek om te lezen. Volgens mij zal ie je wel bevallen.
Zet het boek dan op je verlanglijstje zodat je het niet vergeet. Echt. Hoe meer ik lees over hoe je denkt hoe zekerder ik ben dat het boek je zal bevallen en verrassen. Of mail me je adres en dan bestel ik het wel voor je (serieusquote:Op vrijdag 8 september 2006 11:43 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Ik zit even krap bij kas nog, heb net 2 producten besteld dus ik wacht even. Ik vul wel een paar rijtjes lotto in volgende week, dus wie weet. Ik ga bij lotto altijd ervan uit dat ik 6 goed invulMijn oma heeft dat ook. Die denkt ook altijd de staatsloterij te winnen. 12 procent van de mensen die meedoet aan de staatsloterij die denken te winnen. De rest gaat ervan uit dat ze de jackpot niet winnen.
Vorige keer lotto had ik meteen 4 goed in de Duitse lotto. Jaren niet ingevuld en meteen 4 goed.Mijn pa doet daar vaak 1 jaar over om 4 goed te hebben.
Over God even, ik zie mezelf als helper soms. Ik zie mezelf niet meer als duivel of Christus. Ik probeer via het schrijven te helpen ofzo. Weet het ook niet. Ooit via google een afbeelding gezien dat mensen werknemers van God zijn. Dat ieder mens voor God werkt als het ware.
En zo zie ik dat ook. Maar goed. De discussie God ga ik liever niet aan. Ik durf die discussie wel aan maar ik raak ontspoord omdat het vaak weer te maken gaat krijgen met manisch depressiviteit.
Zodra ik aan God denk begint weer de gedachte te komen over God en dat ik dacht dat ik God was en de duivel en ga zo door.
Lange tijd geleden schreef ik op mijn website dat God en de duivel dikke vrienden waren
Was zomaar een gedachte, dat die 2 het beste vrienden van elkaar kunnen worden.
Wordt God de vriend met de duivel, dan is in ieder geval die tegenstrijdigheid bij manisch depressiviteit weg. Ook via google ooit gelezen, een mede lotgenoot van manisch depressiviteit. ( Lotgenootwat een woord, klote woord) Maar dus, een mede gezegende van manisch depressiviteit was ook constant met God en de duivel bezig. En die persoon zei dat God en de duivel oorlog aan het spelen waren in hem
Grappig en dat herken ik dus ook. Bij mij hebben God en de duivel ook oorlog liggen spelen. Wie ik moest zijn. God wilde dat ik God was, en de duivel wilde dat ik de duivel was. En zo werd ik afgewisseld God en de duivel. Totdat ik niet meer wist wie ik was.
En eigenlijk weet ik het nu nog niet
Ik noem mezelf accountant, dat past het beste bij me
Ik zal het bij bol.com in het verlanglijstje gaan zettenquote:Op vrijdag 8 september 2006 11:47 schreef jogy het volgende:
[..]
Zet het boek dan op je verlanglijstje zodat je het niet vergeet. Echt. Hoe meer ik lees over hoe je denkt hoe zekerder ik ben dat het boek je zal bevallen en verrassen. Of mail me je adres en dan bestel ik het wel voor je (serieus)
Whehehe. Ik zal me inhoudenquote:Op vrijdag 8 september 2006 11:49 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Ik zal het bij bol.com in het verlanglijstje gaan zetten
Bol.com heeft toch een verlanglijstje als optie?
Even zoeken zometeen. Anders zet ik deze topic wel in de bookmarks
Even roken weer
Vanavond drink ik 3 halve liter bit-burger, maak daar maar 4 of 5 van, het is immers weekend. Had me voorgenomen dat ik geen bier meer zou drinken.
Ik drink door de week dus 3, en in het weekend meer. Om de mate te houden. Anders kan ik nog wel eens helemaal in een te hoge versnelling komen.
Ik ben toch niet van de jehova
Je hoeft dat boek dus echt niet te bestellen voor mijZou me niet eens prettig voelen om het aan te nemen zomaar. Hou dat geld maar gewoon in eigen zak. Ik vind het dus ook goed dat ik zelf met het geld leer omgaan. Als accountant sowieso. Heb een tijd onverstandig met geld gedaan, ik zag het grote geld, en uiteindelijk bleek het niets te zijn.
Inderdaad bier drinken om te genieten. Ik las ook vaker 2 maanden pauze in. Ontgiftigings-kuurtje noem ik dat meestal. 2 maanden zonder lukt best. Maar vaak is er reden tot een feestjequote:Op vrijdag 8 september 2006 12:00 schreef jogy het volgende:
[..]
Whehehe. Ik zal me inhouden. Ik zou me er ook niet prettig bij voelen als een vreemdeling van het internet opeens kadootjes stuurt
. Bier moet je gewoon drinken als je het lekker vindt. Je merkt vanzelf wel wanneer het te veel is. Ik heb ook regelmatig dat ik elke dag bier drink en dan ook weer een hele tijd niet om even te checken of ik niet aan nog een verslaving geraak, dat zou zonde zijn.
Zeker niet zo opgevat hoorquote:Op vrijdag 8 september 2006 12:05 schreef Dromenvanger het volgende:
Over cadeau's via internet even, ooit heeft iemand mij een cd opgestuurd, een kopie. Maar dan voel ik me vanzelf weer schuldig om een cadeau terug te geven.
Dus dan koop ik het liever zelf
Niets persoonlijks dus.
Ideaal inderdaad. Het is ook niet zo dat alles wat leuk is geld moet kosten, als je maar goed genoeg zoekt.quote:Ooit win ik toch de jackpot. Hopelijk. Ooit wil ik financieel onafhankelijk zijn. Weg met die WAO uitkering. Weg met dat miezerige "salaris". Time for big money.
Die WAO uitkering kun je amper iets mee doen. En dan zeggen ze dat Nederland zo verzorgend is.
Maar dat heeft weer te maken met geld, als het om geld gaat is er altijd een gebrek. Ik tikte in geen gebrek, maar geld geld geld. Geld geld geld. Mo money mo problems. Gratis.
En het draait niet om het geld, het draait om de mogelijkheden ook. Doen waar je zin in hebt, zonder dat je op geld hoeft te letten.
Zelfhypnose, trance en meditatie en Zelfhypnose, trance en meditatiequote:Op vrijdag 8 september 2006 14:26 schreef hydex het volgende:
Ik heb wel belang bij de cd, gewoon om het te proberen. Waar kan ik hem vinden?
Dat heb ik ook ja. Trance lukt niet en zelfhypnose eigenlijk ook niet. Tenminste, ik val in slaap ... iedere keer weer.quote:Op dinsdag 12 september 2006 16:14 schreef Dromenvanger het volgende:
Mediteren![]()
Mediteren
Op dit moment bevalt meditatie nog het beste van de 3.
Ik heb een poging gewaagd maar ik vond het veel te zweverig (en trust me, ik ben een ware zweefteef dus dat zegt heel watquote:Op maandag 11 september 2006 15:53 schreef marckvandijk het volgende:
Heeft iemand het boek "De kracht van het nu" gelezen van Eckhart Tolle?
dat zijn fabeltjesquote:Op zaterdag 4 november 2006 18:10 schreef Jeanne_Darc het volgende:
Heb gehoord van mensen die mediteren waarbij ze uit hun lichaam treden na meer oefeningen. Iemand hier info over, of ervaring mee. Ben erg in geinteresseerd.
Danke voor de tipquote:Op zaterdag 4 november 2006 15:46 schreef Geartsjuh het volgende:
DV, ik zou je graag een boek willen aanraden:
Intuïtieve ontwikkeling
Het is echt een standaardwerk op het gebied van meditatie. Supersimpel, lekker toegankelijk en down to earth. Nu ben je misschien al wat verder op dit gebied dan het boek, maar er staan een paar hele goede oefeningen in. Vooral op het gebied van visualisatie.
Als je een tuin kan inbeelden kan je al aardig veel hoor. Maar een tuin en een tuin is niet hetzelfdequote:Op zondag 5 november 2006 10:37 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Danke voor de tip![]()
Zal het op het verlanglijstje zettenEerst dat boekje lezen over Reiki wat ik heb liggen en daarna verder gaan met boeken zoeken
Visualisatie is okey
Denk dat ik weer ga beginnen met hypnose, trance en meditatie. Zeker 4 maanden niets gedaan eraan, wilde eerst die cd's verkopen maar ik ga het alsnog een keer proberen.
Visualisatie gaat trouwens niet slecht hier, een tuin inbeelden lukt me wel. Maar ik wil meer inbeelden
quote:Op zondag 5 november 2006 13:39 schreef Geartsjuh het volgende:
[..]
Als je een tuin kan inbeelden kan je al aardig veel hoor. Maar een tuin en een tuin is niet hetzelfde. Probeer bijvoorbeeld eens meer details aan te brengen in je visualisatie. Ook meer kleurovergangen of bepaalde lichtinvallen. Het is soms ook vrij lastig om je beeld 'stil' te houden. Je zou bv. kunnen proberen het plaatje tot in detail uit te werken in je hoofd en probeer het vervolgens zo te houden. Er mag niks veranderen. Klinkt heel makkelijk maar in de praktijk best lastig
.
Kloptquote:Op zondag 5 november 2006 13:46 schreef Dromenvanger het volgende:
Soms gaat het ook vanzelf dat visualiseren. Ook met die trance-cd. Maar goed, na het kijken van films en het lezen van boeken is je fantasie vanzelf al op een bepaalde manier "geprogrammeerd". Wie weet is het mogelijk dat de fantasie op dat moment een eigen leven gaat leiden en dat de fantasie zichzelf gaat uitbreiden. Dat je dan zelf niet meer zoveel moeite hoeft te doen.
quote:Op zondag 5 november 2006 13:57 schreef Geartsjuh het volgende:
[..]
Klopt. Een goede meditatiecd kan heel goed helpen bij het visualiseren. Dan laat je jezelf meegaan op de muziek en dan zie je vanzelf dingen. Het lijkt dan idd alsof je er minder moeite voor hoeft te doen
.
Ik stuur je de trance cd toe en de meditatie cd plus hypnose cd.quote:Op dinsdag 7 november 2006 20:46 schreef Chatslet het volgende:
Dromenvanger, zou je hem mij willen sturen? Ik kan er eventueel wel een torrent van maken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |